PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor arıyorum lütfen yardım

Burakçalık
25.Mart.2012, 07:23
Merhaba arkadaşlar.Sitede yeniyim bir süredir siteyi takip ediyorum ve artık ben de bir Raptor sahibi olmak istiyorum:D

Kararsız olduğum bir nokta var bu konuda tecrübeli arkadaşlarım ve büyüklerim olarak yardımlarınızı bekliyorum.İlk motorumu alacağım 2500 TL civarı bir bütçem var. 250 cc eski model bir Raptor mı tercih etmeliyim yoksa 125cc veya 150cc daha yeni bir model mi tercih etmeliyim bilemedim :|

Sakarya,Kocaeli öncelikli tercihim fakat buralarda pek Regal Raptor'a rastlayamadım.Tanıdığınız bildiğiniz Raptorları yönlendirirseniz çok sevinirim.Gerekirse İstanbul da tercihim olacaktır

Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler :D

CELİL
26.Mart.2012, 16:23
merhaba mehmet aramıza hoş geldin 8)
kocaelinde spyder li bir arkadaşımız var karadut orada yalnız değilsin :)
125cc ve 150cc makinalrda sıfır tercih ediceksen yeni gelicek 125cc ler yenilenmiş itiyileştirilmiş olarak gelicek ama fiatlarıda yükseldi
ikinci el az km li uygun fiatlı bir makina bulursan sıfır 125cc den daha uygun fiata 250cc makinan olabilir ilanları iyi takip etmek lazım hayırlısı olsun 8)

Burakçalık
26.Mart.2012, 23:34
Hoşbulduk Celil abi :DYalnız olmadığımı bilmek güzel 8)
Ben de şansımı 250cc makinalarda denemeyi düşündüm Celil abi umarım bulurum bir tane

eralp_goksu
27.Mart.2012, 01:12
Bence de tercihini 250 lik ikinci ellerden yana yapmalısın. Hoşgeldin bu arada. :)

Burakçalık
27.Mart.2012, 01:49
Bence de tercihini 250 lik ikinci ellerden yana yapmalısın. Hoşgeldin bu arada. :)
Teşekkürler Hoşbulduk:D evet takip ediyorum ben de Raptor sahibi olacağım umarım :D

alicanblnr
27.Mart.2012, 13:23
aslında fuatın makinayı almayı düşünürsen satıyoruz vekaleti bende ilan no :(#78635473) sahibinden.com da bulabilirsin

Burakçalık
28.Mart.2012, 00:41
aslında fuatın makinayı almayı düşünürsen satıyoruz vekaleti bende ilan no :(#78635473) sahibinden.com da bulabilirsin

Merhaba Alican bahsettiğin motor bu mu acaba http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-t-gidon-full-masrafsiz-78635473/detay

Buysa çok güzel makina ama benim bütçemi biraz aşıyor

alicanblnr
28.Mart.2012, 11:45
evet motor o butçe konusunda bişey diyemem dilersen gelirsin goruşuruz ufakta olsa bi ikram olur yinede sana uyarmı uymazmı fiyat olarak bilemem :(

Burakçalık
29.Mart.2012, 20:19
evet motor o butçe konusunda bişey diyemem dilersen gelirsin goruşuruz ufakta olsa bi ikram olur yinede sana uyarmı uymazmı fiyat olarak bilemem :(
Dedigim gibi guzel bir motor ama su an icin beni asiyor biraz daha para bulabilirsem donus yapacagim :D

Burakçalık
02.Nisan.2012, 00:31
Merhaba arkadaşlar.Bütçemi biraz daha arttırmış bulunmaktayım bilginize