PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gelibolu-Bursa

ozguralic
05.Mayıs.2012, 03:04
E9b Motoru Gelibolu'dan satın aldım fakat hayatımda hiç vitesli motora elimi sürmemiştim.Satan arkadaş sağolsun kaskını hediye etti vitesi debriyajı gösterdi saat 13.30 bindim bi besmele çektim Maks. 100 km hızı geçmedim. Ehliyet olmadığından polis görünce ilk sapaktan köylere girdim U çizip polisin ilerisinden anayola çıktım ve akşam 19.00'da soluğu Bursa'da aldım :) 6 yıl spor otomobil kullandım ama hayatımın en heyecanlı yolculuğu buydu.

CELİL
05.Mayıs.2012, 10:25
özgür gerçektende iyi cesaret ilk makinanın üstüne bindiğinde bu kadar yol tavsiye etmiyoruz fakat senin araç tecrübenden bu işi rahatlıkla atlatmış ve hayatının en sağlam unutulmaz mağcerasını yaşamışsın çok zorlu olmasına karşın duydudun hazı herhalde hiç unutmacaksın 8)

ağfndrdm
05.Mayıs.2012, 14:30
süpesin kardeşim heleki ilk deneyiminde böyle bi yolculuk yapmışsın
aldığın hazzı ve yaşadığın heyecanı çok iyi anlıyorum

av. Cevdet Yılmaz
05.Mayıs.2012, 16:28
Bende motoru almadan once izmirde bir saticiyla anlastım,hic motor surmedim tabi o ana kadar,izmirde yarım saatte ogrenip ist a getirmeyi dusunuyordum ama cesaret edemedim.seni tebrik etmek lazim boyle bir macerayı herkes yasıyamaz:)

teoman25
05.Mayıs.2012, 18:51
adrenalin patlaması yapmışız:D tebrik ederim :)

mrtglc
06.Mayıs.2012, 15:34
valla tebirk ederim. ama tavsiye etmem kimseye. ne kadar trafik tecrübesi olursa olsun ilk kullanımda ayaktaki vites ve eldeki debriyaj olayı insanların kafasını karıştıra biliyo. buna tabi ön fren kullanımıda eklenince yeni kullanıcılar için tehlikeli bi durum. ama atlatmışsınki allahtan. bence yinede biraz daha tecrübelen derim sağlığın için.

DIESEL
06.Mayıs.2012, 23:14
walla saygılar usta 8) ben ilk motorumu aldıgımda (superlıght) hayatımda motora bınmemıstım. salıpazarında adam motoru verdı bana - bak bu debryaj bu fren bu on fren - diyip bıraktı. 5 dakka salıpazarında turlayıp e-5 e cıkıp kayısdağına eve gelmıstım. yolda mutluluktan bagıra bagıra kahkaha atmıstım e-5 te... o mutlulugum aklıma geldıde, şimdi senınkını dusununce, iyimiş yani :D

ozguralic
19.Mayıs.2012, 17:08
Gerçekten müthiş bi deneyim. Bir de ehliyeti alsam süper olacak :)

ozguralic
19.Mayıs.2012, 17:11
özgür gerçektende iyi cesaret ilk makinanın üstüne bindiğinde bu kadar yol tavsiye etmiyoruz fakat senin araç tecrübenden bu işi rahatlıkla atlatmış ve hayatının en sağlam unutulmaz mağcerasını yaşamışsın çok zorlu olmasına karşın duydudun hazı herhalde hiç unutmacaksın 8)

Celil abi kesinlikle haklısın :)