PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni motor.

Fuatt
12.Haziran.2012, 00:25
2008 den beri forumun race kısmına başlık açılmamış. başlık açmak moda oldu bende modayı takip ediyim dedim :). bu gün 7.700e 2012 model hyosung gt250r aldım. yolda kaybolmam ve debriyaj ayarının bozukluğu hariç herşey iyidi. (çile çektim kısacası :)). bir chopper sevdalısı olarak race kullanmaya başladım ilerde harleylerle buluşmam(ız) dileğiyle hepinizle paylaşiyim istedim. :)

Rona
12.Haziran.2012, 00:31
2008 den beri forumun race kısmına başlık açılmamış. başlık açmak moda oldu bende modayı takip ediyim dedim :). bu gün 7.700e 2012 model hyosung gt250r aldım. yolda kaybolmam ve debriyaj ayarının bozukluğu hariç herşey iyidi. (çile çektim kısacası :)). bir chopper sevdalısı olarak race kullanmaya başladım ilerde harleylerle buluşmam(ız) dileğiyle hepinizle paylaşiyim istedim. :)
Fuat hayırlı olsun kardeşim.Allah kazasız belasız binmeni nasip etsin,nazar değmesin

Aaaah yeni motor almanın duygusu ah :roll: :roll:

Fuatt
12.Haziran.2012, 00:35
Fuat hayırlı olsun kardeşim.Allah kazasız belasız binmeni nasip etsin,nazar değmesin

Aaaah yeni motor almanın duygusu ah :roll: :roll:

abi o duyguyu pek tadamadım yol ful stresti yarın toplantıda hep beraber atıcam stresi yaşicam zevkinide inşallah. teşekkür ederim.

CELİL
12.Haziran.2012, 11:11
Fuat yeni makinan hayırlı olsun allah kaza bela vermesin keyifle bin 8)
alican sonunda senide kandırdı gt makinayı aldırdı :mrgreen:8)

alicanblnr
12.Haziran.2012, 11:53
Alican kandırdı yok abi :) o beni kandıramadı :) anca beraber kanca beraber

CELİL
12.Haziran.2012, 14:56
Alican kandırdı yok abi :) o beni kandıramadı :) anca beraber kanca beraber

söylediğn gibi siz kankalar anca beraber kanca beraber tabi
hevesinizi alında ileride tekrar chopper e geçersiniz :mrgreen: 8)

mrtglc
13.Haziran.2012, 00:32
hayırlı olsun makinan. bu akşam görmek nasip oldu iyi günlerde kullan. kazasız belasız.

av. Cevdet Yılmaz
13.Haziran.2012, 00:39

Fuat hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız nazar nazar Ama race motorun birazda olayı gereği uyarma da fayda var,kullandıgın chopperlarda gosterdiğin dikkatın daha fazlasını goster,bazı anlar hata affetmez biliyorsun:evil: tekerin hep düz bassın kardeşim:):)

Fuatt
13.Haziran.2012, 01:21
herkese teşekkürler bunu daha tam süremedim 2gün oldu 150km falan hala gönlüm chopperdan yana sürüş olarak. ama milletin ilgisi olarak çok fark ediyor :)

Umut can
13.Haziran.2012, 10:31
Merhaba Fuat, hayırlı olsun yeni makinen. 8) Bir Chopper sevdalısı nasıl olur da Race alır? :cheesy: Şaka bir yana, güzel günlerde keyifle binin. 8)

Fuatt
13.Haziran.2012, 15:45
Merhaba Fuat, hayırlı olsun yeni makinen. 8) Bir Chopper sevdalısı nasıl olur da Race alır? :cheesy: Şaka bir yana, güzel günlerde keyifle binin. 8)

arkadaş baskısı olunca alınır :). bide bütçeme alınacak chopper yokki tekrar regal almak istemedim 350 lik falan çinden koreye koreden japona ordan ingiliz amerikan italyan falan gidicem inşallah :)

GeNç
27.Haziran.2012, 00:14
fuat sede yeni almıssın gtr ını hayırlı olsun kardes ben alalı 6 ayı gecdı ama sorun yasamadım sadece masraf ettım birazcıkoda ilk işolarakuzerındekı orjinalcin lastikleri yakıp yerine michelin pilot pawer takım attırdım800tlpatladı amasımdı daha rahat surat ve yatabiliyorum :)) cunkı eskı lastıklerı gıbı yağakayar gıbı gıtmedıgını bıldıgım ıcın :)) uzerındekı orzinal shınko lastıkse benden sana tavsıye at ve adam gıbı lastık at altına hayırlı aksamlar sızlere..

bedo
21.Temmuz.2013, 00:39
hocam sonucta motorsıklet hepsının yerı ve tadı baska......

CELİL
21.Temmuz.2013, 00:42
hocam sonucta motorsıklet hepsının yerı ve tadı baska......

senden önceki son mesaj 1 sene önce yazılmış 8)