PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RAPTOR-RIDERS Baskılı Tshirt

guento
11.Temmuz.2012, 22:29
http://f1207.hizliresim.com/z/c/9mx8d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1207.hizliresim.com/z/c/9mxmk.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

8)

ozguralic
11.Temmuz.2012, 22:43
hızlıca yorumlayalım.

kartalın biraz büyümesi ve alttaki yazının da büyümesi iyi olabilir. L bedende bile küçük kalıyor xl giyenlerde kötü olur.

guento
11.Temmuz.2012, 22:47
hızlıca yorumlayalım.

kartalın biraz büyümesi ve alttaki yazının da büyümesi iyi olabilir. L bedende bile küçük kalıyor xl giyenlerde kötü olur.

http://f1207.hizliresim.com/z/c/9mxsf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Emrehan
12.Temmuz.2012, 11:30
Selamlar,

Ben Teoman'ın tasarımı için Ankara'da bir yerle görüşüp 50 adet için fiyat almıştım. Reklamcı bir arkadaşımın sürekli iş yaptırdığı bir yerdi, adamı da gözüm tuttu.

500 yıkama garantisi vermişti baskı için. Görüştüğümde üzerimde 3 yazdır giydiğim, hala da yepyeni görünen baskılı bir t-shirt vardı;
"bunun gibi istiyorum" demiştim, abi de "bunun baskısı iyi ama kumaşı kötü, biz aynı baskıyı daha iyi kumaşa basacağız" demişti.

Ama o işi Ağa üstlendi, çabucak da halletti sağolsun. Ben de o tasarımdan yana idim ve Ağa'ya siparişimi bildirecektim ama çoğunluğun kararı buysa uyacağım tabii ki.

Bu tasarım için tekrar fiyat alabilirim ama Ankara'da yaptırmak ne kadar rasyonel olur bilmiyorum, çünkü talebin büyük kısmı İstanbul'dan olacak.

Şu yapılabilir; İstanbul t-shirtlerinin hepsi aynı kolide Celil Abi'ye gönderilir, Bursa t-shirtleri Özgür'e gider, sahipleri onlardan alır. Arkadaşımın şirketi Aras Kargo ile anlaşmalı, onun üzerinden ucuza göndeririz diye tahmin ediyorum.

Ama bitmedi. :mrgreen:
guento bana tasarımı gönderdiğinde fiyatı alırım, duyururum, ön siparişleri toplarım, Ağa'nın yaptığı masrafı sipariş adedine bölüp fiyata yansıtırım, 50 adet için yeterli parayı bulduğumuzda t-shirtlerimize kavuşuruz.

Düşüncem budur. (Ağa'nın bu süreçte yaşadığı stresi ve zorlukları gördükçe hiç bu topa giresim gelmiyor aslında ama birilerinin yapması lazım neticede.)

Saygılar.

CELİL
12.Temmuz.2012, 12:14
emrehan fiatı belirler işi üslenirsen iyi olur öte yandan tanıdıgı veya imkanı olan herkes fiat alsın en kaliteli uygun fiatı veren yere yaptırırz 8)

Emrehan
12.Temmuz.2012, 12:22
ibrahim fiatı belirler işi üslenirsen iyi olur öte yandan tanıdıgı veya imkanı olan herkes fiat alsın en kaliteli uygun fiatı veren yere yaptırırz 8)

Abi teessüf ederim bi tatile gittim geldim adımı bile unutmuşsun. :p

CELİL
12.Temmuz.2012, 12:26
Abi teessüf ederim bi tatile gittim geldim adımı bile unutmuşsun. :p
emrehan özür diliyorum bende tatildeyim tatil rehaveti çöktü hemen düzeltiyorum :mrgreen:

ozguralic
12.Temmuz.2012, 14:54
Ben de ağa'nın mağdur olmasını istemiyorum. Bursa'daki dağıtımı ben yaparım. Tahminen 10 t-shirt çıkar bursa'dan. 20'şer istanbul ve ankara'dan çıksa tamam işte. Önce bi ön liste hazırlayalım ki potansiyeli görelim derim.

Erkan 28
12.Temmuz.2012, 19:52
Ben de ağa'nın mağdur olmasını istemiyorum. Bursa'daki dağıtımı ben yaparım. Tahminen 10 t-shirt çıkar bursa'dan. 20'şer istanbul ve ankara'dan çıksa tamam işte. Önce bi ön liste hazırlayalım ki potansiyeli görelim derim.

Aynen katılıyorum. Önce bir ön liste hazırlansinki öncelik bu listedikilerin olsun ve ön sipariş ödemelerini gönderelim (sonuçta maliyetli bir iş ve en azından sipariş verenler kapora niyetine az da olsa bir miktar ödeme yapalım).

Sakarya festivalinde ağanın üzerindeki t-shirt fena durmuyordu (O yaka olsa daha iyi olurdu ama neyse :mrgreen: )
Not: Bu arada 25 güne kadar Karadeniz turuna çıkacağım, benim t-shirt yetişirse mükemmel olur 8)

guento
12.Temmuz.2012, 20:38
slm arkadaşlar
tshirtün son halini "Tanis" 'e email attım.. umarım işinize yarar.. şimdiden gülegüle eskitin.. :cheesy:

TSHIRT SON HALİ:
http://d1207.hizliresim.com/z/d/9nsmj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

_KARADUT_
12.Temmuz.2012, 23:07
benide istanbula dahil edebilisiniz ha istanbul ha kocaeli takip ediyorum olayı bende varım :cheesy:

guento
13.Temmuz.2012, 15:30
neyse sanırım vazgeçildi ;) :)

snopy413
14.Temmuz.2012, 10:56
bizide unutmayın aga beyler KAYSERİYİ BEKLİYORUM TSORTUNUZU

CELİL
14.Temmuz.2012, 12:36
Görünüşe göre çok talep yok bu durumda modeli isteyen bireysel yaptıracak toplu yapım iptal 8)

marlox
21.Aralık.2012, 18:02
oldukça güzel olmuş model bende varsa alabilirmiyim İzmirdeki diğer kullanıcılar la da buluşmak görüşmek ve tanışmak isterim...

marlox
27.Aralık.2012, 15:33
Arkadaşlar izmirde bunları yaptırabileceğim bir yer var tanıdık ta sayılır... isterseniz şekil iin son bir karar verilsin ben ona göre bir fiyat alayım... daha önce de araba grupları için böyle bir girişimde bulunmuştuk.. biz baskıdan çok dikişi tercih etmiştik baskı ya yıkama garantisi veriliyor ama dikiş te hiç bir sorun olmuyor isterseniz bu işle uğraşırım herkes emeği ile bir model çıkartsın yada kafanızda bir modelle varsa ben o modelle başvurayım...

cihan54
27.Aralık.2012, 15:44
Biz RR t-shirt'ü zaten bastırdık :mrgreen: bu farklı eski bir konu.. 8)

(Nacizane bendeniz. :| )

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/191362_10151103710482171_356654519_o.jpg

CELİL
27.Aralık.2012, 15:46
engin bu çok sıkıntılı ama sonuçlandı alttaki likleri bir tara ama 15 - 20 tlyi geçmeyecek kaliteli bir tişort yapılabilirse eksik olan almak isteyen çok arkadaş var yeniden yapabiliriz 8)
http://www.regalraptor.net/forums/search.php?searchid=51436

cihan54
27.Aralık.2012, 15:49
engin bu çok sıkıntılı ama sonuçlandı alttaki likleri bir tara ama 15 - 20 tlyi geçmeyecek kaliteli bir tişort yapılabilirse eksik olan almak isteyen çok arkadaş var yeniden yapabiliriz 8)
http://www.regalraptor.net/forums/search.php?searchid=51436

Bana 35'e geldi kargoyla birlikte :p

ağfndrdm
27.Aralık.2012, 15:55

Bana 50 ye geldi:(

marlox
27.Aralık.2012, 15:55
arkadaşlar şöyle yaparız

siz modeli belirlersiniz ben burada yaptırırım

izmire geldiğinizde dağıtımını yaparım yada istanbullu bir arkadaşım sürekli gelip gidiyor o geldiğinde teslim ederim kargo ücreti vermezsiniz...

bizim yaptırdığımız t-shirtleri bulamadım örnek olarak gösterecektim ama yok

CELİL
27.Aralık.2012, 15:56
açık vardı ben 50tl verdim :mrgreen:

cihan54
27.Aralık.2012, 15:58
Bence model değişmemeli.. Herkeste aynı model olursa grup buluşmalarında göze daha güzel hitap eder..

Fotosunu paylaştım aşağıda..8)

Eğer baskı yapılacak olursa Teo'dan alırız gerekli çözünürlükteki dataları zaten..

Bana 50 ye geldi:(

15 tl daha göndereyim gönüller bir olsun :p

ağfndrdm
27.Aralık.2012, 15:58

Eve ya sende 50 vermistin bi ara odesiriz .unuttum bak onu ben:?

ağfndrdm
27.Aralık.2012, 16:02
Bence model değişmemeli.. Herkeste aynı model olursa grup buluşmalarında göze daha güzel hitap eder..

Fotosunu paylaştım aşağıda..8)

Eğer baskı yapılacak olursa Teo'dan alırız gerekli çözünürlükteki dataları zaten..

15 tl daha göndereyim gönüller bir olsun :p

Hafiz kaliplar bende istwyn olursa veriyim bastirsin.

CELİL
27.Aralık.2012, 16:02
işin aslı yapılan modelden herkes mutlu olmadı ama yeni bir model olayına giremeyiz herkeste başka model olmaz mevcutdan yürümek daha mantıklı 8)

cihan54
27.Aralık.2012, 16:04
işin aslı yapılan modelden herkes mutlu olmadı ama yeni bir model olayına giremeyiz herkeste başka model olmaz mevcutdan yürümek daha mantıklı 8)

Nie memnun olunmadı :? Şahsen tek sıkıntım öndeki amblemin fazla büyük olmasıydı. Ama onun dışında gayet orjjjiii :cheesy: :p

marlox
27.Aralık.2012, 16:06
o zaman model konusunda aynı modelin boyutları ile oynayıp biraz daha kaliteye gideriz böylece hem eski modeli kullanan rahat eder hemde yeni modeli almak daha mantıklı olur ;)

CELİL
27.Aralık.2012, 16:07
o zaman model konusunda aynı modelin boyutları ile oynayıp biraz daha kaliteye gideriz böylece hem eski modeli kullanan rahat eder hemde yeni modeli almak daha mantıklı olur ;)
evet bu iyi olur

cihan54
27.Aralık.2012, 16:08

Sanırım önce baskıcı ile görüşmen gerekecek, en az kaç adet baskı yapıyor, ne tür t-shirt'e baskı yapıyor, ne fiyatlarda çalışıyor vs. çünkü kişi sayısı baskıcının sayısına ulaşmazsa o iş yaş oluyor haliyle 8)

marlox
27.Aralık.2012, 16:11
abi kişi sayısı ulaşmasın sonuçta biz bu tshirtleri bir seferlik yaptırmıcazki sürekli yeni üyeler gelecek sürekli bizim tshirtler yenilenmek isteyecek ben gerekirse cebimden karşılıcam maliyeti

DR.ALP
27.Aralık.2012, 16:12
yeni üyelerin gelmesi değil istemesi önemli.eski üyelerde sayı bakalım kaç olacak??

marlox
27.Aralık.2012, 16:23
tamam abi söyle yapalım siz bana modelin şablonunu ulaştırın ben yarın öğleye kadar fiyat alayım

CELİL
27.Aralık.2012, 18:40
ağafendi sende tişortleri yaptırırken kullandıgımız yüksek çözünürlüklü orjinal mailler vardı duruyormu ?

ağfndrdm
27.Aralık.2012, 19:17
ağafendi sende tişortleri yaptırırken kullandıgımız yüksek çözünürlüklü orjinal mailler vardı duruyormu ?

duruyordur heralde abi
de farketmezki
pankart filan yaptırmıyacaksanınz gerek yok
aynı kalıbı çıkaracaklar ve üstüne boya püskürtecekler

CELİL
27.Aralık.2012, 19:25
duruyordur heralde abi
de farketmezki
pankart filan yaptırmıyacaksanınz gerek yok
aynı kalıbı çıkaracaklar ve üstüne boya püskürtecekler

boyutlarda düzenleme yapılacak o yüzden eski kalıplar işe yaramaz sen onu marlox a (engin) mail atabilirmisin

marlox
27.Aralık.2012, 20:18
boya püskürtme ile olmayacak renkli ipliklerle dikim olacak
kafamdaki şey olursa aşırı kaliteli olacağı kesin...

bendband@hotmail.com

yolla hacı sen şalonları bana yarın arkadaşlar konuşup sizlere fiyat söylerim

ağfndrdm
27.Aralık.2012, 21:20
abi bulamadım ya
teodan tekrar isteyebilrisiniz

marlox
28.Aralık.2012, 01:17
o halde bana bir adet tshirt ün fotosunu önlü arkalı net bir şekilde biri çeksin lütfen ona bakarak halletmeye çalışayım...

Mrtsvml
15.Ocak.2013, 22:55
tshirt işini marlox un yardımlarıyla hayata geçirirşek on numara olur ne gerekiyorsa bende yapmaya hazırım 8)

DR.ALP
15.Ocak.2013, 22:59
şu konu nicedir sürünür durur bu forumda..:(:(:(

Mrtsvml
15.Ocak.2013, 23:21
şu konu nicedir sürünür durur bu forumda..:(:(:(

Tescillenmemizde bizi bir seviye daha atlattıracak bir konu olduğunu düşünüyorum 8)

DR.ALP
15.Ocak.2013, 23:30
Tescillenmemizde bizi bir seviye daha atlattıracak bir konu olduğunu düşünüyorum 8)
herkes böyle düşünüyor..bi gazla forum harmanlanıyor..sonra yine duruluyor..şimdi atağa engin geçti..umarım istediği şeyi ona gönderirler..8).

CELİL
15.Ocak.2013, 23:40
herkes böyle düşünüyor..bi gazla forum harmanlanıyor..sonra yine duruluyor..şimdi atağa engin geçti..umarım istediği şeyi ona gönderirler..8).
orjinal çizim dosyası teoman da oda trabzonda mail attım istedim cevap bekliyorum 8)

Mrtsvml
15.Ocak.2013, 23:42

Umarım gönderirler :cry:

DR.ALP
15.Ocak.2013, 23:43
hadi bakalımnazarnazarnazar

dreamrocker
16.Ocak.2013, 00:00
gelmezse haber verin bana bir fotoğrafla birlikte ben çizimini yaparım.8)

DR.ALP
16.Ocak.2013, 00:08
gelmezse haber verin bana bir fotoğrafla birlikte ben çizimini yaparım.8)
bence sen başla hocam..garantiye almış oluruz..8)

CELİL
16.Ocak.2013, 00:51
dosya geldi tabi benim ekran açmıyor uygun proğramı olan açar
onur sanada mail atayım sende bir bak engin ede göndericem onun baskı ile ilğili tanıdığı vardı dosyayı bekliyordu 8)

CELİL
17.Ocak.2013, 12:53
dosyayı engin e mail attım top onda 8)

DR.ALP
17.Ocak.2013, 12:55
en azından bi adım daha attık..

ağfndrdm
17.Ocak.2013, 18:00
Hacilar istden golunullu cikarsa ben yaptiririm gibisinden
Bendeki kalibi verebilirim

marlox
18.Ocak.2013, 11:25
varsa tanıdığın sende fiyat al bende fiyat alayım

kalıp dediğin ne senin?

CELİL
18.Ocak.2013, 12:04
varsa tanıdığın sende fiyat al bende fiyat alayım

kalıp dediğin ne senin?

engin kalıp dediğimiz tişort ün üzerine basılacak baskının önce her renk için ayrı ayrı kalıbı çıkarılması gerekli ve her kalıp ortalama 100 tl gibi tutuyor
yazın yapılan tişort leri ağa yer ayarlayıp baskı kalıbını çıkarttırıp tişortleri yaptırmıştı kalıp şu an ağa da ama çok uğraşmıştı tekrar aynı sıkıntıya girecegini sanmam 8)

marlox
18.Ocak.2013, 12:26
abi ben bir fiyat alayım o halde maile bakamadım daha şimdi çıkcam zaten biraz işler var

ben fiyatları aldıktan sonra kalıpları isterim olmazsa...

HannibALGan
01.Nisan.2013, 11:20
Selamlar,

Meslek satınalma olunca böyle oluyor demek. İzmir'de fabrikanın reklam ve baskı işlerini yapan bir kaç firma var. Onlardan teklif istedim. Ancak kalıbı sordular. Hazır mı değil mi bilemedikleri için fiyat veremediler :) Bende ''size tişörte basılacak resmi .jpg olarak göndereyim. ona göre fiyat verin'' dedim. Haber bekliyorum.

CELİL
01.Nisan.2013, 12:27
Selamlar,

Meslek satınalma olunca böyle oluyor demek. İzmir'de fabrikanın reklam ve baskı işlerini yapan bir kaç firma var. Onlardan teklif istedim. Ancak kalıbı sordular. Hazır mı değil mi bilemedikleri için fiyat veremediler :) Bende ''size tişörte basılacak resmi .jpg olarak göndereyim. ona göre fiyat verin'' dedim. Haber bekliyorum.
Merhaba fatih senin mesleki avantajların çok avantajlar sağlayabilir işallah güzel fiyalar gelir
fiyatları kalık yok ve kalıp var olarak ki çeşit versinlar birde önemli olan en az kaç tane sipariş vermek gerekiyor onu söylesinler V yaka ve yuvarlak yaka seçeneği olabiliyormu onuda soralım uygun bir rakam olursa yaptırabiliriz kolay gelsin 8)

marlox
01.Nisan.2013, 12:38
Hadi bakalım fatih hallet bu işi :D

HannibALGan
01.Nisan.2013, 15:15
Gelen ilk teklifi C/P yapıyorum.

Fatih bey teklif isteminiz için teşekkür ederiz. Şartlar aşağıda yazıldığı gibidir.

1) %100 pamuklu,
2) 250 yıkamada solmazlık garantisi,
3) 200 yıkama baskı garantisi,
4) V ve Polo yaka seçeneği,
5) Kırmızı, Siyah ve Beyaz olarak 3 renk seçeneği
6) S, M, L, XL, XXL beden ölçüleri ile

En az 500 adet tişörtün birim fiyatı 17 TL'dir.

Şartnameler:

1) Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
2) Sevkiyat adresinize yapılacak olup, ücreti alıcıya aittir.
3) Vademiz 60 gündür.
4) Fiyat teklifi 15 gün geçerlidir.
5) Firmamız istenen ürün/hizmetin sayısında ki değişikliklerde fiyat değişikliği yapma yetkisine haizdir.

Siparişlerinizi bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Bakalım diğer firma ne kadar fiyat verecek...

Edit: Bu fiyat KALIPSIZ olanı. Yazmayı unutmuşum :) Kalıbı verdiğimizde fiyat aralığı 12-15 arasında olacak gibi görünüyor.

ağfndrdm
01.Nisan.2013, 16:05
Ilk olara fiyat iyi ama 500 min. Cok bozden tas catlasin 50 adet siparid cikar.
Son olara kalip bende var

CELİL
01.Nisan.2013, 17:24
Fatih emeğine sağlık adet olarak 500 adetlik rakamı bulmamız mümkün değil 50 adet anca çıkar adet az oluncada toptancılar bu işe giremiyor işin astarı yüzünü geçiyor diğer fiyatta gelsin bakalım 8)

HannibALGan
03.Nisan.2013, 22:59
Gelen diğer teklifleri de değerlendirmeniz için sizlerle paylaşıyorum.

selam fatih abi, babamdan ayrıntılı bilgi aldıktan sonra sana cevap döneyim dedim. kusura bakma. 1000 baskılı tşört için 50 numune yollarım. en azından tişört kalitesini görmüş olursunuz. fiyat olarak 15-16 oluyor en son. 3 günde alıcı ödemeli kargolarım. 100 yıkama kadar da garantisi varmış baskının.

Bu da son Teklif.

Merhaba Fatih Bey,

İstemiş olduğunuz 1000 tişört için fiyat teklifimizi bildiriyorum. 2 tarafı da siyah renk üzerine beyaz baskılı olan, 300 yıkama garantili (baskı ve kumaş kalitesi olarak), pamuklu, polo yaka (yuvarlak yaka) L beden (varsayım) tişörtlerin birim fiyatları 13 TL'dir. 1000 tişört için öncelikle 50 kadar numune istediğinizi belirtmişsiniz. İlgili numune 50 tişörtü de aynı bedel karşılığında 2 iş günü içerisinde sizlere kargolayabiliriz. Ancak vadeli çalışmamız söz konusu değildir. Numunelerin gönderilmesi için en az 50 tişörtün bedelinin bir kısmının (tercihen %30) ödenmesi gerekmektedir ve yine numune olarak istediğiniz tişörtlerin fabrikanız için değilde deneme amaçlı olması sebebi ile kullanılacak fotoğraf veya PSD dosyasının ivedilikle bizlere ulaştırılmasını rica ederiz. Teklifimizi kabul ederseniz, bu maili ''onaylandı'' ibaresi ile tarafımıza faxlayınız. Teklifimizin geçerlilik süresi 10 iş günüdür. Geçerlilik süresinin başlangıcı 02.04.2013 olarak değerlendirilecektir.

Saygılarımızla

Evet hanımlar beyler. teklifler bu şekildeydi. Sonuncusu akla en yatkın olanı. Daha düşük fiyat alan varsa adamları biraz daha sıkıştırabilirim.

CELİL
04.Nisan.2013, 00:03
fatih bencede 2 inci teklif 13 tl makul ama firmalar 1000 adet üzerinden hesap yapıyor biz 50 adeti nasıl alıcaz ?
birde elimizde pdf dosyada bir örnek yok izmir enginde patch ler için bir resim dosyası vardı onu kullanabilirmiyiz acaba engin den net bilğileri almamız lazım
ve 10 günde 50 tişort siparişi alabilecekmiyiz ve parasını toparlayabilecekmiyiz biraz karamsar yazıyorum ama daha önceki teccrübeler bu yönde malesef
herkesin düşüncesi yorumlarına bakalım 8)

REALİST
04.Nisan.2013, 01:05
fatih bencede 2 inci teklif 13 tl makul ama firmalar 1000 adet üzerinden hesap yapıyor biz 50 adeti nasıl alıcaz ?
birde elimizde pdf dosyada bir örnek yok izmir enginde patch ler için bir resim dosyası vardı onu kullanabilirmiyiz acaba engin den net bilğileri almamız lazım
ve 10 günde 50 tişort siparişi alabilecekmiyiz ve parasını toparlayabilecekmiyiz biraz karamsar yazıyorum ama daha önceki teccrübeler bu yönde malesef

Gayret güzel elimden geldiği kadar destek olmaya calısirim en azindan forum disindan da siparis alarak tamamlayabiliriz siz start deyin bakalim ne oluyo herkez bu sekilde birkac kisilik sipariş olusturursa bu is olur bence varmı baska yigit.:evil:

nevo_T-gidon
04.Nisan.2013, 01:09
Bence herkese bir kota belirleyelim 5-6 t-shirt gibi onu doldurmaya çalışsın :)) ben mesela iki kendime 4 tane de arkadaşlarıma alırım diye düşünüyorum :) tabiki büyüklerimiz bilir :)

REALİST
04.Nisan.2013, 01:12
Demek istedigim de tam bu paralari transfer etmeden kendi aramizda toplayalim adeti kurtarirsak havale edelim bence 50 rahat olur.

REALİST
04.Nisan.2013, 01:16
Diger yiğitlerin su anda uykuda olduğunu düsunüyorum yarin burda 100 garanti olurur.:)

nevo_T-gidon
04.Nisan.2013, 01:17
Peki şimdi saymaya başlıyormuyuz yoksa yarın mı başlayacağız? başlayacaksak ben 5 ile başlatayım

REALİST
04.Nisan.2013, 01:19
Peki şimdi saymaya başlıyormuyuz yoksa yarın mı başlayacağız? başlayacaksak ben 5 ile başlatayım

Bence yarin sayalim 15 si gecemeyiz millet uykuda sabah ola hayrola 8)

nevo_T-gidon
04.Nisan.2013, 01:20
Tmmdır..o zaman iyi geceler

marlox
04.Nisan.2013, 10:46
T-shirt almak isteyenler listesi...

1 - marlox - 5 adet S - 5 adet M - 5 adet L - 5 adet XL
2
3
4
5
6
7
8
9

HannibALGan
04.Nisan.2013, 10:58

Abi az buçuk web tasarımdan anlarım. HTML bir form hazırlarım. Almak isteyenler o formu doldurur. İletişime geçip ''hocam siparişini onaylıyormusun? Onaylıyorsan 65434674654654 numaralı IBAN hesabına XX TL yatırmalısın'' diyeceğiz. Bana takip yapacak kişinin ve para havuzunu yönetecek kişinin hesabp bilgilerini verirsin, forma onuda işlerim. Bu sayede bilgiler ve para 2-3 kişinin gözetiminde ve kontrolünde olur. Formu dolduranların bilgileri bize mail olarak gelir ve bende bu mailleri (üzerinde adres bilgisi, boy-kilo ve beden bilgisi olacak) otomatikmen siparişleştiririm. Tişörtleri de teslim aldığımda elimde ki sipariş listesine göre kargolarım.

Kargoyu da iki şekilde çözebiliriz. Ya ödemeli göndercez (9 lira ile 7 lira arasında tutuyor) yada tişört fiyatına kargo ücretini de eklicez (PTT Kargo 5 liraya gidiyor gramaja göre) ve ona göre para toplucaz.

Neyse şimdilik aklıma gelenler bunlar. Geldikçe yazmaya devam ederim :)

CELİL
04.Nisan.2013, 11:49
1- arkadaşlar tişort ler sadece klüp üyeleri tarafından kullanılabilir dışarıya verilemez onlar bizi temsil ediyor 8)
2- siparişler için yenibir formata ihtiyaç yok yeleklerdeki gibi bir liste yapılır herkes ismini bedenini oraya yazar ödeme toplama işini tişortun parasını ödeyecek kişi olarak fatih in toplaması uygun olur ama söylüyeyim sıkıntılı bir iştir tek tek takip gerekiyor ve ben para toplama girişmem haberiniz olsun :mrgreen:8)
3- tişort baskısı patch lerle aynı örnek olması gerekiyor sırt ve ve gögüse basılır takım olur 8)

anilaki
04.Nisan.2013, 12:07
Şu an konuda 8 sayfa yazı var. Hepsini okuyacak vaktim yok. Lakin T-şort basılacaksa. Ben xl beden alırım. Listeye ismimi yazabilirsiniz. Verilen hesap numarasına hemen ödeme yapabilirim.

marlox
04.Nisan.2013, 12:16
1- arkadaşlar tişort ler sadece klüp üyeleri tarafından kullanılabilir dışarıya verilemez onlar bizi temsil ediyor 8)
2- siparişler için yenibir formata ihtiyaç yok yeleklerdeki gibi bir liste yapılır herkes ismini bedenini oraya yazar ödeme toplama işini tişortun parasını ödeyecek kişi olarak fatih in toplaması uygun olur ama söylüyeyim sıkıntılı bir iştir tek tek takip gerekiyor ve ben para toplama girişmem haberiniz olsun :mrgreen:8)
3- tişort baskısı patch lerle aynı örnek olması gerekiyor sırt ve ve gögüse basılır takım olur 8)

bu konunun başındaki tshirt olmayacakmı??? patch lerdeki mi olacak?

cihan54
04.Nisan.2013, 12:18
Biz RR t-shirt'ü zaten bastırdık :mrgreen: bu farklı eski bir konu.. 8)

(Nacizane bendeniz. :| )

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/191362_10151103710482171_356654519_o.jpg

Bahsi geçen tshirt'ümüz..

marlox
04.Nisan.2013, 12:28
ben fiyat almıştım bunlar için ama hatırlamıyorum fiyatları istediğimiz adette yapılacaktı sadece kalıp parası 80 di onu hatırlıyorum t shirler yanlış hatırlamıyorsam 10 tl ye falan gelecekti :s ama yıkama garantisi falan gibi şeyleri görüşmedim... fatih bu konuda benden daha ayrıntıcı ne de olsa bir satın almacı hadi bakalım fatih söz sende...

daytona250
04.Nisan.2013, 12:37
ben de isterim t shirt large 2 adet dostlarrr

HannibALGan
04.Nisan.2013, 14:10
Celil abi, müsade edersen şöyle hareket edelim öyleyse. Ben firmaya az önce bir mail attım.

kimden: Fatih Aktaş <satinalma@*******makina.com.tr>
kime: betul <betul@****baskı.com.tr>
tarih: 28 Mart 2013 12:13
konu: Tişörtler
gönderen: gmail.com

Betül hanım teklifinizi değerlendirmeye aldım. Verdiğiniz teklif benim için oldukça iyi. Daha önceden baskıyı yapan firmanın yaptığı tişörtler şuan fabrikanın mutfağında. O kadar güzel eskidi ki çok güzel makarna süzülüyor. Benim bu konuda iki önemli kıssasım var. Birincisi sağlamlığı, ikincisi baskısının uzun ömürlü oluşu. Fiyatı söylemiyorum bile :)

Bu tişört baskı işini sizin firmanız ile yapacağız. Sizden bazı özel imtiyazlar isteyeceğim. Teklifiniz tarafımdan kabul edilmiştir ancak siparişi kesinleştirebilmem için zamana ihtiyacım var. Mayısın ilk haftasonuna kadar net sayı ve beden ölçülerini teslim edeceğim. Anlaştığımız gibi peşin fiyat üzerine çalışacağız. Eğer bu ilk parti deneme ürünleri beklentilerimi karşılarsa fabrikanın yazlık tişört ihtiyaçlarını sizin firmanızla karşılamayı düşünebilirim. Teklifinizi imzalayarak faxlıyorum. İyi çalışamalar.

Fatik Aktaş
Satın Alma / Sales Manager

Zaman kazandık. Abi müsaden olursa kendi sitemin üzerine hazırladığım form ile ben siparişleri toplarım. Gelen sipariş maillerinin kopyalarını sana da yollarım. Banka hesap dökümünü 2-3 günde bir özet olarak sana iletirim. Mayısın başında da 50'yi bulup geçersek hemen baskıya başlarız. Peki kargo işini nasıl yapalım? Ödemeli mi gönderelim yoksa ücrete kargo dahil edelim mi?

REWOLT
04.Nisan.2013, 14:33
bende istiyorum bu tisortlerden

marlox
04.Nisan.2013, 14:45
ARKADAŞLAR BENDE İSTERİM İLE OLMUYOR LÜTFEN LİSTE ÜZERİNDEN GİDELİM....

2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-

HannibALGan
04.Nisan.2013, 15:19
ARKADAŞLAR BENDE İSTERİM İLE OLMUYOR LÜTFEN LİSTE ÜZERİNDEN GİDELİM....

2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-

Başkan ben akşama hazır şablon yapıp özel konu açacağım. Daha derli toplu olur o şekilde ;)

marlox
04.Nisan.2013, 15:24
ok kardeşim haber bekliyorum senden...

CELİL
04.Nisan.2013, 22:37
Celil abi, müsade edersen şöyle hareket edelim öyleyse. Ben firmaya az önce bir mail attım.

kimden: Fatih Aktaş <satinalma@*******makina.com.tr>
kime: betul <betul@****baskı.com.tr>
tarih: 28 Mart 2013 12:13
konu: Tişörtler
gönderen: gmail.com

Betül hanım teklifinizi değerlendirmeye aldım. Verdiğiniz teklif benim için oldukça iyi. Daha önceden baskıyı yapan firmanın yaptığı tişörtler şuan fabrikanın mutfağında. O kadar güzel eskidi ki çok güzel makarna süzülüyor. Benim bu konuda iki önemli kıssasım var. Birincisi sağlamlığı, ikincisi baskısının uzun ömürlü oluşu. Fiyatı söylemiyorum bile :)

Bu tişört baskı işini sizin firmanız ile yapacağız. Sizden bazı özel imtiyazlar isteyeceğim. Teklifiniz tarafımdan kabul edilmiştir ancak siparişi kesinleştirebilmem için zamana ihtiyacım var. Mayısın ilk haftasonuna kadar net sayı ve beden ölçülerini teslim edeceğim. Anlaştığımız gibi peşin fiyat üzerine çalışacağız. Eğer bu ilk parti deneme ürünleri beklentilerimi karşılarsa fabrikanın yazlık tişört ihtiyaçlarını sizin firmanızla karşılamayı düşünebilirim. Teklifinizi imzalayarak faxlıyorum. İyi çalışamalar.

Fatik Aktaş
Satın Alma / Sales Manager

Zaman kazandık. Abi müsaden olursa kendi sitemin üzerine hazırladığım form ile ben siparişleri toplarım. Gelen sipariş maillerinin kopyalarını sana da yollarım. Banka hesap dökümünü 2-3 günde bir özet olarak sana iletirim. Mayısın başında da 50'yi bulup geçersek hemen baskıya başlarız. Peki kargo işini nasıl yapalım? Ödemeli mi gönderelim yoksa ücrete kargo dahil edelim mi?

Fatih emeğine sağlık tamam konu sende dediğin gibi yürüyelim grafik tasarım ve model için özelden yürüyelim netleşelim 8)

ağfndrdm
04.Nisan.2013, 22:57

2- ağafendi - 1 adet s- 2 adet m
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-

haydi hayırlısı
tshort nası olursa olsun kabulumdur.
önceki buydu
bu seferki farklı olsun ama
ki sıkılmayalım aynı şeyi giymekten
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/578863_392104180838357_1852173380_n.jpg

nevo_T-gidon
04.Nisan.2013, 23:36
ben de 3 adet L, 1 adet M ve 1 adet S alacağım ama listeye kendim mi ekleyeyim, bilemedim :(

serhatsezer
04.Nisan.2013, 23:39
Oluyorsa 1 siyah 1 beyaz :)

3- serhatsezer - 2 adet L
4-
5-
6-
7-
8-
9-

sezar
04.Nisan.2013, 23:40

3- Sezar - 2 adet XL
4-
5-
6-
7-
8-
9-

[/quote]

nevo_T-gidon
04.Nisan.2013, 23:44
ben en son halini şöyle düzelttim ama benden önce biri mesaj atmazsa tabi :)

3- Sezar - 2 adet XL
4- serhatsezer - 2 adet L
5- nevo_T-gidon 3 adet L+1 adet m+ 1 adet s
6- anilaki - 2 tane xl 1 tane L 1 tane de M
7-
8-
9-

[/quote]

Emrehan
04.Nisan.2013, 23:58
Hatırlatma;

Engin tişört tezgahı mı açıcan napçan? :p

anilaki
05.Nisan.2013, 00:11
Ben de, 2 tane xl 1 tane L 1 tane de M istiyorum. Listeye kendimiz mi ekliyoruz?

CELİL
05.Nisan.2013, 00:32
Arkadaşlar tişort ler sadece klüp üyeleri tarafından kullanılabilir dışarıya verilemez onlar bizi temsil ediyor siparişlerinizi ona göre verin 8)

mrtckrt
05.Nisan.2013, 00:35
Yaa Arkadaşlar uyku çok bastırdı okudum ama anlamadım :( kaç para bu t şort ler ? Izmir tayfa mı. Yaptırıyor ? Gözünüzü seveyim bekliyorum

CELİL
05.Nisan.2013, 00:37
Yaa Arkadaşlar uyku çok bastırdı okudum ama anlamadım :( kaç para bu t şort ler ? Izmir tayfa mı. Yaptırıyor ? Gözünüzü seveyim bekliyorum
Genel herkese 13 tl 8)

nevo_T-gidon
05.Nisan.2013, 00:39
Selam arkadaşlar...

listeye kendimiz eklersek sanki karışacak gibi, bir kişiye özelden mesaj mı atsak onda mı toplansa?

CELİL
05.Nisan.2013, 00:41
Selam arkadaşlar...

listeye kendimiz eklersek sanki karışacak gibi, bir kişiye özelden mesaj mı atsak onda mı toplansa?
buradan devam etsin toparlarız böyle genel kontrol imkanı var 8)

cihan54
05.Nisan.2013, 00:48
Celil abi sever ortalığı toplamayı :p en büyük hobisidir :p

nevo_T-gidon
05.Nisan.2013, 00:52
Madem t-shirtleri sadece biz kullanabiliyoruz ben 3 L+1 m+1s talebimi 3 L olarak değiştiriyorum :(

CELİL
05.Nisan.2013, 00:58
tişortlerin baskısı kulübümüzün sembolü olan patchlerdeki armayı kullanıcaz
sırta büyük öne küçük gögüs arması gügüsün diğer tarafınada türk bayrağı 8)
FATİH fiyatlandırmayı bu formata göre alalım 8)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481752_598040836890205_1445849709_n.jpg

ağfndrdm
05.Nisan.2013, 01:00
Madem t-shirtleri sadece biz kullanabiliyoruz ben 3 L+1 m+1s talebimi 3 L olarak değiştiriyorum :(

abi sadece kendine derken
şu da içindedir eşin, dostun ,çoçuğun kız arkadaşın herneyse o işte

cihan54
05.Nisan.2013, 01:02
Tshirtü değiştiriyor musun abi :?

CELİL
05.Nisan.2013, 01:03
olması gerekene dönüyorum diyelim 8)

CELİL
05.Nisan.2013, 01:05
abi sadece kendine derken
şu da içindedir eşin, dostun ,çoçuğun kız arkadaşın herneyse o işte

sadece kulüple gezilere toplantılara katılacak eş dost akraba diyelim 8)

CELİL
05.Nisan.2013, 01:07
sadece kulüple gezilere toplantılara katılacak eş dost akraba alabilir diyelim 8)

Emrehan
05.Nisan.2013, 01:08

olması gerekene dönüyorum diyelim 8)

Ama "Ride against the storm" sloganı güzeldi be pîrim... [smilie=greencolorz:

anilaki
05.Nisan.2013, 01:42
Arkadaşlar tişort ler sadece klüp üyeleri tarafından kullanılabilir dışarıya verilemez onlar bizi temsil ediyor siparişlerinizi ona göre verin 8)

Celil abi, şu klüp işini anlamadım ben. Bu forumun dışında bir organizasyon mudur, yoksa foruma üye olup, toplantılara katılanları mı kastediyorsunuz?

_KARADUT_
05.Nisan.2013, 02:30

3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8-
9-

daytona250
05.Nisan.2013, 09:19

3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8- daytona250 2 adet L
9-
______

Fatih
05.Nisan.2013, 09:52

3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8- daytona250 2 adet L
9- fatih - 1 tane L 1 tane M

marlox
05.Nisan.2013, 09:53

1 - marlox - 2 adet S - 3 adet M - 3 adet L - 2 adet XL
3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8- daytona250 2 adet L
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-

HannibALGan
05.Nisan.2013, 11:58
Formu hazırladım ama hostumda daha doğrusu host şifremi unuttuğum için sıkıntı oldu. Akşama veya yarın sabaha form emrinize amade :)

Nickiniz:
Adınız:
Soyadınız:
(Varsa) İkinci Adınız:
İrtibat telefonunuz:
Kargo Adresiniz:
(Lütfen açık adresinizi yazınız)
Beden Ölçünüz (Sekmeli) S, M, L, XL, XXL
Banka Havalesi Referans kodunuz*:
(bankaya havale yaparken açıklama bölümüne Nickinizi yazınız ve dekont numarasını bu alana ekleyiniz.)

Notunuz:

Şeklindeydi. Parayı hangi hesaba kim adına göndereceğimizi Celil abi ile konuşuyoruz. Duruma göre güncelleme yapıp yüklüyeceğim. Tabi bu hazırladığınız listede çok güzel oldu formu hazırladığımda linkini konuda paylaşcam.

cihan54
05.Nisan.2013, 12:05
Celil abi, şu klüp işini anlamadım ben. Bu forumun dışında bir organizasyon mudur, yoksa foruma üye olup, toplantılara katılanları mı 8)

kulüp derken foruma üye olup, toplantılara katılanları kastediyorum farklı bir oluşum değil 8)

Celil ve çetesi :p

CELİL
05.Nisan.2013, 12:06
Celil abi, şu klüp işini anlamadım ben. Bu forumun dışında bir organizasyon mudur, yoksa foruma üye olup, toplantılara katılanları mı kastediyorsunuz?

anıl kulüp derken foruma üye olup, toplantılara katılanları kastediyorum farklı bir oluşum değil 8)

marlox
05.Nisan.2013, 12:27
bir de RR %1 olayı var :d RR grubunun çetesi :D ama gizli bir oluşum celil kaptanın bile haberi yok onlar toplantılara gelmiyor sadece foruma bakıp çıkıyor yorum bile yapmıyor :D

marlox
05.Nisan.2013, 13:50
T-SHIRT ALIMI İLE İLGİLİ

ARKADAŞLAR
Her ilden her kişiye tek tek bu tshirtleri ulaştırmak demek ayrı ayrı her seferinde kargo masrafı ve her seferinde bizim burada bir uğraş sarfetmemiz demek...

bu nedenle
her ilden 1 yada iki kişi bu iş için gönüllü olsa
biz toplu bir şekilde ona tshirtleri göndersek
o kişi de tshirt leri buluşmada teslim etse
daha iyi olmazmı???

ücret konusuna gelincede
ücretleri toplu alım yapan kişi üstlenir
firmayı aradan çıkartırız daha sonra kendi aramızdaki hukukumuz kalır

(mesela izmir de ben ürünleri toplu alıp sahiplerine elden teslim edicem)
toplu aldığım ürünler
ör : 50 tane aldım diyelim ( İzmir İçin )
50 tane ücretini fatih e vericem
fatih firmanın hesabını kapatacak
50 tshirt ten örneğin 35 tanesini
sahiplerine teslim edicem
elimde kalan 15 tshirt ü de
yazın bizlere illaki katılacak üyeler için saklamış olcam...

bu nedenle bölge bölge liste yaparsak daha iyi olur bence...

dediğim gibi ege bölgesinin bütün tshirtlerini almaya ben gönüllüyüm...

ağfndrdm
05.Nisan.2013, 13:55
Ama "Ride against the storm" sloganı güzeldi be pîrim... [smilie=greencolorz:

Aynen iyi kotu bi sloganimiz vardi.

marlox
05.Nisan.2013, 14:55
birde türk bayrağı olsa nasıl olur ???

REWOLT
05.Nisan.2013, 15:17
bende istiyorum arkadaslar 2 adet siyahdan m beden 1 adet beyazdan m beden istiyorum. kimden nasıl temin edicez bilgi verirseniz sevinirim.

REWOLT
05.Nisan.2013, 15:19

3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8- daytona250 2 adet L
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-

benide listeye eklermisin 2 adet m 1 adet L beden

marlox
05.Nisan.2013, 15:25
__________________________________________________ ____
İSTANBUL Tshirt Dağıtım Sorumluları

EGE BÖLGESİ Tshirt Dağıtım Sorumluları

MARLOX

Tel : ( 0505 525 27 83 )
Özel mesaj: http://www.regalraptor.net/forums/private.php?do=newpm&u=4493

ANKARA Tshirt Dağıtım Sorumluları

BURSA Tshirt Dağıtım Sorumluları

marlox
05.Nisan.2013, 15:28
HERKES KENDİ İL SORUMLUSU İLE BAĞLANTIYA GEÇERSE DAĞITIM DAHA ÇABUK VE KOLAY OLACAKTIR

özel mesaj yada iletişim numaralarından

Nickiniz:
Adınız:
Soyadınız:
(Varsa) İkinci Adınız:
İrtibat telefonunuz:
Kargo Adresiniz:
(Lütfen açık adresinizi yazınız)
Beden Ölçünüz (Sekmeli) S, M, L, XL, XXL

bildiriniz lütfen...

bizlerde ellerimizde kendi sorumluluk alanımıza ait listeyi oluşturup ona göre dağıtımı kolaylaştırabiliriz...

CELİL
05.Nisan.2013, 15:29
tişortlerin baskısı kulübümüzün sembolü olan patchlerdeki armayı kullanıcaz
sırta büyük öne küçük gögüs arması gügüsün diğer tarafınada türk bayrağı 8)
FATİH fiyatlandırmayı bu formata göre alalım 8)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481752_598040836890205_1445849709_n.jpg

birde türk bayrağı olsa nasıl olur ???
Engin & Fatih üstteki mesajım gözden kaçtı galiba

Göğüse türk bayragı koyalım fiyatı öyle alalım 8)

marlox
05.Nisan.2013, 15:39
tamamdır usta...
fatih ile iletişime geçiyorum hemen
ama isterseniz biri şu kalıbı iyice bir belli edecek bir ayrıntılı msj atsın
şimdi

arkada
patch gibi 35x35 logomuz

önde
sol göğüste ( kalbin üzerinde ) 5x10 Türk bayrağı
sağ göğüste patch teki logonun 10x10 boyutlusu

Erkan 28
05.Nisan.2013, 16:15
http://c1304.hizliresim.com/18/5/lt187.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

İSİMLİK 3*13
LOGO 6*10

cihan54
05.Nisan.2013, 16:22
Ben oyumu Ağa'ya kullanıyorum :p delirteyim onu biraz :p

CELİL
05.Nisan.2013, 16:40
Arkadaşlar illada eski tişort baskısı olsun diyorsanız üzerinde çalışma yaparak bana beğendirirseniz olabilir
nasıl olmalı raptor rıders yazısı patch deki gibi aynen kopyalanmalı raptor ile rıders yazısının arası açık olabilir kartal amblemi daha büyük olmalı slogan yazımız türkçe olmalı bunların örneklerini yapın bir görelim
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/578863_392104180838357_1852173380_n.jpg

cihan54
05.Nisan.2013, 16:42
Arkadaşlar illada eski tişort baskısı olsun diyorsanız üzerinde çalışma yaparak bana beğendirirseniz olabilir
nasıl olmalı raptor rıders yazısı patch deki gibi aynen kopyalanmalı kartal amlemi daha büyük olmalı slogan yazımız türkçe olmalı bunların örneklerini yapın bir görelim

Çok kötüsün :(

Emrehan
05.Nisan.2013, 16:49
Arkadaşlar, arkadaşlar!
Öncelikle bu işe ön ayak olan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. nazar

Lâkin bu hızla, bu gazla, bu hevesle, adına ne derseniz deyin işte; bu acelecilikle dalmasak; önce işleri bir sıraya koysak nasıl olur? :|

Hani en basitinden elimizde tişörtlerin neye benzeyeceğine dair net bir done olsa, renk seçeneğimiz var mı onu bilsek...

Yani kısacası önce işin şekli bir netleşse, siparişlere ondan sonra başlasak?

Ortaya atılıp havada kalmış pek çok fikir ve emrivakiler var başlığın içinde; onları da çözümlesek, mesela "il tişört dağıtım sorumlusu" adlı nurtopu gibi pozisyon açıklarımız peydah oldu bu yakınlarda; bunlar var mı yok mu bi onu görsek; daha sağlıklı olacak gibi geliyor bana. 8)

cihan54
05.Nisan.2013, 16:58
Arkadaşlar, arkadaşlar!
Öncelikle bu işe ön ayak olan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. nazar

Lâkin bu hızla, bu gazla, bu hevesle, adına ne derseniz deyin işte; bu acelecilikle dalmasak; önce işleri bir sıraya koysak nasıl olur? :|

Hani en basitinden elimizde tişörtlerin neye benzeyeceğine dair net bir done olsa, renk seçeneğimiz var mı onu bilsek...

Yani kısacası önce işin şekli bir netleşse, siparişlere ondan sonra başlasak?

Ortaya atılıp havada kalmış pek çok fikir ve emrivakiler var başlığın içinde; onları da çözümlesek, mesela "il tişört dağıtım sorumlusu" adlı nurtopu gibi pozisyon açıklarımız peydah oldu bu yakınlarda; bunlar var mı yok mu bi onu görsek; daha sağlıklı olacak gibi geliyor bana. 8)

İşte müdür konuştu.. Yürü bee.. Teftiş amca sana yaradı böcüğüm :cheesy: konuş bidenem sen konuş ben arkandayım.. Tanis ne diyosa o :evil: o kadar :evil:

marlox
05.Nisan.2013, 17:09
bu nedenle tekrarlıyorum firma ile konuşmamız için bize firmaya """böyle olacak""" dedirtecek bir taslağa ihtiyacımız var orada da iş size düşüyor siz bizden isteyin biz yapalım....

CELİL
05.Nisan.2013, 17:10
Emrehan doğru söylüyor arkadaşlar çok gaz almış bir şekilde gidiyoruz tişort model için her kafadan ses çıkıp ortalık karışmasın (daha önce oldu) diye emrivaki yaptım fakat eski baskı olsun diyen arkadaşlar var diye eskiyi revize edebiliriz diye düşündüm

şimdi işlemi en başa alalım ve tişort baskısı modelini netleştirelim çünki fiyat baskı modeline göre olacaktır

ve oluşturacagımız modeli canlandıracak bir grafiker veya pdf dosyaya aktarabilecek bir arkadaşa ihtiyacımız var 8)

Emrehan
05.Nisan.2013, 17:17
bu nedenle tekrarlıyorum firma ile konuşmamız için bize firmaya """böyle olacak""" dedirtecek bir taslağa ihtiyacımız var orada da iş size düşüyor siz bizden isteyin biz yapalım....

"Abi mor üstüne pembe benekli istiyoruz hepimiz; başka türlü tişört maalesef giyemiyoruz; sırtına da lütfen fıstık yeşili bir hipopotam resmi; üzerine de fosforlu turuncu "Hippo Riders" yazısı..." :p

Gibi bir sonuç çıkmayacağından emin olmadan neden sipariş topluyosun abi? Ben de onu diyorum...

CELİL
05.Nisan.2013, 17:19
"Abi mor üstüne pembe benekli istiyoruz hepimiz; başka türlü tişört maalesef giyemiyoruz; sırtına da lütfen fıstık yeşili bir hipopotam resmi; üzerine de fosforlu turuncu "Hippo Riders" yazısı..." :p

Gibi bir sonuç çıkmayacağından emin olmadan neden sipariş topluyosun abi? Ben de onu diyorum...
valla siparişi ben açmadım bir gazla herkes siparişe geçti 8)

cihan54
05.Nisan.2013, 17:23
Teocumla konuşalım. Hatrımızı kırmaz. Her akşam nette zaten. İsterseniz bu haftasonu dürteklerim kendisini bu konuda. Ama söylenildiği gibi, talepleri ve kararları belirlemek gerekiyor. Ne olsun nasıl olsun falan. 8)

marlox
05.Nisan.2013, 17:26
ben sipariş alınacaksa bölge bölge alınsın diyorum sadece :D
neyse tshirt modellerini 12 nisan cuma ya kadar herkes paylaşsın o halde
13 nisan cumartesi de firmalar ile birebir görüşülür...

15 nisan da start veririz siparişlere...

ne dersiniz?

marlox
05.Nisan.2013, 17:27
bana şunu şöyle yap bunu böyle yap derseniz nasıl olsa patch yapımında resim programını öğrendim yapmaya çalışırım :D

CELİL
05.Nisan.2013, 17:32
bana şunu şöyle yap bunu böyle yap derseniz nasıl olsa patch yapımında resim programını öğrendim yapmaya çalışırım :D
Tamam o zaman aşagıda nasıl olması gerektiğini yazdım o doğrultuda bir çalışma başlat bakalım 8)

nasıl olmalı raptor rıders yazısı patch deki gibi aynen kopyalanmalı kartal amlemi daha büyük olmalı slogan yazımız türkçe olmalı bunların örneklerini yapın bir görelim

rr250e9kırmızı
05.Nisan.2013, 18:50
yav abi şu raptor riders tişörtünden bende istesem olurmu yav abi

ağfndrdm
05.Nisan.2013, 20:49
tasarım konusunda rica ediyorum bir müddet en azından yarına kadar yorum yapmayalım.iş üzerindeyim:)

teoman25
06.Nisan.2013, 12:18
vallaha aşkolsun; okadar duvar kağıtları yaptım RR motorlarına dünyanın hiçbir yerinde daha emsali yok, onunla başlamamışmıydık sanki :)))))

http://c1304.hizliresim.com/18/5/lt187.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

İSİMLİK 3*13
LOGO 6*10

CELİL
06.Nisan.2013, 12:41
vallaha aşkolsun; okadar duvar kağıtları yaptım RR motorlarına dünyanın hiçbir yerinde daha emsali yok, onunla başlamamışmıydık sanki :)))))
Merhaba Teoman yardımların sağol tekrar el atıcanmı ? modelde revize yapmak istiyorum 8)

teoman25
06.Nisan.2013, 13:19
celil abi hafta sonları da dahil 1 haftadır boğazıma kadar okulumun reklam tasarımlarına boğulmuş durumdayım. söz vermeyeyim ama anca bikaç hafta sonra

Merhaba Teoman yardımların sağol tekrar el atıcanmı ? modelde revize yapmak istiyorum 8)

CELİL
06.Nisan.2013, 13:37
celil abi hafta sonları da dahil 1 haftadır boğazıma kadar okulumun reklam tasarımlarına boğulmuş durumdayım. söz vermeyeyim ama anca bikaç hafta sonra
tamam teo kolay gelsin görüşürüz 8)

ŞerefCoşkan
06.Nisan.2013, 13:42
Abi bende istiyorum tişört Midyum!!

Erkan 28
06.Nisan.2013, 16:27
teoman ben t-shirt te olayından sonrasını hatırlıyorum öncesini bilmiyorum :mrgreen::mrgreen:8)

sisibar34
09.Nisan.2013, 15:22
merhaba,yeni üye olarak yelek,thsirt v.b. aksesuarlara nasıl ulaşabiliriz yardımcı olabilirmisiniz...

marlox
09.Nisan.2013, 15:40
öncelikle kendinizi tanışma kısmından yeni bir başlık altında tanıtırsanız seviniriz...

http://www.regalraptor.net/forums/newthread.php?do=newthread&f=27

Erkan 28
10.Nisan.2013, 12:59
selamlar millet

yakaya isimlik ve ufak rr amblemi yaptırmak isteyen varmı. Bununla ilgili kimseden bir ses çıkmayınca bende bir motorcu dosttan bir fiyat aldım. isimlikler fosfurlu yazı olabilir herbirinin zemin rengi değiştirilebilir v.s

bununla ilgili fikir, öneri ve görüşlerinizi rica ediyorum. (konuyu saptırmadan ve geyiğe varmadan )

Türk bayraklı isimlik ebat: 3 cm X 10 cm
Fiyat : 2 adet olursa 7,5 TL.
4 adet olursa 5. TL

http://c1304.hizliresim.com/18/b/ly36y.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Regal raptor arması ebat : 10x10 cm
Fiyat : tanesi 4 TL

http://c1304.hizliresim.com/18/b/ly381.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
VEYA
http://c1304.hizliresim.com/18/b/ly38g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

CELİL
10.Nisan.2013, 13:41
selamlar millet

yakaya isimlik ve ufak rr amblemi yaptırmak isteyen varmı. Bununla ilgili kimseden bir ses çıkmayınca bende bir motorcu dosttan bir fiyat aldım. isimlikler fosfurlu yazı olabilir herbirinin zemin rengi değiştirilebilir v.s

bununla ilgili fikir, öneri ve görüşlerinizi rica ediyorum. (konuyu saptırmadan ve geyiğe varmadan )

Türk bayraklı isimlik ebat: 3 cm X 10 cm
Fiyat : 2 adet olursa 7,5 TL.
4 adet olursa 5. TL

Regal raptor arması ebat : 10x10 cm
Fiyat : tanesi 4 TL

VEYA
http://c1304.hizliresim.com/18/b/ly38g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
erkan regal raptor arması olmaz marka reklamını beleşe yapamayız ayrıca farklı marka makina kullan arkadaşlarımızda var
fiyat konusu aynı isimlikten 4 tane alıncamı 5 tl yoksa farklı kişi 4 kişi mi 5 tl
raptor rıders gögüs arması fiyat makul bence arkadaşların fikirleri nasıl yorumları alalım 8)

Erkan 28
10.Nisan.2013, 14:03
aynı isimlikten
4 tane alınca 4 x 5 = 20 TL
2 tane alınca 7,5 x2 =15 TL

benim için farketmez zaten çoğumuzun sırtında regal raptor arması var o yüzden yine bizim armanın ufağını fiyatlandırdım kişiye göre değişiklikler gösterebilir onuda sorarım

marlox
10.Nisan.2013, 16:58
ben isterim... fiyat uygun

4 isimlik 4 RR arması isterim

mrtckrt
10.Nisan.2013, 19:55
Ben bir isimlik
Bir logo istiyorum

ağfndrdm
10.Nisan.2013, 20:06
2 adet isimlikte bana yaptırıver erkanım sevdiceğim
AĞAFENDİ ERDEM
0 +
Hesap no da verirsen hemen salarım ücretini

DR.ALP
10.Nisan.2013, 21:02
liste zamanıdır....

Erkan 28
10.Nisan.2013, 23:54
Türk bayraklı isimlik ebat: 3 cm X 12 cm Fiyat : 2 adet olursa 7,5 TL. 4 adet olursa 5.TL
Regal raptor arması ebat : 10x10 cm Fiyat : tanesi 4 TL

LÜTFEN ALMAK İSTEYENLER ; AD SOYAD KAN GRUBU MEMLEKET lerini belirtsin

1- erkan 28 = 4 adet isimlik 2 adet arma = ERKAN ŞENGÜN Arh (-) GİRESUN
2- MARLOX = 4 adet isimlik 4 adet arma = ENGİN
3- ağfndrdm = 2 adet isimlik = AĞAFENDİ ERDEM 0 rh (+)
4-mrtckrt = 1 adet isimlik 1 adet arma =
5-
6-
7-

mrtckrt
11.Nisan.2013, 00:48
Murat CANKURT
A (rh) +
ankara
1 isimlik
1 arma
Bu arada isimliğin 1 tanesinin fiyatı nedir acaba ?

mrtglc
11.Nisan.2013, 01:00
mrtglc=2 Adet isimlik= Murat GÜLEÇ Arh (+) İstanbul

ağfndrdm
11.Nisan.2013, 01:32
LÜTFEN ALMAK İSTEYENLER ; AD SOYAD KAN GRUBU MEMLEKET lerini belirtsin

1- erkan 28 = 4 adet isimlik 2 adet arma = ERKAN ŞENGÜN Arh (-) GİRESUN
2- MARLOX = 4 adet isimlik 4 adet arma = ENGİN
3- ağfndrdm = 2 adet isimlik = AĞAFENDİ ERDEM 0 rh (+)
4-mrtckrt = 1 adet isimlik 1 adet arma = Murat CANKURT A (rh) +
5-mrtglc=2 Adet isimlik= Murat GÜLEÇ Arh (+) İstanbul
6-
7-

Anilgardiyan
11.Nisan.2013, 03:21
abilerim yaz geliyo , tisört lazım tişörtt -.-

HannibALGan
11.Nisan.2013, 09:57
Sevgili dostlar tişört olayında yüzdük yüzdük sona geldik. İzmir MTK (Tekstilciler Çarşısı) ve Çigli Organize'de ki bir kaç yerden düz tişörtler için fiyatlar aldım. Şuan elimizde iki ihtimal var.

1) Ortalama 5-6 liraya tişörtleri toptan alıp baskıcıya vereceğiz ve ortamala 12-13 TL'ye mal olacak.

Avantajları
- Baskıyı yapacak olan arkadaşımız fosforlu baskı yapacağını ve bunun gece sürüşleri için faydalı olacağını söylüyor.
- Maliyetleri olabildiğince kısmış oluyoruz.
Dezavantajları
- Tişörtler 3 kez el değiştireceği için fazladan zaman kaybı yaratacak.
- Süreç uzun olduğu için bir kaç yere git-gel yapmak gerekecek
- Hiç bir tekstil firması tişörtlerine yıkama, sarkma veya bozulma garantisi veremedi (!)

2) Daha önce ki mesajlarımda yazdığım gibi 13 liraya mal edebilecek (100 ve üzeri olursa fiyat daha da inebilir) anlaştığımız bir yer daha var.

Avantajları
- Biz sadece tasarım, ölçü ve sayıları vereceğiz.
- Basım işi bittikten sonra hepsini tek seferde teslim alacağız.
- Firma tişörtler ve baskı için en az 200 yıkama garantisi veriyor.

Dezavantajları
- Fiyatı 2 renk seçeneği üzerinden aldık. Yani siyah tişört üstüne beyaz renkli baskı için.
- Baskı fosforlu olmayacak. Fosforlu baskı da mevcut ancak tişört başına 3 lira oynuyor.

Evet durum bu. Birazdan Engin'le de konuşup karar veririz gibi gibi...

mrtckrt
11.Nisan.2013, 10:02
Ağa benim memleketi de ekler misin
Ankara
:)

CELİL
11.Nisan.2013, 11:51
Fatih emeğine sağlık tişortlere garanti veren yer daha uygun gibi diğer modelin fosforlu olması hoş olurdu ama zaten motor üstünde korumalı mont giymek zorunda olduğumuzdan fosforu pek işe yaramayacak ama motordan inince gece öellikle festivallerde toplu halde güzel olur çoğunluk ne diyecek bakalım 8)
Tişortler için aşağıda dediğim şekilde model çalışması yapan varmı ?
model sonuçlanmadan baskıya geçemeyiz 8)

marlox
11.Nisan.2013, 13:20
Fatih ile konuştuk arkadaşlar firmalar bizden model bekliyor ona göre fiyatlarda değişme olacak... bize belli bir model verin onun üzerinden yürüsün konu... celil abi birazdan arıcam seni ücretlendirme ile ilgili..

marlox
11.Nisan.2013, 13:35
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/11/8m3nb.jpg

CELİL
11.Nisan.2013, 14:03
http://c1304.hizliresim.com/18/b/ly381.jpg (http://bit.ly/c25MCx)[/quote]

ARKADAŞLAR EKRAN ÜSTÜNDE ÜSTTEKİ PATCH deki YAZININ KIRMIZI ÇERÇEVESİNİ SİLİP ALLTAKİ TİŞORT e YAPIŞTIRABİLECEK ARKADAŞ VARMI 8)

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/11/8m3nb.jpg

marlox
11.Nisan.2013, 14:16
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/11/5uEJs.jpg

CELİL
11.Nisan.2013, 14:27
http://j1304.hizliresim.com/18/c/lz2wf.jpg

CELİL
11.Nisan.2013, 14:29
Engin türkiye yazısı ve R R hariç başarmışsın ha gayret 1-2 adım daha kaldı bende çerçeve silmeyi başardım ama o kadar :mrgreen:8)

ozguralic
11.Nisan.2013, 15:16
şu resimdeki yazıları RAPTOR RIDERS olarak değiştirip kullanma şansımız yok mu?

http://www.regal-raptor.net/cms/fileadmin/fileroot/Presse/REGAL-RAPTOR_72_DPI.png

marlox
11.Nisan.2013, 15:17
asıl sana ha gayret abi :D bak Paint de kademe atladın :D:D:D:D

valla sadece şu işşlerle uğraşa uğraşa program öğreniyorum :D

CELİL
11.Nisan.2013, 15:23
şu resimdeki yazıları RAPTOR RIDERS olarak değiştirip kullanma şansımız yok mu?

http://www.regal-raptor.net/cms/fileadmin/fileroot/Presse/REGAL-RAPTOR_72_DPI.png

ben yazı karakterini bundan patch dekine çevirmeye çalışıyorum 8)

HannibALGan
11.Nisan.2013, 15:35
Kullanılacak resmi ham haliyle yollarsanız ben tasarımı da adamlara kitleyebilirim :)

ozguralic
11.Nisan.2013, 15:40
Celil Abi sen yazı karakterini alıyorsun sanırım, ben komple bu resmi kullanamaz mıyız acab diyorum :mrgreen: yazılarını değitirelim Raptor Riders - alt kısmını da TÜRKİYE yapalım :)

CELİL
11.Nisan.2013, 15:45
http://j1304.hizliresim.com/18/c/lz2wf.jpg

az bir iş kaldı ama takıldık engini yaptıgı çok yakın ama daha var tam ne düşünüyorum
yukarıdaki patch resminin kartal arasına enginin koyduğu ay yıldız yerleşecek ve raptoR Rıders yazının yazı karakteri patch deki gibi harf düzeni yandaki gibi olacak şekilde düzenlenicek bunu yapacak kimse yokmu yapılmış halini bir görelim 8)

CELİL
11.Nisan.2013, 15:48
Celil Abi sen yazı karakterini alıyorsun sanırım, ben komple bu resmi kullanamaz mıyız acab diyorum :mrgreen: yazılarını değitirelim Raptor Riders - alt kısmını da TÜRKİYE yapalım :)
dediğin kolay olurdu ama marka loğosunun kopyası olur marka reklamı yapmış oluruz bize özel senelerce hiç değişmeden kullanabilecek birşey olsun istiyorum 8)

marlox
11.Nisan.2013, 15:50
yani celil kaptan der ki raptoR Riders olsun der...

ozguralic
11.Nisan.2013, 15:52
Evet abi seninki daha doğru yöntem. Ama bu logoyu yapanı tebrik ederim çok hoş olmuş.:D

marlox
11.Nisan.2013, 16:02
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/11/29C4k.jpg

gibi..
istiyor celil abi

marlox
11.Nisan.2013, 19:20
ne kadar çabuk kararlaştırırsak o kadar çabuk imalat ve dağıtım sürecine gireriz millet... bence biran önce kararlaştıralım şu konuyu bir karara bağlayalım...

REALİST
11.Nisan.2013, 19:45
Valla arkadaşlar çalışmalarınız takdire şayan bu konuda bir tecrübem olmadığı için sabırsızlıkla tamamlamanızı bekliyorum sipariş verebilmek için :cheesy: kolay gelsin .

daytona250
11.Nisan.2013, 21:36
bitsin tasarım gelsin tshirtlerrrrrrr

sabırsızım çok =)

ağfndrdm
11.Nisan.2013, 22:29

ya beyler hala neyin tatavasını yapıyorsunuz ,nasıl bir mükemmelliğe ulaşmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum
aha bu çok sade ve estetik olmuş
yeter yormayın kendinizi

birde tutturmuşsunuz celil diye sanki bi ,celil giyecek bu tişörtü
rahat bırakın adamı:evil:
yaptırın gitsin bunu işte

CELİL
12.Nisan.2013, 00:53
Modeli oturtmaya ben uğraşıyorum kalıcı bir model yapmak istiyorum o yüzden tasarımda yardım gerekiyor yokmu koca forumda ekranda çalışma yapabilicek kafamdaki modeli kesinleştirmeden üretime geçemeyiz haberiniz olsun 8)

ağfndrdm
12.Nisan.2013, 01:25
bana biraz fantaziye kaçıyorsunun gibi geliyor.
tshot tabep edenlerin çoğu zannımca yok new times roman yada ariel vs.
zımbırtısına çok takılmıyor,alıp giymek istiyor.
(bir önceki tshort olayında ben hatırlamıyorum bu çok çirkin almam giymem diyeni)
ee burda üründe pazarlamadığınıza ve ticaret yapmadığınza göre...
Şiir yazmadan şair olmaya çalışmayalım pls8)
http://img715.imageshack.us/img715/7539/logojdm.png
basit ama güzel

Modeli oturtmaya ben uğraşıyorum kalıcı bir model yapmak istiyorum

ozguralic
12.Nisan.2013, 10:22
V yakalı,pembe ve transparan haricindekileri giyeriz :mrgreen:

CELİL
12.Nisan.2013, 11:27
bana biraz fantaziye kaçıyorsunun gibi geliyor.
tshot tabep edenlerin çoğu zannımca yok new times roman yada ariel vs.
zımbırtısına çok takılmıyor,alıp giymek istiyor.
(bir önceki tshort olayında ben hatırlamıyorum bu çok çirkin almam giymem diyeni)
ee burda üründe pazarlamadığınıza ve ticaret yapmadığınza göre...
Şiir yazmadan şair olmaya çalışmayalım pls8)
http://img715.imageshack.us/img715/7539/logojdm.png
basit ama güzel

dediğin doğru örnek verdiğin MT de basit güzel ama en önemlisi o loğoyu gören ne diyor bu MT nin loğosu forumu temsil eden bir simge işte bende bunu yapmaya çabalıyorum bir kere ugraşalım ve bundan sonra daima değşmeden kullanalım bizim simgemiz olsun ve bunu yapmakta kararlıyım 8)

marlox
12.Nisan.2013, 11:38
abi bizim simgemiz zaten belli

bizim simgemiz patch lerde yaptığımız desen :(

simgemiz o değildi madem :D niye sırtımızda taşıyoruz :D

CELİL
12.Nisan.2013, 11:49
abi bizim simgemiz zaten belli

bizim simgemiz patch lerde yaptığımız desen :(

simgemiz o değildi madem :D niye sırtımızda taşıyoruz :D
tamam simgemiz o tişortde aynı loğo zaten sadece tişortte hafif rütuşlarla aynı simgeleri kullanıp tişorta uygun hoşlaştırma yapıyorum o kadar
tişortte tam uygulamaya çalıştıgım (arkası için) patch deki loğoyu aynen alıp sadece kırmızı çerçevesini silip kartal kanatı arasına ay yıldız koymak o kadar yani aynı loğo ufak rütüş :D

marlox
12.Nisan.2013, 11:56
tamam o halde anladım ben fatih ile beraber firmalara o şekilde saldırıyoruz..

CELİL
12.Nisan.2013, 11:58
tamam o halde anladım ben fatih ile beraber firmalara o şekilde saldırıyoruz..

Tamam sonunda anlatabildim çok şükür 8)

marlox
12.Nisan.2013, 12:08

Türkiye Yazı karakteri değişecek
ve Raptor Riders karakterleri belli olacak şekilde ayarlanacak
genel anlamda şema bu

Sırtta patch yani logomuzun kartalı ve kanatları arasında şanlı şerefli türk bayrağımız üstünde Raptor Riders yazısı en altta da Türkiye yazısı

ön solda sırtta bulunan karakterlerin küçültülmüş versiyonu

ön sağda kartal kanatları arasındaki Türk bayrağı

( itirazı olan şimdi konuşşun olmayan sonsuza kadar sağlıklı sihhatli mutlu mesut yaşasın inşallah

AMİN

Hadi bakalım hayırlı olsun....

CELİL
12.Nisan.2013, 12:12

Türkiye Yazı karakteri değişecek
ve Raptor Riders karakterleri belli olacak şekilde ayarlanacak
genel anlamda şema bu

Sırtta patch yani logomuzun kartalı ve kanatları arasında şanlı şerefli türk bayrağımız üstünde Raptor Riders yazısı en altta da Türkiye yazısı

ön solda sırtta bulunan karakterlerin küçültülmüş versiyonu

ön sağda kartal kanatları arasındaki Türk bayrağı

( itirazı olan şimdi konuşşun olmayan sonsuza kadar sağlıklı sihhatli mutlu mesut yaşasın inşallah

AMİN

Hadi bakalım hayırlı olsun....

OK tamamdır yürüyelim
not: firma baskıdan önce son halini bana göstersin okeyleşelim öyle yürüyelim yanlışlık olmasın 8)

marlox
12.Nisan.2013, 13:40
Sayı ??? Adet ???

ağfndrdm
12.Nisan.2013, 13:50

3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8- daytona250 2 adet L
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-

Bittiyse burdan devam edelim:mrgreen:
Fiyat ve hesap no verin kisa surede yoluna koyalim

CELİL
12.Nisan.2013, 16:16

3- Sezar - 2 adet XL
7- _KARADUT_ - 2 tane M
8- daytona250 2 adet L
10- REWOLT - 2 adet m 1 adet L beden
11- CELİL - 2 adet M beden V yaka
12-
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-

mrtckrt
12.Nisan.2013, 17:07
1 adet. XL lutfen :)

marlox
12.Nisan.2013, 17:10

1 - marlox - 2 adet S - 2 adet M - 1 adet L
2- ağafendi - 1 adet S - 2 adet M
3- Sezar - 2 adet XL
5- nevo_T-gidon - 3 adet L - 1 adet M - 1 adet S
6- anilaki - 2 adet XL - 1 adet L - 1 adet M
7- _KARADUT_ - 2 adet M
8- daytona250 - 2 adet L
9- fatih - 1 adet L 1 adet M
10- REWOLT - 2 adet M - 1 adet L beden
11- CELİL - 2 adet M beden V yaka
12- mrtckrt - 1 adet XL
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-

DR.ALP
12.Nisan.2013, 17:26
t-shirt almak isteyenler listesi...

1 - marlox - 2 adet s - 2 adet m - 1 adet l
2- ağafendi - 1 adet s - 2 adet m
3- sezar - 2 adet xl
4- serhatsezer - 2 adet l
5- nevo_t-gidon - 3 adet l - 1 adet m - 1 adet s
6- anilaki - 2 adet xl - 1 adet l - 1 adet m
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
9- fatih - 1 adet l 1 adet m
10- rewolt - 2 adet m - 1 adet l beden
11- celil - 2 adet m beden v yaka
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-
15-
16-
17-
18-
19-
listeye devam

Erkan 28
12.Nisan.2013, 17:53
marlox Nickli Üyeden Alıntı
t-shirt almak isteyenler listesi...

3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
15-
16-
17-
18-
19-

listeye devam

ağfndrdm
12.Nisan.2013, 17:56
bu arada beyaz renk opsiyonunuz varmı?:)

ozguralic
12.Nisan.2013, 18:23
Arkadaşlar pişmiş aşa su katmış gibi olacağım ama kızmayın, t shirtlerde önde iki tarafta logo olması genelde istenmez. Giydiğinizde fark edeceksiniz afedersiniz "gğs" gibi olacak

Bu sebeple ay yıldızı yan tarafa sağ omuza almanızı tavsiye ederim.

Bir dost.. :mrgreen:

3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
15-
16-
17-
18-
19-

CELİL
12.Nisan.2013, 19:03
Arkadaşlar pişmiş aşa su katmış gibi olacağım ama kızmayın, t shirtlerde önde iki tarafta logo olması genelde istenmez. Giydiğinizde fark edeceksiniz afedersiniz "gğs" gibi olacak

Bu sebeple ay yıldızı yan tarafa sağ omuza almanızı tavsiye ederim.

Bir dost..
olabilir bana uyar 8)

marlox
12.Nisan.2013, 19:08
evet özgür harikasın güzel fikir...

ağfndrdm
12.Nisan.2013, 19:47
SAYDIM sipariş sayısı
36 adet olmuş
şimdi
min.
15 adet daha sipaşir bekleyeceğiz

3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
15-Realist -Barış -v yaka xxl-2 adet
16-Motorculoft-Hakan-v yaka xl 2 adet
17-
18-
19-

REALİST
12.Nisan.2013, 20:51
SAYDIM sipariş sayısı
36 adet olmuş
şimdi
min.
15 adet daha sipaşir bekleyeceğiz

3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
15-
16-
17-
18-
19-
Yav benim bilgisayarda sorun var galiba linke ekliyemiyorum eklermisiniz lütfen

ağfndrdm
12.Nisan.2013, 22:28
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M

etti 39

eralp_goksu
13.Nisan.2013, 02:41
Bana m mı olur acaba?

3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M

Anilgardiyan
13.Nisan.2013, 04:07
M mi alıyım L mi bilemedim :(

Besim
13.Nisan.2013, 12:03
Bana m mı olur acaba?

3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M

Eralp sana M olmaz gibi geldi bana :) Bu arada bana 1 tane M yazarmısın

marlox
14.Nisan.2013, 09:11
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M

1 tane M al 1 tane de L al ;) hem sayı tamamlansın

leon
15.Nisan.2013, 01:12
merhaba arkadaşlar bende istiyorum xxl 2 adet

Anilgardiyan
15.Nisan.2013, 01:27
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M
19-Anilgardiyan 2 adet L

pala
15.Nisan.2013, 01:48
ıkı adet xxl ıstıyorum

marlox
15.Nisan.2013, 09:12
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M
19-Anilgardiyan 2 adet L
20- pala 2 adet XXL
21- leon 2 adet XXL

mesutdikmen
17.Nisan.2013, 00:03
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M
19-Anilgardiyan 2 adet L
20- pala 2 adet XXL
21- leon 2 adet XXL
22-mesutdikmen 1 adet S 1 Adet M

Tolgs
17.Nisan.2013, 03:19
konuyu inceleme fırsatım olmadı ama unutmamak adına yazıyorum bu mesajı.

her ne kadar motoru almasamda bu tşortu alıp aranızdan biri olduğumu hissetmek istiyorum. belki ara sayfalarda beden ölçüleri yazmıştır diye beden belirtmek istemiyorum ama 195 boy 115 kiloya ya xl yada xxl olur diye düşünüyorum. yarın güncellerim yazımı.

REWOLT
01.Mayıs.2013, 10:24
arkadaşlar ne oldu tişortlere =) kimseden ses çıkmıyor.

marlox
02.Mayıs.2013, 09:40
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M
19-Anilgardiyan 2 adet L
20- pala 2 adet XXL
21- leon 2 adet XXL
22- mesutdikmen 1 adet S 1 Adet M
23- tolgs 1 adet XL 1 adet XXL
24-
25-
26-

sercan.m
02.Mayıs.2013, 15:38
Beyler halen alma şansımız varsa 2 adette ben istiyorum biri normal diğeri V yaka LARGE

marlox
03.Mayıs.2013, 09:30
3- sezar - 2 adet xl
7- _karadut_ - 2 adet m
8- daytona250 - 2 adet l
12- mrtckrt - 1 adet xl
13-dr.alp-2 adet xl
14-erkan 28 - 1 adet M
17- Eralp 2 adet M
18- Besim 1 adet M
19-Anilgardiyan 2 adet L
20- pala 2 adet XXL
21- leon 2 adet XXL
22- mesutdikmen 1 adet S 1 Adet M
23- tolgs 1 adet XL 1 adet XXL
24- End 1 adet V yaka L 1 adet L
25-
26-

guento
13.Kasım.2013, 21:25
Yaptığım bir kaç deneme...
http://m1311.hizliresim.com/1h/f/uhugn.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

CELİL
13.Kasım.2013, 21:29
Enes güzel çalışmalar bana sağ üsteki daha hoş geldi 8)
Konu hortlucak şimdi bu işlem iptal oldu herkese duyurayım

UCANLAZ
14.Kasım.2013, 10:47
Bende aynısını beğendim diyor, 2 adet ile listeyi başlatıyor, Erkan hocam yaza kadar yetiştirir diyor ve gaz kolunu sona dayıyorum :p
Hem arkadaşımın emeği var değerlendirmek boynumuzun borcu8)

ibanez_one
30.Eylül.2014, 14:49
Şu Konuyu Hortlatsam Mı Diye Düşünmeden Edemedim..:mrgreen:

Şimdi Onlar Düşünsünnnnnnnnnnnnnnn:x :mrgreen:

teoman25
01.Ekim.2014, 20:35
Şu Konuyu Hortlatsam Mı Diye Düşünmeden Edemedim..:mrgreen:

Şimdi Onlar Düşünsünnnnnnnnnnnnnnn:x :mrgreen:

artık geri dönüş yok :) hortladı bile :)))
bana talep gelirse tasarım için birşeyler yapabilirim ama önceki gibi 30 adet varyasyon tasarım olayını abartmayalım :) mesela fikirler yazılı olarak bir araya gelsin, ortak bir bilinç tasarısı kavramsal olarak çıksın, ozaman tokmağı elime alıp vururum davula :)

nenickila
01.Ekim.2014, 21:37
Yaptığım bir kaç deneme...
http://m1311.hizliresim.com/1h/f/uhugn.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

kartalı kromaj gibi metalik gri, yazıyı biraz daha incelterek yine kırmızı yazsak nası görünür acep :mrgreen:

Ruberjack
02.Ekim.2014, 00:28
Bence fazla abartılı.

benal
21.Ekim.2014, 21:31
arkadaşlar ne oldu bu konu, sonuç olarak neye karar verildi acaba

CELİL
21.Ekim.2014, 22:15
Konu güncel değil 2013 yılına ait kişisel bir çalışmaydı şuan böyle bir çalışmamız yok 8)

benal
22.Ekim.2014, 01:13
Konu güncel değil 2013 yılına ait kişisel bir çalışmaydı şuan böyle bir çalışmamız yok 8)

Son bir kac yaziya bakmisdim. Anlasildi, eger yonetim ilerki donemlerde gundeme alacak olursa bizde elimizden geleni yapmaya calisiriz.8)