PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servis İle İlgili...

ibanez_one
11.Nisan.2012, 03:11
Selamlar...

Ben İstanbul Fatih / Şehremini Bölgesinde Oturuyorum Motorum Keeway Superlight 150 Şansa Bu Bölgedeki Servis Benim Motora Da Regal Raptorlere De Bakıyor..
İki Gün Önce Servise Götürdüm Regal' Lerde Yok Diye Bildiğim Ayak Marş Bölümü 1., 2. Ve 3. Viteslerde Kendi Kendine Geri Yaslanıyor Ve Motordan Çok Fena Sürtünme Sesi Geliyordu...Geçirdiğim Bir Kazadan Ötürü Motorun Bir Takım Yerlerinde De Hasarlar Mevcuttu...
Sadede Geleyim;
Silindir Kapağı Değişti, Yanlış Aksetmek İstemem Ama Ayak Marşı İle İlgili Çark Aşınmış O Değişti, Sol Arka Sinyal Kırılmıştı Sabitleme Kısmı Değişti, Sol Artçı Ayak Demiri Kırılmıştı (Bende Yenisi Vardı) Yerine Takıldı, Yan Nikelajlı Kapaklarım Oynar Vaziyetteydi Sabitlendi, Egzos Patlaktı Kaynak Yapıldı, Sağ Ayaklığın 2 Sabitleme Demirinden Biri Kırılmıştı Kaynak Yapıldı, Marş İçin Yapılan Çalışma Sebebi İle Motor Komple İndi Takıldı Ki Bu Zaten Yeterince İşçilik İstiyor, Arka Fren Sıkılaştırıldı, Yağına Bakıldı Gül Gibi Teslim Edildi...

Fiyat ; 305 TL Ben Bu Kadar İşçiliğin Daha Fazla Tutacağını Düşünüyordum Açıkçası...Gerçekten İşini Çok Özenle Yapan Bir Servisle Çalışıyorum...Bu Bölgedeki Arkadaşlarıma Da Şiddetle Tavsiye Ediyorum...

Bilginize...

Adres Bilgileri...

www.hunermotor.com (http://www.hunermotor.com/)

Topkapı Mahallesi. Pazartekke Sokak. No: 35/e Fatih - İstanbul
Telefon: (212) 523 05 72 - 523 1203 - 523 12 04

İyi Sürüşler....nazar

turq
11.Nisan.2012, 08:35
Silindir kapagi neden degisti?

CELİL
11.Nisan.2012, 09:28
görkem makinayı komple elden geçirmişsin güle güle kullan
alternatif ustalara ihtiyaç var paylaşım için teşekkürler 8)

mrtglc
11.Nisan.2012, 14:54
güle güle eskit makinanı dostum. allah daha büyük kazalardan korusun. banada çok yakın o servis. bende şehreminide oturuyorum. motor almaya niyetlendiğimde uğramıştım. ama servis için gitmedim. en azıından garantisi bitene kadar motorland' a götüriyimde onadan sonra tercihim burası olabilir.

Rona
11.Nisan.2012, 17:37
güle güle eskit makinanı dostum. allah daha büyük kazalardan korusun. banada çok yakın o servis. bende şehreminide oturuyorum. motor almaya niyetlendiğimde uğramıştım. ama servis için gitmedim. en azıından garantisi bitene kadar motorland' a götüriyimde onadan sonra tercihim burası olabilir.

Hüner Motor zaten Regal'in yetkili servisi.

Son bakımı oraya yaptırdım.Adam gibi iş yapıyorlar zaten daha önce de biliyordum orayı devamlı büyük chopper ve cruiser makina tamiri yapıyorlardı ama Regal'in servisi olduklarını tahmin etmezdim yeni öğrendim.Tavsiye ederim diğer tamircilere yoldurtmayın kendinizi.8)
(Örneğin Daytona nın yağını 35 tl ye değiştiriyorlar hem de Alman malı yağ)

mustafa
13.Nisan.2012, 00:38
valla insan olan ve adam gibi iş yapan usta için çine bile giderim...

mustafa
13.Nisan.2012, 00:47
Siteyle ilgili ustalar lafım size...
Benim ustadan beklediklerim şudur:
1- Motorla yolculuk istanbulda zaten tehlikeli olduğundan motordan gelen en ufak tıkırtı benim için önemli...ustam içinde önemli olmalı...
2- Zaten içimdeki güvensizlik beni paranoyak yaptı... söylediği şeylerin doğru olması lazım...emin olmadan konuşmamalı...
3- Gerekirse para almadan motoru söküp takmayı göze alıcak kadar meraklı olmalı...
4- servis zamanını geçirdiğimde kulağımdan çekip servise sokacak kadar takipçi olmalı...
5- herşeyin üstünde gerçekten dostum olduğuna beni inandırmalı...

...şimdi sizi duyar gibiyim...ohoooo böyle adam çalışır çalışır parasız kalır diyosunuz...böyle bi adam olsun iki senede türkiyenin zenginleri arasına girer emin olun...

ibanez_one
13.Nisan.2012, 01:04
görkem makinayı komple elden geçirmişsin güle güle kullan
alternatif ustalara ihtiyaç var paylaşım için teşekkürler 8)

Eyvallah Abim Ben Teşekkür Ederim...

ibanez_one
13.Nisan.2012, 01:06
Silindir kapagi neden degisti?

O Değişimin Genel Arıza İle İlgisi Yok Usta...Durumu Pek İyi Değilmiş Sadece Değiştirmek İstermisin Dediler...Bende Takıl Abi Kafana Göre Dedim :mrgreen:

mrtglc
22.Nisan.2012, 13:12
Bende bu sefer hüner motoru tercih ettim. Motorum 1000 bakımını yaptırdım. yağ değişti-rolanti ayarını düşürdüler-kısa far yanmıyordu ampulü değişti-sağ sinyal arada bi çalışmıyordu kısa devre varmış onu hallettiler. 75 tl verdim. ilgi ve alakalarıda güzeldi. benim eve yakınlığı ve memnuniyetimden bundan sonra tercihim burası olur.