PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 Fuar / Eurasia Moto Bike Expo Fuari

MaRCoS
08.Şubat.2012, 13:30
http://eventsactivities.com/upload/56y7_4171409011.jpg

Motosiklet ve bisiklet tutkunları,

01 - 04 Mart 2012
,Türkiye’nin en kapsamlı fuarı Eurasia Moto Bike Expo Fuarı’nda buluşacak.

3 mart cumartesi
fuara gidiyoruz

- Motorsuz ve şehir dışından gelecekler fuar kapısında 13.00 da
- Motorlu şehir dışından gelecekler için en uygun yer anadolu yakası E5 (şehirler arası ana yol ) üzerinde olan kozyatagı carrefour buluşma noktası uygun olur veya fuar tercih sizin 8)
- Anadolu yakasından gelecekler örnegin kozyatagı carrefour da veya kendi aralarında belirleyecekleri bir yerde bulluşup tahminen 12.00 gibi hareket edip 13.00 da fuarda olacak şekilde yola çıkar 8)
- Beşiktaş çevresi içinde vapur iskelesinin ordaki çay bahçelerinin önünde buluşup 12.15 gibi hareket edip 13.00 da fuara ulaşacak şekilde yola çıkar 8)
- Avcılar ve çevresinden gelecekler avcılar camii önünde buluşup 12.15 gibi hareket edip 13..00 fuarda olacak şekilde yola çıkar 8)
- İncirli bakırköy bölgeside 13.00 da fuarda olacak şekilde hareket eder 8)
- HANGİ GÜN : 3 mart cumartesi 8)

inaona
08.Şubat.2012, 14:13
Ben ve benim bir arkadaşım daha var ismi erhan oda motomania'dan bobber aldı eğer bizide kabul ederseniz bizde gelmek isteriz. Fakat davetiye işini nasıl halledeceğiz. Celil baba bu iş sana bakıyo herhalde , ağırlığını koyda emre motordan veya motomania'dan hallediver abi şu davetiye işlerini :):)

CELİL
08.Şubat.2012, 14:28
Ben ve benim bir arkadaşım daha var ismi erhan oda motomania'dan bobber aldı eğer bizide kabul ederseniz bizde gelmek isteriz. Fakat davetiye işini nasıl halledeceğiz. Celil baba bu iş sana bakıyo herhalde , ağırlığını koyda emre motordan veya motomania'dan hallediver abi şu davetiye işlerini :):)
gelmenizden mutluluk duyarız davetiyeler meydana çıksın heryere saldırıcaz 8)

Emre
08.Şubat.2012, 14:59
1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm[/quote]
4- xcell + eşi :)

Abi bir aksilik olmazsa bende gelmek istiyorum.

Rona
08.Şubat.2012, 15:36
1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm
4- inaona
5- Erhan
6- xcell + 1 eşi
7-Rona (Kanbersiz olmazzzz)

Casper
08.Şubat.2012, 16:10

1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm
4- inaona
5- Erhan
6- xcell + 1 eşi
7-Rona (Kanbersiz olmazzzz)
8-Casper + 1 eşi :) ( Bu artı 1 eşi neyse artık Celil abi sende kaç tane varki? :)

CELİL
08.Şubat.2012, 16:18
8-Casper + 1 eşi :) ( Bu artı 1 eşi neyse artık Celil abi sende kaç tane varki? :)[/quote]
BEN BEKARIM YAŞASIN ÖZGÜRLÜK :mrgreen::cheesy::cheesy::cheesy:

dtahir
08.Şubat.2012, 18:32
Ben de gelmek istiyorum kabul ederseniz.

SonsOfAnarchy
08.Şubat.2012, 22:59
bende gelmek istiyorum ama motorum yok orda bulusuruz heralde :) tabi kabul ederseniz

TWO-WHEEL TANGO
09.Şubat.2012, 00:13
+ TWO-WHEEL TANGO (Bu nickten de sıkıldım. İki ileri bir geri İstanbul trafiğinde psikolojimi bozuyor :mrgreen::mrgreen: )

ağfndrdm
09.Şubat.2012, 01:07
bu yıl cekilişten motoru bizden biri alır inş

guento
09.Şubat.2012, 01:44
yaz abi oraya "guento" diye ;) tabi hava ve iş durumuna bağlı ama, bende izmirden çıkıp gelmeyi düşünüyorum alla kısmet ederse.. :mrgreen: bu arada hangi firma çekiliş yapıyor ve ne zaman anlamadım bişi :? :mrgreen:

bu arada ilk gün gezen olursa buraya fikrini yazarsa
ona göre de hareket ederim süper olurdu...
yani "fuar iyiydi, aksesuar çeşidi bol ve fiyatları çok uygun"
ya da "fuara izmirden gelmene deymez" diye.. :)

TWO-WHEEL TANGO
09.Şubat.2012, 02:12
3 mart c.tesi, 4 mart pazar. Son gün fuarlar renksiz olur, (gerçi motosiklet fuarına yıllardır gitmedim.trend değişmiştir belki). O halde 3 mart Ctesi en uygun gün herhalde.

foreman
09.Şubat.2012, 02:17
Allah nasıp ederse bende artcım ıle katılmak ısterım...
yıllardır sıte sagolsun.bılet konusunda sureklı yardımcı olmustur...tam kalkıs yerı ve zamanı bellı olsun duruma gore netlık kazanır...

CELİL
09.Şubat.2012, 10:09
fuara bencede c.tesi gidelim son gün çok kalabalık oluyor herkes fikrini söylesin günü netleştirelim 8)

turq
09.Şubat.2012, 10:19
Hava musait olmazsa yaya, olursa motorla, mutlaka gelirim

Emre
09.Şubat.2012, 10:53
Cumartesi benim içinde uygun gözüküyor. 3. gün olduğu içinde mantıklı olduğunu düşünüyorum.

turq
09.Şubat.2012, 11:12
Celil abi kullanıcı adımı yanlış yazmışsın, sonu q olacak :)

Fuar alanında mı buluşulur, biryerde toplanıpta mı gidilir? Başka yerde buluşulacaksa saat kaç gibi olur? Genel anlamda kesin olmayan bilgilendirme yaparsanız feribor bileti vs. ayarlayacağız. Malum yolumuz uzun :)

CELİL
09.Şubat.2012, 11:32
Celil abi kullanıcı adımı yanlış yazmışsın, sonu q olacak :)

Fuar alanında mı buluşulur, biryerde toplanıpta mı gidilir? Başka yerde buluşulacaksa saat kaç gibi olur? Genel anlamda kesin olmayan bilgilendirme yaparsanız feribor bileti vs. ayarlayacağız. Malum yolumuz uzun :)

Zamanlama konusunda haklısın uzaktan gelecekler için belirlemeye başlayalım

- motorsuz ve şehir dışından gelecekler fuar kapısında 13.00 da

- Anadolu yakasından gelecekler örnegin kozyatagı carrefour da veya kendi aralarında belirleyecekleri bir yerde bulluşup tahminen 12.00 gibi hareket edip 13.00 da fuarda olacak şekilde yola çıkar 8)

- Avcılar ve çevresinden gelecekler avcılar camii önünde buluşup 12.15 gibi hareket edip 13..00 fuarda olacak şekilde yola çıkar 8)
- HANGİ GÜN ? 1-2 güne netleştiririz 8)

turq
09.Şubat.2012, 11:51
Zamanlama konusunda haklısın uzaktan gelecekler için belirlemeye başlayalım

- motorsuz ve şehir dışından gelecekler fuar kapısında 13.00 da

- HANGİ GÜN ? 1-2 güne netleştiririz 8)

Motorlu sehirdisi icin bisey yazmamissin, direk fuar alanina mi geliriz?

CELİL
09.Şubat.2012, 12:06
Motorlu sehirdisi icin bisey yazmamissin, direk fuar alanina mi geliriz?
motorlu şehir dışından gelecekler için en uygun yer anadolu yakası E5 (şehirler arası ana yol ) üzerinde olan kozyatagı carrefour buluşma noktası uygun olur veya fuar tercih sizin 8)

SonsOfAnarchy
09.Şubat.2012, 13:03
avcılardan gelenler var mı varsa beraber toplanıp gidelim

Emrehan
09.Şubat.2012, 13:30
Ben daha motor alamadan böyle organizasyonlar yapmanızı kınıyorum arkadaşlar. Ve felaket kıskanıyorum sizi. :)
Şaka bir yana, çok hoş bir organizasyon. Umarım pek çok konuda böyle birlik içerisinde hareket edilir; en kısa zamanda ben de katılma fırsatı bulurum. Herkesi tebrik ediyorum bu konuda. Fuarda hepinize iyi eğlenceler. İlginç bir şeyler görürseniz lütfen benim için de birkaç saniye ağzı açık bakarak "vay be" deyin. :)

inaona
09.Şubat.2012, 14:09
avcılardan gelenler var mı varsa beraber toplanıp gidelim
Ben beylikdüzünden gelicem

Casper
09.Şubat.2012, 15:06
Bende Şişliden gelcem. Ordan çıkıştada cümbür ve cemaat olaraktan çay kahve içmeye giderik kısada olsa şöle toplucana bi motor gezisi zevkli olur he :)

Bu arada Celil abi Nihatta geliyo sanırım

+ infinitedreams + 1 (muhtemelen eşi)

Emre
09.Şubat.2012, 17:18
Anadolu yakası için Carefour mantıklı gözüküyor, ben Kartal tarafından geleceğim. Başka yer derseniz onuda değerlendiririz. Tarih yaklaştıkça kesinleştiririz. Ama 3. gün yani Cumartesi olursa çok iyi olur diye düşünüyorum.

SonsOfAnarchy
09.Şubat.2012, 22:33
Ben beylikdüzünden gelicem

istersen avcılarda bulusur beraber gideriz

ağfndrdm
10.Şubat.2012, 00:47
fuarı gezdikten sonra
sürekli olaraka gittiğimiz ve tanışmalarımıza vesie olan röna parka gider çay geyik ikilemini gerçekleştiririz :D
ama bu kez yanımda çetele getirecem kaç tane çay içtiğimize dair:D çünkü en son buluşmamızda hesapta, yalnış hatırlamıyorsam 100 bardak kadar çay içilmiş yazıyordu:D

mustafa
10.Şubat.2012, 01:45
Rona listeye beni de ekleyebilirsin...Allahın izniyle... Kozyatağı Carefour saat onbirdebuluşmaya başlasak onbir buçuk - onikiye çeyrek kala toplanmış olup yola çıksak birde orda oluruz... ama baştan anlaşalım ortalama 60 - 70 Km/h gidelim...

Umut can
10.Şubat.2012, 17:38
Gidemeyenler için fuar detaylarını, etkinlikleri, bilgilendirmeleri en önemlisi de fotoğrafları koyarsınız artık :mrgreen:

turq
11.Şubat.2012, 22:01
Fuarda buff, mont vs ekipman oluyormu? Oluyorsada fiyatlari dahami uygun oluyor. Ihtiyaclar icin fuari beklemeye deger mi arkadaslar?

CELİL
11.Şubat.2012, 23:08
Fuarda buff, mont vs ekipman oluyormu? Oluyorsada fiyatlari dahami uygun oluyor. Ihtiyaclar icin fuari beklemeye deger mi arkadaslar?

fuarda her türlü ekipman birden çok çeşiti birçok satıcıda bulabilirsin fiatlarda fuar indirimi oluyor mağazalara göre uygun intenete göre büyük bir fark olmaz ama her ürünü inceleyerek karşılaştırarak alma şansın oluyor 8)

Rona
12.Şubat.2012, 00:27
Sanal alışverişte sıkıntı yoksa fuarda gereksiz.
Amma Türk insanı alacağı şeyi hissetmeli ellemeli görmeli deeğil mi? :mrgreen:

turq
12.Şubat.2012, 01:08
Sanal alışverişte sıkıntı yoksa fuarda gereksiz.
Amma Türk insanı alacağı şeyi hissetmeli ellemeli görmeli deeğil mi? :mrgreen:

aynen 8)

demiratlı
12.Şubat.2012, 08:09
bi davetiye bulmak gerek ?

guento
12.Şubat.2012, 12:43
valla mevcut çoğaldıkça izmirden istanbula motorla gelesim geliyor :cheesy: daha önce hiç grupla beraber motor kullanmadım; kim bilir ne kadar zevklidir :| 8)

turq
12.Şubat.2012, 16:10
valla mevcut çoğaldıkça izmirden istanbula motorla gelesim geliyor :cheesy: daha önce hiç grupla beraber motor kullanmadım; kim bilir ne kadar zevklidir :| 8)

Ido yu bir arastir istersen. Bileti simdiden alirsan uygun oluyor. Ama Izmir uzak mesafe, hava musait olmazsa bilet bedeli risk edilmeyecek kadar yuksek olabilir, maddi durumuna bagli 8)

falldown
13.Şubat.2012, 14:19
bence şu fuarları ya adam gibi havada yapsınlar ya da üstü açık yapsınlar adıda açık hava fuarı olsun :p şimdi motorla gitsem hava soğuk olduğundan lahana bebek gibi kat kat giyinmek zorundayım ee fuara grince tshirtlük bi ortam var :D hepsini çıkar elinde taşı +kask eldiven body armor dizlik vs. bunlarıda taşı :D eziyet. ee bunlar elindeyken hangi motora bakıcan neyi incelicen neye dokuncan. yani ya bi uşak lazım bunları taşımaya :D yada bavul lazım motora :D ikiside bende yok :D sanırım otobusle gidicem ben :x

turq
13.Şubat.2012, 14:23
bence şu fuarları ya adam gibi havada yapsınlar ya da üstü açık yapsınlar adıda açık hava fuarı olsun :p şimdi motorla gitsem hava soğuk olduğundan lahana bebek gibi kat kat giyinmek zorundayım ee fuara grince tshirtlük bi ortam var :D hepsini çıkar elinde taşı +kask eldiven body armor dizlik vs. bunlarıda taşı :D eziyet. ee bunlar elindeyken hangi motora bakıcan neyi incelicen neye dokuncan. yani ya bi uşak lazım bunları taşımaya :D yada bavul lazım motora :D ikiside bende yok :D sanırım otobusle gidicem ben :x

Sirt cantasi getirip doldurucan icine. Maksat birarada olmak, getir kardes motoru, gezmeye gidicez

falldown
13.Şubat.2012, 14:43
Sirt cantasi getirip doldurucan icine. Maksat birarada olmak, getir kardes motoru, gezmeye gidicez

onuda düşündüm ancak çantaya ne kask girio ne body armor sığıyo. bütün hepsi birden hiç sıgmıyo
body armor giymem olur biter çantayada nazi kaskı sıgıyo ancak bu soğukta nazi kaskı giyilmez. açık kaskımda sıgmıyo :D yani alternatiflerin hepsini düşündüm zaten :D yoksa ne işim var otobuslerde.
tek alternatif var :D tekerlekli bavul :D oda yolda giderken motor tepesinde nereye sabitlicem :p

gezeriz daha çok. önümüz yaz

mustafa
13.Şubat.2012, 20:18
arabayla gelicek birini bulalım...onun arabaya koyalım eşyaları...

Emrehan
13.Şubat.2012, 20:29
Şimdi fuar girişine bi emanet standı açsak, adam başı 5 kaattan köşe olur muyuz diye düşünmeye başladım. :)

demiratlı
13.Şubat.2012, 20:34
ya o değilde fuara girebilmek için davetiye olması gerekmiyormu
nerden ayarlarız?

guento
13.Şubat.2012, 22:00
bilet&davetiyesi kapıda satılmıyomu ki? bu arada fuar tam olarak nerede ya da nereye yakın?

CELİL
13.Şubat.2012, 22:25
fuar alanı istanbul yeşilköy atatürk havaalanı bitişiginde CNR fuar alanı

biletler tüm motor bayilerinde olur herkes gördüğü tüm motorculardan alabildikleri kadar davetiye istesinler yoksa bu kadar kişiye davetiye bulamayız bulamayanlarda kapıda bilet satışı yapılıyor fakat 10-15 tl gibi bir rakamdır :)

inaona
14.Şubat.2012, 00:29
fuar alanı istanbul yeşilköy atatürk havaalanı bitişiginde CNR fuar alanı

biletler tüm motor bayilerinde olur herkes gördüğü tüm motorculardan alabildikleri kadar davetiye istesinler yoksa bu kadar kişiye davetiye bulamayız bulamayanlarda kapıda bilet satışı yapılıyor fakat 10-15 tl gibi bir rakamdır :)
Abi ben cumartesi günü motomania'daydım bahsettiğim arkadaşımın motorunu teslim almaya gittik beraber , orada Murat'la tanıştım ve fuar günü orada standlarının olacağını ve yardımcı olabileceğini söyledi. Olmadı sende Murat'ın telefonu varsa bir teyitleş istersen.

turq
14.Şubat.2012, 01:48

Super super 8)

Rona
14.Şubat.2012, 11:27

Ben... ben... ben...

hehehheee tatlı su motorcusu olarak hava iyi olmazsa arabayla geleceğim tabii ki:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motorumu çamurlamam kardeşiiiim.8)

telkarinn
14.Şubat.2012, 11:33
Listeyi Güncelleyelim

1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm
4- inaona
5- Erhan
6- xcell + 1 (eşi )
7- Rona + 1
8- casper + 1 (eşi )
9- dtahir
10-SonsOfAnarchy
11-TWO-WHEEL TANGO
12-guento
13-foreman +1
14-turq[/quote]
15-infinitedreams + 1 (eşi)
16-mustafa
17-demiratlı
18-Telkarin(yenibosna şirinevlerden)
19-Dejavu27(Halkalıdan)

turq
14.Şubat.2012, 14:21
Feribot biletimi aldim.

Hava iyi olsa da gezsek mi, yagmur yagsa da Atilla abi arabayi getirse mi, hangisine dua etsem :)

falldown
14.Şubat.2012, 14:56
Feribot biletimi aldim.

Hava iyi olsa da gezsek mi, yagmur yagsa da Atilla abi arabayi getirse mi, hangisine dua etsem :)

atila abinin acil işinin çıkıp telaşla arabayla uzaklaştığını düşünemiyorum :p
sahibinden.com da görürüz artık uygun fiyatlı kask koruma vs.:p
şaka bi yana araba iyi fikirmiş yaa8)

linkinescence4
15.Şubat.2012, 01:17
c.tesi çalışıyorum ama izin alabilrsem gelmeyi düşünüyorum, kaskları benim arabaya atabiliriz. belki ben de bi stand açarım :)

falldown
15.Şubat.2012, 11:30
c.tesi çalışıyorum ama izin alabilrsem gelmeyi düşünüyorum, kaskları benim arabaya atabiliriz. belki ben de bi stand açarım :)

oo arabalar belki 2 olcak :D takipteyim son güne kadar bende belki motorla gelirim böyle olursa :D gaza geldim walla :D

sanırım kask var motor yok sende.. kaskınıda getirirsin 350liklerden birisi seni artçı alır fuar sonrası gezi olursa motorla katılmış olursun sende :D

telkarinn
15.Şubat.2012, 11:45
iii araba olması ii olacak sanırım...İnş hava da güzel olur da fuardan sonra güzel bi gezmiş oluruz

turq
16.Şubat.2012, 11:33
Cemreler 2012
Tüm dünya ile birlikte son on yılların en soğuk günlerini yaşayan ülkemize, yüzyıllardır izlenen doğal takvimden müjde var.

Baharın gelişinin müjdecisi kabul edilen ‘cemre’ler, 20 Şubat Pazartesi başlıyor. Türkiye bu haftayı da aralıklarla kar yağışıyla geçirecek. Ancak 20 Şubat’ta havaya düşecek olan ilk cemreyle birlikte doğanın uyanışına tanıklık edeceğiz. Şubatın 27’sinde suya ve Mart’ın 5’inde ise toprağa düşecek cemrelerle hava su ve toprak ısınacak

Havaforum.com

teoman25
16.Şubat.2012, 12:23
bu cemre dediğimiz şey erzuruma nisan ayının ortalarında geliyor :D:D:D:D

ibanez_one
17.Şubat.2012, 04:10
Bande Varım Yaw :)
Beşiktaş Bölgesinden Gelme Planım...
Yalnız Bu Davetiye Ve Bilet Konusunda Nasıl Bir Politika İzleniyor Ufak Bir Bilgi Rica Ediyorum Saygılarımla.

ibanez_one
20.Şubat.2012, 03:25
Selamlar 3 Martta Fuar İçin Beşiktaş Bölgesinde Buluşacak Olanlar Kimler Abilerim Kardeşlerim ? Tahmini O Bölgeden Hareket Edecek Kaç Kişi Oluruz Acaba ?

falldown
20.Şubat.2012, 11:27
araba işi noldu araba :mrgreen:
kendimi nazlı gelin gibi hissettim :p

demiratlı
20.Şubat.2012, 13:13
beşiktaştan katılacam bende ekibe
8)

reshoden
20.Şubat.2012, 17:38
Ben de bir aksilik olmazsa geleceğim ;) Yağmur yağarsa falan metrobüs tabii ki, 3 Mart'a o kadar güvenmiyorum, motorla gelebilecek bir gün olmayabilir benim için.

cpiler
21.Şubat.2012, 14:09
Yagmur yagmazsa bende 12 gibi besiktas da iskelenin orda olurum.yagarsada artk metrobusle :)

coder
21.Şubat.2012, 14:23
abi ben ve bi arkadasımda katılmak istiyoruz. saygılar :)

ibanez_one
22.Şubat.2012, 02:55
Celil Abi Ben Kız Arkadaşımla Gelicem + 1 Yaparsın Revizyonda...

CELİL
22.Şubat.2012, 17:18
arkadaşlar bilet bulamıyorum elimde 5 adet bilet var onunda yeri belli zaten herkesin davetiye bulma konusuna agırlık vermesi lazım yoksa gitti paralar

fuarda eşya taşıma konusunda yanınıza kaskın kılıfını alın içeride dolaşırken içine sığdırabildiklerinizi sığdırır omzunuza asar gezersiniz ben öyle yapmayı düşünüyorum 8)

Emre
22.Şubat.2012, 18:57
arkadaşlar bilet bulamıyorum elimde 5 adet bilet var onunda yeri belli zaten herkesin davetiye bulma konusuna agırlık vermesi lazım yoksa gitti paralar

fuarda eşya taşıma konusunda yanınıza kaskın kılıfını alın içeride dolaşırken içine sığdırabildiklerinizi sığdırır omzunuza asar gezersiniz ben öyle yapmayı düşünüyorum 8)

Yeri belli derken bana mı ayırdın abi hepsini? :) :)

CELİL
22.Şubat.2012, 19:03
Yeri belli derken bana mı ayırdın abi hepsini? :) :)
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:8)

demiratlı
23.Şubat.2012, 16:28
bi kaç yerden söz aldım fuar girişi için sponsor olabilirim arkadaşlara :p kesinleşince burdan yazacam

CELİL
23.Şubat.2012, 16:33
bi kaç yerden söz aldım fuar girişi için sponsor olabilirim arkadaşlara :p kesinleşince burdan yazacam
çok iyi bende aynı durumdayım 8)

Fuatt
23.Şubat.2012, 19:31
ben ve alicanda gelcek abi davetiyeleri nerden alabiliriz.

CELİL
23.Şubat.2012, 22:39
ben ve alicanda gelcek abi davetiyeleri nerden alabiliriz.
cevaplar konunun altlarında var :mrgreen:sizide listeye yazıyorum8)

Alpay
24.Şubat.2012, 16:36
Celil abi yaz beni de listeye :) Fuar bahane sizi görmeye gelicem :)

turq
25.Şubat.2012, 23:22
Buyuksunnn. :cheesy:

mustafa
25.Şubat.2012, 23:25
Eyvallah celil abi...Patronsun....

ibanez_one
25.Şubat.2012, 23:28
Harikasın Celil Abi :) nazar

dtahir
26.Şubat.2012, 00:11
Teşekkürler Celil abi...

demiratlı
26.Şubat.2012, 06:47
neymiş aganın eli tutulmazmış eyvallah celil abi

coder
26.Şubat.2012, 09:42
süper ya abi cok sagol :))))

bahadir43
26.Şubat.2012, 13:27
arkadaslar merhaba listeye ekleme olayı var sanırım davetiyem var bende cumartesi sizlerle gelicem beşiktaşda buluşmak üzere celil abi merhaba listeye sen ekliosun sanırım 2 arkadas motorlarımızla gelecez

CELİL
26.Şubat.2012, 18:29

01 - 04 Mart 2012

3 mart cumartesi
fuara gidiyoruz

:)MÜJDE LİSTEDE İSMİ OLAN HERKESE BİLET TEMİN ETTİM :cheesy:

- Motorlu şehir dışından gelecekler için en uygun yer anadolu yakası E5 (şehirler arası ana yol ) üzerinde olan kozyatagı carrefour buluşma noktası uygun olur veya fuar tercih sizin 8)
- Beşiktaş çevresi içinde vapur iskelesinin ordaki çay bahçelerinin önünde buluşup 12.15 gibi hareket edip 13.00 da fuara ulaşacak şekilde yola çıkar 8)

1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm
4- inaona
5- Erhan
6- xcell + 1 (eşi )
7- Rona + 1
8- casper + 1 (eşi )
9- dtahir
10-SonsOfAnarchy
11-TWO-WHEEL TANGO
12-guento
13-foreman +1
14-turq[/quote]
16-mustafa
17-demiratlı
18-Telkarinn
19-Dejavu27
20-ibanez_one +1
21-reshoden
22-cpiler
23-coder+1
24-Fuatt
25-Alican
26-Alpay
27-bahadir43 +1

:cheesy:nazar:cheesy:nazar:cheesy:nazar

dreamrocker
26.Şubat.2012, 18:53
2 kişi gelecektik ama davetiye yok :(8

CELİL
26.Şubat.2012, 19:07
bu güne kadar listeye niye ismini yazdırmadın istiyorsan listeye ekleyim elimizde bilet kalırsa veririm veya içeri girince standlardan buluruz8)

gokhanm
26.Şubat.2012, 21:35
Merhaba arkadaşlar bende modada oturuyorum 3 kişi gelicez davetiye işini hallettik kendimiz. Listeye eklerseniz sevinirim birde anadolu yakası buluşma noktası neresi belirlendimi ?

dtahir
26.Şubat.2012, 21:41
bu güne kadar listeye niye ismini yazdırmadın istiyorsan listeye ekleyim elimizde bilet kalırsa veririm veya içeri girince standlardan buluruz8)

Celil abi merhaba, ben bugün bir tamirci arkadaştan 2 adet bilet ayarladım.Kardeşimle beraber geleceğim.Bana ayırdığın bileti bir başkasına verebilirsin.Bir de listede bana +1 yapabilirsin gerekiyorsa.Yani önemli bir şeyse..Ayrıca o arkadaşla perşembe tekrar görüşeceğim, eline fazla bilet geçiyormuş her sene.Bu yıl da olursa fazlalıkları bana verecek ben de yazarım buraya eğer biletleri alırsam..
Saygılar.8)

CELİL
26.Şubat.2012, 21:44
Merhaba arkadaşlar bende modada oturuyorum 3 kişi gelicez davetiye işini hallettik kendimiz. Listeye eklerseniz sevinirim birde anadolu yakası buluşma noktası neresi belirlendimi ?
merhaba gökhan listeye ekliyorum anadolu yakası kozyatağı carrefour 12.00 hareket detaylar isim listesi sayfasında var8)

CELİL
26.Şubat.2012, 21:49

onur şanslısın dtahir arkadaş bilet bulmuş sana bilet çıktı listeye yazıyorum 8)

ağfndrdm
26.Şubat.2012, 21:55
Abi bende gelmek istiyorum ama bilet açığım var
nasıl yapsakkki :D

CELİL
26.Şubat.2012, 22:13
Abi bende gelmek istiyorum ama bilet açığım var
nasıl yapsakkki :D
sen istihkak ını aldın başka kapıya allah versin :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dreamrocker
27.Şubat.2012, 00:39
onur şanslısın dtahir arkadaş bilet bulmuş sana bilet çıktı listeye yazıyorum 8)

Süper haber bu abicim, çok teşekkürler :)

reshoden
27.Şubat.2012, 00:49
Haftaya cumaya kadar kar var istanbulda. Metrobüsle gelinecek gibi gözüküyor =)

TWO-WHEEL TANGO
27.Şubat.2012, 00:58
Celil abi bende bir tane davetiye var, ihtiyacı olan arkadaş varsa devredebilirsin.

reshoden
27.Şubat.2012, 01:02
Evet abiler şu an farkettim, daha doğrusu kafama dank etti, benim oraya cumartesi günü gelebilmem gibi bir ihtimalim yok, 12 de kursum başlıyor 6 da bitiyor sonrasında da prova. Beni listeden çıkartın lütfen. Cuma ya da perşembe giderim ben.

Üzücü oldu bu :(

ibanez_one
27.Şubat.2012, 02:56
Celil abi sen hepimize bilet bulduysan bende extra 2 tane daha var istersen devredebiliriz....

CELİL
27.Şubat.2012, 09:33
:) arkadaşlar duruma bakılırsa bilet sorunumuz olmayacak başka gelecek arkadaş varsa gelebilir :cheesy::cheesy::cheesy:

turq
27.Şubat.2012, 12:14
Haftaya cumaya kadar kar var istanbulda. Metrobüsle gelinecek gibi gözüküyor =)

Bursa dan metrobus yok :(

Kar yagmur ben motorla oradayim, baska deli varsa beklerim :)

CELİL
27.Şubat.2012, 12:21
Bursa dan metrobus yok :(

Kar yagmur ben motorla oradayim, baska deli varsa beklerim :)
avrupa metroloji c.tesi ye yağmur duruyor bulutlu az güneşli veriyor işallah hafta sonuna kadar hava değişirde güneş çıkar 8)

Emre
27.Şubat.2012, 12:57
Sanırım, bende motorla gelecem büyük ihtimal. Yağmur yağmasa yeter, soğuğa bir şekilde katlanırız :)

Casper
27.Şubat.2012, 18:34
Büyük adamsın abi :) Cumartesi bi aksilik olmazsa orda olucam :) ...

reshoden
27.Şubat.2012, 19:17
Celil Abi kursum bu hafta iptal, stüdyoyu da biraz geç ayarlayabilirsem orda olacağım sizle :)

CELİL
27.Şubat.2012, 22:23
Celil Abi kursum bu hafta iptal, stüdyoyu da biraz geç ayarlayabilirsem orda olacağım sizle :)
caner biletini satmıştım ama sen yabancı değilsin listeye seni tekrar alıyorum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

reshoden
27.Şubat.2012, 23:05
caner biletini satmıştım ama sen yabancı değilsin listeye seni tekrar alıyorum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Eyvallah abi =D Mesele bir arada olmak bilet sıkıntı değil =D

_KARADUT_
28.Şubat.2012, 00:20
cumartesi maalesef çalışyorum :( sizlerle tanışmak isterdim başka sefere inşallah

ibanez_one
28.Şubat.2012, 03:42
Hadi Bakalım Hayırlısı...nazar
Hava Durumuna Göre Allah Kısmet Ederse 3 Mart Sadece Bulutlu Görünüyor...8)
Keyifli Bir Gün Olması Dileği İle...:)
http://www.mgm.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=5

uguroktem
28.Şubat.2012, 04:43
bende 2 tane davetiye istiyorum ama?

CELİL
28.Şubat.2012, 10:04
merhaba ugur aramıza hoş geldin 8)
bilet sıkıntısı var ancak gelmeyen olursa bilet boşa çıkarsa o zaman olabilir oda ancak fuarın kapısında belli olur 8)

synapse333
28.Şubat.2012, 12:12
arkadaşlar bende fuara katılmayı çok istiyorum ancak bu aralar zaman açısından çok sıkıntılıyım bi de taaa mersin, herneyse fuara katılacak arkadaşlardan bol miktarda fotoğraf ve yorum bekliyoruz...saygılarımla...

turq
28.Şubat.2012, 12:37
Abi bu kar kiyamette hala program yapiyosunya, umuduna kurban olayim :)

Buyuksun

CELİL
28.Şubat.2012, 12:47
Abi bu kar kiyamette hala program yapiyosunya, umuduna kurban olayim :)

Buyuksun
çıkmayan candan ümit kesilmezmiş + cuma ve c.tesi hava kapalı ama yağmur yok görünüyor birde güneş çıkarsa deyme keyfimize :mrgreen:

ibanez_one
29.Şubat.2012, 00:50
Selamlar Celil Abi Hangi Bölgede Kimler Toplanacak Bununla İlgili Bilgi Varmı ?...Mesela Beşiktaş Bögesinde Kaç Kişi Toplanacak, Avcılarda Kaç Kişi Gibi...??

ağfndrdm
29.Şubat.2012, 01:30
nasıl bahtır bendeki

neredeyse forum tüm aktif üyeleri orada olacak ,

1 yıldır beklediğim sınavımda tuttu bu gune denk geldi

bende cuma günü ziyarette buluncağım ,gerekli alışverişimi yapacağım

eğer cumartesi işi olan varsa, cuma saat 4 gibi beraber gezebilriz ,davetiye fazladan var elimde:)

demiratlı
29.Şubat.2012, 02:09
celil abi ben bilet ayarladım kendime perşembe günü fuarda olacam.. eğer havalar izin verirse cteside beşiktaştan katılacam kervana

Casper
29.Şubat.2012, 03:15
Arkadaşlar Cumartesi günü hava mantara bağlarsa metrobuse binip Şirinevler'de inip Metroya dikey geçiş yapıp Fuar merkezinin hemen yanında inip Fuara katılabilirsiniz ki ben havanın kötü olması durumunda artçımı hasta etme çekincesiyle böyle gelicem... 8)

CELİL
29.Şubat.2012, 09:33
Selamlar Celil Abi Hangi Bölgede Kimler Toplanacak Bununla İlgili Bilgi Varmı ?...Mesela Beşiktaş Bögesinde Kaç Kişi Toplanacak, Avcılarda Kaç Kişi Gibi...??
Merhaba görkem buluşma yerlerinde kimler var bana geri bildirim olmadıgından bilemiyorum 8)

Emre
29.Şubat.2012, 17:47
Ben tek gelecem sanırım, bu arada bende davetiye ayarladım Celil Abi. Hava düzgün olursa motorla kozyatağı carefour 12 tayfasına tabi olmayı düşünüyorum. Plana sadık kalarak, bütün arkadaşlarla fuar kapısında buluşabiliriz :) Böyle genel bir bilgi paylaşayım istedim :)

dtahir
01.Mart.2012, 00:46
Fatih-Fındıkzade'den katılacağım etkinliğe..Bu civarlardan katılacak olan varsa birlikte hareket edebiliriz.

sekole
01.Mart.2012, 01:26
merhaba ,
ankaradan eşimle gelmeyi planlıyorum, haftasonu için davetiye ayarlayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler...

sekole
01.Mart.2012, 01:42
biraz kendim yazmış oldum ama hadi el atın davetiye...

ibanez_one
01.Mart.2012, 02:19
HAVADURUMU;

2 MART CUMA ; Çok Bulutlu - Yağış Yok -
3 MART CUMARTESİ ; YAĞMURLU
4 MART PAZAR ; PARÇALI BULUTLU - YER YER GÜNEŞLİ

:( CUMARTESİ İÇİN TAHMİNLER YANLIŞ ÇIKAR İNŞALLAH :(

ALLAH' TAN UMUT KESİLMEZ :cry:

ağfndrdm
01.Mart.2012, 03:04
biraz kendim yazmış oldum ama hadi el atın davetiye...

cumartesi günü celile fuar alanında ulaşabilirseniz davetiye sorununuz olmaz

CELİL
01.Mart.2012, 10:25

sekole davetiye
merhaba ,
ankaradan eşimle gelmeyi planlıyorum, haftasonu için davetiye ayarlayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler...

Merhaba aramıza hoş geldiniz8)
listedeki arkadaşlardan bazıları kendi davtiyelerini ayarladı o yüzden sizede davetiye yeteceğini hesaplıyorum fuar kapısında c.tesi 13.00 sizde bana ulaşın cep numaramı yarın yazıcam 8)

Rona
01.Mart.2012, 10:44
Today Mar 1Fri 2Sat 3Sun 4Mon 5Tue 6Wed 7Thu 8Fri 9Sat 10

http://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/5.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/30.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/11.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/30.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/11.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/39.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/11.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/30.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/30.pnghttp://s.imwx.com/v.20100719.135915/img/wxicon/45/30.pngRain / Snow / Wind Partly Cloudy Showers Partly Cloudy Showers Scattered Showers Showers Partly Cloudy Partly Cloudy AM Clouds / PM Sun 4°C High 4° 7° 6° 8° 9° 9° 8° 10° 7° 1° Low 4° 3° 3° 5° 5° 3° 3° 4° 3° Expand Graph

Arkadaşlar çok ani bir hava değişimi olmazsa Cumartesi yağmurlu görünüyor ben arabayla geleceğim Celil'i de alırım bunun haricinde Büyükçekmece Beylikdüzü Avcılar da oturan 2 kişi daha alabilirim.Ayrıca motorla gelen arkadaşlarda arabamın bagajını kullanabilirler

Uzay
01.Mart.2012, 11:44
33-Uzay
Orada görüşürüz mutlaka. Ararım seni Celil abi

CELİL
01.Mart.2012, 11:47

http://www.motobikeexpo.com/

01 - 04 Mart 2012

3 mart cumartesi
fuara gidiyoruz

- Anadolu yakasından gelecekler kozyatagı carrefour da bulluşup tahminen 12.00 gibi hareket edip 13.00 da fuarda olacak şekilde yola çıkar 8)

ARKADAŞLAR FUARDA DOĞAL OLARAK GEZERKEN HERKES BİRBİRİNİ KAYBEDİCEK O YÜZDEN ŞÖYLE BİR DÜZENLEME YAPALIM
13.00 FUAR KAPISINDA BULUŞMA
13.15 FUAR a GİRİŞ SERBEST DOLAŞIM
15.00 REGAL RAPTOR STANDINDA BULUŞMA
15.15 FUARDAN ÇIKIŞ
15.30 MARŞ BASAR YEŞİLKOY SAHİLDEKİ RÖNE PARK a ÇAY BAHÇESİNE GİDERİZ 1-2 SAAT TANIŞIP KAYNAŞIP ÇAYIMIZI İÇER MUHABBET EDER DAĞILIRIZ

:DMÜJDE LİSTEDE İSMİ OLAN HERKESE BİLET TEMİN ETTİM :cheesy:

1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm
4- inaona
5- Erhan
6- xcell + 1 (eşi )
7- Rona + 1
8- casper + 1 (eşi )
9- dtahir+1
10-SonsOfAnarchy
11-TWO-WHEEL TANGO
12-guento
13-foreman +1
14-turq
16-mustafa
17-demiratlı
18-Telkarinn
19-Dejavu27
20-ibanez_one +1
21-cpiler
22-coder+1
23-Fuatt+1
24-Alican+1
25-Alpay
26-bahadir43 +1
27-dreamrocker+1
28-gokhanm+2
29-casper
30-reshoden
31-uguroktem+1
32-sekole+1
33-uzay
34-fulldown ( seni atlamışız :) )

turq
01.Mart.2012, 13:17
Fuarda aksesuar kiyafet satisi olmayacak diye bir soylenti var, bilgisi olan var mi?

CELİL
01.Mart.2012, 13:34
Fuarda aksesuar kiyafet satisi olmayacak diye bir soylenti var, bilgisi olan var mi?
yok öyle bir şey atmışlar örnegin hudson deri ile kendim görüştüm fuarda olduklarını söyledi 8)

telkarinn
01.Mart.2012, 13:42
Dün akşam fuar alanındayım. Çok güzel bi görüntü vardı. Herkes bi telaş içinde herkes standına çeki düzen vermeye uğraşıyor. Regal raptor da büyük bi yer ayırmış kendine güzel makineleri vardı. Bi çok aksesuarda vitrindeki yerlerini almaya başlıyordu dün akşam.

falldown
01.Mart.2012, 14:50
http://motoplus.org/images/9-10.pdf

http://motoplus.org/images/11.pdf

**yerleşim planı

turq
01.Mart.2012, 17:29
Diz boyu kar var ve Istanbul a dogru yola cikiyorum

Haydi bismillah

CELİL
01.Mart.2012, 17:36
Diz boyu kar var ve Istanbul a dogru yola cikiyorum

Haydi bismillah
Haydi hayırlısıyla kazasız belasız güle oynaya gelirsin işallah nazar
ne zaman yola çıkıyorsun
Burdada kar yagıyor bu gidişle bizde yaya gelicez 8)

dtahir
01.Mart.2012, 17:44
Merhaba, hava şartlarından dolayı kimse motorla gelemeyecek galiba..Hava tahminlerine göre pazar gün güneşli görünüyor.Programı pazara kaydırılamaz mı acaba...Böylelikle herkes motoruyla gelmiş olur.
http://mgm.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=3

CELİL
01.Mart.2012, 18:09
Merhaba, hava şartlarından dolayı kimse motorla gelemeyecek galiba..Hava tahminlerine göre pazar gün güneşli görünüyor.Programı pazara kaydırılamaz mı acaba...Böylelikle herkes motoruyla gelmiş olur.
http://mgm.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=3

aslında pazara kaydırmayı deneyebiliriz fakat şehir dışından gelecek arkadaşlar var zor
ama c.tesi ve pazar iki gurup olabilir genel talepleri alalım
:) KİMLER C.TESİ KİMLER PAZAR GELMEK İSTİYOR :)

dtahir
01.Mart.2012, 18:14
aslında pazara kaydırmayı deneyebiliriz fakat şehir dışından gelecek arkadaşlar var zor
[sıze=5] :) kimler c.tesi kimler pazar gelmek istiyor[/sıze] :)

pazar.....

turq
01.Mart.2012, 19:08
Haydi hayırlısıyla kazasız belasız güle oynaya gelirsin işallah nazar
ne zaman yola çıkıyorsun
Burdada kar yagıyor bu gidişle bizde yaya gelicez 8)

Ciktim bile, ilk molami verdim. 21:00 gibi Istanbul a giris yaparim heralde.

4 gun oradayim, her gun fuara gelebilirim farketmez

CELİL
01.Mart.2012, 19:12
Ciktim bile, ilk molami verdim. 21:00 gibi Istanbul a giris yaparim heralde.

4 gun oradayim, her gun fuara gelebilirim farketmez
maşallah hepimizden hızlısın hayırlı yolculuklar nazar8)

Rona
01.Mart.2012, 19:47
100303[/COLOR]]aslında pazara kaydırmayı deneyebiliriz fakat şehir dışından gelecek arkadaşlar var zor
:) KİMLER C.TESİ KİMLER PAZAR GELMEK İSTİYOR :)

Yav kardeşim son dakka gölü atar gibi oldu şimdi bu yaaa.:?:shock:

O zaman komple pazara kaydıralım organizasyonu.
Fuardan çok tanışma ve sohbet için gelecek insanlar hem de hava açık olacak herkez motoruyla gelebilir çok daha iyi bir gün geçirebiliriz

dtahir
01.Mart.2012, 20:22
[
O zaman komple pazara kaydıralım organizasyonu.
Fuardan çok tanışma ve sohbet için gelecek insanlar hem de hava açık olacak herkez motoruyla gelebilir çok daha iyi bir gün geçirebiliriz[/quote]

BUnu demek istemiştim ben de...

CELİL
01.Mart.2012, 23:31
:) arkadaşlar c.tesi hava yağmurlu oldugundan toplantıyı pazar gününe çekmek istiyoruz acil cevap bekliyorum :)

dreamrocker
02.Mart.2012, 00:27
Bana her yol paris, nasılsa ehliyet yok motorla gelmeyeceğim :cheesy:

inaona
02.Mart.2012, 00:35
:) arkadaşlar c.tesi hava yağmurlu oldugundan toplantıyı pazar gününe çekmek istiyoruz acil cevap bekliyorum :)

Pazar günü banada uyar ama fuarın son günü olduğu için oradaki firmalar sabahtan toparlanmaya başlarlar diye düşünüyorum bizde çok fazla birşey göremeyiz fuarda ama yinede çoğunluğa uyarım ben:cheesy:

ağfndrdm
02.Mart.2012, 01:23
yarın gelin gençler 20:30 a kadar açık alan;)

dtahir
02.Mart.2012, 01:27

Al bi de burdan yak :):?

Casper
02.Mart.2012, 01:31
Daha önceden konuşulduğu üzere Cumartesiye ayarlamıştım kendimi. Pazar günü sanırım başka programım olacak ve gelemem. Ama çoğunluk nasıl giderse gitsin benim için problem yoktur abilerim...

turq
02.Mart.2012, 02:06

Beni almadan gitme

ibanez_one
02.Mart.2012, 02:47
Buluşma günü farketmez...nasıl isterseniz...8)

coder
02.Mart.2012, 02:51
cumartesi iyiydi ya :D

ibanez_one
02.Mart.2012, 02:58
Cumartesi Islanalım Anasını Satiim Diyen Su Kurbaları Varsa...Ben Varım...8)

bahadir43
02.Mart.2012, 03:08
pazar ters oldu şimdi ya ona göre ayarladık günler öncesinden.. cumartesi ben varım her türlü giderim alıskınız yagmura kara .. 8)

CELİL
02.Mart.2012, 11:16
Arkadaşlar fuar bilet fiatlarını ögrendim
CUMA: 20TL
C.TESİ & PAZAR : 25 TL 8)

Emre
02.Mart.2012, 11:19
Bende Cumartesi' den yanayım ancak çoğunluğa uymaya çalışırım. İstanbul havasına çok güvenmiyorum açıkcası, Cumartesi yağmurlu olmayabilir hatta Pazar yağabilir. Sabah kalkıp havaya bakıyorum, tahminlere güvenmiyorum yani :)

CELİL
02.Mart.2012, 11:42
Duruma bakılırsa orjinal proğrama sadık kalarak C.TESİ olacak gibi öglene kadar netleştiririz :)

CELİL
02.Mart.2012, 16:00
:) EVET ARKADAŞLAR SON DURUM C.TESİ GÜNÜ SAAT 13:00 da FUARIN KAPISINDA BULUŞUYORUZ
İLK PLANAN ŞEKİLDE 8)

inaona
02.Mart.2012, 17:22
:) EVET ARKADAŞLAR SON DURUM C.TESİ GÜNÜ SAAT 13:00 da FUARIN KAPISINDA BULUŞUYORUZ
İLK PLANAN ŞEKİLDE 8)
8)

Abi çok isabetli bir karar zaten herkes kendini cumartesine göre programlamıştı.8):cheesy:

imposible
02.Mart.2012, 20:04
ben de gelmek istiyorum cumartesi için kabul ederseniz, bilet-davetiye işini ayarlayabilirmiyiz???

mustafa
02.Mart.2012, 21:47
saat 12:15 de beşiktaştayım...

ağfndrdm
02.Mart.2012, 23:09
fuardan yeni geldim ayağımın tozu üstümde canerle gezdik
çok tırt onu bilin başkada önemli bişi yok:)))

CELİL
02.Mart.2012, 23:32
ben de gelmek istiyorum cumartesi için kabul ederseniz, bilet-davetiye işini ayarlayabilirmiyiz???
Merhaba raşit aramıza hoş geldin 8)
söz vermiyorum ama muhtemelen bilet bulabilirim fuar kapısında 13.00 da beni bul numaram aşagıda yazılı 8)

CELİL
02.Mart.2012, 23:48

http://www.motobikeexpo.com/

01 - 04 Mart 2012

3 mart cumartesi
fuara gidiyoruz

- Anadolu yakasından gelecekler kozyatagı carrefour da bulluşup tahminen 12.00 gibi hareket edip 13.00 da fuarda olacak şekilde yola çıkar 8)

ARKADAŞLAR FUARDA DOĞAL OLARAK GEZERKEN HERKES BİRBİRİNİ KAYBEDİCEK O YÜZDEN ŞÖYLE BİR DÜZENLEME YAPALIM
13.00 FUAR KAPISINDA BULUŞMA
13.15 FUAR a GİRİŞ SERBEST DOLAŞIM
15.00 REGAL RAPTOR STANDINDA BULUŞMA
15.15 FUARDAN ÇIKIŞ
15.30 MARŞ BASAR YEŞİLKOY SAHİLDEKİ RÖNE PARK a ÇAY BAHÇESİNE GİDERİZ 1-2 SAAT TANIŞIP KAYNAŞIP ÇAYIMIZI İÇER MUHABBET EDER DAĞILIRIZ

:DMÜJDE LİSTEDE İSMİ OLAN HERKESE BİLET TEMİN ETTİM :cheesy:

1- CELİL
2- MaRCoS
3- ağfndrdm
4- inaona
5- Erhan
6- xcell + 1 (eşi )
7- Rona + 1
8- casper + 1 (eşi )
9- dtahir+1
10-SonsOfAnarchy
11-TWO-WHEEL TANGO
12-guento
13-foreman +1
14-turq
16-mustafa
17-demiratlı
18-Telkarinn
19-Dejavu27
20-ibanez_one +1
21-cpiler
22-coder+1
23-Fuatt+1
24-Alican+1
25-Alpay
26-bahadir43 +1
27-dreamrocker+1
28-gokhanm+2
29-casper
30-reshoden
31-uguroktem+1
32-sekole+1
33-uzay
34-fulldown
35-imposible

coder
03.Mart.2012, 00:11
ben oraları pek bilmiyorumda tam olarak bulusma noktamız neresi olucak ???

CELİL
03.Mart.2012, 00:42
ben oraları pek bilmiyorumda tam olarak bulusma noktamız neresi olucak ???
sen nereden geleceksin aşagıda yazan buluşma noktalarından sana yakın olana veya 13.00 da fuarın giriş kapısında buluşucaz 8)

coder
03.Mart.2012, 00:55
sen nereden geleceksin aşagıda yazan buluşma noktalarından sana yakın olana veya 13.00 da fuarın giriş kapısında buluşucaz 8)
işte :D ben tekstil fuarında fotograf cekmeye gitmiştim girişi bile cok büyük orda birbirimizi bulmamız konusunda kaygım var .ama zaten telefon numaranı kaydettim abi. sizi bulamazsam ararım haberleşiriz.

turq
03.Mart.2012, 10:43
Gunaydin arkadaslar, motorla mi motorsuz mu gelinecek

Az yagiyor ama yagis artar mi?

Yarin gunesli gosteriyor, fuardan bagimsiz bir gezi programi yapar miyiz?

Bu 3 unu istiyorum :)

CELİL
03.Mart.2012, 10:52

şu an büyükçekmecede yağmur yok ama yağdı yağacak bir hava var ben 11.30 gibi yola çıkmayı planlıyorum çıkarken yağmur olmazsa motorla gelicem meteroloji akşam 18.00 de yağmur kesiliyor gösteriyor fuar sonrası çogunluk isterse bir çay bahçesine ugrar muhabbet ederiz 8)http://www.mgm.gov.tr/FTPDATA/analiz/1824buyuk.PNG

dtahir
03.Mart.2012, 11:08

Fatih'te de yağış yok ama her an yağabilir.Ben motorla gelme taraftarıyım.Yola çıktıktan sonra yağarsa da kısmet artık..'Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın':?::lol:

eralp_goksu
03.Mart.2012, 11:52
Arkadaşlar ben pazar gunu fuara gıtmeyı dusunuyorum. Davetiyeyi (iki kişilik) nerden temin edebılırım? Tesekkurler.

turq
03.Mart.2012, 12:56
Fuar alanina 10 km mesafedeyim, yagis azaldi, 2 saate kadar hava acilir gibi

Bilginize

dreamrocker
03.Mart.2012, 13:00
Selamlar,

dünü hastanede geçirdim. Ağır bir grip geçiriyorum. Ne yazıkki fuara katılamayacağım :cry: 2 biletime talip olan var ise, Celil abiden alabilirler. :cry:

Bol bol fotoğraf çekin fuarda, biz de burdan görelim bari.

eralp_goksu
03.Mart.2012, 13:04
Selamlar,

dünü hastanede geçirdim. Ağır bir grip geçiriyorum. Ne yazıkki fuara katılamayacağım :cry: 2 biletime talip olan var ise, Celil abiden alabilirler. :cry:

bıletlerıne talıbım celıl abıden pazar gunu nasıl alabılırım? gecmıs olsun..

CELİL
03.Mart.2012, 13:14
ben otobüsle geliyorum

dtahir
03.Mart.2012, 13:20
Motorla geliyorum 13.00 de fuar kapısında görüşmek üzere...

dtahir
03.Mart.2012, 13:21
Selamlar,

Geçmiş olsun..Bol bol fotoğraf ekleyeceğim..İStediğin özel bir makine falan varsa detaylı fotoğraflayayım...

Emre
03.Mart.2012, 13:26
Arkadaşlar bende motorla geleceğim, birazdan çıkmayı planlıyorum eşimle birlikte. Fuarda görüşürüz artık. İnşallah fazla yağmaz :)

Emre
03.Mart.2012, 13:27
ben otobüsle geliyorum

Abi yapma motorla gel yaa :)

Emre
03.Mart.2012, 13:27
Selamlar,

Geçmiş olsun kardeş.

dtahir
03.Mart.2012, 13:28
Abi yapma motorla gel yaa :)

katılıyorum..

dreamrocker
03.Mart.2012, 13:33
Teşekkürler herkese, genel fuar fotoğraflarını çekseniz kafi benim için :) Keşke ben de orda olabilseydim. 1 haftadır fuara hazırlıyordum kendimi :(

CELİL
03.Mart.2012, 21:18
http://www.resimyukle.com.tr/origview/15894/Foto%C3%83%C2%84%C3%AF%C2%BF%C2%BDraf194.jpghttp://www.resimyukle.com.tr/origview/15887/Foto%C3%83%C2%84%C3%AF%C2%BF%C2%BDraf189.jpghttp://www.resimyukle.com.tr/origview/15888/Foto%C3%83%C2%84%C3%AF%C2%BF%C2%BDraf191.jpghttp://www.resimyukle.com.tr/origview/15880/Foto%C3%83%C2%84%C3%AF%C2%BF%C2%BDraf186.jpg
http://www.resimyukle.com.tr/origview/15874/Foto%C3%83%C2%84%C3%AF%C2%BF%C2%BDraf185.jpg

dtahir
03.Mart.2012, 21:41
http://www.resimyukle.com.tr/view/15912/DSCF1830.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15917/DSCF1853.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15933/DSCF1854.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15919/DSCF1786.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15920/DSCF1716.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15921/DSCF1726.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15922/DSCF1743.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15925/DSCF1796.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15926/DSCF1798.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15927/DSCF1842.JPG

http://www.resimyukle.com.tr/view/15930/DSCF1839.JPG

CELİL
04.Mart.2012, 11:06
http://resimyukleyin.net/images/90743549239733775779.jpg

CELİL
05.Mart.2012, 11:08
http://www.resimyukle.com.tr/origview/16409/418309_342735945769429_100000990794106_966762_1656 415078_n.jpg
http://www.resimyukle.com.tr/origview/16412/422096_342739652435725_100000990794106_966801_1324 202859_n.jpg

MaRCoS
05.Mart.2012, 16:09
celil abi koskoca fuarı 2 resimle anlatmışşsın 8) :cheesy: :x

falldown
05.Mart.2012, 17:01
fuar çok sönüktü bu sene. harley tt vb. yoktu zaten. görebildigimiz tek chopper motorlar klub önlerindekilerdi. japonlarınsa biliosunuz tek modeli var cruiser namına.. bi sürü kolisini bile açmamış masa başnda uyuyakalmış çançinçonlar vardı sıkılmış olmalılar :D gösteri namına hiç bişey yoktu dans show yoktu :D hatunlar berbattı.stunt show sönüktü. cruiserlar için aksesuar satan adam gibi tek bi yer vardı(çeşit bakımından çok) ondanda en basit sinyal bile 100 küsür dolardı fiyatları çok uçuktu marka alternatifi çok yoktu.
kısaca sanki zorla yemek yedirilmeye çalışan küçük bi çocuk gibi geldi fuar bu seferlik.markalar görev geregi stand açmışlar gibiydi :D yada sonuncu gün olduğundan bezmişler :D

*amele tesellisi belki çekilişten ducati çıkar :p
** çamaşır topu satılan bi stand vardı yaa :p bi adamda araba yakıyodu kimyasal tanıtımı için :p

kısaca kaçıran arkadaşlar veya şehirdışından gelemeyen arkadaşlar üzülmesinler bence ..

CELİL
05.Mart.2012, 22:42
http://img2.ressim.net/out.php/i5525304_fotograf199-jpg
http://img2.ressim.net/out.php/i5525503_fotograf203-jpghttp://img2.ressim.net/out.php/i5525304_fotograf199-jpg%20%20http://img2.ressim.net/out.php/i5525305_fotograf223-jpg

mustafa
06.Mart.2012, 00:31
Arkadaşlar cumartesi günü sabah 10:30 da kadıköy moda dan yola çıktım...hava hafif çizeliyordu ama beşiktaşta siteden bi kaç arkadaşla oniki gibi buluşurum umuduyla, gittim beşiktaşta, motoru park edip, vapur iskelelerinin önündeki çay bahçelerinden birine oturdum.

Ve başladım beklemeye....bekledim.....bekledimmm...kimse gelmeyince bende tekrar çıktım yola...ama hava biraz dozunu arttırdı ve hafiften değilde bayaadan yağmur yağmaya başladı.

Merter taraflarında artık hava iyice şiddetlendi ve artık kar yağmaya başladı...ben donmak üzereyken merterde bi benzinliğe girdim ve soğuktan artık yanmaya başlayan bacaklarımı ısıtmak için bir elektrikli soba bulup önünde pantolonu kurutmaya çalıştım.

Bi kaç çay falan sonra tekrar yol...avcılar civarında gaz teli sıkışmaya başladı...gazı acıyorum ama bırakınca tel kapağı kapatmıyor...öyle beylik düzüne kadar geldim.....

EVET beylikdüzü diyorum yanlış okumuyorsunuz...Fuar nedense TUYAPta diye aklımda kalmış...gittim...CELİL abiyı aradım sağolsun yardımcı olmaya çalıştı ama...ben o kadar üşümüştümki TÜYAP taki kapı pencere fuarına girip bir buçuk saat fuarın içinde yürüdüm...

anca ısındım hatta tam ısınamadım çünkü yürüdükçe botların içinden...vucukvucuk sesler geliyordu..Allahtan beylikdüzü taraflarında bi arkadaş varda gece onda kaldım.....

geri dönemezdim çünki...intahar gibi bişey olurdu...

ama herşeye rağmen içimde tuhaf bi keyif hissi var....

sanırım fuar bahaneymiş esas olan yolun kendisiymiş galiba...

turq
06.Mart.2012, 11:28
Gecmis olsun, buyuk macera olmus

Ama benim macera dahada buyuktu :)

telkarinn
06.Mart.2012, 17:32
http://img2.ressim.net/out.php/i5525304_fotograf199-jpg

İçim gitti bu makineye bee...Çok güzel görünüyor

Uzay
06.Mart.2012, 19:09
http://img2.ressim.net/out.php/i5525304_fotograf199-jpg%20%20http://img2.ressim.net/out.php/i5525305_fotograf223-jpg

Şu 3. sıradaki hayvanın markası modeli ne acep ? :)

CELİL
06.Mart.2012, 19:12
Şu 3. sıradaki hayvanın markası modeli ne acep ? :)
birinci hariç o sıra komple harley ciklerden ve benim spyderimden ibaret :mrgreen: