PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan SOFUOĞLU..

ibanez_one
18.Eylül.2012, 22:09
Kenan 3.kez şampiyonluğa koşuyor...
Dünya Süpersport Şampiyonası'nın 12. ayağı 23 Eylül Pazar günü Portekiz'de koşulacak. Şampiyona lideri Kenan Sofuoğlu, 3. kez taç giymek için piste çıkacak.

Kawasaki Lorenzini takımıyla yarışan Milli motosikletçiKenan Sofuoğlu, dünya şampiyonluğu unvanını almayı hedefliyor. Genel klasmanda puanını 198’e çıkaran ve en yakın rakibine 38 puan fark atan Sofuoğlu, sezon bitimine 2 yarış kala şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösteriliyor. Hazırlıklarını memleketi Sakarya’da sürdüren Sofuoğlu, 23 Eylül’de Portekiz’de düzenlenecek 12. ayak yarışlarını ilk 4 sırada tamamlaması halinde 3. kez dünya şampiyonu olacak. Milli motosikletçi Sofuoğlu, Türkiye’ye 3. kez dünya şampiyonluğu getirmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Çok iyi bir sezon başlangıcı yaptığını ancak art arda yaşadığı sakatlıklarla kötü bir dönem geçirdiğini hatırlatan Sofuoğlu, buna rağmen şampiyonluğa çok yakın olduğunu bildirdi.

Dünya Süpersport Şampiyonası'nın 12. ayağı 23 Eylül pazar günü Portekiz Portimao'da koşulacak. 4,592 Km'lik Algarve pistinin 6 sol ve 9 sağ virajı bulunurken, Sofuoğlu'nu şampiyonluğa götürecek yarış 20 tur üzerinden koşulacak.

http://f1209.hizliresim.com/11/l/d5mul.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Erkan 28
18.Eylül.2012, 22:41
Kenanın başına gelenler başka bir sporcunun başına gelseydi yarışları bırakırdı. Helal olsun nazarnazarnazarnazarnazarnazarnazarnazarnazarnazar nazarnazarnazarnazarnazarnazar

ozguralic
18.Eylül.2012, 22:49
Arkasındayız her zaman. Yolu açık olsun.

av. Cevdet Yılmaz
18.Eylül.2012, 22:52
Basligi gorunce dedim rahmetli Kemal Merkit den sonra herhalde onu da kaybettik.Allah yardimcisi olsun,gonullerimiz Kenan sofuoglu ile

CELİL
18.Eylül.2012, 22:52
Allah yolunu açık eylesin işallah türkiyeye kupayla döner nazar8)

ağfndrdm
18.Eylül.2012, 22:58
ulan bu adamında başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi be
sezon başında sakatlanmasaydı çoktan şampiyonluğu ilan etmişti,ben kesin gözüyle bakıyorum
inşallah iyi bir sponsor bulurda seneye superbike da görürüz