PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask vizorune Cam filmi

alicanblnr
22.Mart.2012, 14:27
Oncelikle Merhabalar

Bende ve Fuatta Airoh Kask var ve bu kaskların vizorlerini bulmak imkansıza çok yakın bu sebepten bizde film çektirmeyi düşünüyoduk bu konu hakkındaki goruşleriniz ve saglıklı olup olmıycagına dair fikirlerinizi almak istedim

Saygılarımla

CELİL
22.Mart.2012, 15:17
merhaba alican sonunda sende foruma üye oldun aramıza hoş geldin 8)
HYO GT yi aldınmı ?
vizörlere bence flim çekilebilir bir zararı olsa arabalarada çekmezlerdi fakat gece sürüşlerinde sorun olur birde flim çekmendeki sebep vizörün çizikleriyse flim üzerni kapatır ama çizikler görüşünde kalır 8)

_KARADUT_
24.Mart.2012, 00:17
ben ls2 siyah vizörlü kullanıyorum gece sürüşlerinde çok zorluyo bende vizör açık gidiyorum maalesef

alicanblnr
27.Mart.2012, 13:21
Merhabalar aldım gt 250 yi abi siyah film degilde aynalı film kaplatmayı düşünüyorum guneş çok rahatsız ettigi için vizoru karartmıycam sadece guneş ışınlarını kırmak için rahatsız edici oluyor

CELİL
27.Mart.2012, 15:08
Merhabalar aldım gt 250 yi abi siyah film degilde aynalı film kaplatmayı düşünüyorum guneş çok rahatsız ettigi için vizoru karartmıycam sadece guneş ışınlarını kırmak için rahatsız edici oluyor
yeni makinan hayırlı olsun allah kazasız belasız keyifle binmeyi nasip etsin 8)
aynalı flim güzel durabilir gündüz iyide gece karanlıkta sorun olurmu bilemiyorum :)

Salih
27.Mart.2012, 17:55
Mine marka kaskımın vizöründe aynalı orijinal film mevcut. Bu haftaki gezide sabah hava yeni aydınlanmaya başlamıştı ki yola çıktım, ancak vizörü açmak zorunda kaldım. Yol gözüküyor ama detayları (çukurları, yola düşmüş olması muhtemel meyve sandığı vs.. gibi tehlikeleri) seçemediğim için vizörü açmak zorunda kaldım. Keza yine akşam dönüşünde hava karardı, yine açtım. İzmit yolu üzerindeki tünellerde de açtım. Pek tavsiye etmiyorum

turq
27.Mart.2012, 17:58
Galiba en iyisi güneş gözlüğü inen kasklar

CELİL
27.Mart.2012, 18:05
bu arada bir not salih in kaskının camıda renki üzerine aynalı flim var 8)

Salih
27.Mart.2012, 18:08
Galiba en iyisi güneş gözlüğü inen kasklar

Aynen.8) Fakat bende ikisi de var. Hem filmli cam, hem simsiyah dahili gözlük. Her ikisini birden indirip salevat getirerek İzmit tüneline son sürat girmeyi düşünüyorum. :scared:

Emre
27.Mart.2012, 18:09
Yaa güneş gözlüğü inen kasklarda çok tefarruatlı oluyor. Onun yerine kaskın içine güneş gözlüğü takmak daha mantıklı bir çözüm gibi arkadaşlar. En azından ben öyle yapıyorum, memnunum :)

turq
27.Mart.2012, 18:20
Yaa güneş gözlüğü inen kasklarda çok tefarruatlı oluyor. Onun yerine kaskın içine güneş gözlüğü takmak daha mantıklı bir çözüm gibi arkadaşlar. En azından ben öyle yapıyorum, memnunum :)

Yok abi teferruat, iki tane mandal var, birini çekiyosun gözlük iniyor, diğerinde geri giriyor. Ben çok memnunum

Emre
27.Mart.2012, 18:34
Yaa ben fullface kasklarda bu özelliği bulamamıştım. Hep çene açılmalı ya da yarım kasklarda vardı bu özellik. Herhalde birde dandiğine denk geldim, rahat rahat açılmıyordu, kapanmıyordu, ondan öyle dedim. Sen memnunsan ben arkadaşları yanlış yönlendirmeyeyim o zaman.

turq
27.Mart.2012, 18:41
Yaa ben fullface kasklarda bu özelliği bulamamıştım. Hep çene açılmalı ya da yarım kasklarda vardı bu özellik. Herhalde birde dandiğine denk geldim, rahat rahat açılmıyordu, kapanmıyordu, ondan öyle dedim. Sen memnunsan ben arkadaşları yanlış yönlendirmeyeyim o zaman.

Benim kask çene açılmalı

O zaman şöyle diyorum; Kaskın çene açılmalı ve gözlüklü, ben memnunum 8)

alicanblnr
28.Mart.2012, 11:47
abi canıma tak etti vizor konusu gittim bunu aldım bide mavi iridium vizor :) şimdi mutluyum çok şukur :) http://static.blogo.it/motoblog/agv-gp-tech-valentinos-face-limited-edition-2008/agv_gptech_rossi_2008.jpg

falldown
28.Mart.2012, 12:21
Benim kask çene açılmalı

O zaman şöyle diyorum; Kaskın çene açılmalı ve gözlüklü, ben memnunum 8)

bencede kendinden güneş vizörlü kasklar oldukça kullanışlı.ayrıca extra bişey taşımaya gerek kalmıyor. ancak daha çok açık kask ve kocaman rayban topgun modeli gözlük :p ve kaskın vizörü açık gitmeyi tercih ediyorum. kaskı çıkardıgımdada işe yaramış oluyor. öteki türlü göz güneş vizörüne alışıyor ve kaskı çıkardıgınızda etraf çok aydınlık geliyor.

CELİL
28.Mart.2012, 13:12
abi canıma tak etti vizor konusu gittim bunu aldım bide mavi iridium vizor :) şimdi mutluyum çok şukur :) http://static.blogo.it/motoblog/agv-gp-tech-valentinos-face-limited-edition-2008/agv_gptech_rossi_2008.jpg
alican en iyisini yapmışsın rahat edecegin bir kask almışsın keyifle güle güle kullan 8)

alicanblnr
28.Mart.2012, 13:21
alican en iyisini yapmışsın rahat edecegin bir kask almışsın keyifle güle güle kullan 8)

Çok teşekkur ederim abi :) en yakın zamanda goruşelim makinayı el opturmeye getircem :)

turq
28.Mart.2012, 13:55
ancak daha çok açık kask ve kocaman rayban topgun modeli gözlük :p ve kaskın vizörü açık gitmeyi tercih ediyorum.

Yaz gelsin onuda yapıcaz :cheesy:

sancar
28.Kasım.2013, 02:27
Ben kendinden vizorlu kask aldım, güneş ve karanlığa hemen uyum sağlatabilirsiniz hemen başın üstündeki sürgüsü hareket halinde iken bile kolayca açılıp kapanabiliyor
http://imageshack.com/a/img833/1406/q8iw.jpg
http://imageshack.com/a/img802/5109/k4sv.jpg

marlox
28.Kasım.2013, 15:57
vizör e film çekmek mümkün olmayabilir çünkü çok kavisli ;)