PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyetler Değişiyor

mrtglc
28.Haziran.2012, 12:52
AB standardına uygun ehliyetler geliyor. Gelecek yıldan itibaren verilmesi planlanan ehliyetler özel renk ve mikro harfler içeren tasarıma sahip olacak.

Gelecek yıldan itibaren verilmesi planlanan yeni ehliyetlerde, güvenlik üst düzeyde tutulacak.
Polikarbonat malzemeden lazer baskıyla üretilecek ehliyetler, özel renk ve mikro harfler içeren tasarıma sahip olacak.
Çalışmaların tamamlanmasıyla 23 milyon vatandaşın ehliyeti değiştirilecek
Yeni ehliyetler, AB ülkelerinde de geçerli olacak.

memurlar.net

DIESEL
29.Haziran.2012, 14:55
bi kıçımızdaki don kaldı zaten ab standartlarına dönüşmeyen. töbe töbeee

Emre
29.Haziran.2012, 15:18
bi kıçımızdaki don kaldı zaten ab standartlarına dönüşmeyen. töbe töbeee

Ehliyet iyidir yaa para talep etmeyeceklerse fazladan :) AB ülklerinde geçiyor olması güzel olur yani o açıdan söyledim.

Emix
29.Haziran.2012, 17:40
Ehliyet iyidir yaa para talep etmeyeceklerse fazladan :) AB ülklerinde geçiyor olması güzel olur yani o açıdan söyledim.

öyle bir ihtimal varmı ya :D

Hortumla tekniklerinden birisi işte devlet babanın :D

DIESEL
29.Haziran.2012, 17:44
abi nerde görülmüş bunların para almadan iş yaptıkları. e devlet şifresini bile almak 2 tl. kaybedene ise 4 tl den veriyolar. sosyal devlet işte

Emix
29.Haziran.2012, 17:48
abi nerde görülmüş bunların para almadan iş yaptıkları. e devlet şifresini bile almak 2 tl. kaybedene ise 4 tl den veriyolar. sosyal devlet işte

şifreyi almak 2 tl ama kaybedince 10 tl alıyor kaybetmek ne ya ben 1 seneye yakındır e devlet kullanıyorum şifremi adım gibi ezbere biliyorum ama nasıl ki bu sistem yanlış şifre diyor herlade 3-5 ay girmeyince otomatik timeout'a düşüyor sistem şifre resetleniyor ve şifre kayıp bahanesiyle 10 tl cukkalıyorlar.. çok saçma

DIESEL
29.Haziran.2012, 19:12
yeter emix gazlama beni, bak küfür ettircan bana burda şimdi :mrgreen: çok gelme üstüme anarşizm damarım atcak yoksa :D

Emre
01.Temmuz.2012, 22:38
Allah devlete zeval vermesin :)