PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bim de çadır bulamayan dostlar okuyun

RızaHoşgör
18.Mayıs.2007, 22:06
sevgili arkadaşlar,
sanırım bazılarınız bugün bimlerde çadır bulamamış.benim oturdugum semt te bim magazasında en az 5 adet çadır ve 10 adetten fazla hamak ve bi o kadarda taşınabilir lpg kamp ocagı mevcut.ha uyku tulumuda var.almak isteyen arkadaşlarım fatih-küçükmustafapaşa ya gelirse onlara yardımcı olurum.telim 0 533 665 69 93
sevgilerimle

Tayfun
18.Mayıs.2007, 22:27
Çadırlar nasıl rıza iyimi ?

RızaHoşgör
19.Mayıs.2007, 01:31
Çadırlar nasıl rıza iyimi ?bana sorarsan bu tarz çadır ilk kez çadırda kalacaklar için olabilir ancak.fiyatı fena değil.daha ucuzu 5 ytl aşagı olur.

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 01:45
Arkadaşlar bu gün bir arkadaşımın ablasının vefatiyle sabah şoka girdim.Bimdeki kampanyayıda doğal olarak unuttum aklıma geldiğinde çok geçolmuştu.Bende internet sitelerinde bi araştırma yaptım www.adrenalin.com.tr adresinde 80 ytl civarıda bir çadır buldum su geçirmez 3mevsim bi ürün bime göre pahalı ama taksitte yapıyorlar bide paketboyutu 15*45 cm bunu motorda taşımak daha kolay olsa gerek
Rıza abi bimdeki çadırın kapalıykenki boyutu nedir acaba

tanzimo
19.Mayıs.2007, 02:01
Arkadaşlar Bim deki çadır haricinde carrefour da da 59YTL ye satılan çok nefis bir çadır var. 2-3 kişilk ve çadırın çıkması var. kapalı bir de iç antresi olan bir çadır tabiri geldi aklıma öyle yazıyorum. kurulunca bayağı büyük oluyor. Pencereleri sineklikleri camları gayet yerinde. Aklınızda ola.. taksitte oluyor tabiki.

RızaHoşgör
19.Mayıs.2007, 02:04
Arkadaşlar bu gün bir arkadaşımın ablasının vefatiyle sabah şoka girdim.Bimdeki kampanyayıda doğal olarak unuttum aklıma geldiğinde çok geçolmuştu.Bende internet sitelerinde bi araştırma yaptım www.adrenalin.com.tr adresinde 80 ytl civarıda bir çadır buldum su geçirmez 3mevsim bi ürün bime göre pahalı ama taksitte yapıyorlar bide paketboyutu 15*45 cm bunu motorda taşımak daha kolay olsa gerek
Rıza abi bimdeki çadırın kapalıykenki boyutu nedir acaba
Rıza abi bimdeki çadırın kapalıykenki boyutu nedir acabakardeş net ölçüleri bilmemekle beraber motor üzerinde taşımak için bek uygun değil.önerim 200*220*150cm civarında bir çadır olur ki bu olçüde bir çadır 2 kişi için idealdır.ve kurulumunu siz yapmalısınızki olçüler küçük olsun.otomatiklerin mekanızmadan dolayı boy sorunu vardır.dediğim ölçülerde bi çadır da 35ytl civarındadır.bauhause bu konuda ürün zenginidir

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 02:07
Bilgi için teşekkürler bauhause da urucaz demekki

RızaHoşgör
19.Mayıs.2007, 02:09
ara müsait olursam yardım ederim yeniköylü kardeş

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 02:10
tekrar teşekkür ederim yardımlarınıza tabikiihtiyacım olur.Bide bunu buldum
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=362945&productid=spormono4

tanzimo
19.Mayıs.2007, 02:12
bim den aldıgımı motor üzerinde taşıyabiliyormuyum diye denedim. sanki arka sisi barın orada gitar taiıyormuşun gibi oluyor :) . Dikey bir şekilde ahtapot lastikle bağladım. 80 km hızla eve 15 km kullanarak getirim yerinden bile kıpırdamadı. Bunu bim deki çadır için konuşuyorum. otomatik olanlar dediğin gibi mekanizmalarından dolayı büyük oluyor böyle ama nasıl pratik annatamam. tav olmamak mümkün deil. 20 sn de çadır kurulurmu yaw :) kuruluyor işte. Zor da olsa taşınıyor ama merak etme.

Carrefourda 59 ytl dediğim çıkmalı cumbalı bişey olan, büyükçe ama katlandığında yukarıda bahsettiğim otomatik olanının yarısı kadar yer kaplıyor nerdeyse. taşıma sorunu yok yani.

ağırlıkları ikisinin de aynı 3-4 kg civarılar.

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 02:17
sende sağol arkadaşımhepsini değerlendiricem birazdaha tecrübeli olsam sorun olmayacak hakkaten 20 sn de çadır kurmak çok kolaylıkama acemiyiz ilk uzun yolumuz olacak çok havaleli bişey olsun istemiyorum

Tayfun
19.Mayıs.2007, 02:20
Bu işte zorluğu 2 kişi gelecekler çekecek, hem yolcu hem yük bakalım neler olacak.

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 02:28
valla doğru söylüyon hemikikişigeliyorumhemyükümolacak bide tecrübesizlik eklenince ne olcak bilmiyorum ama her fırsatta E5 ve tem e çıkıyorum biraz alışıyım diye hızlıakan trfige

Tayfun
20.Mayıs.2007, 01:14
Gurup sürüşünde sorun olmaz, acemileri ortaya alıp devam edicez, öndekine toslama yeter :D

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 01:21
allahrazı olsun siz böyle söyledikçe hemcesaretim hemde heyecanım artıyo

Tayfun
20.Mayıs.2007, 01:39
Heyecan yapacak birşey yok, ben sana en fazla 1 km avans veriyorum, 1 km sonra gurup içinde köşe kapmaca bile oynarsın bak görürsün ;)

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 01:43
heyecanım ondan değil Tayfunkardeş küçükken bayramlarda duyulan misali o günün bir an evvel gelmesi için,içim kıpır kıpır anlıcağan

Tayfun
20.Mayıs.2007, 01:51
daha 35 gün var şef, şimdiden böyle yaparsan kalpten gider o günde gelemezsin bak :D motor nasıl olsa altında gündüz gece gez havasini at biraz üzerinde, sonra motorunda modifikasyonlar düşün zaman geçir birşeylerle.

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 13:12
heh heh heeeeee yaw hep böyle derler ondan sonra gurubp başını bile sollayıp giderler sonra baskı yetişesin (sapancaya gelenler bilir bizim acemi mondialcı arkadaş gibi) sıfır motoru 500 km.de açarlar aslında bu acemiyim deyip arada yuvarlananlardan korkacann :P

Tayfun
20.Mayıs.2007, 14:30
Keşke öyle olsun kumandanım, biz arkadan takip etmeye razıyız :D