PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal E-9 Siyah İstiyorum :)

HONEY
22.Mayıs.2007, 15:55
Selam Arkadaşlar,

2.El en az 2006 model, siyah, kmsi 2.000 km civarı olan 3.000-3.250 ytl arası orjinal kazasız E-9 kasa satan varsa almayı düşünüyorum.

Bu fiyatlar arası istediğim özelliklerde 2.el bulamazsam bana göre sıfır almak daha mantıklı geldiğinden 5.000 ytlye / 12 ay taksitle = 410 ytl civarı taksitle anahtar teslimi sıfır almayı düşünüyorum.

1 hafta beklemeyi düşünüyorum kısmetimize hangisi denk gelirse artık :)

cellat
22.Mayıs.2007, 15:58
boşver düz e9 u
class yakışır sana
:)

MotoJunior
22.Mayıs.2007, 15:58
kırmızı istersen 1700 km de bitane var. verdiğin fiata göre heralde telefonda konuştuk

HONEY
22.Mayıs.2007, 16:00
boşver düz e9 u
class yakışır sana
:)

kısmet dostum :)

class ın depo üzerindeki kısmı sevmiyorum

yenikoylu_ua
22.Mayıs.2007, 16:00
Ben motorumu alırken görmüştüm onu çok temiz duruyodu gerçi arada bi 500 ytl kadar fark var ama bulursunuz bi ara nasıl olsa

HONEY
22.Mayıs.2007, 16:02
kırmızı istersen 1700 km de bitane var. verdiğin fiata göre heralde telefonda konuştuk

dostum rengi ve fiyatı bana uygun değil :(

HONEY
26.Mayıs.2007, 13:55
2005 model 980 km de henuz ilk bakımı yapılmamış 1 sene garajda yatmış 2.800 ytl istiyorlar sizce nasıl makina bu seri en sorunlu olan model diye biliyorum ama kafamda yanlış kalmış olabilir

sizce değer mi?

Alırsam nelerine dikkat etmem gerek

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4159185

ÇeLeBi MuRaT
26.Mayıs.2007, 14:58
Dostum nelerine dikkat et; öle insanlar varki km göstergesini değiştiriyor.Adobe adlı bi arkadaşımız aldı 14000 de adama 1400 km de diye satmışlar.İyi bir ustaya götür ve bakım klavuzunu kesin al..Bu motorda eğer dedikleri gibiyse hiç kaçırma..senin için hayırlı olsun...

madend
26.Mayıs.2007, 15:03
Dostum nelerine dikkat et; öle insanlar varki km göstergesini değiştiriyor.Adobe adlı bi arkadaşımız aldı 14000 de adama 1400 km de diye satmışlar.İyi bir ustaya götür ve bakım klavuzunu kesin al..Bu motorda eğer dedikleri gibiyse hiç kaçırma..senin için hayırlı olsun...
Doğru söylüyor arkadas mesale benim regalin km saati çok kötü gürültü yapıyo garantiden değişecek motor su an 4000 de değişince sıfırlanmış olcak böle seyler bile olabilir.

aslanburclu
26.Mayıs.2007, 23:19
2005 model 980 km de henuz ilk bakımı yapılmamış 1 sene garajda yatmış 2.800 ytl istiyorlar sizce nasıl makina bu seri en sorunlu olan model diye biliyorum ama kafamda yanlış kalmış olabilir

sizce değer mi?

güzel kardeşim 980 km.de ki motorun nesi olcak olsa olsa binilmediği için üzerinde tozu olur tozunu silersin bide yağını suyunu lastik hava ayarlarını yaparsın ondansonrada biner gezersin hepsi bu

agresus
27.Mayıs.2007, 11:55

sizce değer mi?

sevgili honeyy....nası yawwww... bunnarın en sorunlu en sorunsuz modelleride mi var... bildiğim kadarıyla ilk gelenler ve hala emre ltdnin sattıkları tüp egsoztlu bi de gösterge yenilerde kırmızı şeritli... onun dışında birebir aynılar.. bide yeni modellerde büyük çanta var... bu makineler yıllardır ingiltere america ve evrupalarda satılıyo zaten.. sadece türkiye ye yeni geldi.. o yüzden daha sorunlu bi dönemiyok bu makinelerin ... her şeyşeri aynı... sadece şöyle dersen anlarım.. 2005modellerin tek sorunu ilk alındıklarında yaşanan servis ve usta problemleri... ustalar daha makineyi ii tanımıyolardı servisler parça sıkıntısı çekiyolardı falan.. ama bu makineden diil, servislerden kaynaklandı.. hoş şimdi o da yok... 2005 980km'ye gelince ; kaçırmayın alın... daha sorun yaşıycak kadar yol yapmamışşş....

aslanburclu
27.Mayıs.2007, 12:02
offff offfffffffffffff ooffffffffffffffffffffffff ya honey valla üç kuruşluk makina hemde sıfır cinsinden fazla düşünmeeeeee yawww

ALBİNAT veya atma parçala sat yedek parça olarak satsan verdiğinin 2 katını çıkarırsın

emrahss
27.Mayıs.2007, 12:11
Yaşar baba, ALBİNAT RR ni yeni bi modeli mi acep :D :D :cheesy: :D

aslanburclu
27.Mayıs.2007, 12:14
helaallllllllllllllllllllllllllllllllllllll aynen üle TRANSALP'ın yeni rakibi rr.ALBİNAT :lol: :lol: :lol: :lol: :+1: :+1:

HONEY
28.Mayıs.2007, 15:52
İlandaki arkadaş ile fiyat konusunda anlaştık kendisi şu an şehirdışındaymış ve perşembe günü istanbula dönüyormuş.

Kısmetse bir problem çıkmazsa bu makinayı perşembe günü alıcam işallah en kısa zamanda aranızdayım

agresus
28.Mayıs.2007, 17:58
honeyim datlım gıymatlım...şimdidden hayırlı olsun... tekerşne taş değmesin... Mevlam kaza bela vermesin... uygun fiyata güssselbi makina aldığını düşünüyorum...

HONEY
28.Mayıs.2007, 18:28
honeyim datlım gıymatlım...şimdidden hayırlı olsun... tekerşne taş değmesin... Mevlam kaza bela vermesin... uygun fiyata güssselbi makina aldığını düşünüyorum...

agresus dostum,

iyi dileklerin için teşekkürler daha henüz alamadık işallah perşembe günü bu olayı olumlu sonuçlandırız.

ugurcuk
30.Mayıs.2007, 23:30
bu moturu gercekten almayı dusunuyormusun abi hayır almıyacaksan ben talibimde :D

thoraman
31.Mayıs.2007, 00:55
ve aleyküm selam..

HONEY
31.Mayıs.2007, 10:04
bu moturu gercekten almayı dusunuyormusun abi hayır almıyacaksan ben talibimde :D

bugun arkadaş ile buluşucaz hayırlısı ile işallah alıcam

ugurcuk
31.Mayıs.2007, 10:44

tuh be :D neyse kactı galiba neyse hayırlı olsun abi :D

HONEY
31.Mayıs.2007, 11:04

tuh be :D neyse kactı galiba neyse hayırlı olsun abi :D

sıkma canını dostum kısmet olayı

ugurcuk
31.Mayıs.2007, 11:09
evet aynen tekrardan hayırlı olsun :D

HONEY
09.Haziran.2007, 14:43
Siyah Regalime kavuştum sonunda :)

ugurcuk
09.Haziran.2007, 16:37
tekrar hayırlı ugurlu olsun güle güle kazassız belasız dikkatlice kullan emi :D

caser
09.Haziran.2007, 16:47
Hayırlı uğulu olsun, Allah kaza bela göstermesin ve de tekerin yerden kesilmesin

Kino
11.Haziran.2007, 13:19
haydi ugurlu hayırlı olsun

regal raptor ne modeliymiş sordun veya baktın mı ALBİNAT modelimi ??

allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin

HONEY
11.Haziran.2007, 13:31
haydi ugurlu hayırlı olsun

regal raptor ne modeliymiş sordun veya baktın mı ALBİNAT modelimi ??

allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin

Kino dostum,

ALBINAT modeli değil :) sıfır aldım

Bu arada herkese iyi dilekleri için teşekkürler

westas
11.Haziran.2007, 13:40
Siyah Regalime kavuştum sonunda :)

hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız...

MaRaNtZz
11.Haziran.2007, 20:14
Bu fiyatlar arası istediğim özelliklerde 2.el bulamazsam bana göre sıfır almak daha mantıklı geldiğinden 5.000 ytlye / 12 ay taksitle = 410 ytl civarı taksitle anahtar teslimi sıfır almayı düşünüyorum.

Merhabalar;

Motorun hayırlı olsun

Dostum bende taksitle bu motoru almak istiyorum ama birtürlü taksitle satış yapan bir yer bulamdım.Acaba bu şekilde taksit yapan bir yer varmı.Beni bilgilendirirsen sevinrim... :D

HONEY
12.Haziran.2007, 08:09

Merhabalar;

Motorun hayırlı olsun

Dostum bende taksitle bu motoru almak istiyorum ama birtürlü taksitle satış yapan bir yer bulamdım.Acaba bu şekilde taksit yapan bir yer varmı.Beni bilgilendirirsen sevinrim... :D

Marantzz dostum,

İyi dileklerin için teşekkürler ben motorumu taksitle site sponsoru Motojunior dan aldım Mehmet abi çok yardımcı oldu sağolsun sizede burayı tavsiye ederim. Sefaköyde yeri tel: 0 212 624 99 93

Şimdiden motorun hayırlı olsun :)

MaRaNtZz
12.Haziran.2007, 18:14
Çok teşekkürler Motojunior ile hemen bağlantıya geçtim...