PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnci öğretmenimizin motorunun yeni hali şerefine R.Hisarında çay içiyoruz

yenikoylu_ua
21.Mayıs.2007, 01:20
http://img329.imageshack.us/img329/1372/dolmabahceharitaxw5.jpg

Buluşma Noktası: Dolmabahçe Sahil Girişi - Caminin Önü
Buluşma Saati:19:30

25 05 2007 CUMA Gelmeyenlerin arka lastiklerini YAŞAR Komutanım patlatıcakmış.Haberiniz olsun
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

1.yenikoylu_ua (+1)
2.İNCİ
3.İlkerkoparal
4.aidikurt (+1)
5.Aslanburclu(+1)(+usta)
6.moonchild
7.Tayfun
8.BULL
9.Gökhan(+1)
10.infinitedreams
11.emrahkucukgirgin
12.mjunior1782
13.Rıza Hoşgör
14.Agresus
15.Polo
16.
17.
18.

inci
21.Mayıs.2007, 01:29
Ya inanmıyorum topiğe bak ....... :lol: :lol: :lol: :oops:

yaz benide. :cheesy: :mrgreen: .... geliyorum ..... :cheesy: :cheesy:

yenikoylu_ua
21.Mayıs.2007, 01:32
Yazmazmıyım hocam bu topik sizin şerefinize

inci
21.Mayıs.2007, 01:34
:oops: :oops: :oops: :)

infinitedreams
21.Mayıs.2007, 11:21
Motorun yeni halinin bir resmini görelim, şerefine Rumeli Hisarına gitmeye değer mi bir düşünelim...

Beni tanımanız için yakama kırmızı karanfil takarım. Belki de kirli motorumu görünce hatırlarsınız :)

iakyurek
21.Mayıs.2007, 11:27
cumaya kadar motoru servisten alırsam kesin geliyorum. alamazsam nafile mücadele :? :P

ilkerkoparal
21.Mayıs.2007, 11:37
YAZ BABACIM BENİDE

inci
21.Mayıs.2007, 11:45
Motorun yeni halinin bir resmini görelim, şerefine Rumeli Hisarına gitmeye değer mi bir düşünelim...

Beni tanımanız için yakama kırmızı karanfil takarım. Belki de kirli motorumu görünce hatırlarsınız :)

resim şimdi olmasssssss..... :D
kırmısı karanfil yerine bir fötr şapka tak Nihat"çığım..... :mrgreen: hay ALLAH tanımıyoduk seni dimi ... :mrgreen: :evil:

aidikurt
21.Mayıs.2007, 11:48
nereye gidilecek kroki nerde nerede bulusulacak biraz detay lütfennnnnn

yenikoylu_ua
21.Mayıs.2007, 12:00
Valla adminim rumelihisarında 3 ila 5 arası çaybahçesi var herhangi birine gireriz ama ön buluşma derseniz Beşiktaştaki iki iskele arası genelde müsait oluyo ama buna siz karar verin

emrahss
21.Mayıs.2007, 12:07

Aynı fikirdeyim, merak ettim son halini :?

Aksu
21.Mayıs.2007, 12:19
Bak şimdi bende merak ettim İnci nin motoru. Yeni boya mı yaptırmış motora. Discovery de hani motorları arabaları boyuyorlar ya ateş desenli falan kesin ondandır. Yakın olsa da bende gelsem, sabredeceğiz cumartesine kadar resimleri görmek için.

okan
21.Mayıs.2007, 13:37
yeni motor transalppppp...... :scared: :scared: :scared:

yenikoylu_ua
21.Mayıs.2007, 17:40
Hadi ama arkadaşlar adminim detaylarıda girmiş ne bekliyonuz

aslanburclu
21.Mayıs.2007, 18:56
EEEEEEvet rumeli hisarı çay bahçesi NEREMİiiiiiiiiiiiiiii

rumeli hisarının hemen dibi hisar kapı girişinin karşısı evet gelmiyenler yandı şu yeni arkadaşların hepsi bi gelsin bakalım motorlu motorsuz öyle sitede yazıp tutmaya ahkam kesmeye ,,,,, falan filan demiye son gelin bakalım

gelmiyen yandı kardeşim yine dolmabahçede toplanan toplansın ...

evet büyük bir akşam olacak ben benim servisimi ve ustayıda getirecem

valla istanbul üyeleri tek tek gelecekkkkkk her kes dertlerini söyleyecek yüzyüze birbirini tanıyacak

her kes gelecek kardeşim misafirdi işti trafikti zarttı zurttu anlamam

DUYAN OKUYAN DUYMAYAN VE OKUMAYANLARA İLETSİNNNNNNN

madend
21.Mayıs.2007, 20:30

rumeli hisarının hemen dibi hisar kapı girişinin karşısı evet gelmiyenler yandı şu yeni arkadaşların hepsi bi gelsin bakalım motorlu motorsuz öyle sitede yazıp tutmaya ahkam kesmeye ,,,,, falan filan demiye son gelin bakalım

valla istanbul üyeleri tek tek gelecekkkkkk her kes dertlerini söyleyecek yüzyüze birbirini tanıyacak

komtanım Tuncay abi ve Ali usta da mı geliyor.

aslanburclu
21.Mayıs.2007, 21:23

komtanım Tuncay abi ve Ali usta da mı geliyor.

getircem valla hiç değilse millet açık açık servis hizmetleri diye giydiren giydirene bide ali ustanın yanın da giydirsinler bakalım tabii habire sallıyan arkadaşlar belkide fazla salladıkları için gelmiyecek

madend
21.Mayıs.2007, 21:26
Çok iyi yapıyonuz komtanım dediğiniz gibi öle arkadan sallamakla olmuyo yüz yüze konuşmak lazım.

aslanburclu
21.Mayıs.2007, 21:40
yawww durun hele sarıkayalardan alper beyde gelsinnnnnn herkes çağırsınnnnn

yoklama yapcazzzz.......

www.regalraptor.net istanbul tayfasına tam çağrı

görelim beraberliğimizi

moonchild
21.Mayıs.2007, 21:49
Çaylak üyeler kabul ediliyosa beni de yazın lütfen!

yenikoylu_ua
21.Mayıs.2007, 23:41
Yazdım arkadaşım

BULL
22.Mayıs.2007, 01:45
bende gelebilirim kanımca...

GOKHAN
22.Mayıs.2007, 02:40
işim musade ederse bızde geleceğiz

Kino
22.Mayıs.2007, 14:00
helal olsun sizlere bu topiği kutluyorum..

inci öğretmenin yeni motorunun resmi

http://upload8.postimage.org/453996/15_9_28_1_.gif (http://upload8.postimage.org/453996/photo_hosting.html)
taydı =====>>>> beygir oldu,olacak maaşallah

hayırlı ugurlu olsun hiç deneme yaptın mı? allah kaza bela vermesintekerine taş değmesin pruvan neta olsun İNCİ

istanbullular haydi bakalım kaç kişisiniz görelim..

infinitedreams
22.Mayıs.2007, 14:12
Kino Baba ben neden senin koyduğun resimleri hiç göremiyorum. Kırmızı çarpı çıkıyor.

Ciddi ciddi merak ettim de motoru şimdi.
E merak eden adam çıksın gelsin o zaman değil mi?..
Gelsin, gelsin de... olmuyor işte.

Dur bakalım, hayırlısı. İnci Hoca'mın dediği fotr şapkayı da bulup gelmeye çalışayım.

emrahkucukgirgin
22.Mayıs.2007, 14:13
Server izin vermiyordur. bende de durum aynı...

Ben de gelicem bu arada inşallah...

Kino
22.Mayıs.2007, 15:22
zaten 2 nizin pc lerine ayar cektim ondan göremiyorsunuz
huhahuıhaaa

harbiden göremiyormusunuz sadece benim koydugum resimlerimi göremiyorsunuz yoksa diğerleri ??

yenikoylu_ua
22.Mayıs.2007, 22:29
mjunior1782 yide ekledik

RızaHoşgör
24.Mayıs.2007, 01:28
arkadaşlar bende geliyorum.şu sarıkayalar ve emre den getirebilecekleriniz varsa onlarıda getirin.alalım boylarının ölçülerini:)

agresus
24.Mayıs.2007, 02:34
getircem valla hiç değilse millet açık açık servis hizmetleri diye giydiren giydirene bide ali ustanın yanın da giydirsinler bakalım tabii habire sallıyan arkadaşlar belkide fazla salladıkları için gelmiyecek

getir bakalım gomtanım... kısmetse ordayım... 120 ytlnin ve becerilemeyen debriyajın hesabını soriim bi... bu arada nedir sende ki bu ali usta aşkı anlamadım... komisyon durumu mu yoksa makina dışında bi ilişki mi?... biz lafımızın arkasındayızzz... ses kesmek için motor takozu çıkaran bi adama hala usta diyosunuz ya ben ona şaşıyorum... getir bakalım.. geliceği varsa görecğide var... ama sakın ben giydirirken savunmaya kalkma o adamı...

aslanburclu
24.Mayıs.2007, 06:49

getir bakalım gomtanım... kısmetse ordayım... 120 ytlnin ve becerilemeyen debriyajın hesabını soriim bi... bu arada nedir sende ki bu ali usta aşkı anlamadım... komisyon durumu mu yoksa makina dışında bi ilişki mi?... biz lafımızın arkasındayızzz... ses kesmek için motor takozu çıkaran bi adama hala usta diyosunuz ya ben ona şaşıyorum... getir bakalım.. geliceği varsa görecğide var... ama sakın ben giydirirken savunmaya kalkma o adamı...

beni tanıyacağın kadar tanıdın volkanım burda sana karşı hiç bişi yok bütün arkadaşlar bilmeden duyan bütün arkadaşlar yedek parça ve servislerden şikayetçi ben sadece ali ustayı değil mjinuru ve s.kayalardan (site aracılığı ile ) alper beyede gelsin dedim sebebmi oda belli arkadaşlar dertlerini anlatsın bilmediklerini öğrensin garantiden neler olur bilsin diye çünkü aramızda motor aldığını nasıl aldığını ve ne yapacağını bilmeyen bir sürü arkadaş var gelen öğrensin diye senide çok severim bilirsin orayada kapışmaya değil yardımlaşmak ve çok yeni bazı arkadaş ve kardeşlerle tanışmaya gelecez

agresus
24.Mayıs.2007, 11:15
sen de beni tanırsın gomtanım... kendi bildiğim doğru neyse onu konuşurum... sallamak gibi terimleri kendime söyletmem... ben tüm laflarımın arkasındayım... ne yaşadığımı ve -af buyrun ama- kıçıma kaç paranın girdiğini bi ben bilirim... bunları paylaşmak sallamaksa istediğin gibi olsun... o gece eğer bu arkadaş benim karşıma çıkma cesaretini gösterirse elimden geldiğince seviyeli olmaya çalışıcam... ama bi debriyaja 120 ytl vermiş, işi hallolmamış, makinesinden dizel yağ çıkarmış, özel radyatör adı altında para harcamak zorunda bırakılmış, herkesler çiftini 30'a değiştirirken tek lastik değişimine 30 ytl vermiş, makine hazır denip hiç denenmemiş makinsını teslim almış biri olarak seviyeli ve sakin olucam.... ama ben giydirirken sakın savunma bu adamı... eğer bu gün seni memnun eden bi servis anlayışı varsa da sen yat kalk benim gibi eski mağdurlara dua et... bizler olmasak, makinalarımıza bunca zarar vermese belki de öğrenemicekti makine toplamayı...

madend
24.Mayıs.2007, 11:46
Volkan abim Ali usta kötü insan değil senin başına gelenler Aykon da gelmiş.Aykondaki Ali ustayla Demirtaş taki Ali usta farklı artık kendi servisinde kendi işinde aykonda yapılanları Ali ustaya yıkmak yanlış bence.Benim tanıdığım Ali usta gerçekten adam gibi adam.Ben onun sayesinde RR sahibi oldum.Ali ustayı tanımasaydım su an motorum yoktu.Sonra kendim sahidim başka servislerin yapamadığı işleri Ali usta bitiriyor.Farkındaysan abi Demirtaş motosikletten sikayetçi olanda yok.Buluşmada inşallah herşey konusulur hallonur çünki Ali usta ve sen çok değerli insanlarsınız.Seninde gerçekten iyi biri olduğunu formdaki her baslığın içinde görüyoruz ve abi radyatör mevzusunda bizim makinelerin radyatörleri beş para etmez.Çogumuzun radyatörü patlamıştır.Ben motoru aldığımda benim radyatörde patlaktı.Garantiden değisebiliyordu ama ben motorla uzaga gideceğim için Ali usta banada özel radyatör yaptırdı.Orjinali ile özel yapılan radyatör arasında dağlar kadar fark var.ben su anda çok memnunum.
Benim tanıdığım Ali usta her zaman bizim tarafımızda.

MotoJunior
24.Mayıs.2007, 11:51
arkadaşlar bi toplantı ayarlayalım bir arada geeken herşey konusulsun garantiden yapılacak işleri yapılmayan işleri bir arada değerlendirelim

madend
24.Mayıs.2007, 11:55
arkadaşlar bi toplantı ayarlayalım bir arada geeken herşey konusulsun garantiden yapılacak işleri yapılmayan işleri bir arada değerlendirelim
ağzına sağlık gerçekten herkez hakkını hukukunu öğrenmiş olur.Sizin içide bizim içinde garanti ve diğer hizmetlerdeki soru işaretleri kalkar.

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 11:59
Mehmet kardeş bunların çoğu cuma akşamı konuşulacaktır zaten orda görüşecegiz herhalde

MotoJunior
24.Mayıs.2007, 12:01
yarın akşam topladıgımızda konusuruz en azından artık kimse magdur olmadan iş çözülür. beni tanıyanlar bilir arkadaslar işimizi severek yapıyoruz

agresus
24.Mayıs.2007, 19:19
madendim kıymetlim... bu ali usta aykonda ki adam diil mi?.. başka bi ali mi bu?... biri bana açıklasın şu durumu.. aykondaki o adam zincir ayarı yapmaktan aciz bi kazıkçıydı... yok şirket politikası falan diyosanız ayrı... şirket zinciri kötü yap dizel yağ kullan, bi debriyajı bile değiştirmekten aciz ol diyosa bilemem... bu başka bi adamsa ayıp etmekte istemem... ama aynı kişi kendine yer açtı diye geçmişte yaptığı hatalardan muhaf olamaz... bana kazığı aykon diil ali denen ordaki usta attı...

madend
24.Mayıs.2007, 19:31
abicim sana sorularının cevabı olan bir alıntı gönderim.

motosiklet.net'den hatırlayanlar olacaktır illa ki...vaktiyle ali usta+aykon+sarıkayalar üçlüsü ile en çok kapışanlardan biri bendim münferit bir takım nedenlerden dolayı...uzun uzadıya ne konuları anlatacağım tekrardan ne de yağ çekme kabilinden şeyler yazacağım...söylemek istediklerimi kısaca şöyle özetleyeyim;
aykon'da kendi işi dışında kırk türlü işe koşturulan bir ali usta mevcuttu,dolayısıyla pek çok konuda üstünkörü iş yapmaktaydı,yapmak zorundaydı...ne zamanki çirkefe bağlıyordunuz o zaman işler yoluna giriyordu...
şimdiyse kendi yerine ve kendi işine sahip o ali usta...ve inanın bana aradaki farkı kendi gözlerinizle görmeniz lazım...ben de,unicornum da ali ustanın işçiliğinden çok memnunuz...
farkı görmek için şöyle bir uğramak,bir çayını kahvesini içmek lazım...burda "çamur at izi kalsın" şiarıyla çemkirmelerde bulunmakla olmuyor bu işler...
bir yağ değişimine 110 milyon alan sözde servislerde duyduk biz bizzat canı yananlardan...
dediğim gibi,farkı kendi gözünüzle görün...farkı görmeden bir insanın mesleğiyle oynarcasına ithamlarda bulunmayın...

agresus
24.Mayıs.2007, 19:38
abicim sana sorularının cevabı olan bir alıntı gönderim.

motosiklet.net'den hatırlayanlar olacaktır illa ki...vaktiyle ali usta+aykon+sarıkayalar üçlüsü ile en çok kapışanlardan biri bendim münferit bir takım nedenlerden dolayı...uzun uzadıya ne konuları anlatacağım tekrardan ne de yağ çekme kabilinden şeyler yazacağım...söylemek istediklerimi kısaca şöyle özetleyeyim;
aykon'da kendi işi dışında kırk türlü işe koşturulan bir ali usta mevcuttu,dolayısıyla pek çok konuda üstünkörü iş yapmaktaydı,yapmak zorundaydı...ne zamanki çirkefe bağlıyordunuz o zaman işler yoluna giriyordu...
şimdiyse kendi yerine ve kendi işine sahip o ali usta...ve inanın bana aradaki farkı kendi gözlerinizle görmeniz lazım...ben de,unicornum da ali ustanın işçiliğinden çok memnunuz...
farkı görmek için şöyle bir uğramak,bir çayını kahvesini içmek lazım...burda "çamur at izi kalsın" şiarıyla çemkirmelerde bulunmakla olmuyor bu işler...
bir yağ değişimine 110 milyon alan sözde servislerde duyduk biz bizzat canı yananlardan...
dediğim gibi,farkı kendi gözünüzle görün...farkı görmeden bir insanın mesleğiyle oynarcasına ithamlarda bulunmayın...

anladığım kadarıyla aynı kişi... güzel... peki benim çekiçlenmiş olan şanzımanımın hesabını kim vericek.. bu kişi mi yoksa artık olmayan aykon mu?... bakın gençler sizleri çok iyi anlıyorum ama sanırım ben durumumu ifade edemiyorum... çekiçlenmiş bi şanzıman değiştiği idda edilen bi debriyaj , becerilemeyen bi zincir ayarı, dünyanın parasına mal olan servis ve işçilik ücretleri... bu gün bile takımı 30 lira olan honda debriyajına 120 lira verdim diyorum.. bu adam yüzünden diyorum... yahu bu adam kendine yer açtı diye ben bunları yaşamadım mı şimdi... aykon mu çekiçledi benim şanzımanı... cuma gelsin de bi yüzleşelim...

aslanburclu
24.Mayıs.2007, 19:40
tamammmmm volkanım gızma bu kadar yaw yapmış işte bişiyler zamanında bitsin bu kin nefret şu üç günlük dünyada ne bu ya goçum sen imanlı bi kardeşimsin her kesi allaha havale et yarın konuşursunuz ha olmadı koklaşırsınız odamı olmadı bizde ikinizi denize atarızzz yaww

madend
24.Mayıs.2007, 19:41
Bu iş burda olcak gibi değil haklısın abi cuma günü yüz yüze konuşulur hallolur inş.Bu arada honda şanzımanı o kadar ucuz mu bizde bi tanede cbr 125 r var kardeşim ufak bi düşürdüde 1000 ytl masraf çıktı.

MotoJunior
24.Mayıs.2007, 19:41
yanlış anlamayın arkadaşlar ama olan olmuştur. sizin yasadığınız problemlerin hesabını verecek kimse yok gibi gözüküyo. ama elimizden gelen bişey varsa yardımcı olmak isterim.

agresus
24.Mayıs.2007, 19:48
Bu iş burda olcak gibi değil haklısın abi cuma günü yüz yüze konuşulur hallolur inş.Bu arada honda şanzımanı o kadar ucuz mu bizde bi tanede cbr 125 r var kardeşim ufak bi düşürdüde 1000 ytl masraf çıktı.

cbr125'e cbr600 muammelesi yapıyo servisler ve distribütör.. makina ucuz ama yedek parçası acaip pahalı... xl200 debriyajı buralarda.. bu arada ybr 12 debriyajıda uyuyomu... tüm çinliler aynı debriyajı kullanıyo zaten kanunide 25 lira beşi... ama japon alıcaksan illaki 500 ve ya üstü olucak.. sorun çıkınca aynı parayı veriyosun zaten.. 500 üstü makinalar da 125 ve ya250 kadar sorun çıkarmıyo...

gomtanım gıymetlim... sadece kırgınım... nefret diil bende ki...

inci
24.Mayıs.2007, 19:50
bu yedek parça fiatlarından sen ,ben yakınıyoruz ama; memnun olupta , memnun olmayanlara saygı çerçevesini ,aşan bir ton laf eden arkadaşlar var

MotoJunior
24.Mayıs.2007, 19:52
arkadaşlar yedek parça satısı yapan bizlerden mi şikayetcısınız yoksa distirübütör firmaların fiat politikasındanmı ben bu kısmı anlamadım

agresus
24.Mayıs.2007, 19:53
ööleee deme be örtmenim... bunların canı daha fazla yanmış ki zamanında, şu an yaşadıkları cennet gibi geliyo onlara... Allah cümlemizi beterlerinden saklasın ne diim...

madend
24.Mayıs.2007, 19:58
ööleee deme be örtmenim... bunların canı daha fazla yanmış ki zamanında, şu an yaşadıkları cennet gibi geliyo onlara... Allah cümlemizi beterlerinden saklasın ne diim...
hondanın ve diğer firmaların parça fiyatlarından nasıl memnun olunur.şubatta 2006 model 4000km deki cbr 125 i 3000ytl ye aldık.az bir düşmeye 1000 ytl masraf çıkıyorsa senin dediğin gibi 1 tane daha alıp yedek parça diye kullanırız.Motorun kaskosu var ama işide yokusa sürüyor.yok parayı siz verin 2-3 ay sonra biz size öderiz.Dünyanında kasko parasını aldılar.

inci
24.Mayıs.2007, 20:03

Aminnnnnn denir harhalde ... :cheesy:

agresus
24.Mayıs.2007, 20:16
hondanın ve diğer firmaların parça fiyatlarından nasıl memnun olunur.şubatta 2006 model 4000km deki cbr 125 i 3000ytl ye aldık.az bir düşmeye 1000 ytl masraf çıkıyorsa senin dediğin gibi 1 tane daha alıp yedek parça diye kullanırız.Motorun kaskosu var ama işide yokusa sürüyor.yok parayı siz verin 2-3 ay sonra biz size öderiz.Dünyanında kasko parasını aldılar.

türkiyede hala bu motor işi oturmadı.. bu gidişlede oturamayacak gibin.. servisler ve distrübütörler ayrı dert sigorta şirketleri ayrı... sanırım sorun yozlaşmadan kaynaklanıyo... nası bu hale düştük, nası bunca yalancı ve riyakar olduk hala anlamıyorum... neyse... bu mevzuular burayı aşar..

Tayfun
24.Mayıs.2007, 20:23
Olay buluşma muhabbetinden kavgaya dönüverdi resmen bea, cuma akşamı gelirken taş sopa biber gazı falanda getiriyim ben, gecemiz renkli geçsin dimi, n çokta mor renk :P :P :P

madend
24.Mayıs.2007, 20:28
Olay buluşma muhabbetinden kavgaya dönüverdi resmen bea, cuma akşamı gelirken taş sopa biber gazı falanda getiriyim ben, gecemiz renkli geçsin dimi, n çokta mor renk :P :P :P
tabi emanetsiz kavga olmaz :D senin dediklerin+döner bıçagı+kasatura+bayanların kullanması için elektrik soku veren cihazlar.

inci
24.Mayıs.2007, 20:32
tabi emanetsiz kavga olmaz :D senin dediklerin+döner bıçagı+kasatura+bayanların kullanması için elektrik soku veren cihazlar.

ben kepçeyle gelsem bu elektrik şoku verenler bana yetmez :mrgreen: ... ALLA ALLA noluyos yaa iç savaş mı çıkıcak yarın akşam :? :(

Tayfun
24.Mayıs.2007, 20:32
88 mm top, 20 lik havan, 120 lik çekili öbüs, lav silahı, bazuka falanda alıyım marketten ben :P

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 21:25
Hocam motorunuzu teslimaldınız herhalde bi aksilikyoktur inşallah

Tayfun
24.Mayıs.2007, 21:36
Hocadan ses yok :)

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 21:37
televizyonmu seyrediyo yoksam

Tayfun
24.Mayıs.2007, 21:41
Öğrencilerine sopa çekiyodur, akşam idmanı yani nihahahaha :evil:

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 21:49
İnci örtmenim yapmaz öle bişi.Sopa bizim zamanımızdavardı baya hatta babam bizim okulda müdürmuavini idi her olayda en önde beni sopalardı bizde az yaramaz değildik hani :twisted:

agresus
24.Mayıs.2007, 22:25
yaww örtmenim yok galba... ben durumuşöölee özetliim.. biss inci örtmenin motorunun teslim alınışını gıyabında kutliicesss.. hatta temsili bi kutlama olcek... şöölee ki; hepimiss örtmenim motorunu almış da biz de çok beğenmişiss gibin yapıcasss... sona yeni modifiye durumları üstüne yine temsili bi sohbet, hayırlı olsun dilekleri falan... sona aman yawaşş git, tikkat et gibin uyarılar ve daalış... aslında prova niteliğinde bi buluşma olcak bu.. inşallah haftaya gerçeğini yapabilirisss... Mevlamdan umut kesmemek gerek... :mrgreen:

Tayfun
24.Mayıs.2007, 22:27
Herkeşe rollerini iyi dağıtalımda kimse sürcü lisan etmesin yarın akşam :D

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 22:27
Bu çarşamba alıcam demişti yenidenmi imal ediyorla ne?????Ama kendisi geliyo dimi Volkan kardeş

agresus
24.Mayıs.2007, 22:31
inşallah... ihtimalen ve tabi kabul ederse beraber geliriss.. ama bu motor mevzusunu açmazsak daha iyi olur kanımca... hatta topiğin başlığını sadece "hisarda çay içiyoss" olarak falan değitirsek mi acep?...

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 22:33
Bence mahsuru yok ama hocamın gelmesinde ısrarcıyız.İnci hoca buraya yumruk havaya.İnci hoca buraya yumruk havaya.İnci hoca buraya yumruk havaya

polo
25.Mayıs.2007, 00:31
benide yazın oradan geçersem bir kare resim alsam bana yeter malum mesai müsait olsam canım feda............komutanım ayrıca selam

agresus
25.Mayıs.2007, 00:33
Eyvallah erol abi... 5 dakkada olsa bize yeter...

yenikoylu_ua
25.Mayıs.2007, 00:37
Yazdım valla hiç boşluk vermem

polo
25.Mayıs.2007, 00:44
arkadaşlar kefilsiz krediyle 36 ay vadeli banka kredisi kullanmak istiyorum tanıdık bankacı arkadaşlar varmı birde arabam için kredi aldım ödüyorum bir mahsuru olurmu kredi için ilgili arkadaşlarma duyrulur maaş+emekli gelirim iyi herkese selam regal raptor sıfır almak istiyorum...

yenikoylu_ua
25.Mayıs.2007, 00:49
yaww kredikartın yokmu abicim aynı faizle 36 ay yapıyolar onada çünki ihtiyac kredisini 36 ay vermiyolar pek bide anadolu cetelem mi ne var ama motora rehin şerhi koyuyorlar galiba

polo
25.Mayıs.2007, 01:19
kredi katı var fakat ben lazım olmaz diye internette yarıya indirdim yoksa sorun olmazdı..

inci
25.Mayıs.2007, 01:42
kabul etmek ne demek şeref duyarım efendim... yük olmayalım da sisleree

agresus
25.Mayıs.2007, 01:46
yük olmak mı???... lütfen bu tür düşünceler içine girmeyiniss pek değerli örtmenim... sayenizde bu fakirin aciz motoru biraz değer kazanır...

inci
25.Mayıs.2007, 01:49
estf :oops:

iakyurek
25.Mayıs.2007, 11:07
yavv şimdi konuştum motor ancak yarına çıkacakmış servisten. şarrrrrrladım biras bakalım bu akşama yetişirse alo yapacağım alperim sana.
çıkmazsa maalesef yine tanışamayacam sizlerle.bi aksilik olmazsa önümüzdeki haftaya inşallah...

Aksu
25.Mayıs.2007, 11:22
Yaw şu Ankara İstanbul 450 değil de 150 olsaydı da her hafta veya en az iki hafta da bir gelseydik akşam toplantılarına ne güzel olurdu. Yaşar komutan oranın tadını iyice çıkart kıymetini bil seneye Ankara ya geldiğinde İstanbul daki dostluğu arkadaşlığı çok ararsın, Ankara da tık yok.

aidikurt
25.Mayıs.2007, 11:44
Arkadaşlar SAAT 19:30 dolmabahçede bulusup birlikte gidicez unutmayın sonra sap gibi kalmayalım ben gidiceğimiz yeri falan bilmiyorum çoğu arkadaşta bilmiyor okey 19:30 Dolmabahçe önü

ilkerkoparal
25.Mayıs.2007, 12:12
ALPERİM BEN GELİRİM 19.30 DA KALMAZSIN TEK SIKMA CANINI

aidikurt
25.Mayıs.2007, 12:14
eyvallah baba peki gidiceğimiz yeri biliyonmu?

ilkerkoparal
25.Mayıs.2007, 12:14
BİLİYORUM BABACAN TELSİZİNİ YANINA AL KAPIDAĞ ÖNCESİ TEST EDERİZ

aidikurt
25.Mayıs.2007, 12:30
baba en son piller bitmişti amaeve gider gitmez koyarım sarja

ilkerkoparal
25.Mayıs.2007, 12:31
OLMAZ O ŞARZ YETİŞMEZ

moonchild
25.Mayıs.2007, 12:35
19:30'da ordayım inşallah! O saate kadar vakti olup da yolu Karaköy'den geçecek olanları bi çay içmeye beklerim! Sonra beraber geçeriz Dolmabahçe'ye... Tabi bu teklifim her daim geçerli! Karaköy tarafına yolu düşen, Moon'la bi çay içecek kadar vakti olan herkesi her zaman beklerim!

ilkerkoparal
25.Mayıs.2007, 12:37
DOSTUM KARAKÖYDE PERŞEMBE PAZARINDAMISIN NE İŞLE MEŞKULSÜN

moonchild
25.Mayıs.2007, 12:40
DOSTUM KARAKÖYDE PERŞEMBE PAZARINDAMISIN NE İŞLE MEŞKULSÜN

Yok hocam ben Perşembe Pazarı'nın karşı tarafında yani Galata Köprüsü'nün öteki tarafındayım. Karaköy meydandaki Özlem Sucukları'nın hemen arkasında benim tükkan... Elektronik işi yapıyorum. Tophane'ye doğru bi tane de ofis var, Karaköy Karakolu'nun hemen yanında... Tercihinize göre, neresi uyarsa orada ağırlarız icabında :)

ilkerkoparal
25.Mayıs.2007, 12:43
BABACIM BENDE ELEKTRONİKÇİ SAYILIRIM VE KARAKÖY 2. MEKANIM DİYEBİLİRİM SENLE TANIŞMAK İSTERİM

moonchild
25.Mayıs.2007, 12:49
BABACIM BENDE ELEKTRONİKÇİ SAYILIRIM VE KARAKÖY 2. MEKANIM DİYEBİLİRİM SENLE TANIŞMAK İSTERİM

Her zaman beklerim ama görünen o ki en geç bu akşam tanışacağız :)

ilkerkoparal
25.Mayıs.2007, 13:00
OLSUN BUNADA ŞÜKÜR

yenikoylu_ua
25.Mayıs.2007, 16:38
Adminim İlkerim bu telsizlerin frekanslarını kaca ayarlıyosunuz hepimiz aynı frekansta olmamız gerekiyo herhalde

aidikurt
25.Mayıs.2007, 16:42
oraya gelince detaylı anlatırız dostum.sadece aynı kanala alman yeterli oluyor

yenikoylu_ua
25.Mayıs.2007, 16:46
yollarda uğraşmayalım diye sordum burdan çıkmadan ayarlıyayım istedim

emrahkucukgirgin
26.Mayıs.2007, 00:20
heheheeeee ilk yazan ben oldum...

Efendim öncelikle İnci hocamızın motorunu yeni hali şerefine yapılan geceye hocamız motorsuz geldiiiii... Buna üzüldük ama neyse ki yakında teslim alıyormuş.. Gökhan baba elini çabuk tut :-)

Gece çok güzeldi. Muhabbette... Yeni insanlar tanıdık. Katılımda yüksek olunca insan mutlu oluyor...

Gelen herkesin ayağına tekerine sağlık :-)

tanzimo
26.Mayıs.2007, 01:05
tam o saatlerde, eşimi, şehirdışından sabiha gökçen e gelir şekilde karşılama faslındaydım. Gelemedim. :cry:

inci
26.Mayıs.2007, 03:41
çok keyifli bir akşamdı :D , gelen herkese çok teşekkürler, :cheesy: özellikle taaaaaa Samsun"dan , sadace yanımzda olmak uğruna bir geceliğine de olsa kalkıp gelen OKAN " a bizden kocaman bir ALKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIŞŞ, :alkis:
KİNO BABA ,EMRAH KOMTANIM ,AKSU ABİ ,sizler de bizlerleydiniz ,hep sizleri andık. :)

(kino baba sensiz yine kave içemedim Ortaköy "de...) :frown: :(

agresus
26.Mayıs.2007, 03:47
yaww falla züpper bi geceydi... yeniköylüm güssel abim aklına sağlık ... katılan herkeslere taşekkürlerr... burakçım daha sık bekliyosss... tayfunum deli zabitim; ösledik yaww nerelerdesin..???... tuncayım gıymetlim seni tekrar gördüğüme çok sevindim... bi de Ali usta olmasaydı :P :mrgreen: ...

okan
26.Mayıs.2007, 09:36
çok keyifli bir akşamdı :D , gelen herkese çok teşekkürler, :cheesy: özellikle taaaaaa Samsun"dan , sadace yanımzda olmak uğruna bir geceliğine de olsa kalkıp gelen OKAN " a bizden kocaman bir ALKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIŞŞ, :alkis:
KİNO BABA ,EMRAH KOMTANIM ,AKSU ABİ ,sizler de bizlerleydiniz ,hep sizleri andık. :)

(kino baba sensiz yine kave içemedim Ortaköy "de...) :frown: :(teşekkürler inci örtmeniimm...kalbimiz sizinleydi..... :love:

emrahss
26.Mayıs.2007, 10:30

Sağolun hocam, teşekkür ederim. İyi anılmak da hoş bi şey. Keşke oralara gelebilseydik.
Okan mevzuunu anlayamadım, hakkat geldi mi İstanbul'a? Yapar çünkü şaşırmam valla..

okan
26.Mayıs.2007, 11:07
EHEHEHEHEE.....kafadan kırıktır ne yapsa yeridir diyonus dimi komtanım.... :lol: :lol: :lol: :lol: ben telefonla bağlandım canlı yayına. :mrgreen: ...inci örtmenim de onu kasdediyo...hehehhee... :lol: :lol: :lol: :lol:

alper_tim
26.Mayıs.2007, 11:48
dün gece çok güzel ve katılımı yüksek oldu gelen herkese teşekkürler :cheesy:
yaw heyecandan ben inci örtmenimin motora ne oldu anlıyamadım bakamadık da :oops:
dün erken kalkmak zorunda kaldiğimiz için kusurumuza bakmayın 16 haziranda bir gece etkinliği düzenlemek için taksim tarafında bi kaç yerle görüşmeye gittik 8)
bakalım olursa süpriz bi etkinlik olucak hepinizi bekleriz 8) 8)
dün akşam sizin yanınıza gelirken tabi birbirimizi kaybetmeden önce :oops:
nası kaybolduk oda ayrı konu etilerden geçişimiz süperdi 3 regal ağlattık etileri walla :cheesy: :cheesy:

agresus
26.Mayıs.2007, 12:09
dün gece çok güzel ve katılımı yüksek oldu gelen herkese teşekkürler :cheesy:
yaw heyecandan ben inci örtmenimin motora ne oldu anlıyamadım bakamadık da :oops: ...

yawww alperim timim... gıyabında toplandık bisss... makina varmışşş gibin... hani olsaydı ne güssel olmazmıydı anlamında bi toplantı... daha çok sitem hatta özlem içeren bi toplantı... inşallah önümüzde ki hafta olmadı daha sonraki hafta olmadı eskişehirde gerçeğini yapıcasss... :P :mrgreen:

ÇeLeBi MuRaT
26.Mayıs.2007, 12:28
Resim felan filan yokmu ...

Aksu
26.Mayıs.2007, 12:37
Çok güzel bir toplantı olmuş anlatılara bakılırsa, birde resimleri görürsek tamam olur. İnci nin motorunun yeni halini artık 16 Haziranda kutlarsınız. Ayrıca Alper Tim in dediği gibi16 Haziran Cumartesi akşamı toplantı ayarlarsanız, ben ve eşim geliriz.

doğan
26.Mayıs.2007, 14:34
katılan herkesle tanıştığıma çok memnun oldum. kalabalık oluşumuzdan dolayı herkesle çok sohbet edemedik ama gene de çok iyi vakit geçirdik. gene en çok fotoğrafı aidikurt çekti sanırım. en kısa zamnda bekliyoruzz

FATİH
26.Mayıs.2007, 14:49
Özlemiştim sizleri , gördüğüme çok sevindim.. :cheesy:
Volkan , Ali usta ile konuştunmu ?? Nasıl bir sonuca vardın ?? Usta hakkında ki fikirlerin değiştimi ??

agresus
26.Mayıs.2007, 16:21
olm adam ne desem dorudur dedi.. yaptım dedi.. ne diim... ben saldırdıkça savunma bilem yapmadı... yahu ne diim bilemedim fatihim pek hızlım... bi gidip bakmak lazım... en azından sarıkayalar servisi.. bi de tuncayım kıymetlimde onunlaymış... ee bi de gomtanım gibin bi üst düzey memmnun kalmışşsa iiiaki gidilesi gibi bi durum var...bilemedim falla... bu ara dokundurmam artık makinama, yeter... ama çay içmeye gidicem kısmetse 2 haftaya...

Tayfun
26.Mayıs.2007, 18:21
Arkadaşlar ne yazık ki cuma günü gün ortasında üzerime bırakılan bir düğüne tam buluşma saatlerinde gitmek zorunda kaldımdan öte bırakıldım, küfür kafir bini bi para gittim ve 4 saatimi bir sandalye tepesinde kuş gibi tüneyerek ve bol bol küfür ederek geçirdim, bugün beni deniz aradı taksime gelmiş, seni aradık telefonun kapalıydı dedi, malum düğün salonu alt kat ve çekmiyodu telefon, şuursuz ve bol küfürlü bir gün geçirip sizden ayrı kalmak zorunda kaldım, bunun için özür diliyorum herkesten...

okan
26.Mayıs.2007, 19:55
hedeeeee.. satıcı üyeeee...... sallama bol keseden....... :P :P :P :P

aidikurt
26.Mayıs.2007, 20:07
Evet ilk parti resimler eeeee bende olmasam siz naparsınız bilmem beni seviyormusunuz bakiiimmm :) :) :)

http://upload8.postimage.org/522451/IMG_0069.jpg (http://upload8.postimage.org/522451/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522462/IMG_0071.jpg (http://upload8.postimage.org/522462/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522466/IMG_0072.jpg (http://upload8.postimage.org/522466/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522469/IMG_0081.jpg (http://upload8.postimage.org/522469/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522478/IMG_0085.jpg (http://upload8.postimage.org/522478/photo_hosting.html)

aidikurt
26.Mayıs.2007, 20:13
Buda 2nci parti resimler daha fazla resim görmek isterseniz beni ne kadar sevdiğinizi söyleyin yoksa koymam diğer resimleri :evil:
Cevap verirken iyi düşünün eğer cevaplarınızı beğenmezsem gene koymam resimleri :evil:

http://upload8.postimage.org/522525/IMG_0086.jpg (http://upload8.postimage.org/522525/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522528/IMG_0087.jpg (http://upload8.postimage.org/522528/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522538/IMG_0090.jpg (http://upload8.postimage.org/522538/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522542/IMG_0091.jpg (http://upload8.postimage.org/522542/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/522545/IMG_0092.jpg (http://upload8.postimage.org/522545/photo_hosting.html)

NOT UYARI

daha fazla resim görmek isterseniz beni ne kadar sevdiğinizi söyleyin yoksa koymam diğer resimleri :evil:
Cevap verirken iyi düşünün eğer cevaplarınızı beğenmezsem gene koymam resimleri :evil:

eeee bu kadarda nazım olsun dimi adminmiyim fotografçımı belli değil millet eğlensin biz fotografçılık yapalım :P

aidikurt
26.Mayıs.2007, 20:22
Bu arada dün harika bir gündü ve katılımın en fazla oldugu gündü toplam 27 motor 50 kişi civarındaydık hergeçen gün katılımlar artıyor sitemiz adına bu çok sevindirici yakında inşallah 100 leri buluruz sonrada 1000 lere doğru yol alırız.Gelen herkesin yüreğine sağlık iyiki varsınız dostlar.Unutmayın Dostluğun tek adresi RegalRaptor.net reklamda yapıyorum arada :)

yenikoylu_ua
26.Mayıs.2007, 23:36
Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir akşamdı inşallah her toplantımız böyle kalabalık ve bol muabbetli olur

Alperim seni sevmezmiyiz senolmazsan biz napardık aklına sağlıkki böyle bir site kurdun bizi bir araya topladın allah senden razı olsun

Eeee hadi at resimleri

Bu arada geç açtım özür sabahtan beri sefaköy Mehmet kardeşin yanındaydım sislambası angel çakar ve depo altı maviled taktırdım baya güzel görünüyo

inci
26.Mayıs.2007, 23:55
ALPERRRRRRR SENİ SEVİYORUZ :D

bu arada BEN MAKİNAMI ALDIM :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ÇOOOOOOOOK GÜZELL OLMUŞ , :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
GÖKHAN"CIĞIM ELLERİNE SAĞLIK ,ÇOKKK TEŞEKKÜR EDİYORUM :D :lol: :D :lol: :D :lol:
:

aslanburclu
27.Mayıs.2007, 01:09
Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir akşamdı inşallah her toplantımız böyle kalabalık ve bol muabbetli olur

Alperim seni sevmezmiyiz senolmazsan biz napardık aklına sağlıkki böyle bir site kurdun bizi bir araya topladın allah senden razı olsun

Eeee hadi at resimleri

Bu arada geç açtım özür sabahtan beri sefaköy Mehmet kardeşin yanındaydım sislambası angel çakar ve depo altı maviled taktırdım baya güzel görünüyo

güle güle kullan kardeşte şu ANGEL ÇAKAN işini anlayamadım yaww

yenikoylu_ua
27.Mayıs.2007, 01:14
komutanım angel yuvarlak florasan benzeri bişi far ve sis lambalarının camın içine yerleştiriliyo hoş bi görüntü veriyo çakarda polislerin kullandığının benzeri biraz zayıf kalıyo ama genede dikkat çekiyo

madend
27.Mayıs.2007, 01:31
Maşallah ortam çok güzelmiş.Bizde burda anca resimlerle yatiniyoz.

polo
27.Mayıs.2007, 02:41
ortam çok güzelmiş eline saglık alperim resimler güzel ben dolmabahçe biliyordum hisara kaçta gideceginizi bilmiyordum birdahaki sefer inşallah haberim olur o akşam müsaittim hemen gelirdim alperim çay olunca alo de bilgilenelim telim sende var herkeze selam volkanım ali ustaya çay içmeye gelirsen bana alo de müsaitsem ugrarım tel 0532 446 68 42 .........

aidikurt
27.Mayıs.2007, 03:01
ulen gene kıyamadım size 2 kişi cevap verdi ama genede olsun kıyamam ben size :)

3üncü parti resimler

http://upload8.postimage.org/528102/IMG_0095.jpg (http://upload8.postimage.org/528102/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528104/IMG_0096.jpg (http://upload8.postimage.org/528104/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528105/IMG_0097.jpg (http://upload8.postimage.org/528105/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528108/IMG_0098.jpg (http://upload8.postimage.org/528108/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528110/IMG_0099.jpg (http://upload8.postimage.org/528110/photo_hosting.html)

aidikurt
27.Mayıs.2007, 03:03
4üncü parti resimlerle devam

http://upload8.postimage.org/528119/IMG_0100.jpg (http://upload8.postimage.org/528119/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528125/IMG_0101.jpg (http://upload8.postimage.org/528125/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528127/IMG_0102.jpg (http://upload8.postimage.org/528127/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528129/IMG_0103.jpg (http://upload8.postimage.org/528129/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/528133/IMG_0104.jpg (http://upload8.postimage.org/528133/photo_hosting.html)

RızaHoşgör
27.Mayıs.2007, 11:15
kıskanılası bir geceydi.herkeslere teşekkürler.yanlız bundan sonraki toplantılarımızı dahada nalamlandırmak ve katılımı arttırmak için konu belirleyelim ve herkese söz aldıralım.
sevgilerimle

BULL
28.Mayıs.2007, 01:12
WALLA ÇOK GÜZEL BİR GECEYDİ
EN KISA ZAMANDA TEKRAR ETMEK DİLEĞİYLE...

aidikurt
28.Mayıs.2007, 22:37
Resimler bitti sandınız ama bitermi :)

http://upload8.postimage.org/556667/IMG_0105.jpg (http://upload8.postimage.org/556667/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556670/IMG_0106.jpg (http://upload8.postimage.org/556670/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556685/IMG_0107.jpg (http://upload8.postimage.org/556685/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556698/IMG_0108.jpg (http://upload8.postimage.org/556698/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556707/IMG_0109.jpg (http://upload8.postimage.org/556707/photo_hosting.html)

aidikurt
28.Mayıs.2007, 22:46
hala bitmedi hala resim var alın size

http://upload8.postimage.org/556758/IMG_0110.jpg (http://upload8.postimage.org/556758/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556767/IMG_0111.jpg (http://upload8.postimage.org/556767/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556788/IMG_0112.jpg (http://upload8.postimage.org/556788/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556795/IMG_0113.jpg (http://upload8.postimage.org/556795/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/556843/IMG_0114.jpg (http://upload8.postimage.org/556843/photo_hosting.html)

yenikoylu_ua
28.Mayıs.2007, 22:48
Denizde kumsende resimbitmez herhalde Alper

agresus
28.Mayıs.2007, 23:07
Alperim adminim... ne diim maşşallah... işte budur admin dediğin beaaa... seviyoss senii... büyüksün... :cheesy:

polo
29.Mayıs.2007, 00:45
en yakın bir zamanda terarını istiyoruz adminim bu sana arkadaşlar bir hafta sonu pazar günü ikea sabah kahvaltı yapmıyoruz 9.30 la 10.30 gelirseniz çaylar benden haberiniz ola. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

agresus
29.Mayıs.2007, 01:42
en yakın bir zamanda terarını istiyoruz adminim bu sana arkadaşlar bir hafta sonu pazar günü ikea sabah kahvaltı yapmıyoruz 9.30 la 10.30 gelirseniz çaylar benden haberiniz ola. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

eminim sen bişi annatmak istedin de abi ama ben annayamadım.... :?: :?: :? :? :?

aslanburclu
29.Mayıs.2007, 01:50

eminim sen bişi annatmak istedin de abi ama ben annayamadım.... :?: :?: :? :? :?

allaaaaaaaaan cahili du ben sana annatayım arkadaş diyokinem bi pazar günü sabah kalkınca kahvaltı falan yapmayın toplanalım kahvaltılar benden diyoooooo polom clasiğimmm bende yanlış anlamadıysammmm :P :P :P :P :P

okan
29.Mayıs.2007, 09:35
profesyonel baskı uygulamayın arkadaşın üzerinde......şşşşşşşşşşş.. gomtanım.......canın kayfaltı çekti heralde .. gençlerle kalabalık felan......ehehehee....

KIZILELMA
29.Mayıs.2007, 13:21
Allah muhabbetinizi arttırsın.Ne güzel herkez toplanmış.Kıkanmadım değil hani.Maşallah.

Kino
29.Mayıs.2007, 14:24

inci senin motorun yeni hali adı ile bu toplantının yapılması ve bu kadar kalabalık olması hatta ustaların servislerin falan da gelmesi çok çok güzel
yeni arkdaşlar falan da gelmişler katılım cok güzel insan imreniyor

bu arada adminimin objektifini allah nazardan saklasın adminimi sevmeyen konsolosukta havlasın

Aksu
29.Mayıs.2007, 14:38
Toplantı da çok güzel olmuş İnci nin motor da. Resimlerden anlaşılıyor. Allah muhabbetinizi-mizi bozmasın, kazasız sağlıklı günleri dilerim.