PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamın hello

ugurcuk
31.Mayıs.2007, 10:50
selam ben aranıza yeni katıldım daha motorum tok ama bir iki gun içinde olacak inşallah dualarınız benimle olsun :D

inci
31.Mayıs.2007, 10:53
hoşgeldin...şimdiden hayrılı olsun alacağın motor ..

emrahkucukgirgin
31.Mayıs.2007, 10:57
Hocam benim motor da tok daha bu sabah benzin aldım aslanıma kana kana içsin diye :-)

Şaka bir yana.. hoş geldin... Henüz motorum yok yerine cümle henüz regalim yok olsa daha iyi olurdu tabi... :-) Hayırlsıı ile en kısa zamanda alısın motorunu inşallah...

ugurcuk
31.Mayıs.2007, 11:08
inaşallah biran önce alacam RR'yi bakalım argesustan hbr bekliom bi RR bakacaktı ama hala beni aramadı :D malum en daha toyum bu olaylarda kandırırlar beni:D yaşta ufak olunca :D

okan
31.Mayıs.2007, 11:09
uğurcuk ... hoşş geldiin....

iakyurek
31.Mayıs.2007, 11:10
hoşgeldin dostt.. inşallah en kısa sürede kavuşursun regaline...

carvalho
31.Mayıs.2007, 11:16
Hoşgeldin uğurcuk...

ugurcuk
31.Mayıs.2007, 12:22
cümleten hoşgördük :D

agresus
31.Mayıs.2007, 12:57
Hoşşş Geldin yiğeennn.... taam taam bakcess bügün motora...

Kino
31.Mayıs.2007, 13:03
ugurcuk hoşgeldin RR ye

olur inşallah bir RR zaten niyet etmek yarısıdır sende yarısnı aşmışsın ama geri kalan yarısı çokkk önemli aileden onay cıkması gibi

herşey yoluna girer ümidi ile görüşmek üzere..

aidikurt
31.Mayıs.2007, 13:58
Aramıza hoşlgeldin dostum eğer regal alıcaksan zaten doğru yerdesin bie kere girdinmi buraya regal almadan çıkman imkansız.

Engin
31.Mayıs.2007, 14:07
Kardeş hoşgeldin, alacağın RR şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

ugurcuk
01.Haziran.2007, 02:55
aldım.......... aldım.......... yane sayılır :D
bugun motora baktım ali ustaya götürdük ondanda onay aldık yarın noterden satışıı alacem inşallah yane yarın aksam RR sahibi olacam :D

alper_tim
01.Haziran.2007, 10:27
dostum genelde benim kullandığım selamlama şekliyle girmişsin aramıza hemen dikkatimi çektin valla :cheesy:
aramıza hoş geldin umarım kalıcı ve katılımcı olursun :cheesy:
aynı şekilde selamına karşılık veriyorum
aleyküm good bye :lol:

yeaks
21.Temmuz.2007, 13:50
:!: :!: :!: :!: usta şimdi hoşgeldinde yani bi bozmadığımız selamınaleyküm vardı helal olsun yani onuda bozduk onuda batılılaştırdık bakalım daha neler değişicek bu memleket adam olmaz ya yakında türkçe bişi söylicaz şunun ingilizcesini söyle anlamadım diyceksiniz yazık valla çok yazık nereye gidiyo bu memleket biraz dikkat lütfen :!: :!: :!: :!: :? :? :pls: :hayir: :tr: :cross: :cross: yakışmadı regalciler yakışmadıı :-1: :-1: :-1:

ugurcuk
21.Temmuz.2007, 14:11
:!: :!: :!: :!: usta şimdi hoşgeldinde yani bi bozmadığımız selamınaleyküm vardı helal olsun yani onuda bozduk onuda batılılaştırdık bakalım daha neler değişicek bu memleket adam olmaz ya yakında türkçe bişi söylicaz şunun ingilizcesini söyle anlamadım diyceksiniz yazık valla çok yazık nereye gidiyo bu memleket biraz dikkat lütfen :!: :!: :!: :!: :? :? :pls: :hayir: :tr: :cross: :cross: yakışmadı regalciler yakışmadıı :-1: :-1: :-1:
ben hpşgeleli çok oldu da sen yani gordun bu başlığı galiba. önce şunu söyliyeyim ben TÜRKÇENİN tam ve doğru kullanılmasını savunan insanlardanım. ayrıca selamınaleyküm türkçe değil arapca kökenlidir. bizlerin burada yaptıgı batılılaşmak değil kendi aramızda şakalaşmak ve klavyeden çıktıgı gibi yazışmak arkaşadaşım yane bişeyleri batılılaştıralım diye bi hevesimiz yok olmadı olmazda. ayrıca regalcilere yakışmayan bi olay yok olsaydı buraya cvp yazan insanlarda TÜRKÇE yi ve olayı savunurlardı. böylere seyelere takılmayalım bence

yeaks
21.Temmuz.2007, 14:13
tamam ben susuyorum önümüzdeki nesilleri görürüz o zman kardeş

ugurcuk
21.Temmuz.2007, 15:36
walla susma bence ama tepkini dogru yerde vermekle susumak arasında fark var arkadasım.ama tercih senin saygı duyarım