PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FEDOS motorunu satıyooor...

kaldera
25.Mayıs.2007, 11:46
arkadaşlar;
pendikten R.R sahibi arkadaşım FEDOS (MURAT) motorunu satmak istiyor.motoru 3000 km civarında.ve 2006 model.sorunsuz
3600 ytl fiyat düşünüyor.
bilginize sunarım.
bir kaç gün önce benim motorada bakmaya geldi iki kişi.sağolsun işyeri komşum altan motor yönlendirmiş.
4000 ytl istedim..düşünelim bir deyip gittiler.. :P
bu arada suzıkı vstrom dl 650 ile çok ilgileniyorum..

Aksu
25.Mayıs.2007, 11:52
Evet ben biliyorum o motoru siyah ve çok temiz bir alet. Motoru 3.000 değil 300 km. de olarak düşünün çünkü aheste sürüşler yaptığını ve ondan zevk aldığını anlatmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam. Alana da satana da hayırlı olsun şimdiden.
Suzuki DL 650 yani at gibi ve de taş gibi motor, kısmet Kaldera hayırlısı neyse o olsun.
Ayrıca Eskişehir RR toplantısından sonra ben de satmayı düşünüyorum.

Frontier
25.Mayıs.2007, 11:52
bi irtibat numarasi verseniz ?

kaldera
25.Mayıs.2007, 11:58
haklısınız arkadaşlar numarasını vereyim.
0533 498 75 50..
arayacak arkadaşlar beni referans verebilirler...
ve bu motora kefilim şahsen..

Aksu
25.Mayıs.2007, 11:58
Serhat senmisin.

Frontier
25.Mayıs.2007, 11:59
Serhat senmisin.

benim Mehmet abicim bi arkadas regal soruyorduda ona vericem numarasini.

Aksu
25.Mayıs.2007, 12:04
Kaldera Uğur abin kefilim dediğine göre mesele yok diye düşünün, yanlış olmaz. Fiyatı da üç aşağı beş yukarı anlaşın hayırlı olsun.

emrahss
25.Mayıs.2007, 12:22
Evet ben biliyorum o motoru siyah ve çok temiz bir alet. Motoru 3.000 değil 300 km. de olarak düşünün çünkü aheste sürüşler yaptığını ve ondan zevk aldığını anlatmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam. Alana da satana da hayırlı olsun şimdiden.
Suzuki DL 650 yani at gibi ve de taş gibi motor, kısmet Kaldera hayırlısı neyse o olsun.
Ayrıca Eskişehir RR toplantısından sonra ben de satmayı düşünüyorum.

Abi iyice kafaya koydun herhalde..

Aksu
25.Mayıs.2007, 12:35
Emrah tabii ki hep aynı motora binecek değiliz yani imkanlar ölçüsünde yükselteceğiz. Çoğumuz da hatta hepimiz de aynı kanıdayız. Şimdi bu fiyata en iyisine biniyoruz. İsteklerin sınırı yoktur.

polat
25.Mayıs.2007, 13:24
yükseltme işi hayatta bitmez hep daha fazlasını istiyor insan ama işte imkanlar ölçüsündeee :?

aslanburclu
25.Mayıs.2007, 18:38
yükseltme işi hayatta bitmez hep daha fazlasını istiyor insan ama işte imkanlar ölçüsündeee :?

valla arkadaşlar yükseltince inanın bu makinaya bindiğiniz gibi binemez binsenizde hep tedirgin binersiniz oyüksek dediğiniz makinalarla allah düşmanımı bile ne servislerine nede yedek parçacılarına düşürmesin ben sırf bu konulardan maddi konuda yıldığım için ufak makinayı seçtim

madend
25.Mayıs.2007, 20:37
Bu ne ya bu gidişle RR cı kalmayacak.
Valla bende şimdiden RR ımı değiştirisem kafamda tek alternatif var HYOSUNG GV 650
http://www.rrmotorcyclesni.com/uploads/images/hyosungGV650---.jpg
http://www.cycle-analyst.com/GV650.jpg

ÇeLeBi MuRaT
25.Mayıs.2007, 20:43
Sağlam ve kendi motor gücü motorsikletler arasında makul ve en güçlü olanı.. :+1:

agresus
26.Mayıs.2007, 12:06
aynı zamanda ekonomik...

polat
28.Mayıs.2007, 13:09
performansı çok yüksek test sürüşlerini izledim bence süper yorumlarıda çok iyi
72 beygir yetmez mi dicem............ kime ne yetmişki bu yetsinnnn :)

cemcem
29.Mayıs.2007, 01:20
Merhaba,

FEDOS acaba motorunu sattı mı? Satmadıysa kendisine nasıl ulaşabilirim? Su an motor için ayırdığım 3250 - 3500TL param var alım satım ve kısmet olurda aldıktan sonra bakımları, ufak tefek ayarları ve bazı modifiyeler içinde ayırıdıgım 750 - 500TL var yani 4000 bu şartlar altında anlaşabilirsek ve kısmetse ben alıcıyım yardımınız için şimdiden teşekkür ederim....

aslanburclu
29.Mayıs.2007, 01:22
Merhaba,

FEDOS acaba motorunu sattı mı? Satmadıysa kendisine nasıl ulaşabilirim? Su an motor için ayırdığım 3250 - 3500TL param var alım satım ve kısmet olurda aldıktan sonra bakımları, ufak tefek ayarları ve bazı modifiyeler içinde ayırıdıgım 750 - 500TL var yani 4000 bu şartlar altında anlaşabilirsek ve kısmetse ben alıcıyım yardımınız için şimdiden teşekkür ederim....

cec cem kardeşim eskişehirde emrahs kardeşle bi görüş sifırdan farksız makinasi satmak niyetinde

cemcem
29.Mayıs.2007, 01:25
cec cem kardeşim eskişehirde emrahs kardeşle bi görüş sifırdan farksız makinasi satmak niyetinde

sağol aslanburclu abi ama kendisi ile nasıl irtibat kurabilirim, gerçi Eskişehir uzak kalıyor plaka ve tescil işlemleri bayağı uğraştırabilir ama arkadaşın verdiği fiyata ve motorun durumuna göre katlanılabilir diye düşünüyorum, teşekkür ederim...

aslanburclu
29.Mayıs.2007, 01:31

sağol aslanburclu abi ama kendisi ile nasıl irtibat kurabilirim, gerçi Eskişehir uzak kalıyor plaka ve tescil işlemleri bayağı uğraştırabilir ama arkadaşın verdiği fiyata ve motorun durumuna göre katlanılabilir diye düşünüyorum, teşekkür ederim...

motoru b9 ve 1000 km civarlarında tlf: 0222 221 11 01 emrah ütğm. hani bazıları temiz olduğu anlaşılsın diye yazarlar ya bende yazayım :P :P SUBAYDAN çok çok az kullanılmış rr...2006 model 1000 km.de

kaldera
29.Mayıs.2007, 17:41
FEDOS (murat) kardeşim motorunu 3500 ytl ye acil ihtiyaçdan dolayı satmıştır.
alanda satanda hayırlı olsun der..
bilgilerinize sunarım.

Aksu
29.Mayıs.2007, 18:03
Cem bak kısmet değilmiş. Artık senin kısmetin biryerlerde seni bekliyor bakalım ne zaman birbirinizi bulacaksınız. Motor çok ama senin ikna olman lazım. Acele etme. Emrah ın motor da daha sıfır gibi ama sen İstanbul plaka istiyorsun. Müslüm Baba da iki tane motor var birisi Regal satarmı bilmem. Tel vereyim ara sor, Mehmet Aksu dan aldım numaranı dersin selam da söyle 0532 228 08 59

cemcem
29.Mayıs.2007, 22:08
Sağol Mehmet abi, bu gün bir motor baktım, Kırmızı ve daha 900km de cillop gibi makina, anlaştık yarın hemen kaporasını göndericem hafta sonuna kadar da umarım diğer muameleler bitmiş olur, ilgi ve alakanız için çok sağolun...

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2007, 22:19
Hayırlıolsun kardeşim motorun allah kaza bela vermesin Kaldera baba fedosun motorunu alanada hayırlı olsun artık onuda aramıza katarsın

aidikurt
29.Mayıs.2007, 23:19
Fedos motorunu sattığı için

KONU KİLİTLENMİŞTİR.

Alanada satanada hayırlı olsun.