PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spyder Alıcısıyı olma vaktim :)

teoman25
09.Mart.2012, 13:13
selam herkese millet.. usta ve deneyimli acemi çaylak yeni eski herkese merhaba ;)
aşağıdaki linkte bulunan Spyder'ı sahibini bilen tanıyan yada görmüş olan-bilgisi olan varmı aceba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-2011-model-sifir-ayarinda-johnny-pag-350-cc-rr-spyder-61006810/detay

CELİL
09.Mart.2012, 13:21
merhaba teoman sende spyder niyetine girdin herhalde 8)
ilandaki makinayı tanımıyorum ama aşagıya linkini yapıştırdıgım makinayı ve sahibini tanıyorum temiz bir makina :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-inanin-sifirindan-tek-farki-fiyati-49626237/detay

teoman25
09.Mart.2012, 13:26
celil abi ben 1 ay sonra filan mersine gidiyorum iş için. bikaç yıl orda kalma durumum var büyük ihtimalle. verdiğin ilanıda daha önce gördümde, ankara mersine yakın olduğu için verdiğim linkin ilanını sormuştum :) istanbuldan o spyderı nasıl getirebilirz mersine celil abi:)

CELİL
09.Mart.2012, 13:35
celil abi ben 1 ay sonra filan mersine gidiyorum iş için. bikaç yıl orda kalma durumum var büyük ihtimalle. verdiğin ilanıda daha önce gördümde, ankara mersine yakın olduğu için verdiğim linkin ilanını sormuştum :) istanbuldan o spyderı nasıl getirebilirz mersine celil abi:)

:) işin hayırlı olsun

nakliye için ya ambarlardaki firmalarla anlaşıp kamyona yükleyeceksin yada ptt kargo da bu tip taşıma işleri yapıyormuş ve en uygun fiat ptt ile oluyormuş diye geçmiş forumlarda yazılmıştı 8)

teoman25
09.Mart.2012, 13:47
tamam celil abi... işi elimize alalımda... ilk işim zaten spyder ve ehliyet.. inş. bu sefer olur :)

CELİL
09.Mart.2012, 13:51
tamam celil abi... işi elimize alalımda... ilk işim zaten spyder ve ehliyet.. inş. bu sefer olur :)
işallah olur sen uzun zamandır sabrediyorsun çoktan hak ettin 8)

MaRCoS
09.Mart.2012, 13:54
o fiyata spyder çooookk bence.. git izmirdeki daytonayı al madem 7 bin fiyat koymuş 6,500 bastır al !!!
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-acil-ihtiyactan-75369804/detay

teoman25
09.Mart.2012, 14:18
marcos zamanında spyder-daytona arası gidip geldim ama, ruhuma ait olan spyder hep ağır bastı :)
celil abi sabreden derviş olduk:) her konuda hemde. olmadı sabretmeye devame dicez :))

falldown
09.Mart.2012, 14:41
walla başlığı görünce "atandı sonunda heralde" dedim :D hayırlı olsun arkadaşım :alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::oky::+1 ::+1:
artık gerisi kolay. gönlün hangi motoru istiyosa alırsın artık 8) şimdiden hayırlı olsun

teoman25
09.Mart.2012, 18:49
walla başlığı görünce "atandı sonunda heralde" dedim :D hayırlı olsun arkadaşım :alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::oky::+1 ::+1:
artık gerisi kolay. gönlün hangi motoru istiyosa alırsın artık 8) şimdiden hayırlı olsun

kardeşim çok teşekkür ederim :) tezim 1 aya kadar bitecek inşallah. 1-2 yıllık geçici bir göreve gideceğiz nasipse. bu süre içindede kadro dolandırıcaz :) ama gecici göreve başlar başlamaz alcaz inş. spyder :)