PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : INCININ MOTORU TESLİM ETTİM ARKADAŞLAR

GOKHAN
26.Mayıs.2007, 23:57
BU RESIM ILK HALI
http://upload8.postimage.org/525397/1.jpg (http://upload8.postimage.org/525397/photo_hosting.html)
VESONRAKI HALLERI

http://upload8.postimage.org/525735/2.jpg (http://upload8.postimage.org/525735/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/525761/3.jpg (http://upload8.postimage.org/525761/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/525771/4.jpg (http://upload8.postimage.org/525771/photo_hosting.html)

DETAY RESIMLERI YAYINLAMIYORUM BAKALIM BEYENECEKMISINIZ.
HOCAMI BIRAZ UZDUK AMA IYI OLMASI ICIN ÇALIŞTIM ODA ZAMAN ALDI

inci
27.Mayıs.2007, 00:05
Aşk olsun ya; üzülmedim sabırsızlandım , özledim ,ama değdi ,falla değdi acaip güzel olmuş :cheesy: :D .... hiç zorlamadan baktım 90 ı bulmuşum.... vay dedim, hemde ne vay ....e-5 e çıksam uçucaz herhalde :evil: ... ama sözüm var sevdiklerime, dikkat edicem ,meraklanma sakın öncelikle sana sözüm var... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

yenikoylu_ua
27.Mayıs.2007, 00:06
Hayırlı olsun hocam alllah kaza bela vermeden inşallah

inci
27.Mayıs.2007, 00:11
çok teşekkür ederim ... amin hepimiz kaza bela görmeyelim ...
Gökhan"cığım ALLAH ne muradın varsa versin, emeklerin değerlendirilemez......

GOKHAN
27.Mayıs.2007, 00:14
MUTLU OLDUĞUNU GÖRMEK YETER BACIM

ÇeLeBi MuRaT
27.Mayıs.2007, 00:24
Örtmenim hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin..

inci
27.Mayıs.2007, 00:42
Örtmenim hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin..

Amin Murat"çığım. :D ..Sanada hayırlısıyla güzel bir makina nasip etsin MEVLAM... :D

aslanburclu
27.Mayıs.2007, 01:05
hocam çok güzel olmuş valla hemde fitesli cinsinden güle güle bin gökhanında eline sağlık yanlız bi tarafları eğrimi olmuş ne tam anlayamadım amaaa :P :P :P :P :mrgreen:

inci
27.Mayıs.2007, 01:13
amin komtanım güzel olmuş dimii :cheesy: :cheesy: :cheesy: .........düzeltiriz komtanımmmmmmmm :evil: :evil: :evil: :cheesy: :cheesy:

madend
27.Mayıs.2007, 01:34
Hayırlı olsun hocam motorunuz çok güzel olmuş.

inci
27.Mayıs.2007, 01:36
Hayırlı olsun hocam motorunuz çok güzel olmuş.

çok teşekkür ederim :D

polo
27.Mayıs.2007, 02:08
güle güle kullan yolun açık olsun inci kardeş...............................

inci
27.Mayıs.2007, 02:41
güle güle kullan yolun açık olsun inci kardeş...............................

Teşekkür ederim :D .....,hepimizin yolu daima açık olsun :cheesy: :cheesy:

agresus
27.Mayıs.2007, 02:44
Alelemin ilk harbi modifiyeli costum regali oldu.... hayırlı uğurlu olsun.... Gökhan abi ellerine sağlık.... pek şık ve ataletli duruyo... püsüklet oldu tay yawww.... Maşşallah... Mevlam nazarlardan esirgesin.... :mrgreen:

inci
27.Mayıs.2007, 02:49
Alelemin ilk harbi modifiyeli costum regali oldu.... hayırlı uğurlu olsun.... Gökhan abi ellerine sağlık.... pek şık ve ataletli duruyo... püsüklet oldu tay yawww.... Maşşallah... Mevlam nazarlardan esirgesin.... :mrgreen:

amin ... küheylan oldu yafff ....

aidikurt
27.Mayıs.2007, 03:06
bacım hayırlı olsun :)

RızaHoşgör
27.Mayıs.2007, 11:12
inci iyi günlerde tekerine taş gelmeden bin emi

inci
27.Mayıs.2007, 11:25
Adminim , çok teşekkür ediyorum , :D

Rıza"cığım ;iyi günler de, hep beraber kullanalım ,ve hiç birimizin tekerine taş değmesin de ağzımızın tadı bozulmasın :cheesy: :D

RızaHoşgör
27.Mayıs.2007, 11:32
bu arada gökhan kardeş ve mustafa usta nın da ellerine sağlık:alkis:.sanırım türkiyedeki ilk costum regal bu makina oldu.belkide dünyada ha.

okan
27.Mayıs.2007, 12:33
örtmeniiiiimmmmmm.... ne kadar güsel duruyosunuz motorun üstünde.... valla motor size çok yakışıyo....allah nazarlardan saklasın....

banada sıkıntı olacak bu pozlarınız :evil: ...evde birileri pirelenmeye başladı motor motor diye..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hayırlı uğurlu olsun yeni hali gerçekten güssel olmuşş.... bi çadır bi uyku tulumu ... daha sizi kimse tutamass..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ykonu
27.Mayıs.2007, 12:47
hcoam hayırlı olsun ama bende isterim böyle afillisinden :cheesy: detaylarını alsamda bende yapsam olmamı bee sevindirin kardeşinizi :roll:

yaw yeni farkettim bu vitesliymiş aman hocam hızlı gider bu hız bana zarar hanım kızıo bana sadece çantalar yeter :) :)

GOKHAN
27.Mayıs.2007, 14:56
SAOL KARDEŞİM ELİMDEN GELDİĞİNCE İYİBİŞEY YAPMAYA ÇALIŞTIM.
RIZACIM TESEKKURLER MUSTAFA ÇOK YOĞUN OLDUĞU İÇİN MOTORU BEN TOPLADIM VE OYÜZDEN ZAMAN ALDI İŞİMDEN AYIRDIĞIM ZAMANDA MOTORU BİTİRDİM

polo
27.Mayıs.2007, 15:56
hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullaman dilegimle :)

thoraman
27.Mayıs.2007, 18:18
hayırlı olsun örtmenim güle oynaya binin... :cheesy:

acayüp
27.Mayıs.2007, 18:58
Hayırlı ugurlu olsun.Deponun altındaki üçgen boşluk bundan daha güzel değerlendirilemezmiş.Çok havalı olmuş.

MotoJunior
27.Mayıs.2007, 19:50
hayırlı olsun işallah bunun şerefine bi çay daha içeriz

doğan
27.Mayıs.2007, 22:14
hayırlı olsun güle güle kullanın :)

BULL
28.Mayıs.2007, 00:47
WALLA SÜPER OLMUŞ
GÜLE GÜLE PİNİNİZ... :)

agresus
28.Mayıs.2007, 02:51
SAOL KARDEŞİM ELİMDEN GELDİĞİNCE İYİBİŞEY YAPMAYA ÇALIŞTIM.
RIZACIM TESEKKURLER MUSTAFA ÇOK YOĞUN OLDUĞU İÇİN MOTORU BEN TOPLADIM VE OYÜZDEN ZAMAN ALDI İŞİMDEN AYIRDIĞIM ZAMANDA MOTORU BİTİRDİM

ah be güssel abim... sen napıyon bööleee... emeğine sağlık... bi e benim makinaya el atsan... sibop ayarı hak getire valla... nerde benim düzlükte 130ları gören makinemmm... bi el at be abiii.... :mrgreen: hafta içi bi röne falan mı yapsak şöölee beşiktaş üstünden falan... maksat örtmenim yol yapsın....

alper_tim
28.Mayıs.2007, 10:11
hayırlı olsun inci örtmenim
allah kaza bela vermesin
allah tekerini düz bastırsın

emrahss
28.Mayıs.2007, 10:14
iyi günlerde kullan hocam..

inci
28.Mayıs.2007, 11:02
arkadaşlar herkese çok çokkk teşekkür ederim ....
iki gündür kullanıyorum benim küheylanı, şimdilik çok mutluyum ALLAH bozmasın....

kawa500
28.Mayıs.2007, 11:08
Hocam hayırlı olsun motorunuz........

yapan arkadaşlarında ellerine sağlık......

siyahus
28.Mayıs.2007, 11:25
Hayırlı olsun motorunuz , Güle güle kullanın :cheesy:

aidikurt
28.Mayıs.2007, 11:30
GOKHAN baba kendini baya özlettin valla artık bizi sevmiyormusun ayıp oluyor valla bir ara katılda toplantılarımızdan birine yüzünü görelim

inci
28.Mayıs.2007, 11:34
kawa500,siyahus ; çok teşekkür ederim

okan
28.Mayıs.2007, 11:40
bisde bissürü iltifat ettik örtmeniimm... aaaaaaaaaaaa.....bi teşekkürü haketmedikmi... :roll: :roll: :roll: :| :shock: :| :o :) :happy: :o :) :lol: :mrgreen: :scared:

inci
28.Mayıs.2007, 11:51
bisde bissürü iltifat ettik örtmeniimm... aaaaaaaaaaaa.....bi teşekkürü haketmedikmi... :roll: :roll: :roll: :| :shock: :| :o :) :happy: :o :) :lol: :mrgreen: :scared:

canım yaaa :(
fallaa görmemişim şimdi geri döndüm baktım özür dilerimmmmmmmmmmmmmmm...... :( :( :(

eee senin kaçarın yok alıcan OYA "cığıma bi püsüklet .... :evil: :evil: :evil:
bu arada iltifatına teşekkür ederim yaa falla utanıyorum heeeeee.. :oops: .ama çok mutlu oldumm yakıştırmana :cheesy: . çünkü iyi tepkileri bir sizlerden alıyorum ,sokaktaki tepkileri anlatsam şaşarsınız :x ..çok üzücü şeylerde söylüyorlar :x :( ...bu yüzden sizlerden olumlu şeyler duymak çoooook hoşuma gidiyo... :D :D .

moonchild
28.Mayıs.2007, 11:54
Örtmenim hayırlı uğurlu olsun, allah kazadan, arızadan ve nazardan saklasın... O çok üzücü şeyleri söyleyenlerin eşgallerini verirseniz kask kafadayken kafa atmak suretiyle pozitif düşüncelerini bülbül gibi şakımalarını sağlayabiliriz :)

Ha yok kaba kuvvet kullanmayalım derseniz güzel Türkçemizde onlara söylenecek çok şık bir cümle var: Halt etmişler!!!! :evil:

ilkerkoparal
28.Mayıs.2007, 12:45
inci kardeş hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Gökhan abicim ellerine sağlık. Umarım uygulamanız şaseyle uyum içinde sorunsuz çalışır.

Kino
28.Mayıs.2007, 13:53
inci harkulade motor olmuş ALLAH KAZA BELA VERMESİN

Gökhan üstad sen bir acaip manyaq adammışsın be üstad valla bilaaha ne yapmışsın abicim bu ne yaaa allah sana uzun ömürler versin

ama inci senin resmini de kim çektiyse güzel çekmiş tam debriyaj ve vites küçültürken helal olsun

koruma demirlerin ne zaman takılıyor oda güzel hava verecek umarım.

herşeyi ile mükemmel allah nazardan, kem gözlerden esirgesin.

FATİH
28.Mayıs.2007, 14:53
Ablacım çok güzel ve uyum içinde bir modifikasyon olmuş..Benim çok hoşuma gitti..Gökhan abimin ve Mustafa Usta'nın ellerine sağlık..
Allah İyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin...
Senden tek isteğim verdiğin sözleri unutma ve gaz açarken gözünün alabildiği yere kadar yolu tara ki önündeki araçların ne yapacağını önceden sezmeye çalışıp tedbir almak için yeterli zamanın olsun.. :)

inci
28.Mayıs.2007, 15:48
Örtmenim hayırlı uğurlu olsun, allah kazadan, arızadan ve nazardan saklasın... O çok üzücü şeyleri söyleyenlerin eşgallerini verirseniz kask kafadayken kafa atmak suretiyle pozitif düşüncelerini bülbül gibi şakımalarını sağlayabiliriz :)

Ha yok kaba kuvvet kullanmayalım derseniz güzel Türkçemizde onlara söylenecek çok şık bir cümle var: Halt etmişler!!!! :evil:

teşekkür ederim umarım hayırlı olur :D ...onların kafasına değil de ,kaska üzülürüm :evil: ,zaten böle bişeye gerek kalmıyo zira; ben motosikletimden vazgeçmeyerek onlara gerekli cevabı da vermiş oluyorum... :evil: :evil:

inci kardeş hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Gökhan abicim ellerine sağlık. Umarım uygulamanız şaseyle uyum içinde sorunsuz çalışır.
ilker teşekkür ederim :D ,amin ALLAH hiçbirimize kazalar göstermesin :D ,yaşatmasın ...,şase konusunda Gökhan"a güveniyorum o beni tehlikeye atmaz ....

inci harkulade motor olmuş ALLAH KAZA BELA VERMESİN

Gökhan üstad sen bir acaip manyaq adammışsın be üstad valla bilaaha ne yapmışsın abicim bu ne yaaa allah sana uzun ömürler versin

ama inci senin resmini de kim çektiyse güzel çekmiş tam debriyaj ve vites küçültürken helal olsun

koruma demirlerin ne zaman takılıyor oda güzel hava verecek umarım.

herşeyi ile mükemmel allah nazardan, kem gözlerden esirgesin.

baba, amin... :cheesy: iyi dileklerin için teşekkür ederim :D ....resim güzel ama ne surat asmışım ama :cry: ,çok tırsıyordum ilk önceleri , vitesi ne yapıcam,becerebilecekmiyim? :? diye... ama oldu işte, yarım saat sürdü alışmam .....koruma demirini de taktırmak lazım ama ben nereye gidicem ,nasıl takılıcak ne yapmam lazım bilmiyorum ki .... :? :? :? :?

Ablacım çok güzel ve uyum içinde bir modifikasyon olmuş..Benim çok hoşuma gitti..Gökhan abimin ve Mustafa Usta'nın ellerine sağlık..
Allah İyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin...
Senden tek isteğim verdiğin sözleri unutma ve gaz açarken gözünün alabildiği yere kadar yolu tara ki önündeki araçların ne yapacağını önceden sezmeye çalışıp tedbir almak için yeterli zamanın olsun.. :)

amin :D ..dikkat edicem inşaallah... :|

ToMCaT
28.Mayıs.2007, 15:49
hayırlı olsun öğretmenim allah kaza bela vermesin....

inci
28.Mayıs.2007, 15:50
hayırlı olsun öğretmenim allah kaza bela vermesin....

TEŞEKKÜR EEDERİM :D .amin.. hepimize kazasız sürüşler nasip etsen ALLAH :cheesy:

polat
28.Mayıs.2007, 19:24
öğretmenim hayırlı olsunn kazasız sürüşlerrrrr duydum egsoz gürlüyomuşş

GOKHAN
29.Mayıs.2007, 00:56
GOKHAN baba kendini baya özlettin valla artık bizi sevmiyormusun ayıp oluyor valla bir ara katılda toplantılarımızdan birine yüzünü görelim
İLK FIRSATTA GÖRÜŞECEZ ADMİNİM İŞLERİN YOĞUNLUĞU NEDEN OLDU AYRILIĞA GÜLÇİNE SELAMLAR

inci
29.Mayıs.2007, 10:48
http://upload8.postimage.org/563928/DSC01514.jpg (http://upload8.postimage.org/563928/photo_hosting.html)

dün okulda çektirdim benim küheylanla bu resmi :)

polat
29.Mayıs.2007, 10:52
örtmenim süper olmuş vallaa vitesi bilem varr :(

Aksu
29.Mayıs.2007, 10:52
İnci hayırlı olsun yeni motorunun motoru. Güle güle bin. Dün ben ordaydım. Müslüm le geldik Musatafa nın yanına senin motora bakalım diye ama sen almışsın motoru ve tam gaz çıkmışsın yola. Diğer detay bilgileri de aldık, montaj hakkında. Artık senin motor Regal Raptor Racing oldu, aman dikkat et. Allah kaza bela vermesin.

okan
29.Mayıs.2007, 10:55
yaavvv .. inci örtmenimin motoruna ne yapıldı.... biz bilmiyos valla....bi açıklama bekliyoss.... :?

polat
29.Mayıs.2007, 10:59
yaavvv .. inci örtmenimin motoruna ne yapıldı.... biz bilmiyos valla....bi açıklama bekliyoss.... :?

200 cc motor takıldı :cheesy:

agresus
29.Mayıs.2007, 11:05
İnci hayırlı olsun yeni motorunun motoru. Güle güle bin. Dün ben ordaydım. Müslüm le geldik Musatafa nın yanına senin motora bakalım diye ama sen almışsın motoru ve tam gaz çıkmışsın yola. Diğer detay bilgileri de aldık, montaj hakkında. Artık senin motor Regal Raptor Racing oldu, aman dikkat et. Allah kaza bela vermesin.

baba sen ne diyon yaww... yahu -af buyur ama- ayıp etmişsin... istanbula geliyosunda bi haber etmiyosun... hemmen bi toparlanma çekelim yahu... sana bi çay ısmarlayalım... güssel sohbetinden feyz alalım... eğer hala buralardaysan yarın akşama bi program yapalım... :roll:

inci
29.Mayıs.2007, 11:49

Okancığım; motora 200 cc motor takıldı,şase güçlendirildi,bir çok yenilik yapıldı... bunlar için ben yaklaşık 2 aydır motor bekledim ama değdi doğrusu ....
mehmet abi ; aşkolsun ya niye geleceğini yazmadın, seni görmek istedim ,

Polat çok teşekkür ederim sahiden de güzel oldu ,darısı başına ...:)

vecdi.yalin
29.Mayıs.2007, 11:58
hocam gözün aydın allah kaza bela vermesin güle güle kullan

Aksu
29.Mayıs.2007, 14:13
Şimdi mesai saatleri millet işinde gücünde rahatsız etmeyeyim dedim. Yoksa dediğiniz doğru dönüşü geç vakte alır akşam sohbeti yapabiliriz aslında neyse. Bakalım 15 Haziran gibi Cuma akşamına işleri yoluna koyarsam haber ederim.

polat
29.Mayıs.2007, 14:51
valla lazım örtmenim yetmiyo bu zaten ablama aldık bunu ben en iyisi 250 cc alim kurtulayım :( :( :(

inci
29.Mayıs.2007, 14:54
valla lazım örtmenim yetmiyo bu zaten ablama aldık bunu ben en iyisi 250 cc alim kurtulayım :( :( :(

al,al,al,al :evil: :evil:

polat
29.Mayıs.2007, 14:56
örtmenin kız arkadaşımla biniyoruz genelde amotisörleri patlatmışız :oops:

yok valla bu böle devam etmezzzzzz

inci
29.Mayıs.2007, 14:58
örtmenin kız arkadaşımla biniyoruz genelde amotisörleri patlatmışız :oops:

yok valla bu böle devam etmezzzzzz

:mrgreen: :mrgreen:yapma yaa :lol: evet o zaman kesin alıcan bir 250 RR :evil: :evil:

polat
29.Mayıs.2007, 15:01
bakıyorum 1 haftadır nette güzel bişey yakalamaya çalışıyorum :D biraz daha zaman geçsin biraz daha alışayım motora tabi maddiyat ta var örtmenim bakalım hayırlısı
ama böle giderse ayda bir amortisör değiştiricez.......

inci
29.Mayıs.2007, 15:09
canın sağolsun polat yaa :cheesy: ...vardır bir zamanı iyi bişey için, bir gün mutlaka karşına çıkar :D ..amortisörlerin hepsi senin ya yeterki ağız tadı bozulmasın ... :cheesy: :D

polat
29.Mayıs.2007, 15:11
canın sağolsun polat yaa :cheesy: ...vardır bir zamanı iyi bişey için, bir gün mutlaka karşına çıkar :D ..amortisörlerin hepsi senin ya yeterki ağız tadı bozulmasın ... :cheesy: :D

sağol örtmenimm öle valla patlasada patlamasada gezicezz :cheesy:
DD100 resimleri koydum örtmenin baya oluyor baktınmı çok güzel yapmışlar

inci
29.Mayıs.2007, 15:24

yok görmedim nereye attın resimleri ben de göreyim

polat
29.Mayıs.2007, 15:29

yok görmedim nereye attın resimleri ben de göreyim

REGAL RAPTOR modelleri / / Regal Raptor DD100E topiğinde :cheesy: