PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alinik Suzuki LS Savage 650 Ankara ici

Emix
01.Mayıs.2012, 20:23
Selamlar Ankara icinde alinik Suzuki LS savage 650 araniyor temiz ve bakimli olmasi onceliklidir

Tesekkurler

CELİL
01.Mayıs.2012, 20:35
Selamlar Ankara icinde alinik Suzuki LS savage 650 araniyor temiz ve bakimli olmasi onceliklidir

Tesekkurler
Hayırdır emil sanamı lazım bir arkadaşamı lazım 8)

Emix
01.Mayıs.2012, 20:39
Hayırdır emil sanamı lazım bir arkadaşamı lazım 8)

Kendim icin istiyorum Abi en sevdigim motorsikletlerdendir kendileri :) citaya musteri cikti vereyim gitsin bende hayalime kavusuyim :D

Sahibinden.com da ankarada satilik goremedim cikarsa ciksin cikmazsa artik Istanbul Dan dusunucem

CELİL
01.Mayıs.2012, 20:53
Kendim icin istiyorum Abi en sevdigim motorsikletlerdendir kendileri :) citaya musteri cikti vereyim gitsin bende hayalime kavusuyim :D

Sahibinden.com da ankarada satilik goremedim cikarsa ciksin cikmazsa artik Istanbul Dan dusunucem
hayırlısı olsun yakışır bencede citaya müşteri varken ver ileride zor olucaga benziyor makina çabuk dagılma meyilinde
sizin toplantının resimlerini gördüğümde citanın seni kesmeyip makinayı kısa sürede değiştireceni düşünmüştüm içimemi doğdu ne 8)

Emix
01.Mayıs.2012, 21:19
hayırlısı olsun yakışır bencede citaya müşteri varken ver ileride zor olucaga benziyor makina çabuk dagılma meyilinde
sizin toplantının resimlerini gördüğümde citanın seni kesmeyip makinayı kısa sürede değiştireceni düşünmüştüm içimemi doğdu ne 8)

Makina kesiyor Abi ama gecelerde videoda izledim anlik bir ozlem oldu dedim piyasaya bakayimde belki bulurum kredi cekip alicak kacari yok :)

CELİL
01.Mayıs.2012, 21:38
Makina kesiyor Abi ama gecelerde videoda izledim anlik bir ozlem oldu dedim piyasaya bakayimde belki bulurum kredi cekip alicak kacari yok :)

güzel makinaymış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-ozel-plaka-34-szk-39-58390921/detay

Emix
01.Mayıs.2012, 22:52
Ilandaki motor favorim zaten

Motoru sattigim an o motora talibim

zrcn
01.Mayıs.2012, 23:52
Ilandaki motor favorim zaten

Motoru sattigim an o motora talibim

Emix bende bu ilana talibim.Ama ilan ankaradan sen bunu al,bende senin ilanı boluda buluşalım :mrgreen:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-7000-km-de-tertemiz-84121334/detay

Emix
01.Mayıs.2012, 23:59
Emix bende bu ilana talibim.Ama ilan ankaradan sen bunu al,bende senin ilanı boluda buluşalım :mrgreen:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-7000-km-de-tertemiz-84121334/detay

Hahaha :D gayet mantikli :D

Hele elden cikartiyim su motoru banka zaten vermeye meyilli alicam insallah.

Ben savageime sende RR ina kavusursun umarim :)

Salih
02.Mayıs.2012, 01:02
Emil bunu görmüşsündür. Km si gerçek mi acaba:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-bu-fiyata-bu-kilometrede-bu-temizlikte-japon-makina-57671846/detay

Emix
02.Mayıs.2012, 01:49
Gordum evet

Inanilir bence.. Cok eski olupda sifir km olan ilanlar var ama kmsi gercekten dusuk

Ama buyuk ihtimal Celil abinin verdigi linktekine talip olacagim onda beni ceken birsey var

Omurluk motor ya koy depoya 10 sene sonra yagla cilala bas marsa git. . :)

Emre
02.Mayıs.2012, 14:22
Bu makineler çok mu yakıyor Emil? Sahibinden ilanlara baktımda hep km' ler düşük. Benimde aklıma acaba çok mu yakıyor sorusu geldi :)

Emix
02.Mayıs.2012, 14:42
Bu makineler çok mu yakıyor Emil? Sahibinden ilanlara baktımda hep km' ler düşük. Benimde aklıma acaba çok mu yakıyor sorusu geldi :)

100 kmde ortalama 4-6 litre arası kullanıma bağlı yakıyor zaten tek silindirli bir motorsiklet

bg'i düşük ama 45nm tork mevcuttur. harleylere benzer bir kayış sistemi var çok düşük bir kayıp payı ile doğrudan tekerleklere iletiyor gücü.

doğrudan asfaltta kalkışlarda pati çekmeden kalkmak zor :)

halen üretimi devam eden bir model bozulmayan bir model :)

çünki bozulacak bir elektronik aksam yok tamamiyle mekanik bir motor :)

Emre
02.Mayıs.2012, 14:59
100 kmde ortalama 4-6 litre arası kullanıma bağlı yakıyor zaten tek silindirli bir motorsiklet

bg'i düşük ama 45nm tork mevcuttur. harleylere benzer bir kayış sistemi var çok düşük bir kayıp payı ile doğrudan tekerleklere iletiyor gücü.

doğrudan asfaltta kalkışlarda pati çekmeden kalkmak zor :)

halen üretimi devam eden bir model bozulmayan bir model :)

çünki bozulacak bir elektronik aksam yok tamamiyle mekanik bir motor :)

Süpermiş, Allah gönlüne göre versin o zaman :)

İnş. biran önce motoru satıp beğendiğin motoru alabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun 8)