PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 ağustos korteji

ibanez_one
26.Ağustos.2012, 04:02
http://b1208.hizliresim.com/10/u/c8lf0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

30 Ağustos’ta 5 yıldır Turkbikers Motosiklet Kulübü tarafından Bağdat Caddesi Suadiye Oteli önünden kalkan kortej bu yıl Şehitler’e saygı korteji ile birleştiriliyor. Üçüncü kez yapılacak olan şehitlere saygı sürüşü korteji bu yıl artan şehit haberleri ve terör olayları nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleştirilerek yüksek bir katılımla yollara çıkacak. Korteje bir çok motosiklet kulübü ve ferdi katılmcı olacağı sosyal medya araştırmaları sonucu kesinleşmiş durumda.
Turkbiker Motosiklet Kulübünün açıklaması şöyle;
Birçok Motosiklet Kulübünün de Katılımıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı Kortejimizi bu yıl “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ” olarak düzenliyoruz. Dosta Düşmana “BİZ BURADAYIZ” demek, değerlerinize sahip çıkmak için bize katılın.
Katılımcı motor kulüplerinden isteğimiz fermuar düzenine ve güvenli sürüş konularına hassasiyet göstermeleridir.Motorlarımızı Bayraklarımızla Donatalım, Kırmızı ve Beyaz renkler ağırlıkta giyinelim ve bu anlamlı günü daha da anlamlı hale getirelim.
PROGRAM
KORTEJ
Anadolu yakası Kortej için buluşma yeri Suadiye Oteli Önü
Buluşma Saati : 12:30
Hareket Saati : 13:00
Güzergah: Suadiye otel önünde buluşup hareketle birlikde bağdat caddesinde kortej sürüşü yaparak sonrasında Dolmabahçe’de Saat 13: 30 13:40 arası Avrupa yakası katılımcılarıyla buluşarak Taksim’den geçerek Edirnekapı Şehitliğine gidilecektir. Şehitlerimiz için dua edildikten sonra serbest olarak dönüş yapılacaktır.

ağfndrdm
26.Ağustos.2012, 06:57
istanbulda olsaydım katılırıdım ,sürüş güvenliği açısından katılacak arkadaşlara dikkatli olmalarını öneririm zira sürüş disiplini bakımondan ser olmuyor.tam bir curcunanın göbeğine düşüyorsunuz

mrtglc
26.Ağustos.2012, 17:15
görkem gidiceksen beraber gidelim burdan

CELİL
26.Ağustos.2012, 21:27
bildiğiniz gibi ben yollarda oldugumdan katılamıcam ama müsait olan arkadaşların katılımı çok iyi olur haydi elleri görelim :)

eralp_goksu
27.Ağustos.2012, 00:47
Ben de gitmeyi düşünüyorum. Bulusma yerıne bırlıkte gıdebılırız. 8)

ibanez_one
27.Ağustos.2012, 02:22
http://b1208.hizliresim.com/10/u/c8lf0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

30 Ağustos’ta 5 yıldır Turkbikers Motosiklet Kulübü tarafından Bağdat Caddesi Suadiye Oteli önünden kalkan kortej bu yıl Şehitler’e saygı korteji ile birleştiriliyor. Üçüncü kez yapılacak olan şehitlere saygı sürüşü korteji bu yıl artan şehit haberleri ve terör olayları nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleştirilerek yüksek bir katılımla yollara çıkacak. Korteje bir çok motosiklet kulübü ve ferdi katılmcı olacağı sosyal medya araştırmaları sonucu kesinleşmiş durumda.
Turkbiker Motosiklet Kulübünün açıklaması şöyle;
Birçok Motosiklet Kulübünün de Katılımıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı Kortejimizi bu yıl “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ” olarak düzenliyoruz. Dosta Düşmana “BİZ BURADAYIZ” demek, değerlerinize sahip çıkmak için bize katılın.
Katılımcı motor kulüplerinden isteğimiz fermuar düzenine ve güvenli sürüş konularına hassasiyet göstermeleridir.Motorlarımızı Bayraklarımızla Donatalım, Kırmızı ve Beyaz renkler ağırlıkta giyinelim ve bu anlamlı günü daha da anlamlı hale getirelim.
PROGRAM
KORTEJ
Anadolu yakası Kortej için buluşma yeri Suadiye Oteli Önü
Güzergah: Suadiye otel önünde buluşup hareketle birlikde bağdat caddesinde kortej sürüşü yaparak sonrasında Dolmabahçe’de Saat 13: 30 13:40 arası Avrupa yakası katılımcılarıyla buluşarak Taksim’den geçerek Edirnekapı Şehitliğine gidilecektir. Şehitlerimiz için dua edildikten sonra serbest olarak dönüş yapılacaktır.

GELECEK ARKADAŞLAR 8)

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak

EEEEE KOCA FORUMDAN SADECE BUKAR MIYIZ ?
HADİ ARKADAŞLAR KEYİF BİR YANA, ŞEHİTLER ANISINA :lol:

ibanez_one
27.Ağustos.2012, 03:13
Hadi Millet Sadece 4 Motor Mu Çıkıyor Bu Gruptan ??? :(

Cgman
27.Ağustos.2012, 10:46
Hadi Millet Sadece 4 Motor Mu Çıkıyor Bu Gruptan ??? :(

ben ve bizim ekip orda olacağız 5 motor yani :)

Emre
27.Ağustos.2012, 16:24
Bende İstanbul dışında olacağım maalesef :(

Rona
27.Ağustos.2012, 23:40
Ben kaçırmam bu tip organizasyonları ama sağlık durumu elverirse inşallah (ayağım 2.derece yanık oldu da yatıyorum şimdilik)

ibanez_one
27.Ağustos.2012, 23:42
Ben kaçırmam bu tip organizasyonları ama sağlık durumu elverirse inşallah (ayağım 2.derece yanık oldu da yatıyorum şimdilik)

Çok Geçmiş Olsun Ustam :( İnşallah Yanımızda Olursun...Allah Şifa Versin...nazar

ibanez_one
27.Ağustos.2012, 23:44
[QUOTE=ibanez_one;109194]GELECEK ARKADAŞLAR 8)

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
CGMAN + 4 Motorsikletli Arkadaşımız..
Rona

Arkadaşlar Organizatör Grup Tarafından Belirlenen Rota İcabı, Avrupa Bölgesi Buluşma
Noktası Dolmabahçe Sarayı Deniliyor...
Yalnız Şöyle Ki; Dolmabahçe Sarayından Edirnekapıya Kadar Olan Sürüş Sanıyorum Hepimize Az Geliyor...
Bu Sebeple, 19 Mayıs Kortejinde Olduğu Gibi "LEVENT BP BENZİN İSTANYONU" nda Buluşup Oradan Suadiye Oteline, Yani Ana Buluşma Yerine Gidip Hep Beraber Yola Çıksak Daha Mantıklı Olur Gibi Geliyor...
Bu Konuda Görüşlerinizi Bekliyor, Diğer Arkadaşlarında Katılımlarını Özlemle Arzuluyorum...

Teşekkürler...

ibanez_one
28.Ağustos.2012, 00:02
Geleceklerin Listesi...

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
Rona

DİKKAT !!!
Arkadaşlar Organizatör Grup Tarafından Belirlenen Rota İcabı, Avrupa Bölgesi Buluşma
Yalnız Şöyle Ki; Dolmabahçe Sarayından Edirnekapıya Kadar Olan Sürüş Sanıyorum Hepimize Az Geliyor...
Bu Sebeple, 19 Mayıs Kortejinde Olduğu Gibi "LEVENT BP BENZİN İSTANYONU" nda Buluşup Oradan Suadiye Oteline, Yani Ana Buluşma Yerine Gidip Hep Beraber Yola Çıksak Daha Mantıklı Olur Gibi Geliyor...
Bu Konuda Görüşlerinizi Bekliyor, Diğer Arkadaşlarında Katılımlarını Özlemle Arzuluyorum...

Teşekkürler...

Rona
28.Ağustos.2012, 00:28
Geleceklerin Listesi...

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
Rona

DİKKAT !!!

Teşekkürler...
Niye az gelsin ki kortejden sonra bizi tutan mı var grupça İstanbul turu yapılabilir, bir mekanda takılıp sohbet edilebilir vs.vs.

mrtglc
28.Ağustos.2012, 00:32
Niye az gelsin ki kortejden sonra bizi tutan mı var grupça İstanbul turu yapılabilir, bir mekanda takılıp sohbet edilebilir vs.vs.

buda iyi bi fikir

ibanez_one
28.Ağustos.2012, 00:46
Geleceklerin Listesi...

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
Rona

DİKKAT !!!

Teşekkürler...

Rona: Niye az gelsin ki kortejden sonra bizi tutan mı var grupça İstanbul turu yapılabilir, bir mekanda takılıp sohbet edilebilir vs.vs.

İyi Fikir...Olabilir Tabi..Başka Fikri Olan ?

ibanez_one
28.Ağustos.2012, 01:25
geleceklerin listesi...

Ibanez_one + 1
murat güleç
eralp göksu
burak
cgman + 4 motorsikletli arkadaşımız..
Rona

dikkat !!!
Arkadaşlar organizatör grup tarafından belirlenen rota icabı, avrupa bölgesi buluşma
noktası dolmabahçe sarayı deniliyor...
Yalnız şöyle ki; dolmabahçe sarayından edirnekapıya kadar olan sürüş sanıyorum hepimize az geliyor...
Bu sebeple, 19 mayıs kortejinde olduğu gibi "levent bp benzin istanyonu" nda buluşup oradan suadiye oteline, yani ana buluşma yerine gidip hep beraber yola çıksak daha mantıklı olur gibi geliyor...
Bu konuda görüşlerinizi bekliyor, diğer arkadaşlarında katılımlarını özlemle arzuluyorum...

Teşekkürler...

haydiiiii :?: Yok mu arttıran ???? 8)

av. Cevdet Yılmaz
28.Ağustos.2012, 22:25
Bir aksilik olmazsa bende oradayım,birde artcım olabilir.
İstanbul grubu busefer cok az kaldık yakışmadı bize:x
Çıkışta da her kortej sonrası gibi bir muhabbet döndürelim

ibanez_one
29.Ağustos.2012, 02:40
[QUOTE=ibanez_one;109270][QUOTE=ibanez_one;109194]GELECEK ARKADAŞLAR 8)

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
Rona
Cevdet Yılmaz + 1

Yok Mu Arttıran Çok Az Kaldı...

Arkadaşlar 19 Mayıs Kortejinde Olduğu Gibi, Levent BP İstasyonunda Buluşup Suadiye Oteline Hareket Edeceğiz..Levent BP'yi Bilmeyen Arkadaşlar, Dolmabahçe Sarayının Beşiktaş İstikametinde 10:45 Gibi Bekleyebilirler BP Ye Giderken Oradan Geçilecek...

Levent BP
Buluşma Saati :11:00
Hareket Saati : 11:30

Suadiye Oteli

Suadiye Oteline Kadar Gitmek İstemeyen Var İse Dolmabahçe'de Saat 13:30 13:40 Arası Avrupa Yakası Katılımcılarıyla Buluşulduğu Sırada Katılımda Bulunabilirler... Sonrasında Taksim'den Geçerek Edirnekapı Şehitliğine Gidilecektir. Şehitlerimiz İçin Dua Edildikten Sonra Raptor Grubu Olarak, Toplanılıp Güzel Sohbetler İle Çay Kahve Keyfi Yapılacaktır...
T-Shirlerinizi De Giymeyi Unutmayın 8) Ama Havalara Dikkat Montun İçinde Olsun Erkekliğe Luzum Yok :lol:

Katılımcı Arkadaşlar İçin İrtibat Numaram ((Görkem - 0536 317 60 57))

mrtglc
29.Ağustos.2012, 10:49
Kgs lierinizi unutmayın :) 5 liraya shell benzin istasyonlarından temin edebilirsin ve aldğınız yerde yada her shell istasyonunda en az 5 tl olmak üzere dolum yapabilirsiniz. bilmeyen arkadaşlar olabilir dip not olarak belirtmek gerek.

Alpay
29.Ağustos.2012, 21:11
Merhaba Arkadaşlar,

Aksilik olmazsa bende gelicem. Bp de buluşuruz.
Bu arada Geçmiş olsun abi ( Rona )

ağfndrdm
29.Ağustos.2012, 21:32
Merhaba Arkadaşlar,

Aksilik olmazsa bende gelicem. Bp de buluşuruz.
Bu arada Geçmiş olsun abi ( Rona )

sayın bazarbaşı sizin garajdan kimse gelmiyormu. Birde adam gibi sür milleti zıvanadan çıkarma:)

ibanez_one
29.Ağustos.2012, 22:47
SON LİSTE;

GELECEK ARKADAŞLAR 8)

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
Rona
Cevdet Yılmaz + 1
Alpay

Arkadaşlar 19 Mayıs Kortejinde Olduğu Gibi, Levent BP İstasyonunda Buluşup Suadiye Oteline Hareket Edeceğiz..Levent BP'yi Bilmeyen Arkadaşlar, Dolmabahçe Sarayının Beşiktaş İstikametinde 10:45 Gibi Bekleyebilirler BP Ye Giderken Oradan Geçilecek...

Levent BP

Suadiye Oteli

Suadiye Oteline Kadar Gitmek İstemeyen Var İse Dolmabahçe'de Saat 13:30 13:40 Arası Avrupa Yakası Katılımcılarıyla Buluşulduğu Sırada Katılımda Bulunabilirler... Sonrasında Taksim'den Geçerek Edirnekapı Şehitliğine Gidilecektir. Şehitlerimiz İçin Dua Edildikten Sonra Raptor Grubu Olarak, Toplanılıp Güzel Sohbetler İle Çay Kahve Keyfi Yapılacaktır...
T-Shirlerinizi De Giymeyi Unutmayın 8) Ama Havalara Dikkat Montun İçinde Olsun Erkekliğe Luzum Yok :lol:

Katılımcı Arkadaşlar İçin İrtibat Numaram ((Görkem - 0536 317 60 57))[/QUOTE]

YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE 8)

Rona
29.Ağustos.2012, 23:49
SON LİSTE;

GELECEK ARKADAŞLAR 8)

İbanez_one + 1
Murat Güleç
Eralp Göksu
Burak
Rona
Cevdet Yılmaz + 1
Alpay

Levent BP

Suadiye Oteli

Katılımcı Arkadaşlar İçin İrtibat Numaram ((Görkem - 0536 317 60 57))

YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE 8)[/QUOTE]

Kortej için yol üzeri bir noktada buluşulacak mı? yoksa her kez Levent veya Dolmabahçe'yemi gidecek.Raptorriders olarak nerede toplanacağız.Bizi aydınlatırsan seviniriz.

Rona
30.Ağustos.2012, 01:06
Kortej için yol üzeri bir noktada buluşulacak mı? yoksa her kez Levent veya Dolmabahçe'yemi gidecek.Raptorriders olarak nerede toplanacağız.Bizi aydınlatırsan seviniriz.

Görkem konuya ilişkin bir yanıt alamadık ??????????

Serkan
30.Ağustos.2012, 02:01
şu listeye benide yaz sen =)) ama suadiye de görüşürüz

ibanez_one
30.Ağustos.2012, 02:02
YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE 8)

Kortej için yol üzeri bir noktada buluşulacak mı? yoksa her kez Levent veya Dolmabahçe'yemi gidecek.Raptorriders olarak nerede toplanacağız.Bizi aydınlatırsan seviniriz.[/QUOTE]

Abicim Zaten Bizim Buluşma Noktamız Levent BP Ama Suadiye Ye Gelmek İstemeyen Olursa 13:30 - 13:40 Gibi Dolmabahçe' Den De Katılabilir...Sonuçta Sürüşten Sonra Da Hep Beraberiz...

ibanez_one
30.Ağustos.2012, 02:03
son liste;

gelecek arkadaşlar 8)

ibanez_one + 1
murat güleç
eralp göksu
burak
cgman + 4 motorsikletli arkadaşımız..
Rona
cevdet yılmaz + 1
alpay
shadow

arkadaşlar 19 mayıs kortejinde olduğu gibi, levent bp istasyonunda buluşup suadiye oteline hareket edeceğiz..levent bp'yi bilmeyen arkadaşlar, dolmabahçe sarayının beşiktaş istikametinde 10:45 gibi bekleyebilirler bp ye giderken oradan geçilecek...

Levent bp
buluşma saati :11:00
hareket saati : 11:30

suadiye oteli
buluşma saati : 12:30
hareket saati : 13:00

suadiye oteline kadar gitmek istemeyen var ise dolmabahçe'de saat 13:30 13:40 arası avrupa yakası katılımcılarıyla buluşulduğu sırada katılımda bulunabilirler... Sonrasında taksim'den geçerek edirnekapı şehitliğine gidilecektir. şehitlerimiz için dua edildikten sonra raptor grubu olarak, toplanılıp güzel sohbetler ile çay kahve keyfi yapılacaktır...
T-shirlerinizi de giymeyi unutmayın 8) ama havalara dikkat montun içinde olsun erkekliğe luzum yok :lol:

Katılımcı arkadaşlar için irtibat numaram ((görkem - 0536 317 60 57))

yarın görüşmek üzere 8)[/quote]

ibanez_one
30.Ağustos.2012, 02:05
Arkadaşlar Tekrarlıyorum

19 mayıs kortejinde olduğu gibi, levent bp istasyonunda buluşup suadiye oteline hareket edeceğiz..levent bp'yi bilmeyen arkadaşlar, dolmabahçe sarayının beşiktaş istikametinde 10:30 gibi bekleyebilirler bp ye giderken oradan geçilecek...

Levent bp

suadiye oteli

DİKKAT:
suadiye oteline kadar gitmek istemeyen var ise dolmabahçe'de saat 13:30 13:40 arası avrupa yakası katılımcılarıyla buluşulduğu sırada katılımda bulunabilirler... Sonrasında taksim'den geçerek edirnekapı şehitliğine gidilecektir. şehitlerimiz için dua edildikten sonra raptor grubu olarak, toplanılıp güzel sohbetler ile çay kahve keyfi yapılacaktır...
T-shirlerinizi de giymeyi unutmayın..8)

Cgman
30.Ağustos.2012, 10:48
Arkadaşlar Tekrarlıyorum

19 mayıs kortejinde olduğu gibi, levent bp istasyonunda buluşup suadiye oteline hareket edeceğiz..levent bp'yi bilmeyen arkadaşlar, dolmabahçe sarayının beşiktaş istikametinde 10:30 gibi bekleyebilirler bp ye giderken oradan geçilecek...

Levent bp

suadiye oteli

DİKKAT:
T-shirlerinizi de giymeyi unutmayın..8)

Gelmeyi o kadar çok istiyordumki anlatamam ben bu iğrenç şeyi lanetlenemek hem şehitlerimiz için bu vatani ve sosyal görevi paylaşmak hem de sizlerle beraber olup sohbet etmek ama şirket bana dün son dakka golü olarak mesai var dedi yıkıldım bittim o an diğer arkadaşlarıma söyledim gelirlermi bilmiyorum ama ben gelemiyorum :(

ibanez_one
30.Ağustos.2012, 21:52
Gelmeyi o kadar çok istiyordumki anlatamam ben bu iğrenç şeyi lanetlenemek hem şehitlerimiz için bu vatani ve sosyal görevi paylaşmak hem de sizlerle beraber olup sohbet etmek ama şirket bana dün son dakka golü olarak mesai var dedi yıkıldım bittim o an diğer arkadaşlarıma söyledim gelirlermi bilmiyorum ama ben gelemiyorum :(

Sağlık Olsun Usta Allah Sağlık Verdikçe Nice Bayramlara İnşallah Beraber Oluruz...nazar

mrtglc
30.Ağustos.2012, 22:22
ben hemen bir iki fotoğraf paylaşayım. gerisini Görkem halledecek onun makinada resimler. :)
http://img690.imageshack.us/img690/4635/fotoraf1055.jpg
http://img716.imageshack.us/img716/9528/fotoraf1054.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/2175/fotoraf1052.jpg
http://img571.imageshack.us/img571/4382/fotoraf1048.jpg