PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cumartesi aktivite

av. Cevdet Yılmaz
05.Ekim.2012, 19:58
Dostlar gonul isterdiki daha erkenden haber veriyim,ancak yarin icin kilyos taraflarinda garipce koyinde kahvalti sonrasinda rumeli kavagi rumeli feneri taraflarina gezi yapiyorum.Ailemizden raptorriderstan da gelen olursa on numara olur.Orman yolu surmeye deger.Cmrtesi programi yapmadysanz bekliyorum.
Hareketi :besiktas da cay bahcelerinin yaninda saat 9

Serkan
05.Ekim.2012, 21:38
çok geç haber verdin be kardeş :S

inaona
06.Ekim.2012, 00:51
Dostlar gonul isterdiki daha erkenden haber veriyim,ancak yarin icin kilyos taraflarinda garipce koyinde kahvalti sonrasinda rumeli kavagi rumeli feneri taraflarina gezi yapiyorum.Ailemizden raptorriderstan da gelen olursa on numara olur.Orman yolu surmeye deger.Cmrtesi programi yapmadysanz bekliyorum.
Hareketi :besiktas da cay bahcelerinin yaninda saat 9

Cevdet bende yarın andaç ve erhanla o taraflarda olucam zaten senin telefon var bende haberleşiriz. Fakat sabah kahvaltısına katılamam. Saat 12:00 13:00 arasında o taraflarda olurum görüşmek üzere

burak_332
06.Ekim.2012, 01:05
karşıda olucam ama dönüşte ararım vaktim olursa gelmeye çalışırım :)

av. Cevdet Yılmaz
06.Ekim.2012, 10:28
Serkan haklisin kardesim bizde cok ani karar verdik,inanc ve burak bu tarafa geldikten sonra bir haberleselim ozaman

TANSU
06.Ekim.2012, 14:21
Pazar günü gezeniniz yok mu kardeşim :) yarın ben Ağva'ya çıkacığım belki yok mu geleniniz gideniniz :) Cumartesi mesaisiz bir iş bulmam lazım