PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkese merhaba

acayüp
19.Mayıs.2007, 11:48
Selam arkadaşlar henüz maalesef bi regal sahibi olamadım ama içimdeki motor aşkını nasıl bastırıcamı şaşırmış halde saldırdım resmen sitenize.31,5 :) yaşındayım bir telekon firmasında çalışıyorum yıllarca motor üstünde dolaştıktan sonra uzun süre motorsuz geçirdim ama daha fazla dayanamıyorum...param olsa hemen alıcam ama aranıza moroumla katılmak için inanın elimden geleni yapıyorum...görüşmek buluşmak ve dolaşmak dileklerimle herkese selamlar saygılar...bu arada adımda Eyüp.

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 11:53
Hoşgeldin Eyüp İnşallah alırsın en kısa zamanda.

aidikurt
19.Mayıs.2007, 11:54
baba aramıza şimdiden hoşgeldin içindeki motor aşkını sakın bastırma merak etme zatehn motor aşkı seni bastırır genelde oyle oluyor :)

MotoJunior
19.Mayıs.2007, 11:58
hayırllı olsun üyeliğin eyüp kardeş. insanların tutkularını ertelememeleri lazım 0212 624 99 93 nolu telefonu ararsan seni zannımca bi regal sahıbı yapabilirim. bekliyorum

agresus
19.Mayıs.2007, 12:19
hoş gelmişsin acayüp... İnşallah en yakın zamanda kavuşursun makinana... ama makinan olmasa da bizim kapımız açık vallaa.. arabayla otobüsle, ardımız müsaitse ardçı olarak katılabilirsin...Hayırlısı neyse o olsun biraderim....Mevlam gönlüne göre versin...

Kino
19.Mayıs.2007, 12:31
hosgeldin dostum

yolun yarısını geçmişsin zaten geriye bir şey kalmamış bir >RR almak < oda bir şey deil alırsın en kısa zamanda

acayüp
19.Mayıs.2007, 12:31
yaw arkadaşlar vallaha duygusal bi insanım ben inanın şok oldum ...bu ne hız herkese tesekkurler bu sitenin birbirine bağlılığını formları okurken farketmiştim ama bukadarmı olur...yaşaması daha farklıymış inşallah dediğim gibi elimden geleni yapıyorum inanın.mjunior sizinle konuşmuştuk geçen gunlerde ve o konuşmaya istinaden kredi kartı çıkartmaya çalışıyorum...zamanında bi bankayla sorunlarım olmuştu (askerde olduğum dönemde kapatılmıştı kartım...takip edememiştim ozamalar)şimdi aynı kartı çıkartmaya çalışıyorum ve anında yanınızda olucam inşallah...herkese ilgisi için çoook teşekkürler

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 12:33
hayırllı olsun üyeliğin eyüp kardeş. insanların tutkularını ertelememeleri lazım 0212 624 99 93 nolu telefonu ararsan seni zannımca bi regal sahıbı yapabilirim. bekliyorum
Eyüp Mehmet kardeş haklı uygun şartlar sunacagına eminim bende regalimi ondan aldım.Senlede daha evvel konuşmuştuk zaten hatırlarsan.

acayüp
19.Mayıs.2007, 12:53
hatırlıyorum tabikide yeniköylü insan kölüsünü unuturmu..ama malum bankanın kartı lazım ve beni biraz uğraştırıyorlar..halledicem insallah..banka kredisi fln fiyatı çok uçuruyor.mecburen kredi kartı lazım..nakit olmuyor maalesef evde büyük bir tadilat yaptık kalan paramıda ona yatırıcam...hayırlısı uydurucam insallah biseyler

inci
19.Mayıs.2007, 12:56
hoşgeldiniz,
en yakın zamanda motorunuzu alırsınız inşallah:)

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 13:01
Allah kolaylık versin hayırlısı olur inşallah

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 13:40
aramıza hoş geldin yav okadar darlanma motor dediğin neki bi ktu vida bide bir kaç demir acele etme yeni başlıyacaksan hiç heves etme ama illaki diyorsan içişleri bakanından vize al çünkü alıp getirdinmi içişleri kuma geldi zannediyo :P :P işin çok zor çokkk :P :P

madasret
20.Mayıs.2007, 13:15
gomtanım anlaşılan o ki kabineyi geniş tutmak lazım :)

Tayfun
20.Mayıs.2007, 14:34
Kabinede bende koltuk istiyom :)

iakyurek
20.Mayıs.2007, 17:26
hoşgeleeeeee.. acccayüb..

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 17:57

sana teker üstü bi koltuk yetermi

emrahkucukgirgin
20.Mayıs.2007, 18:50
hoş geldüüüüüüüüüün acayüüüüüp kadeşşşşşşş

ÇeLeBi MuRaT
20.Mayıs.2007, 20:28
Kardeş Hoş geldin sefalar getirdin...

MEHMETONUR
20.Mayıs.2007, 20:54
Aslında ben de daha yeniyim forumda.Motorumu çarşamba teslim alacağım inşallah ama;benden de sana hoşgeldin Eyüp.

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 21:10
Aslında ben de daha yeniyim forumda.Motorumu çarşamba teslim alacağım inşallah ama;benden de sana hoşgeldin Eyüp.

kardeşim hayırlı olsun inşallah
kimden ve kaç paraya alıyon

MEHMETONUR
20.Mayıs.2007, 22:29
Tesekkurler aslanburclu.Bostancı Gazi Motor dan alıyorum.geçen hafta siyahını istedim ama malesef yokmuş beklemek de istemedim kırmızı alacağım.4,850 ama nakit fiyat (bankadan kredi aldım) ayrıca 50 ytl alarm taktırıyorum.

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 22:43
Tesekkurler aslanburclu.Bostancı Gazi Motor dan alıyorum.geçen hafta siyahını istedim ama malesef yokmuş beklemek de istemedim kırmızı alacağım.4,850 ama nakit fiyat (bankadan kredi aldım) ayrıca 50 ytl alarm taktırıyorum.

heh heh heeee yav ne alarmı kralın her tarafı çıplak neresine takacan alarmı boşver uzun bi zincir al yeter bide teker kilidi bağla evin kapısına bizim aletin bütün her tarafı açık keserler kablosunu iş biter bide özelden mesaş atacam takip et

Tayfun
10.Haziran.2007, 23:24

sana teker üstü bi koltuk yetermi

Ondan zaten var komtanım, mecliste bi koltuk verin banada yan gelip yatayım :)