PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayramınız kutlu olsun :)

CELİL
17.Ağustos.2012, 23:35
nazar TÜM RAPTOR RIDERS nazar
AİLESİNİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN nazar:cheesy:

cihan54
18.Ağustos.2012, 00:54
Ben de aynı duygular içerisindeyim ne tesadüf :mrgreen: Herkesin mübarek ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. Nice güzel bayramlara birlikte ulaşmak dileğiyle... nazar

mrtglc
18.Ağustos.2012, 00:56
Bizde Celil abi sayesinde bu başlık altında bayram temennilerimizi iletelim raptor ailesine. Tüm arkadaşların Ramazan bayramı mübarek olsun. birlikte nice bayramları görmek dileğimle.

ibanez_one
18.Ağustos.2012, 01:03
TEŞEKKÜR EDERİM HEPİMİZİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN SAĞLIKLA NİCE BAYRAMLARA ERMENİZ DİLEĞİ İLEnazar

_KARADUT_
18.Ağustos.2012, 01:12
Herkese iyi bayramlar arkadaşlar

inaona
18.Ağustos.2012, 01:46
TEŞEKKÜR EDERİM HEPİMİZİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN SAĞLIKLA NİCE BAYRAMLARA ERMENİZ DİLEĞİ İLEnazar

Öncelikle Celil abimin sonra herkesin bayramı mübarek olsun. Herkese kazasız belasız bir bayram tatili diliyorum :cheesy:

ozguralic
18.Ağustos.2012, 01:50
Celil Abi harçlıkları hazırla geliyoruz. Bayramınız mübarek olsun :alkis:

enginogurlu
18.Ağustos.2012, 05:04
bayramımız mubarek olsun rabbim bidaki bayramı görmemizi nasıp etsin..

Emre
18.Ağustos.2012, 12:15
Amin herkese şeker tadında bir bayram diliyorum. Bu mübarek aya bir daha kavuşmak inşallah hepimize nasip olur. Dualarımızın kabul olması dileğiyle herkese iyi bayramlar dilerim.

Salih
18.Ağustos.2012, 15:55
Celil Abi harçlıkları hazırla geliyoruz. Bayramınız mübarek olsun :alkis:

Bayram sonrası gazetede manşet: Bayramda harçlık toplamak için evden ayrılan Özgür ve Salih adlı iki arkadaştan halen haber alınamıyor. En son motosikletli bir şahısla konuşurken görülen iki arkadaş hala kayıp. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Herkese iyi bayramlar..:|

ozguralic
18.Ağustos.2012, 15:57
Abi hemen ortak çıktın valla.. ama neyse takım olarak daha iyi söğüşleriz gibi geliyor :)

CELİL
18.Ağustos.2012, 19:13
Bayram sonrası gazetede manşet: Bayramda harçlık toplamak için evden ayrılan Özgür ve Salih adlı iki arkadaştan halen haber alınamıyor. En son motosikletli bir şahısla konuşurken görülen iki arkadaş hala kayıp. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Herkese iyi bayramlar..:|
çok iyi :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::cheesy:

CELİL
18.Ağustos.2012, 19:16
Abi hemen ortak çıktın valla.. ama neyse takım olarak daha iyi söğüşleriz gibi geliyor :)
en bilinen taktiği yapıyor ve bayramda tatile kaçıyorum hı hı hı :mrgreen::mrgreen::mrgreen::cheesy:

ozzy
19.Ağustos.2012, 13:02
cümleten ıyı bayramlar

Emrehan
19.Ağustos.2012, 20:40
Bayramlaşmayı kaçırmayalım. Büyüklerimin ellerinden, yaşıtlarımın ve küçüklerimin yanaklarından öperim. :mrgreen:Bayramınız kutlu olsun. :)

Alper K
19.Ağustos.2012, 23:19
iyi bayramlar 8)

Erkan 28
20.Ağustos.2012, 00:17
Herkese hayırlı bayramlar arkadaşlar, inşaallah güzel bir bayram geçirirsiniz.
Büyüklerin ellerinden küçüklerin yanaklarından öperim :)