PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TANIŞMA...

55gençlik
24.Mayıs.2007, 12:16
Selam ;
Bende motor yok ama bende bir motorsever olarak siteye üye olmaya karar verdim.
Samsundan sevgilerle:)

carvalho
24.Mayıs.2007, 12:17
Aha bir Samsun daha... Aslan hemsehrilerim benim...

Hosgeldin kardesim,

MotoJunior
24.Mayıs.2007, 12:21
hoş geldin arkadasım

polat
24.Mayıs.2007, 12:34
Hoşgeldin dostum umarım en yakın zamanda sende bir RR alırsınn :)

yenikoylu_ua
24.Mayıs.2007, 12:36
Hoşgeldin arkadaşım sefalar getirdin

emrahkucukgirgin
24.Mayıs.2007, 12:39
Zehiri kaptıysan zaten işin tamamdır. Hoş geldin

okan
24.Mayıs.2007, 12:48
hoş geldin hemşerim....

inci
24.Mayıs.2007, 13:09
hoşgeldiniz

madend
24.Mayıs.2007, 13:33
hoşgeldin kuzenim bunu RR paklamaz buna bi tane cbr 1000 rr lazım

55gençlik
24.Mayıs.2007, 13:40
:) sende arabacıyken hızlıydın kusen ama regalde de denenmezkı be :)
Bı gun harbı fena ucacaksın o zaman gorucem ben senı :D

yasinsubay
24.Mayıs.2007, 14:05
hoşgeldin dostum

aidikurt
24.Mayıs.2007, 15:08
hoşgeldin kardeşim merak etme senide en kısa zamanda motorlu yaparız
bu arada kendin hakkında biraz daha bilgi verirsen seni daha iyi tanımış oluruz.

agresus
24.Mayıs.2007, 15:32
hoş gelmişsin samsunlu martı sever kardeşim.. okaaannn... bak sizin ordaymış... artıkın motor sahibi edersin bu kardeşimizide.. cbr mı olur transalp mi bilmem...

iakyurek
24.Mayıs.2007, 18:35
evvvvvvvet damarlarına kadar işler artık bu zehir. kurtuluş yok, en kısa sürede RR ile görmek isteriz .
hoş geldin...

MEHMETONUR
24.Mayıs.2007, 18:41
Öncelikle hoşgeldin 55gençlik. Bende de motor yok ama haftasonu olacak inşallah. 1 haftadır bekliyorum. Bu sayfaları çok okudum ve dayanamadım aldım. umarım sana da forum faydalı ve hayırlı olur.

emrahss
24.Mayıs.2007, 18:41
Hoşgeldin bilader..

aslanburclu
24.Mayıs.2007, 18:51
kimsin necisin ne iş yaparsın adın ne şanın ne bu siteyi kimden öğrendin madem samsunlusun vib üyerokandan neden vize almadın bun ları açıklamadan ben seni üye olarak kabul etmiyorum :P :P :P :P motorsuz üye olarak okanın vizesi ile kabullll :evil: :evil: :evil: :evil:

55gençlik
24.Mayıs.2007, 18:56
SOrun değil dostum site seninse sil gitsin değilse yorum yapma o kadar ;)

aslanburclu
24.Mayıs.2007, 19:11
SOrun değil dostum site seninse sil gitsin değilse yorum yapma o kadar ;) ne o goçum gıymatlım samsunlum ne bu şiddet bu celal kimliğin ve konumunla bi sorununmu var söylemeyip tam tanışmadan kacıp sil mil olayı sadece uzaksın kim olduğunu bilelim dedik ha daha da bi yorum yapmadıkki yorum yapma diyorsun daha yorum yapılacak bir durum bile yok... bu sitede adam silmek kolay ama bizim amacımız herkesi kazanmak kaynaşmak bilgi ve tecrübeleri paylaşmak yardımlaşmak ya işte böyle samsunlu 55genclik kardeşim....

agresus
24.Mayıs.2007, 19:23
SOrun değil dostum site seninse sil gitsin değilse yorum yapma o kadar ;)

şaka anlayışımızda bi sorun yoktur inşallah... bu sitede kimin yorum yapıp yapmayacağına karar vermek için biraz erken sanıyorum... gomtanım kıymetlim bizim için değerli bi insandır... istersen onunla ve ya diğer üye arkadaşlarla yazışırken uslubumuza dikkat edelim...

okan
24.Mayıs.2007, 19:25
SOrun değil dostum site seninse sil gitsin değilse yorum yapma o kadar ;)HEMŞERİM DATLIM GAYMAKLIM... ASLANBURÇLU BİZİM SİTEMİZİN EN BABA ADAMLARINDANDIR...VE YAŞÇADA BABAMIZDIR... BİRAZ DAHA DİKKAT Lİ OL CANIM KARDEŞİM....SENDE HAKLISIN DAHA KİMSEYİ TANIMIYOSUN.....AMA YİNEDE YAZILAR DAHA DİKKATLİ OLSUN....NEYSE SAMSUNA GELDİİNDE UURA BANA DAHA DETAYLI KONUŞURUZ .. HEMŞERİM KARDEŞİM...

aslanburclu
24.Mayıs.2007, 19:29
SOrun değil dostum site seninse sil gitsin değilse yorum yapma o kadar ;)HEMŞERİM DATLIM GAYMAKLIM... ASLANBURÇLU BİZİM SİTEMİZİN EN BABA ADAMLARINDANDIR...VE YAŞÇADA BABAMIZDIR... BİRAZ DAHA DİKKAT Lİ OL CANIM KARDEŞİM....SENDE HAKLISIN DAHA KİMSEYİ TANIMIYOSUN.....AMA YİNEDE YAZILAR DAHA DİKKATLİ OLSUN....NEYSE SAMSUNA GELDİİNDE UURA BANA DAHA DETAYLI KONUŞURUZ .. HEMŞERİM KARDEŞİM...

okanım kaymaklım gencliğiniz bumu ya belli oluyo ihtiyarlarınızın neden hep hastanelik olduğu kişiliğini açıklayamayan bir kardeş sana havale ediyom :evil:

okan
24.Mayıs.2007, 19:35
yaşar baba halederis... oluyo işte bazen yannış anlamalar...onun adına ben özür dilerim.. gerçi bende kendisini tanımıyorum daha...en azından hemşerim olduğundan ....arkadaş kütahyada öğrenci bildiğim kadarıyla ...sen onun büyüğüsün yaşar baba.. kızma hiddetlenme...canımızsın sen bizim....

55gençlik
24.Mayıs.2007, 19:37
walla ben sizi yanlıs anladım yoksa ole saten yazmam sızı saten tanımıyorum tanısam ne manada dedıgınızı anlardım makara yapıyorlar sandım.
ben saten okan abıye kendımı tanıttım madendın kuzenıyım bı yanlıs anlasılma olmasın.
benım adım sinan kütahya dumlupınar üniversitesi kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim samunluyum sizinlede tanışmak isterim eskişehirdeki buluşmanıza kuzenıme artçı olarak bende gelıcem ınsallah sızlerde orda olursunuzda tanısma ımkanı bulurz tesekkurler .

okan
24.Mayıs.2007, 19:41
tamam sinanım kardeşim muhakkak surette bekliyorus sizleri.....

aslanburclu
24.Mayıs.2007, 19:46
iştebu ya öğrenci kardeşim biz bunu istedik tanıyalım dedik işte bu sana bi ders olsun öfkeyle kalkan zararla oturur hesabı yine diyorum tanıyacağız bileceğizki bir birimize yar veya yaren olalım neyse hadi hoşgeldin aramız istanbuldan yana bi derdin ihtiyacın olursa ara beni tlf.um: 0533 352 65 43

inci
24.Mayıs.2007, 19:48
of ya okurken bile gerildim yaaa .. :o .
ne kadar hassas bir terazidir bu insan ilişkileri offffffffffffffff :pls:

55gençlik
24.Mayıs.2007, 19:49
Teşekkürler gosterdıgınız yakınlık ıcın

agresus
24.Mayıs.2007, 19:50
hoşş geldin sinan... bekliyoruz eskişehire... züpper olacak kısmetse...

inci
24.Mayıs.2007, 19:55
iştebu ya öğrenci kardeşim biz bunu istedik tanıyalım dedik işte bu sana bi ders olsun öfkeyle kalkan zararla oturur hesabı yine diyorum tanıyacağız bileceğizki bir birimize yar veya yaren olalım neyse hadi hoşgeldin aramız istanbuldan yana bi derdin ihtiyacın olursa ara beni tlf.um: 0533 352 65 43

:evil: :evil: :evil: :D :lol: ben de aldım numaranızı komtanım :mrgreen: :mrgreen: