PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Kocaoğlan

Ekrem Özdemir
04.Eylül.2012, 14:17
Arkadaşlar tatilde zor bir an geçirdim. Allah kimseyi böyle bir durumda bırakmasın der motorumu satılığa çıkartma sebebimi açıklarım.

Gecenin 3'ünde annem rahatsızlandı ve hastaneye götürmem gerekti ama herşey gelince üstüste gelirmiş ya. Kaldığımız mevkide hastane yok en yakını 20km uzaklıkta, taksi yok küçük bir tatil köyü. motorla götüreyim dedim yavaş yavaş giderim ama yağmur yağıyor şarıl şarıl mecbur gece istanbulu aradık ordan geldiler hastaneye götürdük. Askerlik var kasımda ve bu önümüzdeki yaza cc yükseltmeyi düşünüyorum.

Bu sebeplerden dolayı motorumu satıp araba alacağım yazında askerden sonra 650cc motora geçmeyi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-muhendisten-satilik-kocaoglan-98252650/detay/

CELİL
04.Eylül.2012, 14:50
ekrem geçmiş olsun işallah annenin durumu iyidir :(
motorun için hayırlı satışlar 8)

ozguralic
04.Eylül.2012, 15:48
Hayırlı satışlar.

mrtglc
04.Eylül.2012, 15:52
Geömiş olsun. Allah şifa versin. Hayırlı satışlar.

mesutdikmen
04.Eylül.2012, 17:16
geçmiş olsun... hayırlı satışlar...

Ekrem Özdemir
05.Eylül.2012, 01:35
Teşekkürler arkadaşlar Allaha şükür durumu iyi bir sorun yok.

Fiyatıda sadece pazarlıkta indirim olması için yükselttim. Millet 4.250tl gibi fiyatlarda olurmu diye arıyorlardı. arkadaşlar site dışından alacak olan varsa 5.200tl siteden bir tanıdığa gidecekse 5.000tl :)

teoman25
05.Eylül.2012, 03:17
Eecho89 çok çok geçmiş olsun kardeşim. allah daha büyüğünden sakalasın..

gelelim senin motora.. ben artık işe başladım.. bugün köksallar ve motomania ile görüştüm... bide sana sorayım dedim..

1. si motorun kusurlu yerlerini daha net yakın fotolar çekip eklermisin buraya...
2. si depo ve egzos üstündeki çizikler nasıl düzelir krom kaplamaları filan..?
3. sü de vereceğin fiyat nedir abicim, ve ödemeyi 1000er tl maaş hesabımdan otomatik ödeme talimatı olarak yapsam sana uygun olurmu?

Umut can
05.Eylül.2012, 14:28
Öncelikle geçmiş olsun.

Hayırlı satışlar diliyorum.