PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkamdan vurdular stop farım gitti :(

burak_332
14.Haziran.2012, 21:38
ışıkta beklerken tam yeşil yandığı sırada arkadan araba vurdu stop lambamın sadece camı kırıldı ama yenisinin camıda satılmıyor. Karşı tarafla anlaştık şimdi sadece yeni bir stop lambası almak kaldı ancak rr ın stop lambasını pahalı buldum daha ucuza başka bir markanın yada yan sanayisini daha ucuza bulabilirmiyim acaba ?

Rona
14.Haziran.2012, 21:59
ışıkta beklerken tam yeşil yandığı sırada arkadan araba vurdu stop lambamın sadece camı kırıldı ama yenisinin camıda satılmıyor. Karşı tarafla anlaştık şimdi sadece yeni bir stop lambası almak kaldı ancak rr ın stop lambasını pahalı buldum daha ucuza başka bir markanın yada yan sanayisini daha ucuza bulabilirmiyim acaba ?
Burak geçmiş olsun
Emre'ye Haziran sonu parçalar gelecekmiş bende arka stop camını motosikletimi çıkartırken kırmıştım şu an yapıştırma vaziyeti devam ediyorum.
Çok fazla parçalanmadıysa oto sanayilerde orjınalinden farksız şekilde tamir eden yerler var hatta yeniden cam bile yapıyorlar google da far tamiri diye arattır birçoğuna ulaşabilirsin8)

CELİL
14.Haziran.2012, 22:00
burak geçmiş olsun
senin makina model yılı neydi yeni kasamıydı kaç tl fiat buldun
RR un yan sanayi parçası yok 8)

kaanka
14.Haziran.2012, 22:20
Çok geçmiş olsun öncelikle... Arkadaşların dediği gibi Maslat otosanayi'de tamirini hata uygun şekilde yenisini bile yapıyorlar...

Emre
14.Haziran.2012, 22:34
Geçmiş olsun kardeş, böyle nazarlıklara şükür, Allah büyüğünden sakınsın.

av. Cevdet Yılmaz
14.Haziran.2012, 22:56
Burak gecmiş olsun,en beteri boyle olsun bir nazar tak

burak_332
14.Haziran.2012, 23:27
burak geçmiş olsun
senin makina model yılı neydi yeni kasamıydı kaç tl fiat buldun
RR un yan sanayi parçası yok 8)

2 ay felan oldu alalı Celil abi 50 lira dediler pahalı buldum biraz:(

burak_332
14.Haziran.2012, 23:31
Herkeze çok teşekkür ederim Allah cümlemizi beterinden korusun...

CELİL
14.Haziran.2012, 23:38
2 ay felan oldu alalı Celil abi 50 lira dediler pahalı buldum biraz:(
Yeni kasanın stop lanbası komple 3-5 ay evel 35 tl idi onada zam yapmışlar başka sitede 60 tl rakam gördüm arkadaşların dediği gibi sanayide yenisini yaptırmayı araştırabilirsin ama daha ucuza çıkarmı bilemem kolay gelsin 8)

ibanez_one
15.Haziran.2012, 00:37
Çok Geçmiş Olsun Kardeşim...Allah Beterinden Sakınsın...:(

Emrehan
15.Haziran.2012, 13:10
Geçmiş olsun kardeş. En kötü kazan bu olsun.

burak_332
15.Haziran.2012, 15:03
Çok geçmiş olsun öncelikle... Arkadaşların dediği gibi Maslat otosanayi'de tamirini hata uygun şekilde yenisini bile yapıyorlar...

Maslak oto sanayinin tam olarak neresi acaba üstat ?

MaRCoS
15.Haziran.2012, 15:44
kurye motorları haricinde diğer motorların yan sanayi parçası yok diye biliyorum, kaza büyük yada küçük hiç farketmez ilk önce fotoğraf çekmeyi unutmayın, sonradan sorun çıkabiliyor, aklınızın bir köşesinde bulunsun :) kazasız belasiz sürüşler..