PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'dan 350cc daytona ya da spider

nosf3ratu
02.Nisan.2012, 02:38
Ankarada'dan 0 (2011) ya da 2. el temiz olarak daytona veya spider aramaktayım. Satmak isteyen varsa ulaşırsa sevinirim. 0 olarak temin edebileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim. İyi forumlar :cheesy:

Emix
02.Nisan.2012, 08:11
Ankarada'dan 0 (2011) ya da 2. el temiz olarak daytona veya spider aramaktayım. Satmak isteyen varsa ulaşırsa sevinirim. 0 olarak temin edebileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim. İyi forumlar :cheesy:

Ankarayi pek iyi bilmem

Redline motor regal satiyor
Yibada gormkştum sanki

nosf3ratu
02.Nisan.2012, 09:56
Redline motor'a sahibinden üzerinden ilanlara baktım ama orada olan 2012 modeli. o bütçemi aşıyor. o yüzden bana 2011 lazım. yiba çarşısına bakmadım ama orada varsa aklımda bulunsun. Teşekkürler

CELİL
02.Nisan.2012, 12:57
Merhaba can aramıza hoş geldin 8)
sahinden de ilanları sıkı takip et sezon açılırken yeni ilanlar çoğalır
sıfır olarak 2011 bayilerde olacagını pek sanmıyorum çünki yeni gelen makinalar kısa sürede bitiyor işallah gönlüne ve bütçene göre bir makina bulursun 8)

nosf3ratu
02.Nisan.2012, 19:25
Hoşbulduk teşekkür ederim :) Sık sık takip ediyorum ilanları ancak Ankara bu konuda biraz kısır. Bakalım umarım kendime göre bi regal raptor bulacağım ;)

Casper
04.Nisan.2012, 23:03
Valla hocam Hazirandan sonra benim Daytonamı satmayı düşünüyorum ama şu anda erken. Umarım bulursun gönlüne göre bi Daytona ama tercihin iyi benimde ilk motorum 350 Daytona. Hatta foruma fotolarınıda ekledim. Sürekli nişanlımla geziyorum valla tık demedi şimdiye kadar. En ufak ne tıkanma ne bişi taşşşş maşallah taşş :)

nosf3ratu
05.Nisan.2012, 08:06
Kazasız belasız sürüşler diliyorum. Benim için oldukça geç bi tarih yoksa talip olmak isterdim. Hala bulamadım bir daytona, bende venoxta bakınmaya başladım başka şehirden. Artık kısmet hangisi olursa. :)

guento
05.Nisan.2012, 10:03
nazar hayırlısı olsun :cheesy:

bu arada sahibinden sayfasında dikkatimi çekti.. buraya kendi çekip koyduğum fotğrafları araklamışlar, adam kendi malı gibi satıyor.. :evil: insan bi sorar yahu :x

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-daytona-350-sadece-2-gunluk-250-km-de-80651318/detay/

Ertan
05.Nisan.2012, 14:29
can hoşgeldin aramıza. Bende ankaradayım ve ankarada motor bulmak biraz sıkıntılı. umarım gönlüne göre bulursun bi regal. senide aramızda görmekten mutluluk duyarız. ama şunu söyleyim. yiba çarşısına boşuna gitme orda chopper tarzı motorlar satılmıyor malesef 1-2 tane vardı onlarda senin işini görmez. sahibinden ilanlarını takip et derim ben sana güncel olarak günlük takip et. ben alacağım zaman 3 hafta sahibinden.com da nöbet tuttum adeta ( ama sonunda gittim baska bi yerden aldım oda ayrı bir tezat :) )redline la görüş ulusan motor var orayla görüş. bende denk gelirsem haber veririm murlata. tekrar hoşgeldin aramıza

falldown
05.Nisan.2012, 14:35
nazar hayırlısı olsun :cheesy:

bu arada sahibinden sayfasında dikkatimi çekti.. buraya kendi çekip koyduğum fotğrafları araklamışlar, adam kendi malı gibi satıyor.. :evil: insan bi sorar yahu :x

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-daytona-350-sadece-2-gunluk-250-km-de-80651318/detay/

:? nasıl yaa motor seninkinin resmi ama sattıgı motor farklı öylemi. hey allaaaam RR için bile neler dönüyo şu sahibindende büyük markaları düşünemiyorum bile