PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğa sporları festivali

ağfndrdm
19.Mayıs.2012, 21:31
Doğa Sporları Festivali, haydi doğa severler, gençler festivale gidiyoruz. 26-27 Mayıs 2012 Ballıkayalar Vadisi

Kendini doğaya ve doğal yaşama adamış " hayata tutunmak" hareketinin koordinatörü sevgili dostum Murat Ceylan'ın organizatörlüğünde yapılacak olan doğa sporları festivalinin duyurusunu yapmayı kendime bir görev olarak kabul ediyorum. Murat Ceylan'ın Festival duyurusunu sizler ile paylaşıyor, sizlerinde dostlarınız ile paylaşmasını rica ediyorum.

"Değerli Yol Arkadaşlarımız merhaba...

Türkiye'nin aydınlık ve en enerjik insanlarıyla, Yılın en büyük ve en keyifli festivalinde buluşuyoruz....

Doğa Sporları Festivalimizde... Deli dolu eylemceler için, hazır mısınız? ...

Doğa Sporları Festivalimiz;
Tüm Doğa, Fotoğraf, Müzik, Adrenalin, Bisiklet, Motosiklet, Derneklerin, Kulüp ve Sosyal Etkinlik Gruplarına, Hayvan Sever, vb… gibi grupların katılımına Açıktır…

İlklerini geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz, Yaza Merhaba Festivalleri geleneğimizi bu yıl da sürdürüyoruz ve 26 – 27 Mayısta bir araya geliyoruz... Bu yılki festivalimizi geçtiğimiz yıllara oranla çok daha geniş bir katılımla, birbirinden keyifli aktivitelerle dolu dolu planladık.

Festivalimiz süresince pek çok değerli müzik grubu, solist ve performans sanatçısı arkadaşımız bizlerle olacak… Bu nedenle bu yıl için, seyyar bir sahne, ses ve ışık düzeni kuruyoruz.

Bungee Jumping atlayışlarımızı ülkemizin en güvenilir ve deneyimli firması olan Yüksek İşler ekibi organize edecek.

Geçen yıldaki pek çok eğlence ve adrenalin bu yılda olacak… Örneğin uçalım güzelleşelim eylemcemiz, geçen yıl 50 Metre uzunluğundaydı, bu yıl 100 Metre uzunluğunda hazırlıyoruz…

Ayrıca bu yıl eğitmen liderlerimiz eşliğinde gerçekleşecek kaya tırmanışı etaplarımızda, bir değil… Üç farklı parkur açıyoruz.

“2012 Doğa Sporları Festivalimizde” Doğa ve İnsana Dair Duygularda Buluşmak Dileği İle…

Doğa Sporları Festivalimizde bölgenin en iyi otellerinde doğa ve macera güvencesiyle konaklamak isteyen tüm katılımcı arkadaşlarımız; (festivalizm@gmail.com) adresimize başvurabilirler...

Ayrıca geceyi muhteşem doğa ile geçirmek isteyenler için çadır alanımız da konaklayabilecekler. Kamp için Çadır, Uykutulumu , mat ve tüm kamp ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz standımız sizlere hizmet veriyor olacak.

Festival Yeri: Ballıkayalar Vadisi:
Festival Tarihi 26 - 27 Mayıs

Planlanan Programlarımız:

Cumartesi Gündüz Programlarımız:

Bungee Jumping – Kaya Tırmanışı – Uçalım Güzelleşelim – Çuval Yarışları – Pes Etmiyorum - Halat Çekme - Gölden Balon Toplama – Denge Oyunu ve Bilumum Veletsel Eğlenceler –

Cumartesi Akşam Programlarımız:

Şenlik Ateşlerinin Yakılması…
Saman ateş dansı gösterisi…
Rock müzik gruplarının sahne alması...
Amatör Müzik Grupları ve Bireysel Performanslar…
Profesyonel Müzik Grupları ve Bireysel Performanslar…
Göl üzerinde dans ve ışık gösterisi…
Şenlik Ateşleri Başında Müzik ve Veletsel Eğlenceler…

Pazar Gündüz Programlarımız:

Bungee Jumping – Kaya Tırmanışı Eğitimleri – Uçalım Güzelleşelim – Çuval Yarışları – Pes Etmiyorum - Halat Çekme - Gölden Balon Toplama – Denge Oyunu ve Bilumum Veletsel Eğlenceler –

Pazar Akşam Programlarımız:

Amatör Müzik Grupları ve Bireysel Performanslar.
Profesyonel Müzik Grupları ve Bireysel Performanslar
Sunum ve Söyleşiler
Göl üzerinde dans ve ışık gösterisi – 23.00 Kapanış.

Festival Alanında Yeme İçme vs…

Festival alanımızdaki tüm yemekler ve içecekler milli park işletmesince karşılanacaktır… Tüm yiyecek ve içecekler katılımcılarımıza en makul oranlarda sunulacaktır. Örneğin Izgara tabağı ve içecek 12,5 TL…

Ballıkayalar Vadisi Festival Alanımızda:
Doğa sporcuları, fotoğraf grupları, bisiklet grupları, Dağcılık vb sporlarla ilgili tüm kulüp, dernek ve gruplara, milli park kamp ücreti karşılığında, kamp alanı tahsis edilecektir…
Festivalimiz süresince
Bizler kampı tercih ediyoruz, dileyen arkadaşlarımız hemen yakın bölgede bulunan otellerde konaklayabilirler...

Doğa ve Macera Grupları Eğitmenleri ve Gönüllülerince izin verilmeyen alanlarda oluşabilecek olası sorunlardan, katılımcılarımız kendileri sorumludurlar.

Müzik Grupları, Çevreci Gruplar, Hayvan sever grupları, Doğa Sporları Kulüp ve Dernekleri, Fotoğraf Kulüp ve Dernekleri, Bisiklet Kulüp ve Dernekleri, Stantlarını Ücretsiz Kurabileceklerdir… Stant Başvurularınız İçin dogavemacera@gmail.com

Doğa Sporları Festivalimiz;
Tüm Doğa, Fotoğraf, Müzik, Adrenalin, Bisiklet, Motosiklet, Derneklerin, Kulüp ve Sosyal Etkinlik Gruplarına, Hayvan Sever, VB… Gibi Grupların Katılımına Açıktır…

Doğa ve Macera

www.dogasporlarifestivali.com

ağfndrdm
19.Mayıs.2012, 21:37
gençler ben cadırım tulumum ve matımla gidiyorum sizleride beklerim
siteleri yapım aşamasında olduğu için pek fazla bilgi yok

konserler ücretsiz olup ; moğollar,kurtalann ekspres ve hayko cepkinn varmış

ayrıca aktivite fiyatlarıda

laşım: Kadıköy 10 TL – Taksim 15 TL:
Festival Giriş Bilekliği: 15 TL:
Bungee Jumping 65 TL:
Kaya Tırmanışı 5 - 10 TL:
Yoga Atölyeleri 5 – 10 TL:
Kanyon Uçuşu 10 TL:
Kanyonda Trekking 5 – 10 TL
ATV Safari 20 TL:
Paintball 15 – 20 TL:
Kahvaltı Tabağı 10: Izgara tabakları 12,5 TL
Çay 1 Kahve 2,5 Soğuk içecekler 3 TL: Alkollü Soğuk İçecekler Bira 5 – Türevleri 6-7 TL:
Doğa ve Macera Sıcak Şarabı 5 TL:

NOT:
Kanyon İçi Kamp Alanlarımız Ücretsizdir…
Festival Alanımızda Giriş Bilekliği Olmayan Kimselere Hiç bir servis ve aktivite hizmeti verilmeyecektir...

Emix
19.Mayıs.2012, 22:05
o tarihler arası planım yok ancak heran herşey olabilir bir programa bağlı çalışmıyorum eğlenceli ve zevkli olacağa benziyor güzel dostluklar kazanılabilir.

imkanı ve durumu olupda özellikle istanbulda ikamet edenlerin kaçırmaması gerekiyor diye tahmin ediyorum :)

reshoden
20.Mayıs.2012, 00:04
Cumartesi olmaz da pazar günü gidesim gelmiyor değil hani =)

CELİL
20.Mayıs.2012, 14:28
güzel organizazyonmuş
kamp alanı ücretlimi ücretsizmi anlayamadım yazıdan bir alıntı yapıyorum

Doğa sporcuları, fotoğraf grupları, bisiklet grupları, Dağcılık vb sporlarla ilgili tüm kulüp, dernek ve gruplara, milli park kamp ücreti karşılığında, kamp alanı tahsis edilecektir…
Festivalimiz süresince
Bizler kampı tercih ediyoruz, dileyen arkadaşlarımız hemen yakın bölgede bulunan otellerde konaklayabilirler...

ağfndrdm
20.Mayıs.2012, 14:41
güzel organizazyonmuş
kamp alanı ücretlimi ücretsizmi anlayamadım yazıdan bir alıntı yapıyorum

Festivalimiz süresince

ücretsiz abi

ağfndrdm
21.Mayıs.2012, 00:05
ekleme ; kızılay da çadır kuracakmış
kan bağışında bulunanlara
bir adet seçeceği aktiviteden ücret talep edilmeyecekmiş

DIESEL
21.Mayıs.2012, 02:02
iyide biz bu haftaki ali usta ile şile gezisini önümüzdeki haftaya almamışmıydık yağmurdan dolayı? planlar çakışıyo. hiç sevmiyorum böyle arada kalmayı :? cumartesi pazar iki günlük plan. keske önceden söyleseydin kardeşim izin alırdım işten. başka plan yoksa haftasonuna sadece pazar günü için günübirlik gelirim.

ağfndrdm
21.Mayıs.2012, 21:08
Cumartesi olmaz da pazar günü gidesim gelmiyor değil hani =)

yüksek ihtimal pazar günü bizde orada oluruz, gelirse görüşrüz cano;)

CELİL
23.Mayıs.2012, 13:01
ağa hava müsait olursa c.tesi sabah gün doğarken :mrgreen: 07.00 da yola çıkar akşam çadır kurar pazar akşam döneriz 8)
yanımıza ne alıcaz çay kahve mangal içecek ..........
ben çadırımı alır gelirim :mrgreen:
ARKADAŞLAR BİZE KATILMAK İSTEYEN VARSA BUYURSUN BEKLERİZ :cheesy:
1-ağfndrdm + 1
2-CELİL
3-Salih

ağfndrdm
23.Mayıs.2012, 19:15
ağa hava müsait olursa c.tesi sabah gün doğarken :mrgreen: 07.00 da yola çıkar akşam çadır kurar pazar akşam döneriz 8)
yanımıza ne alıcaz çay kahve mangal içecek ..........
ben çadırımı alır gelirim :mrgreen:
1-ağfndrdm + 1
2-CELİL
3-Salih

Abi çadır,uyku tulumu,mat varsa fener,kahve ve mangala gerek yok ama termusunuz varsa çay candır
ayrıca sweetshort yada yelek tarzı bişide alalım malum gece soğuk olabilir
fazladan yeriniz varsa tabi terlik,havlu,diş fıçasıda olabilir

ama çıkış saati okadar erken olmasın,
öğlen 12,,1 gibi orada olabileceğimiz şekilde hareket edelim

CELİL
23.Mayıs.2012, 20:37
Abi çadır,uyku tulumu,mat varsa fener,kahve ve mangala gerek yok ama termusunuz varsa çay candır
ayrıca sweetshort yada yelek tarzı bişide alalım malum gece soğuk olabilir
fazladan yeriniz varsa tabi terlik,havlu,diş fıçasıda olabilir

ama çıkış saati okadar erken olmasın,
öğlen 12,,1 gibi orada olabileceğimiz şekilde hareket edelim

bir günde erken kalk o kadar erken olmasa en geç 08.00 de yola çıkarsalk 10.00 gibi oraya varırız ve aktivitelere katılmaya zamanın kalır pazar günü öglen sonra dönüşe geçecegimizden pazar gününe çok zamanın kalmaz ve dönüş yoluna yorgun çıkmamış oluruz
kısaca c.tesi yorucu aktiviteleri yapar pazar gününüde keyfli eglencere ayırırz

8)

Salih
23.Mayıs.2012, 21:40
Erken gitmekte fayda var. Kamp yeri kalabalık olacaksa iyi yerleri kapmalı.

ağfndrdm
23.Mayıs.2012, 21:49
bir günde erken kalk o kadar erken olmasa en geç 08.00 de yola çıkarsalk 10.00 gibi oraya varırız ve aktivitelere katılmaya zamanın kalır pazar günü öglen sonra dönüşe geçecegimizden pazar gününe çok zamanın kalmaz ve dönüş yoluna yorgun çıkmamış oluruz
kısaca c.tesi yorucu aktiviteleri yapar pazar gününüde keyfli eglencere ayırırz

8)

taam la tamm :D
9 da çıkalım o zaman napalım erken kalkarık gayri
salih abi merak etme;)
120 dekarlık orman hepsi bizim

seç beğen al

Salih
23.Mayıs.2012, 21:54
salih abi merak etme;)
120 dekarlık orman hepsi bizim

seç beğen al

Göle yakın olsun, yakın. :mrgreen:

ağfndrdm
24.Mayıs.2012, 01:17
rotamız
http://g.co/maps/uajkk

turq
24.Mayıs.2012, 13:42
3 kişi mi gidiyor. Kışın organizasyon yapin diyen arkadaslar nerede :)

Umut can
24.Mayıs.2012, 19:22
Çok güzel bir festivalmiş de İstanbul'da yav. Tarih uygun olsa Ankara'dan kalkar gelirdik valla. :mrgreen:

Harbi, katılımı artırmak lazım biraz. :mrgreen:

DIESEL
24.Mayıs.2012, 19:36
HEYYYYYOOOOOOO arkadaşlar işte terfi ettim hafiften. eğitimler bugun başladı coook ani oldu ama eğitim dönemi 1 ay sürecek cumartesi pazarları ise benimdir :D yani katılabiliyorum size. ama bikaç sorum var.
1. ben size bostancı köprüsünden katılabilirmiyim?
2. bende uyku tulumu cadır fln yok napcam gece kimin koynunda yatcam :?
3. saat kaçta bu civarda olursunuz verimmi telefon numaramı fln? ararmısınız?

ağfndrdm
24.Mayıs.2012, 21:46
HEYYYYYOOOOOOO arkadaşlar işte terfi ettim hafiften. eğitimler bugun başladı coook ani oldu ama eğitim dönemi 1 ay sürecek cumartesi pazarları ise benimdir :D yani katılabiliyorum size. ama bikaç sorum var.
1. ben size bostancı köprüsünden katılabilirmiyim?
2. bende uyku tulumu cadır fln yok napcam gece kimin koynunda yatcam :?
3. saat kaçta bu civarda olursunuz verimmi telefon numaramı fln? ararmısınız?

dostum terfin hayırlı uğurlu olsun adına sevindim

öncelikle evet bize katılabilirsin seve seve

bostancı köprüdünden 10;30 gibi katılabilirsin

madem cumartesi pazrlar senin bundan böyle.cadır,uyku tulumu ve mat edinmeni şiddetle tavsiye ederim daha çok cadır kurarız ,realden bu üçlüyü 70tl ye alabilirsin

ağfndrdm
24.Mayıs.2012, 21:55
http://e1205.hizliresim.com/x/s/6nryp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

hazırlıklara başlanılır

DIESEL
25.Mayıs.2012, 00:11
teşekkür ederim.dayanamadım gıttım aldım zaten bu akşam kozyatagı carrefour dan :D 1 adet 2 kısılık cadır ve uyku tulumuna 60 tl verdım. guzel cadır ama. tamam sayılır benım hazırlıklarda.zincir yağını unutmasak iyi olur. malum yol uzun.

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 01:01
mat?? aldınmı peki

Salih
25.Mayıs.2012, 01:03
Gençler, ben yanıma ocak- pişirme seti alıyorum, ne olur ne olmaz, çantada yer tutmuyor. En azından çay demleriz. Festival tabakları bizi kesmez derseniz, sucuk mucuk yaparız. Yanınızda el-kafa feneri getirmeyi unutmayın. Çadırlarınızın altına sereceğiniz bir naylonunuzun yanınızda olmasında fayda var. Termosunuz varsa getirin, bende 1lt'lik var, bir tane daha olsa yeter. Ağa'nın dediği gibi geceyi düşünüp ona göre giyecek getirmek lazım. Haftasonu yağış yok ama hava kapalı, yani gece soğuk olabilir.

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 01:18
süpersin salih
bendede var ocak ama yerim kalmadı
eğer
likit yakıt gerekirse yarın bi koşu alır gelirim
ayrıca çay şeker de alırım yaıma,el feneride aldım;))
termos alamadım ama yarın bi etrafı kolaçan edecem
naylon olarakta çöp poşeti aldım
yedek tshort terlik,havlu ve 1şişede şarap aldım

Salih
25.Mayıs.2012, 01:23
likit yakıt gerekirse yarın bi koşu alır gelirim
Saatçi benzini var, aldım. 8) Herkes çelik mug, ya da sağlam birer fincan getirebilirse çok iyi olur. Yarın ben de çantayı hazırlayıp çantanın içeriğini yazayım, yazışalım, eksiğimiz-fazlamız olmasın.8)

CELİL
25.Mayıs.2012, 09:12
1-ağfndrdm + 1
2-CELİL
3-Salih
4-DIESEL

Emre
25.Mayıs.2012, 10:47
Diesel terfi almana sevindim, Allah daha iyi şartlarda çalışmanı nasip etsin inş. 8) Ben eşimle beraber Ağva turu yapacağım için ve yerimide ayırttığım için bu organizasyona katılamıyorum :(

Şimdiden gidecek bütün arkadaşlara bol eğlenceli aktiviteler diliyorum :)

Salih
25.Mayıs.2012, 13:27
Çadır,mat tulum,haricinde benim çantada ocak, yakıt,çakmak,yemek-çay için kap kacak, termos, fincan, polar üst-alt, spor ayakkabı, kafa lambası, bıçak, kağıt havlu-peçete-ıslak mendil, çöp torbası, yedek çamaşır, diş fırçası-macunu, sabun. mevcut. Tavşanlı içinde eskiden bir bakkal vardı,alışveriş oradan yapılırdı. Sucuk,çay vs.için şimdi Bim,vs.. var mıdır, bilmiyorum. Suyu festival alanından alırız.
Bir de 2 tane yedek buji aldım, ne olur ne olmaz.

CELİL
25.Mayıs.2012, 13:44
Çadır,mat tulum,haricinde benim çantada ocak, yakıt,çakmak,yemek-çay için kap kacak, termos, fincan, polar üst-alt, spor ayakkabı, kafa lambası, bıçak, kağıt havlu-peçete-ıslak mendil, çöp torbası, yedek çamaşır, diş fırçası-macunu, sabun. mevcut. Tavşanlı içinde eskiden bir bakkal vardı,alışveriş oradan yapılırdı. Sucuk,çay vs.için şimdi Bim,vs.. var mıdır, bilmiyorum. Suyu festival alanından alırız.
Bir de 2 tane yedek buji aldım, ne olur ne olmaz.
İYİ O ZAMAN BEN KENDİMİ GETİRSEM YETER SEN HERKESE YETECEK KADAR ŞEY ALMIŞSIN :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

DIESEL
25.Mayıs.2012, 16:04
xcell cok teşekkür ederim. bidahakine tanışırım işallah seninlede. buarada matt almadım başka bişi ayarlıcam. adamlar 24 tl fıyat cektı mata.ben cadır + tulumu 60 a aldım. hayır parasında değilim etse okadar gam yemem. 1.5 lt termos var bende getiririm ayrıca plastık catal kasık ve kendıme sağlam bi bardak aldım. diş fırcası macun, camaşır, hırka fener şarap tirpüşon. şimdilık aklıma gelen bunlar.

CELİL
25.Mayıs.2012, 16:41
Kimsenin listesinde görmediğim YAĞMURLUK larınızıda alın birde şemsiye iyi olur şu plajda kullanılanlardan hepimiz altına sığalım :mrgreen:

Salih
25.Mayıs.2012, 16:59
şemsiye iyi olur şu plajda kullanılanlardan hepimiz altına sığalım :mrgreen:

Ben kolumun altına alırım:mrgreen::
http://img193.imageshack.us/img193/1020/arnielevindonquixoterid.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/193/arnielevindonquixoterid.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Yanlız, yarın yağış mı var? Meteoroloji son dakika değişikliği mi yaptı?

CELİL
25.Mayıs.2012, 17:12
Ben kolumun altına alırım:mrgreen::
http://img193.imageshack.us/img193/1020/arnielevindonquixoterid.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/193/arnielevindonquixoterid.jpg/)

Yanlız, yarın yağış mı var? Meteoroloji son dakika değişikliği mi yaptı?
yerli meteroloji istanbulu c.tesi pazar parçalı bulutlu gebzeyi c.tesi yağmur pazar parçalı bulutlu veriyor ve şu an maslak saat :16.00 şakır şakır yağmur yağıyor :mrgreen:8)

Salih
25.Mayıs.2012, 17:20
İYİ O ZAMAN BEN KENDİMİ GETİRSEM YETER SEN HERKESE YETECEK KADAR ŞEY ALMIŞSIN :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Katlanır masa-tabure de koysa mıydım acaba? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Az önce çanta + motorla bir tur attım, (çanta 80lt bu arada :mrgreen: ), üst komşum kurye zannetti.:mrgreen::mrgreen:. Bir de diğer çantayı deneyeyim, yol pek uzun değil ama mevcut çanta yoracak.

DIESEL
25.Mayıs.2012, 19:03
şuan saat 17,55 küçükbakkalköyde yağmur var. yağacağı kadar yağsada gitse bari... çantanın son hali
ŞARAP tirbüşon bir paket fıstık :p
çadır uyku tulumu
led fener
termos 1.5lt
8 tane plastık bardak bisürü çatal bir çelik mug
10 tane fln acıl durum sallama çayı ve şekeri :D
diş fırçası macun
iskanbil destesi
minicik bi çakı, çakmak.
aklıma gelmeyen bişi yoktur umarım. çantada da pek yer kalmadı zaten.

Salih
25.Mayıs.2012, 19:06
Yarın Kocaeli yarımadasındaki yağmur düşündürücü. Ballıkayalar tarafı da yağdı mı fena yağar. :evil: Gidilememe olasılığına karşı kendimizi hazırlayalım, sabah düş kırıklığı olmasın.:(

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 19:06
termos işide tamam 1lt

benim yük artık eşşek yükü....bugun motorla bi güzel ıslandım gitti takım elbise
küçük değersiz önemsiz not:motoru bugun çıkardım, baştan aşşağı değişmiş 0 desek yalan olmaz
diyceksinizki bana ne bundan
şöyke ki sana ne :D
şimdi motor 0 ya,0 motorunda bi rodaj denemi vardır,var gari kendin birleştir,parçaları;)

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 19:10
Yarın Kocaeli yarımadasındaki yağmur düşündürücü. Ballıkayalar tarafı da yağdı mı fena yağar. :evil: Gidilememe olasılığına karşı kendimizi hazırlayalım, sabah düş kırıklığı olmasın.:(

pilavdan dönen kaşıklar kırlısın:)
dersenizki varsın ıslanalım ben varım,zaten rodajdayım ;D

DIESEL
25.Mayıs.2012, 19:12
ha buarada benim size katılabileceğim en uygun nokta, buraya linkini attığınız haritada İETT ALTINTEPE DURAĞI diye geçiyor. siz kozyatağı carrefour un yanından e-5 e bağlandığınızda, birazdaha ilerlediğinzde bostancı köprüsüne geliyosunuz.ordan geçicam bende. ama orası sabah çok karışık oluyor o saatte. oyuzden 300 mt daha ilerlediğinizde altıntepe durağında sizi bekliyo olucam. boştancı köprüsünden sonraki ilk yaya üst geçidi. uygunmudur?

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 19:12
http://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/haftasonu-yagmur-yok-95882.html

ne diyo bu ergenat

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 19:14
ha buarada benim size katılabileceğim en uygun nokta, buraya linkini attığınız haritada İETT ALTINTEPE DURAĞI diye geçiyor. siz kozyatağı carrefour un yanından e-5 e bağlandığınızda, birazdaha ilerlediğinzde bostancı köprüsüne geliyosunuz.ordan geçicam bende. ama orası sabah çok karışık oluyor o saatte. oyuzden 300 mt daha ilerlediğinizde altıntepe durağında sizi bekliyo olucam. boştancı köprüsünden sonraki ilk yaya üst geçidi. uygunmudur?

uygundur kardeşim
her ihtimale karşı
532 635 5540

DIESEL
25.Mayıs.2012, 19:22
son hava durumu beyler

http://www.meteor.gov.tr/tahmin/gunluk-tahmin.aspx?b=1#sfB

hiç iç açıcı değil ben söyleyeyim.

Salih
25.Mayıs.2012, 19:23
http://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/haftasonu-yagmur-yok-95882.html

ne diyo bu ergenat
''Bence hepiniz motorunuza binip yola cıkmalısınız, taakii Sürmene ilçe tabelasını görene kadar...'' Ağa bir Karadeniz turu yapalım bu yaz. Sucuk gibi oluruz artık. :mrgreen::mrgreen:
Öğleden sonra evet, Kocaeli'nde yağmur yok. 8)

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 19:27
http://www.accuweather.com/tr/tr/istanbul/318251/hourly-weather-forecast/318251?hour=33
son durum

DIESEL
25.Mayıs.2012, 19:33
kopardın beni salih abi :D

Salih
25.Mayıs.2012, 19:37
kopardın beni salih abi :D

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Yaw Atilla nerde acaba, o havayı iyi tutturuyor??
http://img685.imageshack.us/img685/7008/23002418282481176629610.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/685/23002418282481176629610.jpg/)

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 21:09
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Yaw Atilla nerde acaba, o havayı iyi tutturuyor??
http://img685.imageshack.us/img685/7008/23002418282481176629610.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/685/23002418282481176629610.jpg/)

ne günlerdi
sanki ıslanmak için gezmeye çıkardık

nerde yağmur biz orda

ağfndrdm
25.Mayıs.2012, 22:26
http://f1205.hizliresim.com/x/t/6rmgd.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
non-stop

DIESEL
25.Mayıs.2012, 23:42
puhahahahhah fotoyu kessss. o ne anlamlı bakıstır oyle :D

ağfndrdm
26.Mayıs.2012, 02:01
son rutuşlar
yağmur yağarsa dinmrsini bekliyoruz öyle çıkıyoruz
yolda yakalınırsanız bize geliorsunuz beraber dinmesini bekliyoruz
normal şartlarda 9 da boynerin önünde buluşuyoruz
yolda yağmura yakalanırsak en yakın köprü altı, petrol ...

Emix
26.Mayıs.2012, 02:58
Araliksiz yagacagini sanmiyorum

Ciseler durur ciseler durur diye tahmin ediyorum

Simdiden hayirli yolculuklar dilerim insallah kazasiz belasiz keyifli bir yolculuk olur.

aydinlaymalari,lastik havalarini ,frenleri,debriyaji kontrol edin :)

Unutmadan zincir :) gergin ve yagli olsun

Umarim olmaz ama islak olabilir yolculuk molalarda fila yaglayin balata spreyi varsa frenleri vs temizlersiniz

Tekrardan iyi yolculuklar :)

cengaver
26.Mayıs.2012, 10:17
Abiler size hayırlı yolculuklar inşallah kazasız belasız bir gezi olur.Keşke çalışıyor olmasaydım da bende gelebilseydim :( .Hava şartları ne olursa olsun siz eğlenmenize bakın :D

CELİL
26.Mayıs.2012, 16:25
şu an ballıkayalardayız:)

turq
26.Mayıs.2012, 17:43
iyi eğlenceler, bol bol resim çekin

av. Cevdet Yılmaz
27.Mayıs.2012, 05:30
Bu sabahta kutuphanede sabahlayan kardesiniz icinde fazladan eglenin,fotolari bekliyorum donusunuz kazasiz belasiz olsun,iyi eglenceler

Salih
27.Mayıs.2012, 19:11
Ağa Kanyon Uçuşu'na hazırlanırken:
http://img526.imageshack.us/img526/1112/77306441.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/526/77306441.jpg/)

http://img705.imageshack.us/img705/6213/mangal1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/705/mangal1.jpg/)

Kanyonun içi, ( panoramik çekimde kanyon dirsek yapmış gibi duruyor)
http://img710.imageshack.us/img710/10/toplu1t.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/710/toplu1t.jpg/)

http://img221.imageshack.us/img221/9738/celalp.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/221/celalp.jpg/)

Geziye katılan Celil abi, Alper, Ayşenur ve Ağa'ya çok teşekkürler. Çok keyifli bir haftasonu oldu.8) (Daha kaliteli fotolar Celil abi'de)

ağfndrdm
27.Mayıs.2012, 20:43
bende salih çook çok çok eğlendim uzun zamandır böyle vakit geçirmeye ihtyacım vardı beni yalnız ırakmadırığınız için teşekkurler

yolda yağmuru kovalayarak ve nizami disiplinimizi bozmadan gitmemiz,
çadırladımızı kurup yerleşmemiz,
çakma mangalımızı yakıp etimizi sütümüzü pişirmemiz,
dere kenarı yürüyüşümüz,
deniz bisikletinde geçirdiğimiz vakit,
dere kenarı ve yayla yürüşümüz aynı anda odun toplamamız,
celilin asker ateşini hazırlaması,
salihin sıcak sularımızı hazırlaması,
sahne alan gamze(travesti değil)yi izlemek ve dinlemek
aplerden yürütüğüm şarapların verdiği haz
festival fovarisi olan kamp ateşimiz
motorumun arkasında yalnız hissettirmeyen ayşeurun varlığı,
tırmanışlarımızı ,uçuşlarımı,hoplamaları,zıplamarı,cadırda yatlamarı

hepsi ama hepsi ayrı ayrı keyifliiydi

ama en önemlisi buları sizle beraber yapmak benim favorimdi...

ağfndrdm
27.Mayıs.2012, 20:51
Ağa Kanyon Uçuşu'na hazırlanırken:
http://img526.imageshack.us/img526/1112/77306441.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/526/77306441.jpg/)

http://img705.imageshack.us/img705/6213/mangal1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/705/mangal1.jpg/)

Kanyonun içi, ( panoramik çekimde kanyon dirsek yapmış gibi duruyor)
http://img710.imageshack.us/img710/10/toplu1t.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/710/toplu1t.jpg/)

http://img221.imageshack.us/img221/9738/celalp.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/221/celalp.jpg/)

Geziye katılan Celil abi, Alper, Ayşenur ve Ağa'ya çok teşekkürler. Çok keyifli bir haftasonu oldu.8) (Daha kaliteli fotolar Celil abi'de)

panoramik çok başarılı)

CELİL
27.Mayıs.2012, 21:20
Katılan arkadaşlara ( salih,ağa,ayşenur,alper ) hepinize ayrı ayrı teşekkürler harika bir kamp ve doğa gezisi oldu ben bu turu en yakın zamanda tekrar etmek istiyorum nazar:cheesy::cheesy::cheesy:
bendeki resimlerden bir kaç örnek tamamı benim face sayfamda
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.454594524568171.118688.100000528813350&type=3#!/media/set/?set=a.454594524568171.118688.100000528813350&type=1&notif_t=photo_album_comment
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403433_454664034561220_124925904_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401697_454666511227639_1170379760_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546573_454600024567621_100000528813350_1680963_490 878933_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575171_454601157900841_1049827468_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/163393_454596987901258_100000528813350_1680936_171 7057113_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/166010_454605864567037_573719585_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/545647_454607097900247_100000528813350_1681026_116 1918897_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524902_454608114566812_2106214297_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/581093_454599374567686_1592729461_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/428544_454599141234376_100000528813350_1680956_708 718986_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522937_454599527901004_271222163_n.jpg

ağfndrdm
27.Mayıs.2012, 22:11
Celil çok saol resimler için hepsini aldım ekliyeceğim feysbuka :D

cengaver
27.Mayıs.2012, 22:43
abiler fotolar on numara sizin adınıza çok sevindim.inşallah birdahaki sefere daha da buyuk bir katılımla hep beraber boyle bir organizasyonda yer alırız.tekerinize ve yüreğinize sağlık.

Umut can
27.Mayıs.2012, 22:52
Fotoğraflar çok iyi. 8) Güzel kamp olmuş. Son anda güneş açmış sanki, meteoroloji yine yanılmış. :p İyi eğlenmişsiniz belli, çok özendik. Fırsat olsa da biz de kampa gitsek. :cheesy: Bu yaz şehirde kaldığımız kabahat. :p

DIESEL
27.Mayıs.2012, 23:49
insan yolculukta tanırmıs arkadaşını. bu sizinle ilk organizasyonumdu. ben gercekten mutlu oldum sizleri tanıdığıma. ballıkayalar harikaydı giderken 2 yağmur bulutunun rasında ıslanmadan yolalmamız, sürüş disiplinimiz, kasap sucukları, ısınmak için 6 saatte neredeyse bir ağacı yakmış olmamız kendi kendine eksilen şarabım (hadi çalıyosun son bardağı bari bırak be kardeşim :D ) son zamanlarda dinlediğim en güzel canlı performans (gamze) muhteşem doğa manzarası ve temiz hava... ve unuttugum birçok şey.
okadar ihtiyacım vardıki buna ilaç oldunuz resmen. en kısa zamanda tekrarlayalım daha büyük bi katılımla.

ağfndrdm
27.Mayıs.2012, 23:54
bugun derenin suyu nerden geliyor diye merak etmiştik
google maps tan takip ettim ve uraya çıktım

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=87958
denizli göleti

güzl yer

DIESEL
27.Mayıs.2012, 23:58
ağa onu bunu birak şimdi de senle deniz bisikletinde çekindiğiöiz fotoyu istiyorum ben. nerde o :mrgreen:

DIESEL
28.Mayıs.2012, 00:06
grubun ismi Grina imiş arkadaşlar buarada. ama youtube da fln pek kaliteli videoları yok. bikaç güzel kaydına bakıcam bulursam atarım lınkını

ağfndrdm
28.Mayıs.2012, 00:35
http://b1205.hizliresim.com/x/v/6y10n.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

işte;)

av. Cevdet Yılmaz
28.Mayıs.2012, 02:47
Okadar eglenceli bir organizasyon olmuski sanirim tum gelemeyenler ic gecirdik burada:)Ballikayalara hep beraber bir organizasyon yapilirsa eger en kral rehberlere sahibiz artik:)

DIESEL
28.Mayıs.2012, 20:32
ağa blöf yapmıştım ben yaaa :D

ağfndrdm
29.Mayıs.2012, 21:05
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/521523_363193220396120_100001163350446_843946_5812 65446_n.jpg