PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar motor sever arkadaşlar..

ykonu
25.Mayıs.2007, 16:35
herkeze selamlar bende antalyadan aranıza katılmış bulunmaktayım,her türlü gezi ve organizasyonunuzu bu taraflarada bekleriz,hani yaz da geldi iyi hareketlendi buralarda :)

Aksu
25.Mayıs.2007, 16:38
Aramıza hoş geldin. Kendinden detaylı bahsedersen iyi olur. Hatta Antalya ya gezi bile düzenleriz neden olmasın.

aidikurt
25.Mayıs.2007, 16:40
eyvallah kardeşim aramıza hoşgeldin antalyadada bir kapı açıldı desene bize :)
bu arada aksu abimiz haklı kendinden dah detaylı bahsedersen seviniriz seni daha iyi tanımış oluruz.

carvalho
25.Mayıs.2007, 16:49
Hoşgeldin Ykonu...

MotoJunior
25.Mayıs.2007, 16:53
aramıza hoşgeldin

iakyurek
25.Mayıs.2007, 16:54
hah şincik olduuuuu. ee tabi antalyadada bi RR cimiz olmalı dimi yanee,,,
hoşgeldin Ykonu...

okan
25.Mayıs.2007, 17:05
aramıza hoş geldin kardeşş...

ykonu
25.Mayıs.2007, 17:48
abow bu ne hız ya maşallah türk misafirperverliği net ortamınada taşınmış herkeze helal olsun. arkadaşlar ben antalyda turizmciyim deri ve kuyum üzerine uluslararası çalışan firmalarda çeşitli statülerde görev almaktayım (marketing v.s.) pazar günü dedim ki yaw ben bu motoru bıraktım ( önceki zamanlarda scooter,toplama drag makinesi kawasaki ve yamaha xmax) ama iyi etmedim aklımda kemale erdi [yaş fazla değil 23 amma hızlımı yaşadık naptık bilmemki:):) ]ufaktan bişey alimde akşamları beach'e ineyim fikri doğdu ve başladım gezmeye. regal dd100e modeli acaip ilgimi çekti çok küçük ama bir o kadarda pratik olması yanında yavaş ve beni öldüremiyecek niteliklere sahip olması pazar akşamı ciddi ciddi niyetlenmeme sebep oldu ve netten araştırıp (siteninizinde çok faydası oldu)gidip pazartesi bu ufaklığı aldım. yaw amma walla 5 gündür heryerinden ses geliyor yaw deli oldum :(

aslanburclu
25.Mayıs.2007, 18:45
ykonu kardeş aramıza zarlamalı zırlamalıda olsa hoş geldin ama saydığın bu kadar motordan sonra bizim sevgili 100 lük makinamızın sesini kesemedinmi alt tarafı toplasan 10 dene vida yaw veya eline bi anahtar alıp bütün vidalarını sıksan olay biter takma kafanı sık bütün vidalarını ger zincirini devam et yoluna

inci
25.Mayıs.2007, 19:40
öncelikle hoşgeldin.... :D
demek sesler geliyoo:). :evil: .......Güle güle kullan inşallah ,ALLAH kaza bela vermesin .. tekerine taş değmesin (yaf başka dua kaldımı ) :D korkma bişey olmazzzz :cheesy: ,iyice birbirinize alışıncaya kadar sürekli biryerlerini sıkıştırman lazım, :cheesy: biz öle yaptık, daha dorusu Gökhan öle yaptı benim makinaya , :cheesy: :cheesy: ALLAH razı olsun tam herşey yerine oturmuştu ki ; bu sefer de benden ses gelmeye başladı :? ...- bu bana yetmiyo , hız istiyommmm vs,vs,vs..... şimdik benim TAY oldu bir DORU AT... bakalım ilerde ne olacak :? :evil: :evil:

bu arada Polat"ın da bizim makinadan var haberin olsun :cheesy:

ToMCaT
25.Mayıs.2007, 19:40
selam hoş geldin aramıza... antalya dan dostumuzun olması iyi oldu.. bizim bir de alanya da ev var inşallah görüşürüz oralarda...

ÇeLeBi MuRaT
25.Mayıs.2007, 20:45
Hoş geldin kardeş..

RızaHoşgör
26.Mayıs.2007, 02:50
1 yılını Antalyada geçirmiş biri olarak ayrıca sevindim bir Antalyalının aramıza katılmış olmasına.
hoşgeldin.

agresus
26.Mayıs.2007, 04:05
ykonucum antalyalım turizmcim... hoşş gelmişsin.. 100 lük makinan hayırlı olsun... aman rodaja tikkat.... çok sıkıştırma makineni... bi de gomtanımın dediği gibin bol bol sıkıştır vidalarını...

lordskeldan
26.Mayıs.2007, 06:59
hoşgeldinizzzzzzzzzzzz :cheesy:

ykonu
26.Mayıs.2007, 11:20
sevgili aslanburçlu walla kesemedim kesilecek gibi değil acep motoru söküp kendi bildiğimiz gibimi oturtsak yerine :evil: :evil: inci hocam aman dikkat hız zarar , tomcat resimdeki makina güzel ya eski hondalardanmı o ?? çelebi murat kardeşim hoşbulduk rıza bey bekleriz sizleride tekrardan agresus kardeşim resmine bayıldım :lol: tamam sıkarım vidalarımı :roll: hoşbulduk lordskeldan :cheesy: sevgili forum yöneticileri ve değerli arkadaşlarım regalci kardeşlerim (başbakan gibin oldu bu ya) aranıza katılmaktan mululuk duyarım herbikezlere hoşbulduk

doğan
26.Mayıs.2007, 16:38
hoşgeldin. motorun hayırlı olsun :)

yenikoylu_ua
27.Mayıs.2007, 00:15
Aramıza hoşgeldin arkadaşım rüzgarın bol olsun tekerine taş değmesin

ykonu
27.Mayıs.2007, 12:43
hoşbulduk efenim,amin değmesin taş maş :cheesy: bi kerem deydi de hiç de hoş olmuyor :cry: :oops:

polo
27.Mayıs.2007, 16:02
hayırlı ugurlu olsun ne diyelim görüşmek üzere.............

alper_tim
28.Mayıs.2007, 10:15
ailemize hoşgeldinizzzzzzzzzz.......... :cheesy:

ToMCaT
28.Mayıs.2007, 15:55
sevgili aslanburçlu walla kesemedim kesilecek gibi değil acep motoru söküp kendi bildiğimiz gibimi oturtsak yerine :evil: :evil: inci hocam aman dikkat hız zarar , tomcat resimdeki makina güzel ya eski hondalardanmı o ?? çelebi murat kardeşim hoşbulduk rıza bey bekleriz sizleride tekrardan agresus kardeşim resmine bayıldım :lol: tamam sıkarım vidalarımı :roll: hoşbulduk lordskeldan :cheesy: sevgili forum yöneticileri ve değerli arkadaşlarım regalci kardeşlerim (başbakan gibin oldu bu ya) aranıza katılmaktan mululuk duyarım herbikezlere hoşbulduk

benim makina 1990 kawasaki voyager zn1300 dostum sanırım bir tanede antalyada var. belki görmüşsündür

ykonu
28.Mayıs.2007, 16:41
tomcat makina budur ya maaşallah kaç kuruş yakar abi o benim arabadan fazla yakar be :mrgreen: kawasaki değilde bir goldwing vardı adam 3000 e verim dedi ama üstüne alamazsın plaka (ma) ydı hasta olmuştum aynı bu renkti. şehir içi nasıl oluyor?? benim patronda harley aldı sürülmüo ya walla istanbulda ver elime in caddeye de ı ıh mümkün değil walla inemem 450 kilo civarı bişey

polat
28.Mayıs.2007, 19:20
hoşgeldin arkadaşımm bendede 100 lük var hayırlı olsun kazasız belasız sürüşlerrrrrrr

ykonu
28.Mayıs.2007, 22:39
ne güzel bir gruptur ne güzel gezilerdir maaşallah allah daha daha mutluluk versin,versinde banada akıl versin sizleri gördükçe gidip tekrar sağlam bir makina alıp oralara gelesim grup halinde gezesim geliyor. aman dikkat arkadaşlar yavaş yavaş dikkatli bininde bu forumlarda üzücü haberlere yürek sızlamalarına yer vermeyelim...

yenikoylu_ua
28.Mayıs.2007, 22:53
Tahtalara vur kardeşim.Allah korusun.Bu arada atla gel buraya kadar gelemiyorsan Eskişehirde buluşuruz buluruz biorta yol