PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKARADAKİ SERVİS PROBLEMİNİ ÇÖZDÜM

cromis
17.Mayıs.2007, 00:06
arkadaşlar ,bu konu ile ilgili tüm yazılanları okudum,benimde 4000 bakımı yaptırmam gerekiyordu ve gunu işte gecen bir insan olarak şaşmaz yada gımat gıbı yerlere gıdecek vaktım olmadıgından ve sıtede verılen yetkılı servıslere pek guvenmedıgımden dogrudan bu konuyu yaklasık 1 saat SARIKAYALARLA telefonda konustum,sorunlarımızı haddım olmadan sızın adınızada anlattım .bıldıgınız gıbı baska servıslerde yapılan bakım ve onarımlar garantıyı ortadan kaldırır.ve bu servıslerden ıstenen parcalar ana bayıı tarafından gonderılmez.ancak ankaradakı servıs problemını anlamıs olacaklarkı ,sarıkayalar marka olan servıslerın tumunu kabul ettı.YANI ARTIK YAMAHA SUZIKI YADA KAWASAKI servıslerı gıbı cıddı calısan servıslere ok verdı.bende bakımımı KURUCAYIRLI YAMAHADA (TURANGUNES BULVARI) bu gun yaptırdım .aydın usta cok genc bır arkadas olmakla bırlıkte gordugum kadarıyla oldukca bılgılı ve en onemlısı bu ısı severek yapıyor.makınam suanda saat gıbı calısıyor.bence sızde bırkez zıyaret edın .vıbrasyonum neredeyse sıfır.cekıs arttı.YOLUNUZ GUZEL OLSUN.

okan
17.Mayıs.2007, 00:10
senin namına sevindim kardeşş.. hayırlı olsun...aynı sorunları samsundada yaşamıştık çözümlendi en sonunda ..sarıkayalarda bu işlerden bezmiş.. sağlam servis bulunca hemen okey veriyorlar...

aslanburclu
17.Mayıs.2007, 00:10
çok iyi ankaradaki arkadaşlar adına sevindim bende derimki kawasaki servisleride bu işten tam anlar kanımca çünkü bizim motorlar kawasaki en500 lerin nerdeyse tıpatıp aynısı motor yönünden derim

cromis
17.Mayıs.2007, 00:16
EVET TESEKKURLER.BAKTIMKI ANKARADAKI ARKADASLAR BURADA COZUM BULMAK YERINE BIRBIRLERINE GIRIYORLAR,DAYANAMADIM BIR EL ATAYIM İŞE DEDIM.SANIRIM HEPSI MEMNUN KALIR BU ISTEN:dddd

lunatic
17.Mayıs.2007, 10:05
Helal olsun. Peki maliyet olarak durum hangi yönde? Vibrasyonunu nasıl sıfıra indirdiler? Ne gibi bir bakım yaptırdın. Hele biraz aç konuyu.... Dediğin yer bana da çok yakın. Süper olur walla.

cromis
17.Mayıs.2007, 17:37
ben 4000 bakımında ekstralar yaptırdım .onun ıcın fıyatı sana kesın olarak veremıyorum .vıbrasyonda nedeyse sıfır oldu sadece aylarda bıraz hatta tatlı bır vıbrasyon oluyor kı buda cok normal.hatta masaj gıbı gelıyor :D .ben tel vereyım ara konus.491 00 58.sanırım sende cok memnun kalırsın...iyi sürüşler dilerim

cromis
17.Mayıs.2007, 19:40
lunatic bu arada yaptırdıklarımı yazmayı unuttum.pardon... motor yagı degısımı(castrol),havafıltresı temızlıgı,zıncır bakımı ve gerdırmesı(kı arladan vuruntu sesi gelıyordu. artık yok)gaz telı gergınlıgı ayarı(gazkolunda bosluk vardı)fren yagı degısımı,karburator hava ayarı, bujı degısımı(kalıtelı kullandırdım).ve su anda makınam cok rıtmık calısıyor... yukarıda da yazdıgım gıbı vibrasyon neredeyse sıfırlandı.bu kadar vıbrasyon sanırım tum cruser lardada vardır... :cheesy:

turkaytumturk
19.Mayıs.2007, 18:39
adına sevindim Burhan abi valla en doğrusunu sen yapmışşsın
Türkay

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 20:50
Türkay

ya kardeş sen tt06 değilmiydin

cromis
20.Mayıs.2007, 00:24
sag ol turkaycıgım ...cok tesekkurler,senın fıkırlerınde az onemsenmez valla .bana yol gosterdın .cok tesekkurler bırkez daha...hersey gonlunce olsun.

turkaytumturk
22.Mayıs.2007, 10:40
Türkay

ya kardeş sen tt06 değilmiydin

Evet
Ama bu kişisel mesajlarım için kullandığım nick

mastakilla
17.Mart.2008, 17:37
hocam çok güzel bişey yapmışın servisi çözmüşün ama bide bu rr yi satan ankarada bir bayi söylermisin.

hangisini aradayısam artık satmıyorum diyor nası iş anlamadım motordan sğuttular iyice ..

buarada tabiki ankaradayım..

MKEPEZ
18.Mart.2008, 13:52
Ankara'da RR servisine bakan;
Yüceer Münveziler cad. no 21 / B A.paşa 362 32 34...

Regalin sitesinde adı görülen 6 firma da bayilik ve servis yapmıyorlar...

dinyeper
18.Mart.2008, 15:58
valla bende kuruçayırlıya götüreceğim ama çalışmıyo motor şu anda.motor çalışmadığı için de götüremiyorum.aslında gelip alsalar çok iyi olacak!