PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spyder almak istiyorum

Furkan
03.Temmuz.2012, 02:26
Herkese merhaba
Arkadaslar baya uzun süreli arastırmamdan sonra spyder da karar kıldım.O derece sevdimki nerdeyse her gece girip resimlerine videolarına bakıp sesini dinler halde geldim.Taksitle almayı planladıgım için sıfır alıcam büyük ihtimal.Yinede merak ettim ve belki olabilir diye buraya konu acmak istedim ikinci el DD 250E-10 (http://www.sahibinden.com/motosiklet-regal-raptor-dd-250e-10/ikinci-el?a266=62038&a269_max=2012&a269_min=1950) veya 350 alabilcegim taksit secenegi sunan biri veya biyer varmı acaba?
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar

cihan54
03.Temmuz.2012, 09:10
Herkese merhaba
Arkadaslar baya uzun süreli arastırmamdan sonra spyder da karar kıldım.O derece sevdimki nerdeyse her gece girip resimlerine videolarına bakıp sesini dinler halde geldim.Taksitle almayı planladıgım için sıfır alıcam büyük ihtimal.Yinede merak ettim ve belki olabilir diye buraya konu acmak istedim ikinci el DD 250E-10 (http://www.sahibinden.com/motosiklet-regal-raptor-dd-250e-10/ikinci-el?a266=62038&a269_max=2012&a269_min=1950) veya 350 alabilcegim taksit secenegi sunan biri veya biyer varmı acaba?
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar

Öncelikle hoşgeldin. Bi spyder sahibi olarak güzel seçim yaptığını söyleyebilirim. İkinci el olup taksitle alabileceğin bir ilan bulmak zordur. Fakat taksitle kredi çekebilir, o şekilde kredi ile ikinci el bir makine alabilirsin, aynı kapıya çıkıyor.

Bir de şu var ki, sezondayız ve sezon içerisinde ikinci el olarak kelepir denebilecek bir ilan b bulmak çok zor. Hemen almak istiyorum diyorsan şu anki ilanlara vereceğin paraya acımanı ve sıfır almanı şahsen tavsiye ederim :|

DIESEL
03.Temmuz.2012, 14:20
anca şöyle olur; (2. el için konusuyorum) motoru satın alacagın kısının bır dükkanı fln varsa post cıhazından kredı kartıyla taksıt yapabılır. ama onun ıcınde senın kredı kartı lımıtının yuksek olması gerekıyor. ve baya masrtaflı bı işlem bu.
en iyisi cihanın dediği gibi vadeli banka kredısı al. bu konuda garantı bankası cok cömert. bı maaş yazısı yetıyor. ben 18 ay vadelı kredı ıle 5500 tl kredı cekerek almıstım daytonamı. 350 350 oduyorum subatta da kurtuluyorum. zorlamıyo hiç. acımıyo yani korkma :D
0 alacksanda hıc yorma kafanı bayilerin hemen hemen hepsının anlasmalı bankaları var. tık dıye kredı cıkartırlar sana.

CELİL
03.Temmuz.2012, 15:45
Merhaba furkan aramıza hoş geldin 8)
ikinci el makinada taksit yapan olmaz çok zor
bayiler sıfırını peşin fiatına taksit yapıyorlar
işallah kısa sürede spyder'ine kavuşursun 8)

live to ride
03.Temmuz.2012, 22:10
Furkan Selen senmisin :) (çok alakasız oldu ama sormadan geçemiycem)

Furkan
04.Temmuz.2012, 03:58
Evet sanirim 2. el taksätle almam cok zor olucak bugun bä kac älan sahäbänä aradim falan ama kämsenän böle bä secenegä yok o yüzden sanirim en iyisi kredi cekmek peki ihtiyac kredisi olarak cekicem sanirim ve en düsük faiz nerden cekebilirim bilgisi olan varmi acaba ?

Furkan
04.Temmuz.2012, 03:59
Live To Ride Malesef ben degilim :/ :)