PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bennnn de satıyorummm!!!

Emrehan
18.Eylül.2012, 14:17
Arkadaşlar ben de satmaya karar verdim sevgili motorumu. Büyütmek için tabii ki. 8)
İlan linkte, km her gün +30 ila 40 arası değişiyor haberiniz ola. :mrgreen:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-sahibinden-temiz-bakimli-kazasiz-boyasiz-t-gidon-99129137/detay

cihan54
18.Eylül.2012, 14:38
Hayırlı satışlar.. 8) ne almayı düşünüyosun..

Emrehan
18.Eylül.2012, 15:03
Hayırlı satışlar.. 8) ne almayı düşünüyosun..

Teşekkür ederim Cihan.
O konuda çok kararsızım ama acelem de yok.
EN500, Virago535, 650 Dragstar, VN800, Intruder800... Hepsi olabilir. :mrgreen:

06-SPYDER CUSTOMS
18.Eylül.2012, 15:04
İyi satislar kardesim.
Yakinen bildigim harbi saglam makine
Alan arkadasa hayirli olsun( iyi secim derim )

Emix
18.Eylül.2012, 15:10
ben sürdüm test ettim güzel makina :D alanada satanada hayırlı uğurlu olsun

cihan54
18.Eylül.2012, 15:15
Teşekkür ederim Cihan.
O konuda çok kararsızım ama acelem de yok.
EN500, Virago535, 650 Dragstar, VN800, Intruder800... Hepsi olabilir. :mrgreen:

Ağır abi :x

Emrehan
18.Eylül.2012, 15:18
Ağır abi :x

Ne dövüyosun ya, ne dedim ki ben? :p

cihan54
18.Eylül.2012, 15:23
Ne dövüyosun ya, ne dedim ki ben? :p

Yok, havaya girdim birden :mrgreen:

Umut can
18.Eylül.2012, 15:35
Hayırlı satışlar olsun. 8) Hedefler de çok iyi, temiz ne denk gelirse artık. :cheesy:

CELİL
18.Eylül.2012, 15:40
Emrehan hayırlısı olsun 8)

BU ne kardeşim yakında forumda makina kalmıcak herkes satıyor size inat bende yarın makinayı satılıga koyup satıp gidicem buralardan :mrgreen::x:x:x

cihan54
18.Eylül.2012, 15:48

BU ne kardeşim yakında forumda makina kalmıcak herkes satıyor size inat bende yarın makinayı satılıga koyup satıp gidicem buralardan :mrgreen::x:x:x

Hani bi şarkı var.

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Emrehan
18.Eylül.2012, 15:50

Yok öle satıp gitmek sayın abim. :p
Satmak var; gitmek yok! 8)

av. Cevdet Yılmaz
18.Eylül.2012, 15:50
Mc sende gidersen kimse kalmaz buralarda..Tanis hayirli satislar kardesim,en yakin zamanda istedigin fiyata satarsin ins

Emrehan
18.Eylül.2012, 17:03
Bu arada; ilandaki fiyata aldanmayın arkadaşlar; daha yüksek tekliflere açığım her zaman. :mrgreen:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-sahibinden-temiz-bakimli-kazasiz-boyasiz-t-gidon-99129137/detay/

eralp_goksu
18.Eylül.2012, 18:44
Hayırlı satışlar 8)

ağfndrdm
18.Eylül.2012, 18:54
hayırlı satışlar dostum
anladığım kadarıyla herkes yeni yeneye hızlı girmeyi planlıyor
bende /(satabilirsem)
dragstar
cbf 600
transapl üçlemesinde kaldım
allah yardımcım olsun

cihan54
18.Eylül.2012, 18:57
hayırlı satışlar dostum
bende /(satabilirsem)
dragstar
cbf 600
allah yardımcım olsun

Ooo rakibim geliyo. cbf600 demek :mrgreen:

Emrehan
18.Eylül.2012, 18:59
hayırlı satışlar dostum
bende /(satabilirsem)
dragstar
cbf 600
allah yardımcım olsun

Sağol Ağa sana da hayırlı satışlar.
Satabilirsek yeni makina seçimi hakikaten zor. Allah yardımcımız olsun gerçekten. Bir de tarz değişikliği ihtimali var tabii; sendeki gibi. Aklıma çok getirmemeye çalışıyorum ama çok güzel endurolar da var. :mrgreen:

ağfndrdm
18.Eylül.2012, 19:14
bende
cbf 600 almak çok ağır basıyor belli başlı sebeplerden dolayı
fakat kullanıcı sayısını azlığı ve motoformlarda enfermasyon yetersizliği ve kirliği kafamı kurcalıyor yabancı formlardada yetrli bilgi edenemiyorum

cihan sana rakip olamam kirve hız açısından:D
ama güvenli sürüş ve rahatlık açısından durum değişir

ağfndrdm
18.Eylül.2012, 19:18

kormayın bu adam motorunu satarsa
spyder 350 alır en fazla
çünkü yüksek cc makinalar onu iyice vahşiletirir ölümüne sebep olur(kendiside kabul ediyor)

CrimsonLove
18.Eylül.2012, 19:32
hayırlı satışlar reyiz !

Alper K
18.Eylül.2012, 19:46
emrehan, hayırlı satışlar hocam 8)

Emrehan
24.Eylül.2012, 17:08
Satamıyorum galiba... :cry:

CELİL
24.Eylül.2012, 17:59
sezon kapandı piyasanın altında fiyat verenler anca satar oda diğer satıcıları baltalar :mrgreen:

Emrehan
24.Eylül.2012, 18:41
sezon kapandı piyasanın altında fiyat verenler anca satar oda diğer satıcıları baltalar :mrgreen:

Abi sezon kapandı diye satıyorum zaten. Yoksa başımı belaya sokucam. Kışın mecburen arkadaşın dükkanına bırakıcam sanayide. Öyle olunca da rahat duramicam; sökücem, nikelaj yaptırmaya kalkıcam her tarafına; e dişli atölyesinde duracak motor, şanzımanını zincir dişlilerini söktürücem sıfırdan yaptırıcam, koruma demiri yaptırayım diyordum, ona kalkışıcam, artçı ayaklığı yaptırıcam, pırıl pırıl olsun diye onu da nikelaja vericem; bunlar bittikten sonra hala bahar gelmediyse ıvır zıvır aksesuara falan girişicem...
E bunları yaptıktan sonra bi sezon daha bineyim diycem; satmaya kalksam uçuk paralar istiycem çok uğraştım diye; bu sefer hiç satılmicak...
Şimdi fiyat kırsam biraz satılır biliyorum ama ona da gönlüm razı değil çünkü motor hakikaten canavar maaşallah. nazar
Valla bilemedim ne yapacağımı... :cry:

CELİL
24.Eylül.2012, 21:02
Abi sezon kapandı diye satıyorum zaten. Yoksa başımı belaya sokucam. Kışın mecburen arkadaşın dükkanına bırakıcam sanayide. Öyle olunca da rahat duramicam; sökücem, nikelaj yaptırmaya kalkıcam her tarafına; e dişli atölyesinde duracak motor, şanzımanını zincir dişlilerini söktürücem sıfırdan yaptırıcam, koruma demiri yaptırayım diyordum, ona kalkışıcam, artçı ayaklığı yaptırıcam, pırıl pırıl olsun diye onu da nikelaja vericem; bunlar bittikten sonra hala bahar gelmediyse ıvır zıvır aksesuara falan girişicem...
E bunları yaptıktan sonra bi sezon daha bineyim diycem; satmaya kalksam uçuk paralar istiycem çok uğraştım diye; bu sefer hiç satılmicak...
Şimdi fiyat kırsam biraz satılır biliyorum ama ona da gönlüm razı değil çünkü motor hakikaten canavar maaşallah. nazar
Valla bilemedim ne yapacağımı... :cry:
valla emrehan napıcan bende bilemedim :mrgreen:senin işinde çok zor :mrgreen: