PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 Spyder satılık parçalar

reshoden
14.Mart.2012, 20:22
Selam arkadaşlar,

Modifiye edeceğimden dolayı bazı parçaları elden çıkartmak istiyorum. Fiyatlandırma için henüz bir şey diyemiyorum ama parçalardan kâr etmek ya da zengin olmak amacım yok o yüzden rahatça mesaj atabilirsiniz.

Satılık parçalar(yani değişecek parçalar)
Gidon
Elcikler (komple)
Aynalar
Sissy bar
Far ve sinyal lambaları (Stop lambası hariç)
Standart kablolar ve fren kabloları
Manetler

Bunların dışında plastik olan radyatör kapağını da değiştirebilirim belki ama belki, belli değil henüz.

Egzoslar da değişecek fakat egzosları satmayacağım, muhtemelen en çok o sorulur diye şimdiden yazayım dedim :)

Dediğim gibi kafamda bir fiyat biçmedim ama çok büyük meblağlar olmayacaktır.

CELİL
14.Mart.2012, 22:47
caner hayırlısı olsun makinaya yaza modifiyeli binicen yani her aşamanın bol bol resimlerini merakla bekliyoruz ne zaman işlemlere başlıyorsun kolay gelsin :cheesy:

demiratlı
15.Mart.2012, 01:52
evet dostum modifiye sürecinde resimleri ve fiyatları forumda paylaşırsan bi çok kişinin işine yarar

reshoden
16.Mart.2012, 00:10
Modifiye süreci için motoru dün bıraktım. Fotosunu çekmedim hiç ama yarın tekrar bi gideceğim konuşmaya. O zaman birkaç fotoraf çekerim telefonla :)

Maliyet konusu için bir şey demek şu an için doğru değil, zira sadece kaba taslak bir hesap çıkarttık. Ama net fiyatlar çıktıkça burada da paylaşacağım.

Ressam bir arkadaşıma depo üstü tasarımını yaptırıyorum, üç beş resim geldi bakalım. Onun dışında sanırım gidon ile başlayacağız. Gelişmeler için başka başlık açarım sanırım :)

CELİL
16.Mart.2012, 00:21
Modifiye süreci için motoru dün bıraktım. Fotosunu çekmedim hiç ama yarın tekrar bi gideceğim konuşmaya. O zaman birkaç fotoraf çekerim telefonla :)

Maliyet konusu için bir şey demek şu an için doğru değil, zira sadece kaba taslak bir hesap çıkarttık. Ama net fiyatlar çıktıkça burada da paylaşacağım.

Ressam bir arkadaşıma depo üstü tasarımını yaptırıyorum, üç beş resim geldi bakalım. Onun dışında sanırım gidon ile başlayacağız. Gelişmeler için başka başlık açarım sanırım :)
kolay gelsin işlemleri kim yapıyor muratlaramı bıraktm

reshoden
16.Mart.2012, 00:51
kolay gelsin işlemleri kim yapıyor muratlaramı bıraktm

Aynen, direkt Cüneyt Ustaya bıraktım. Gerçekten çok ilgilendi, çok yol gösterdi. Aklım kalmadı motorda teslim ederken.

Yarın fotoğrafları çekerim, buraya da yüklerim ilk hali diye :) Altına da aklımdaki modifiyeyi yazar sürekli de güncellerim :)

CELİL
16.Mart.2012, 00:57
Aynen, direkt Cüneyt Ustaya bıraktım. Gerçekten çok ilgilendi, çok yol gösterdi. Aklım kalmadı motorda teslim ederken.

Yarın fotoğrafları çekerim, buraya da yüklerim ilk hali diye :) Altına da aklımdaki modifiyeyi yazar sürekli de güncellerim :)
murat da işlemleri resimleyip foruma yükleyebilir 8)

serdarozgec
16.Mart.2012, 01:30
şimdiden hayırlı olsun Caner. gidon T mi? T ise fiyatı nedir?

reshoden
16.Mart.2012, 01:46
şimdiden hayırlı olsun Caner. gidon T mi? T ise fiyatı nedir?

Gidon T gidon evet, fiyatı da ... hmm fiyatını bilmiyorum ama almak istiyorsan uygun bir şey ayarlarız. Tabi Cüneyt ustanın onayını almam gerekiyor, ama o alınır :) Gerçekten almak istiyorsan öyle bir şey ayrıntısını konuşalım. Maksat işin görülsün

serdarozgec
16.Mart.2012, 18:14
30 gun icerisinde motorumu yaz icin bakima goturecegim. havalarin biraz daha isinmasini bekliyorum. Uzun yolda kartal gidon bileklerimi agritiyor, o yuzden degistirmeyi dusunuyorum. Almama durumum su sekilde olabilir; ilanim sahibindende, 1 ay icinde satilirsa 600 cc honda alacagim. Satilmazsa en gec 5 ay sonra alacagim. Ozamana kadar hafta sonlari regalimle surekli uzun km li seyahatlere cikma planlarim var. O yuzden 20 gun icerisinde onayi alip fiyati dusundugunde bana haber verirsen sevinirim. Iyi gunler.

reshoden
17.Mart.2012, 00:22
30 gun icerisinde motorumu yaz icin bakima goturecegim. havalarin biraz daha isinmasini bekliyorum. Uzun yolda kartal gidon bileklerimi agritiyor, o yuzden degistirmeyi dusunuyorum. Almama durumum su sekilde olabilir; ilanim sahibindende, 1 ay icinde satilirsa 600 cc honda alacagim. Satilmazsa en gec 5 ay sonra alacagim. Ozamana kadar hafta sonlari regalimle surekli uzun km li seyahatlere cikma planlarim var. O yuzden 20 gun icerisinde onayi alip fiyati dusundugunde bana haber verirsen sevinirim. Iyi gunler.

Bugün konuştum. Gidon kısmını verebiliyoruz. Yükseltici parçayı veremiyormuşuz (gidon 100, yükseltici 70 lira sıfır fiyatları). İşini görecekse benimkini verebilirim daha uygun bir fiyata.