PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İftar sofrası için buluşma

Erkan 28
02.Ağustos.2012, 01:33
Selamlar
Mübarek ramazan ayında hep birlikte bir iftar sofrasına oturalım, ne dersiniz . Bizler için hem güzel bir buluşma ve tanışma olur hemde güzel bir anı olur.
Arnavutköy civarında deniz kıyısında çimlerin üzerinde güzel bir iftar sofrası 8) katılım oranına göre konuyu biraz daha genişletebilir, yer seçiminide başka bir yer olarak ayarlayabiliriz.
Kimler gelebilir. İSTANBUL - BURSA - KOCAELİ - YALOVA hatta ANKARA daki arkadaşlar :mrgreen:
11.08.2012 cumartesi akşamı

Not: AĞA t-shirt lerde o güne yetişebilirse Mükemmel olur (tadından yenmez:cheesy:)

CELİL
02.Ağustos.2012, 08:19
erkan ramazan iftar toplantısı organize edecegim yer mekan araştırması yapıyoruz senin oralar çok güzel ama herkesin kolay ulaşabilecegi bir yer olmalı onun için buluşma bölgesi olarak avrupa yakası sahil şeridinde uygun fiatlı güzel iftar menüsü olan 15-20 tl geçmeyen mekan bilen varsa bana dönüş yapsın tarih olarak senin dediğin gibi 11-ağutos uygun herkes bu tarihe kendini ayarlasın hep birlikte güzel bir iftar yemegi buluşması yapalım 8)

cihan54
02.Ağustos.2012, 09:19
Keşke biraz ortalama bir mekan seçilse de ben de gelebilsem madem yalova kocaeli de işin içine giriyo, ortada bir yer olsun [smilie=greencolorz: Ben de kasarsam gelebilirim belki işte biraz yakın olsa..

CELİL
02.Ağustos.2012, 10:07
Keşke biraz ortalama bir mekan seçilse de ben de gelebilsem madem yalova kocaeli de işin içine giriyo, ortada bir yer olsun [smilie=greencolorz: Ben de kasarsam gelebilirim belki işte biraz yakın olsa..

gönül hep beraber olmak ister ama mesafeler uzak her bölge aynı gün kendi arasında düzenlesin aynı anda farklı şehirlerde tek yürek olalım 8)

Emre
02.Ağustos.2012, 10:31
Abiler, kardeşler. Öncelikle hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım :) (Çok afilli bir giriş cümlesi yazmaya çalıştım olmadı :) )

Akşam ezanı 20:30 civarı okunduğu için bu organizasyonu hafta içide yapabiliriz düşüncesindeyim. Malum hafta sonu misafirlikler, evde iftar verme durumları oluşuyor. Alternatif bir fikir olarak belirtmek istedim. Sayın juri bu ihtimalide göz önünde bulundurabilir misiniz? Teşekkürler :)

Erkan 28
02.Ağustos.2012, 10:47
erkan ramazan iftar toplantısı organize edecegim yer mekan araştırması yapıyoruz senin oralar çok güzel ama herkesin kolay ulaşabilecegi bir yer olmalı onun için buluşma bölgesi olarak avrupa yakası sahil şeridinde uygun fiatlı güzel iftar menüsü olan 15-20 tl geçmeyen mekan bilen varsa bana dönüş yapsın tarih olarak senin dediğin gibi 11-ağutos uygun herkes bu tarihe kendini ayarlasın hep birlikte güzel bir iftar yemegi buluşması yapalım 8)

Gayet mantıklı ve güzel
o zaman tarih olarak 11 AĞUSTOS kesin yapalım, yer konusunu ise anadolu yakasında bir yer olarak araştırmalara başlayalımmı celil abi

Abiler, kardeşler. Öncelikle hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım :) (Çok afilli bir giriş cümlesi yazmaya çalıştım olmadı :) )

Akşam ezanı 20:30 civarı okunduğu için bu organizasyonu hafta içide yapabiliriz düşüncesindeyim. Malum hafta sonu misafirlikler, evde iftar verme durumları oluşuyor. Alternatif bir fikir olarak belirtmek istedim. Sayın juri bu ihtimalide göz önünde bulundurabilir misiniz? Teşekkürler :)

afilli bir giriş oldu zaten:p:p
benim düşüncem; hafta içi olursa kimse rahat edemez iftardan sonra herkes evine gitmek ister birde uzaktan gelen arkadaşlarımız olacak :cry: ama hafta sonu olursa hem biraz gezer hemde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbetimiz muhabbetimiz devam eder, diye düşünüyorum (tabi bu benim düşüncem)8)

CELİL
02.Ağustos.2012, 11:00
evet kesin tarih 11 AĞUSTOS olsun ama mekan yeri anadolu yakası değil avrupa yakası sahili olacak herkes araştırsın 8)

emre hafta içi sıkıntılı oluyor işten çıkıp trafikle boguşup eve ulaşıp makinayı çıkarıp tekrar trafige girip
yetişmek çok sorun oluyor hafta sonu çogunluk içinde daha uygun olur ama çoğunluk derseki hafta içi olsun o zaman cuma akşamına çekebiliriz 8)

Emre
02.Ağustos.2012, 11:54
evet kesin tarih 11 AĞUSTOS olsun ama mekan yeri anadolu yakası değil avrupa yakası sahili olacak herkes araştırsın 8)

emre hafta içi sıkıntılı oluyor işten çıkıp trafikle boguşup eve ulaşıp makinayı çıkarıp tekrar trafige girip
yetişmek çok sorun oluyor hafta sonu çogunluk içinde daha uygun olur ama çoğunluk derseki hafta içi olsun o zaman cuma akşamına çekebiliriz 8)

Tamam abi tabi çoğunluğun fikri önemli. Önümüzdeki hafta netleştiririz duruma göre günü belirleriz. Dediğiniz gibi şimdilik 11 Ağustos diyelim. Hayırlısı bakalım artık :)

Salih
02.Ağustos.2012, 17:01
İftar mönüleri: Kaşıbeyaz 75 TL, Gelik 70 TL.. Çok mu uçtum. :mrgreen:

CELİL
02.Ağustos.2012, 17:20
İftar mönüleri: Kaşıbeyaz 75 TL, Gelik 70 TL.. Çok mu uçtum. :mrgreen:

yok canım sen ismarlıyorsan sorun yok :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Salih
02.Ağustos.2012, 17:25
yok canım sen ismarlıyorsan sorun yok :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Parayı bir bulsam, Çırağan'ı kapatırım sizin için, aşkolsun.:mrgreen: Karaköy Namlı'ya baktım az önce fiyat göremedim. İftar menüsü vardır muhakkak.

tuneray
02.Ağustos.2012, 18:53
gurupanya ve şehirfırsatları sitelerinden araştıralım derim.

enginogurlu
02.Ağustos.2012, 19:47
bende gelmek isterim bende arastırma yapayım bakalım bulabilecekmiyiz olmadı piknik tarzında yaparız karpuz peynir falan :D evde borek yaptırırız falan

CELİL
02.Ağustos.2012, 20:09
gurupanya ve şehirfırsatları sitelerinden araştıralım derim.
evet indirim sitelerini araştırıyorum ama orda bile uygun düzgün yerler indirimli haliyle 30 tl ama aramaya devam 8)

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 00:04
birde kimler gelebilir yani kaç kişi oluruz onuda bir görelim

1.Celil abi
2.Theonlygun (erkan)

Gelebilecek olanlar isimlerini yazdırabilirmi

ağfndrdm
03.Ağustos.2012, 00:33
hacılar boşa aranmayalım derim 30tlden aşşa fiyat bulamassınız
sizi ibb nin sosyal tesislerine götüreyim olsun

ibanez_one
03.Ağustos.2012, 02:35
Ben kesinlikle gelirim....şayet eşler vs de katılacaksa, kız arkadaşımla da gelebilirim...

eralp_goksu
03.Ağustos.2012, 05:51
ben de gelırım eşler gelıyorsa ben de kız arkadasımı getırebılırım :D firsatbufirsat.com buraya da bakabılırız

eralp_goksu
03.Ağustos.2012, 06:00
Arkadaşlar ben biraz baktım. En ucuz olanlar bunlar gibi. Siz de bakın isterseniz 8)

http://www.firsatbufirsat.com/firsat/kumkapi-afrodit-restaurantta-canli-fasil-esliginde-zengin-iftar-menu-65-tl-yerine-32-tl

http://www.firsatbufirsat.com/firsat/galatada-iftar-keyfi-galata-kupa-restaurantda-halic-manzarasina-karsi-iftar-ziyafeti-60-tl-yerine-2990-tl

http://www.markapon.com/firsat/florya-menekse-enfes-restaurant-ramazan-iftar/13879?ref=firsatbufirsat

http://www.sehirfirsati.com/deals/istanbul/marriot-hotel-iftar-airport-yemek-oruc-ramazan/8802723?CID=TR_AFF_66_225_1_1&utm_source=aff_66&utm_medium=aff_225&utm_campaign=aff_1&utm_content=aff_1&zanpid=1666289213521634304

http://www.sehirfirsati.com/deals/istanbul/Camlik-Restaurant-Ocakbasi-menu-iftar/8823416?CID=TR_AFF_66_225_1_1&utm_source=aff_66&utm_medium=aff_225&utm_campaign=aff_1&utm_content=aff_1&zanpid=1666289260107768832

ağfndrdm
03.Ağustos.2012, 09:18
bende kız arkadaşımı getireceğicim

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 09:25
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6 - eralp_goksu+1
7-8 - ağa +1
9 -
10 -
11 -
12 -

İsimlerinizi bilmediğim için nicklerinizi yazıyorum :)

CELİL
03.Ağustos.2012, 09:29
hacılar boşa aranmayalım derim 30tlden aşşa fiyat bulamassınız
sizi ibb nin sosyal tesislerine götüreyim olsun

herkes zorlanmasın diye 20 tl ye kadar yer bulmaya çalışıyorum ama galiba imkansız 30 tl nin altında yer bulamıyoruz :(
ağa olabilir ibb yi araştır bakalım fiat nedir ve en önemlisi orada yer olmuyor rezarvasyon en az 1 hafta 10 gün öncesinden yapılması lazım 8)

cihan54
03.Ağustos.2012, 09:48
Ben de gelmek istiyor(d)um. :(

CELİL
03.Ağustos.2012, 09:59
Ben de gelmek istiyor(d)um. :(
kim tutuyor al senin ekipten arkadaşları çık sabahtan yola gel sende-sizde 8)

cihan54
03.Ağustos.2012, 10:03
kim tutuyor al senin ekipten arkadaşları çık sabahtan yola gel sende-sizde 8)

O kadar uzağa iftara gelmez bizimkiler abim ya kamp olsa uzaklık tanımazlar da. Ben geleyim desem, yine uymuyo nasıl döncem falan.

CELİL
03.Ağustos.2012, 10:07
O kadar uzağa iftara gelmez bizimkiler abim ya kamp olsa uzaklık tanımazlar da. Ben geleyim desem, yine uymuyo nasıl döncem falan.
evet bencede en büyük sıkıntı gelmek değil dönmek haklısın 8)

eralp_goksu
03.Ağustos.2012, 10:26
Celil Abi fırsatlar bile indirimli halleri 30 tl ya. 20 Ye alısverıs merkezlerınde rahat buluruz da bılmem uyar mı? Sahıl dıyoruz ılla dimi..

Emre
03.Ağustos.2012, 11:07
Misafirlik durumları olmazsa kısmetse bende eşimle geleceğim.

CELİL
03.Ağustos.2012, 11:36
Celil Abi fırsatlar bile indirimli halleri 30 tl ya. 20 Ye alısverıs merkezlerınde rahat buluruz da bılmem uyar mı? Sahıl dıyoruz ılla dimi..
illada sahil olmasada olur ama alışveriş merkezide olmasın kapalı mekana girmeyelim ve merkez bir yer olsun herkes kolay bulsun
acaba diyorum taksimde bir mekan bulabilirmiyiz geçen sene biz orda çok uygun mekanlar görmüştük 8)

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 11:54
konuyu değiştirelimmi celil abi 11 ağustosta kamp var diyelim, Belki uzaktaki arkadaşlarda gelir ozaman :p:p

150 km lik uzaklık; uzaklık değildir bence :evil:

CELİL
03.Ağustos.2012, 11:58
konuyu değiştirelimmi celil abi 11 ağustosta kamp var diyelim, Belki uzaktaki arkadaşlarda gelir ozaman :p:p

evet olabilir çadır kamp var gelin diyelim gelincede bir iftar çadırına götürürüz olur biter :mrgreen:

cihan54
03.Ağustos.2012, 12:09

Biraz daha gaz verirsen gelcem :p Abi sana km, uzaklık, mesafe, gece yolculuğu, zor vs. gibi kelimeler kullanamam. Sana o konuda yorumsuz kalıcam :mrgreen: ayıp etmiş olurum. Düşünsene sana diyorum şunu: "İstanbul Avrupa yakasında iftar yapılacak. Ben Sakaryadan gelicem ama çok uzak. Hem gece yolculuğu var dönüşünde. Baya bi km var yav. Mesafeden kaybediyoruz bir kere. Zor hocam valla zor." :shock::cry: valla tövbe hocam sana söyleyemem bu cümleleri :p:p:p:p:p Eğileyim önünde, indir baltayı :p

Salih
03.Ağustos.2012, 12:10
acaba diyorum taksimde bir mekan bulabilirmiyiz geçen sene biz orda çok uygun mekanlar görmüştük 8)

İstiklal cad. girişinde sağ taraftaki lokantalar genelde fiyat bakımından uygun olur.

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 12:48
Biraz daha gaz verirsen gelcem :p Abi sana km, uzaklık, mesafe, gece yolculuğu, zor vs. gibi kelimeler kullanamam. Sana o konuda yorumsuz kalıcam :mrgreen: ayıp etmiş olurum. Düşünsene sana diyorum şunu: "İstanbul Avrupa yakasında iftar yapılacak. Ben Sakaryadan gelicem ama çok uzak. Hem gece yolculuğu var dönüşünde. Baya bi km var yav. Mesafeden kaybediyoruz bir kere. Zor hocam valla zor." :shock::cry: valla tövbe hocam sana söyleyemem bu cümleleri :p:p:p:p:p Eğileyim önünde, indir baltayı :p
şaka bir tarafa:p
herkesin kendine göre bir düzeni var, gelebilen olur gelemeyen olur ben biraz gaz vereyim dedim sadece :p

İstiklal cad. girişinde sağ taraftaki lokantalar genelde fiyat bakımından uygun olur.
hiç istiklale sokma bizi (bence)

evet olabilir çadır kamp var gelin diyelim gelincede bir iftar çadırına götürürüz olur biter :mrgreen:
iftar çadır mükemmel fikir abi paradanda tasarruf etmiş oluruz :mrgreen: sonra iftar bitincede yürüyün gidin deriz :mrgreen:

Salih
03.Ağustos.2012, 13:01
hiç istiklale sokma bizi (bence)

Gay bar da iftar sonrası fasıl varmış. :mrgreen: Mekan Ramazan ruhuna ters biraz.8)

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 13:10
Gay bar da iftar sonrası fasıl varmış. :mrgreen: Mekan Ramazan ruhuna ters biraz.8)

Allah iyiliğini versin :p:p Gay bar ha :p:p

Bu arada geliyorsun demi
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6 - eralp_goksu+1
7-8 - ağa +1
9 - Salih
10 -
11 -
12

Salih
03.Ağustos.2012, 13:17
Allah iyiliğini versin :p:p Gay bar ha :p:p

Bu arada geliyorsun demi

Amin cümlemizin.:mrgreen:
Şimdilik ters durum yok, ama 11 Ağ. C.tesi tehlikede, aile içinde dua+ iftar daveti bekliyorum, zamanı belli değil, haber gelmediğine göre bu hafta da değil, muamma şu an için. [smilie=greencolorz:

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 13:21
Şimdilik ters durum yok, ama 11 Ağ. C.tesi tehlikede, aile içinde dua+ iftar daveti bekliyorum, zamanı belli değil, haber gelmediğine göre bu hafta da değil, muamma şu an için. [smilie=greencolorz:
Hayırlısı. Şimdiden Allah Kabul etsin

cihan54
03.Ağustos.2012, 13:29
- Koruma henüz almadım.
- İstanbulu bilmiyorum.
- İftar buluşması için uzak bir mesafedeyim.
- Celil abi bilir, (Motorun borçları ve yaptığım kazanın hasar borçları yüzünden) hala düze çıkabilmiş değilim, denizde yılana sarılmış akraba olmuş durumdayım. Gelirsem düz hesap 100tl harcamam olacak.
- Cumartesi pazar kursum olduğundan pazar sabahı 10'da dönmüş olmam gerekiyor. Ama gelirsem de sabah dönmem gerekiyor.
- Salih abi muallak dedi... :(

Biraz gaz verirseniz tabuları yıkarım :? çılgınım :? Biraz absürt'üm, mazoşistlik kanımda var :? Aç kalsam da o 100tl'ye acımam :?

Gazı alırsam ve Salih abi de katılırsa kim tutar beni :x

CELİL
03.Ağustos.2012, 13:36
- Koruma henüz almadım.
- İstanbulu bilmiyorum.
- İftar buluşması için uzak bir mesafedeyim.
- Celil abi bilir, (Motorun borçları ve yaptığım kazanın hasar borçları yüzünden) hala düze çıkabilmiş değilim, denizde yılana sarılmış akraba olmuş durumdayım. Gelirsem düz hesap 100tl harcamam olacak.
- Cumartesi pazar kursum olduğundan pazar sabahı 10'da dönmüş olmam gerekiyor. Ama gelirsem de sabah dönmem gerekiyor.
- Salih abi muallak dedi... :(

Biraz gaz verirseniz tabuları yıkarım :? çılgınım :? Biraz absürt'üm, mazoşistlik kanımda var :? Aç kalsam da o 100tl'ye acımam :?
Gazı alırsam ve Salih abi de katılırsa kim tutar beni :x

Cihan ben olsam o kadar yolu tek gelmem kendini sıkıntıya sokma bence 8)

cihan54
03.Ağustos.2012, 13:39

Heh tüm gazımı aldın abi valla helal olsun :mrgreen:

mrtglc
03.Ağustos.2012, 13:45
bende geliyom bende geliyom :)

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 14:29

CELİL abi sen yapma abi ya :mrgreen: ne güzel 95 oktan veriyordum sen LPG ye düşürdün :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Güncel liste
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6 - eralp_goksu+1
7-8 - ağa +1
9 - Salih ?
10 - mrtglc
11 -
12

ağfndrdm
03.Ağustos.2012, 14:50
madem 20 lira madem alışveriş merkezi olmaz o zaman
imitasyonculuk yaparız bizde
ALINTI,
u seneki iftar yemeğimizi yöresel köftesi ile meşhur olan Besin köftede açacağız

Kişi başı 20 TL olan menümüzde;
1- Çorba
2- Karışık ızgara tabağı (Köfte, tavuk & garnetür)
3- Mevsim salatası
4- Sınırsız içecek
5- Vee tatlıı
ÇAYLARDA MOTOR DELİSİNDEN

ben bulamam diyen olursa şişli etfal hastanesinin sokağına RIDVANın iş yerine gelsin 20:20 iftar yerine hareketimizidr

mekan şişli dedir

adres:sıracevizler cad. no:51/A bomonti-şişli
AYNI ŞEKİLE BAŞKA GÜN N;)
tamam derseniz rezervasyonu yaptırırım hemen

ağfndrdm
03.Ağustos.2012, 14:55

klasik salih özler tavır ve hareketleri:mrgreen:

Salih
03.Ağustos.2012, 15:12
klasik salih özler tavır ve hareketleri:mrgreen:
Evet.. Kız olsaydım anam Nazlı koyacaktı adımı..:mrgreen:
Söz vermeyi sevmem, verdi mi de tutarım (yoksa ben delikanlı mıyım?:mrgreen:)

Erkan 28
03.Ağustos.2012, 16:21

tek kelime
MÜKEMMEL :p:p

ağfndrdm
03.Ağustos.2012, 16:23

senin ismin tahir olmalıymış aslında:p

CELİL
03.Ağustos.2012, 16:43
gençler indirim sitesi yakalaco da bir yer buldum açık büfe ve kişi sayısı arttıkça fiyat düşüyor ama fazla lüks bizi alırlarmı acep bir acil dönüş yapın kupon almak için sınırlı zaman var

http://www.yakala.co/firsat/istanbul-avrupa/6677/-bogaz-a-nazir-iftar-keyfi-27-50-tl--yakala.co-istanbul-avrupa-firsati/7

cihan54
03.Ağustos.2012, 16:45
gençler indirim sitesi yakalaco da bir yer buldum açık büfe ve kişi sayısı arttıkça fiyat düşüyor ama fazla lüks bizi alıralrmı acep bir aacil dönüş yapın kupon almak için sınırlı zaman var

http://www.yakala.co/firsat/istanbul-avrupa/6677/-bogaz-a-nazir-iftar-keyfi-27-50-tl--yakala.co-istanbul-avrupa-firsati/7

Vaşşşş bak yine gaza geldim :x:p

CELİL
03.Ağustos.2012, 17:36
gençler indirim sitesi yakalaco da bir yer buldum açık büfe ve kişi sayısı arttıkça fiyat düşüyor ama fazla lüks bizi alırlarmı acep bir acil dönüş yapın kupon almak için sınırlı zaman var

vaz geçtim bu mekanda rahat edmeyizz montlar kasklarla masalardaki halimizi düşündüm :mrgreen:

Umut can
03.Ağustos.2012, 17:52
vaz geçtim bu mekanda rahat edmeyizz montlar kasklarla masalardaki halimizi düşündüm :mrgreen:

Hiç bişeycik olmaz, smokinlerle gidersiniz. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Kaskları da bir kenara koydunuz mu tamamdır. :p:p

eralp_goksu
03.Ağustos.2012, 19:12
Bugün Ataköy 1. kısım çarşida (2 de olabılır) (bilenler icin soylıyeyım venus pastanesının yanı) bıyer gordum 20 Tl'ye iftar hos bıyere benzıyodu. :D yesıllıkler ıcınde falan :)

CELİL
03.Ağustos.2012, 20:57
Bugün Ataköy 1. kısım çarşida (2 de olabılır) (bilenler icin soylıyeyım venus pastanesının yanı) bıyer gordum 20 Tl'ye iftar hos bıyere benzıyodu. :D yesıllıkler ıcınde falan :)
olabilir ama ataköy ün içi çok karışık bilmeyen zor bulur 8)

ağfndrdm
03.Ağustos.2012, 21:39

hacım iyimiş buranın menusu
eğer dedğin gibi cafcaflı bi yerse vestiyeri de vardır
kupon almamızadagerekyok
bowling teki gibi çözeriz

CELİL
03.Ağustos.2012, 22:34
hacım iyimiş buranın menusu
eğer dedğin gibi cafcaflı bi yerse vestiyeri de vardır
kupon almamızadagerekyok
bowling teki gibi çözeriz
istersen yarın gidip buraya ve alternatif yerlere bakalım :)

eralp_goksu
03.Ağustos.2012, 23:33
atakoy olucaksa merkezı bır gorusme noktası ayarlarız orda bulusuruz ben gotururum sızı mekana 8)

enginogurlu
04.Ağustos.2012, 17:48
o kadar lüküs bi yere gitmemize ne gerek var yahu rahat edemedikten sonra :D

osmankzlkaya
06.Ağustos.2012, 01:51
selamun aleyküm ağabeyler..
iftar için bi mekan mı olması lazım zeytin peynir taze ekmek vs. birşeyler alsak açık alanda yesek fena mı olur?
nacizane fikrimdir?
mesela florya sahilde?

CELİL
06.Ağustos.2012, 09:59
selamun aleyküm ağabeyler..
iftar için bi mekan mı olması lazım zeytin peynir taze ekmek vs. birşeyler alsak açık alanda yesek fena mı olur?
nacizane fikrimdir?
mesela florya sahilde?
a.s. Osman :D
dediğinide bir ara yapabiliriz ama insan iftarda daha özel olsun istiyor ve florya bana çok uygun ama ümraniyeden gelecek arkadaşa işgence olur o yüzden buluşacagımız mekanın daha orta bir semtte olması uygun olur 8)

Erkan 28
06.Ağustos.2012, 10:59
Hala netleştiremedikmi bir yer?

CELİL
06.Ağustos.2012, 11:31
Buraya ne dersiniz fiatta çok uygun

http://www.yakala.co/firsat/istanbul-avrupa/6821/tarihi-bursa-koftecisi-nde-iftar-keyfi-14-90-tl/7

enginogurlu
06.Ağustos.2012, 11:39
Abi menude fiyatta super olabiletesi cok yuksek bi yer bence

Emre
06.Ağustos.2012, 11:49
Abi Anadolu yakasından geleceklerede hitap ediyor, güzel bence fiyat olarakta çok iyi duruyor.

CELİL
06.Ağustos.2012, 11:54
11.08.2012 cumartesi akşamı

Güncel liste
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 -
12 -

ağfndrdm
06.Ağustos.2012, 12:36
Buraya ne dersiniz fiatta çok uygun

http://www.yakala.co/firsat/istanbul-avrupa/6821/tarihi-bursa-koftecisi-nde-iftar-keyfi-14-90-tl/7

celil burası iyimiş
ara mekanı 15 kişilik rezervasyon yaptır. parayı elden vereceğiz de
cumartesi gideriz

Emre
06.Ağustos.2012, 12:45
Güncel liste
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 -
12 -

Güncel liste
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 - 12 - emre + 1
13 -

demiratlı
06.Ağustos.2012, 12:48
yakala co dan kupon mu almak gerekiyo şimdi ? böle çetrefilli işleride hiç sevmiyorum yaa :) bide tarih neydi ?

ağfndrdm
06.Ağustos.2012, 12:50
yakala co dan kupon mu almak gerekiyo şimdi ? böle çetrefilli işleride hiç sevmiyorum yaa :) bide tarih neydi ?

celil bi mekanıu arasın sorsun parayı elden verebilirmiyiz diye
panik yok , panil yok:mrgreen:

CELİL
06.Ağustos.2012, 15:13
Arkadaşlar son baktığımız köftecide olmadı :(:x:x:x
mekan cumatesi kapalıymış hafta içi çalışıyorlarmış :(
en iyisi herkes evden sandaviç ini alsın sahile gelsin:mrgreen:
Eskiden sahillerde köfte ekmek satan arabalar olurdu yokmu hala böyle yer ?

mrtglc
06.Ağustos.2012, 16:54
Arkadaşlar son baktığımız köftecide olmadı :(:x:x:x
mekan cumatesi kapalıymış hafta içi çalışıyorlarmış :(
en iyisi herkes evden sandaviç ini alsın sahile gelsin:mrgreen:
Eskiden sahillerde köfte ekmek satan arabalar olurdu yokmu hala böyle yer ?

termosada bastıkmı çayı ohh tadından yenmez valla :)

Erkan 28
06.Ağustos.2012, 17:31
Celil abi boşver mekanı felan hep beraber gidelim arnavutköy sahile orada hazırlarız birşeyler nede olsa maksat birlikte olmak değilmi hep beraber yapar, yer içer ilerleyen saatlere kadar boğaza karşı muhabbetimizi ederiz bir kaç tur atarız

CELİL
06.Ağustos.2012, 17:56
Celil abi boşver mekanı felan hep beraber gidelim arnavutköy sahile orada hazırlarız birşeyler nede olsa maksat birlikte olmak değilmi hep beraber yapar, yer içer ilerleyen saatlere kadar boğaza karşı muhabbetimizi ederiz bir kaç tur atarız
olmuşken güzel iftara özel olsun istiyorum piknik işi her zaman olur bana mekan bulun arkadaşlar :mrgreen:8)

cihan54
06.Ağustos.2012, 18:26
olmuşken güzel iftara özel olsun istiyorum piknik işi her zaman olur bana mekan bulun arkadaşlar :mrgreen:8)

Sapanca-Kırkpınar Casablanca Restaurant :x

ağfndrdm
06.Ağustos.2012, 18:45
http://firsatsiteleri.com.tr/firsat-siirt-fatih-buryan-salonu-nda-kebabiyla-iftariyelikleriyle-zengin-iftar-menusu-24500.html
burası uyarsa hemen bağlamayı halledebilirim

ağfndrdm
06.Ağustos.2012, 18:58
hacılar biraz araştırdım ve
şunları buldum bana bırakırsanız
ilk link bafra pidecisi derim
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/yoresel-malzemelerle-hazirlanan-odun-atesinde-pisen-pideleriyle-unlu-bafra-pidede-ramazan-menuleri-15-tlden-baslayan-fiyatlarla
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/ciger-cigerci-de-yenir-canim-cigerim-yeni-adresinde-muhtesem-bir-menu-ile-sizlere-ziyafet-cekmeye-hazirlaniyor-10-sis-ciger-ezme-pismis-sogan-kozde-biberdomates-sumakli-sogan-cig-kofte-ayran-sutlac-sinirsiz-cay-35-tl-yerine-1290-tl
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/camlicanin-muhtesem-manzarasi-esliginde-iftar-keyfi-terrace-34te-zengin-menu-2490-tl-2-ve-4-kisilik-seceneklerle-17
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/canim-cigerimde-ramazan-ayina-ozel-muhtesem-iftar-menusu-1-kisilik-50-tl-yerine-1990-2-ve-4-kisilik-secenekleriyle
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/dogayla-ic-ice-camli-bahce-cafemside-ramazanda-iftar-firsati-iftariyelik-corba-salata-izgara-kofte-icecek-cay-ikramiyla-birlikte-30-tl-yerine-sadece-15-tl
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/bu-lezzetlerin-tadi-damaginizda-kalacak-firat-kebap-ve-ciger-salonunda-icli-kofteden-kebap-cesitlerine-zengin-iftar-yemegi-menusu-40-tl-yerine-1990-tl

Erkan 28
06.Ağustos.2012, 19:53
http://www.firsatbufirsat.com/firsat/sisli-bursa-iskenderde-muhtesem-iftar-sofrasina-davetlisiniz-sisli-bursa-iskenderde-iftar-sofrasi-kisi-basi-41-tl-yerine-1990-tl
burası nasıl beyler

Güncel liste
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 - 12 - emre + 1
13 -

CELİL
06.Ağustos.2012, 21:09
http://www.firsatbufirsat.com/firsat...yerine-1990-tl (http://www.firsatbufirsat.com/firsat/sisli-bursa-iskenderde-muhtesem-iftar-sofrasina-davetlisiniz-sisli-bursa-iskenderde-iftar-sofrasi-kisi-basi-41-tl-yerine-1990-tl)

arkadaşlar theonlygun (erkan) ın buldugu üssteki linkteki yerle ağa konuştu mekana 15 kişilik rezarvasyon yaptırdı ödemeyi mekana yapıcaz adresi herkes bulabilirmi isterseniz ortak bir toplantı yeri belirleyip birilkte gidelim :D
linkte yol haritası var
adres :
Abide-i Hürriyet Cad. No:282 Şişli, İstanbul
Tel: 0 (212) 225 72 17

enginogurlu
06.Ağustos.2012, 21:54
Güncel liste
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 - 12 - emre + 1
13 - engin
14-

cumartesi gideceğiz dimi

av. Cevdet Yılmaz
06.Ağustos.2012, 22:24
arkadaşlar [/B][B]theonlygun (erkan) ın buldugu üssteki linkteki yerle ağa konuştu mekana 15 kişilik rezarvasyon yaptırdı ödemeyi mekana yapıcaz adresi herkes bulabilirmi isterseniz ortak bir toplantı yeri belirleyip birilkte gidelim :D
linkte yol haritası var
adres
Celilim buluşma noktasını beşiktaş da kahvaltı organızasyonu oncesi buluştuğumuz meydan yapalım ozaman:)

ağfndrdm
06.Ağustos.2012, 23:16
1. - Celil abi
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 - 12 - emre + 1
13 - engin
14- cevdet
15-tuneray

CELİL
06.Ağustos.2012, 23:59
RAPTOR RIDERS AİLESİ İFTAR YEMEĞİ BULUŞMASI

11 AĞUSTOS CUMATESİ

BULUŞMA YERİ : BEŞİKTAŞ VAPUR İSKELESİ ÖNÜNDEKİ ÇAY BAHÇELERİNİN ÖNÜNDE
SAAT: 19.00 da
HAREKET: 19.15 HAREKET İLE REZARVASYON YAPILAN MEKANA TOPLU SÜRÜŞ

http://www.firsatbufirsat.com/firsat...yerine-1990-tl (http://www.firsatbufirsat.com/firsat/sisli-bursa-iskenderde-muhtesem-iftar-sofrasina-davetlisiniz-sisli-bursa-iskenderde-iftar-sofrasi-kisi-basi-41-tl-yerine-1990-tl)

arkadaşlar theonlygun (erkan) ın buldugu üssteki linkteki yerle ağa konuştu mekana 15 kişilik rezarvasyon yaptırdı ödemeyi mekana yapıcaz :D
linkte yol haritası var
adres :

1. - CELİL
2. - Theonlygun (erkan)
3-4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - mrtglc
10-11- emre + 1
12 - engin
13- cevdet
14- tuneray

osmankzlkaya
07.Ağustos.2012, 01:03
iftardan sonra plan nedir?

CELİL
07.Ağustos.2012, 08:17
iftardan sonra plan nedir?

iftar yemeğinden sonra sahile çay bahçesine inip muhabbet ederiz 8)

ağfndrdm
08.Ağustos.2012, 02:05

11 AĞUSTOS CUMATESİ

arkadaşlar theonlygun (erkan) ın buldugu üssteki linkteki yerle ağa konuştu mekana 15 kişilik rezarvasyon yaptırdı ödemeyi mekana yapıcaz :D
linkte yol haritası var
adres :

1. - CELİL
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 - 12 - emre + 1
13 - engin
14- cevdet
15-tuneray

gü,,..,ncel

CELİL
08.Ağustos.2012, 11:24

11 AĞUSTOS CUMATESİ

linkte yol haritası var
adres :

1. - CELİL
2. - Theonlygun (erkan)
3.4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - salih ?
10 - mrtglc
11 - 12 - emre + 1
13 - engin
14- cevdet
15-tuneray

BAŞKA GELEN YOKMU BU KADARMIYIZ ?

:x:x:x

Salih
08.Ağustos.2012, 11:47
Celil abi tahmin ettiğim gibi C.tesi günü istemeye istemeye Avcılar'da aile içi iftara davetliyim:(, teyzemizin adetidir bayram öncesi son haftasonunda C.tesi günü iftar vermek:x.

cihan54
08.Ağustos.2012, 12:22
Celil abi tahmin ettiğim gibi C.tesi günü istemeye istemeye Avcılar'da aile içi iftara davetliyim:(, teyzemizin adetidir bayram öncesi son haftasonunda C.tesi günü iftar vermek:x.

Boşver abi gel biz senle pazar izmitte yapalım iftar :x:p

CELİL
08.Ağustos.2012, 12:36
salih teyzeye selamlar bu bayramdan önceki son hafta değil bir sonraki son hafta sonu değiştirsin proğramını :mrgreen:8)

ozguralic
08.Ağustos.2012, 13:05
Yemek doğru seçim ama dikkat edin soya kıymasını basmış olmasınlar et diye. Artık iskenderi bile yiyemez olduk.

Salih
08.Ağustos.2012, 13:12
Yemek doğru seçim ama dikkat edin soya kıymasını basmış olmasınlar et diye. Artık iskenderi bile yiyemez olduk.

Bursa'da bile soya basıyorlar demek İskendere. :x

salih teyzeye selamlar bu bayramdan önceki son hafta değil bir sonraki son hafta sonu değiştirsin proğramını :mrgreen:8)
Abi haftaya C.tesi arefe. Pazar günü yurt genelinde parti var.:mrgreen:

ağfndrdm
08.Ağustos.2012, 23:28
konuyu tam takip edemedim ama salih bi yerlerde yan çizmiştir:p

Salih
08.Ağustos.2012, 23:33
konuyu tam takip edemedim ama salih bi yerlerde yan çizmiştir:p

bkz.6 mesaj aşağısı.
Dublörümü göndereyim.:mrgreen:

enginogurlu
09.Ağustos.2012, 10:28
Hadi hayirlisi c.tesiyede bisey kalmadi :)

CELİL
09.Ağustos.2012, 10:44

11 AĞUSTOS CUMATESİ

linkte yol haritası var
adres :

1. - CELİL
2. - Theonlygun (erkan)
3-4 - ibanez_one +1
5.6- eralp_goksu+1
7-8- ağa +1
9 - mrtglc
10-11- emre + 1
12 - engin
13- cevdet
14- tuneray
15- Murat- bursa
16- Özgür- bursa

ibanez_one
11.Ağustos.2012, 02:08
celil abi ben haftasonu çalıştığımdan dolayı 7 de çıkıp direk mekana gidicem beşiktaşta bekleme olmasın bilginize....8)

ibanez_one
12.Ağustos.2012, 03:02
HARİKA BİR İFTAR ORGANİZASYONUYDU, HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :cheesy:
SAYIMIZ BİR HAYLİ İYİDİ...nazar
BİR DAHAKİ ORGANİZASYONDA GÖRÜŞMEK ÜZERE ÇOK ÇOK MEMNUN OLDUM...:D

RESİMLERLE PEKİŞTİRELİM :)8)

ağfndrdm
12.Ağustos.2012, 05:03
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/246874_394147297300712_406764693_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/578934_394147337300708_601147706_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/312916_394147393967369_1802267967_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558374_394147440634031_1798450647_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/625663_394147487300693_1966989319_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/574484_394147580634017_1608078249_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431137_394147607300681_1358622023_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/313028_394147627300679_1986913673_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431415_394147663967342_185028890_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/530257_394147677300674_26570077_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486428_394147827300659_1129409577_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580763_394147850633990_67193394_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/388055_394147893967319_699338578_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/296933_394147940633981_551809404_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/405245_394147983967310_661117334_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422278_394148040633971_1935706143_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/386844_394148093967299_2060420877_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/405521_394148217300620_2017947964_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/229039_394148303967278_253062734_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/217888_394148417300600_1430301581_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/319439_394148570633918_374282283_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/183601_394148837300558_203588122_n.jpg

enginogurlu
12.Ağustos.2012, 08:07
Harika bir iftar yemegiydi katilim guzeldi gelen herkesin tekerine saglik bayramdada bi bayramlasma kahvaltisimi yapsak napsak :) resimlerde muthis ellerinize saglik

eralp_goksu
12.Ağustos.2012, 15:27
Sizlerle tanışmak çok guzeldı. Cok sıcak bır ortamdı. Sizi tanıdıgma cok memnun oldum :) Keşke daha çok gorusebilsek :) Bayramdan sonraya bir uzun yol mu yapsak. Mesela Engin Abinin fikri. Bıyerlere kahvaltıya gidelim :) ne dersınız :)

cihan54
12.Ağustos.2012, 15:34
Gelemesek de göremesek de o grup bizim grubumuzdur :mrgreen: Tekerinize sağlık gençler. Nice buluşmalarınız böyle güzel olsun inşallah. 8)

Ben de gelecektim de kısmet olmadı. Raptorculara sevgiler Salih abiye selamlar Celil abiye saygılar :cheesy:

Emre
12.Ağustos.2012, 17:37
Evet arkadaşlar organizasyon için çok teşekkürler, keyifli vakit geçirdik. Yeni arkadaşlarla tanışmamıza vesile oldu, pekte iyi oldu :) Birazdan bendeki resimleride yüklüyorum. Hareket halindeyken çektiğimiz için biraz bulanık ama artık idare edeceğiz. Ankara ekibi kadar profesyonel olamadık daha bu konularda :)

Emre
12.Ağustos.2012, 18:12
Buyrun resimler, taze tazee :)

http://img821.imageshack.us/img821/3237/img0170ga.jpg
http://img829.imageshack.us/img829/9864/img0171pq.jpg
http://img515.imageshack.us/img515/809/img0172qy.jpg
http://img405.imageshack.us/img405/900/img0173pc.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/5962/img0174wt.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/1259/img0175ye.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/8141/img0176qh.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/5107/img0181lk.jpg
http://img688.imageshack.us/img688/6026/img0186hp.jpg
http://img641.imageshack.us/img641/4351/img0187nf.jpg
http://img513.imageshack.us/img513/94/img0188iv.jpg
http://img850.imageshack.us/img850/4324/img0189zk.jpg
http://img577.imageshack.us/img577/3048/img0192p.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/6695/img0193wd.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/8721/img0195lz.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/6295/img0199ru.jpg
http://img843.imageshack.us/img843/2290/20120811214454.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/2967/img0201lxn.jpg
http://img6.imageshack.us/img6/3908/img0206zuc.jpg

Emre
12.Ağustos.2012, 18:17
Buradan gezinmek zor geliyorsa, aşağıdaki link' ten web albüme girip rahatça bakınabilirsiniz.

http://img843.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=20120811214454.jpg

CELİL
12.Ağustos.2012, 19:03
ARKADAŞLAR HARİKA BİR TOPLANTI OLDU KATILAN HERKESE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER
RESİMLER HARİKA EMEKLERİNİZE SAĞLIK nazarnazarnazarnazarnazarnazar

mrtglc
12.Ağustos.2012, 22:11
Murat Diyarbakırdan bildiriyor:) herkese çok teşekkürler arkadaşlar iş dolayısı ile erken ayrılmak zorunda kalsamda benim için 10 numara 5 yıldız bi organizasyondu. Nice organizasyonlarda buluşmak üzere.

Umut can
12.Ağustos.2012, 22:33
On numara gezi olmuş.. Resimler harika. :cheesy: Belli ki güldür güldür İstanbul'u inletmişsiniz, helal olsun.. 8):mrgreen:

reshoden
13.Ağustos.2012, 02:55
Güzel geziydi ben de memnun kaldım her şeyden. teşekkür ederim

CELİL
13.Ağustos.2012, 20:24
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417361_495356547158635_1593188841_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255351_495356940491929_1813972369_n.jpg

Erkan 28
13.Ağustos.2012, 22:12
4 günlük aradan sonra tekrar merhabalar :mrgreen:

Bana soracak olursanız İftar yemeği organizasyonu mükemmel oldu. Başta celil abi olmak üzere emeği geçenler ve katılan arkadaşları tek tek kutluyorum, (gelemeyen arkadaşlar çatlasın demi CİHAN :mrgreen: ).
Daha nice hoş sohbetli günler geçirmemiz dileğiyle

Bir kaç fotoda benden 8)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buutp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buuu4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buuuk.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buuuv.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buuvc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buuvl.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1208.hizliresim.com/10/f/buuw2.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
nazarnazarnazar

reshoden
13.Ağustos.2012, 23:11
Son motor güzelmiş :D :D :D

Erkan 28
13.Ağustos.2012, 23:27
Son motor güzelmiş :D :D :D

sesi mükemmel