PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Superlight 150

yavuz
26.Ekim.2012, 21:03
Söyleyecek fazla söz yok olmadı olamadı ne yaptıysam yapayım ailemi motosikletlerin potansiyel azrail olmadığına ikna edemedim. Daha fazla üzmek ve üzülmemek için vaz geçmek zorunda kaldım şimdilik. Belki geçici bir ayrılık olur diye umut ediyorum uzun lafın kısası motorum satılık. Sizleri tanımak çok güzeldi inşallah tekrar görüşeceğiz..

ilan no:97052007
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-keeway-superlight-150-siyah-inci-benzersiz-egzos-sesi-97052007/detay/

CELİL
26.Ekim.2012, 21:43
Hayırlısı olsun Yavuz işallah ayrılığın kısa sürer :(

mrtglc
26.Ekim.2012, 23:20
hayırlısı olsun Yavuz. hayırlı satışlar.

eralp_goksu
26.Ekim.2012, 23:58
Hayırlısı olsun. Bır an once beklıyoruz aramıza.. :|

burak_332
27.Ekim.2012, 00:18
seni en iyi ben anlarım ama herşeyde bir hayır vardır umarım ilerde tekrar daha iyisine kavuşursun :)

yavuz
27.Ekim.2012, 01:20
seni en iyi ben anlarım ama herşeyde bir hayır vardır umarım ilerde tekrar daha iyisine kavuşursun :)

Öncelikle iyi dilekleriniz için hepinize tesekkürler. O kadar çok soğudum ki motoru görmek bile batıyor sanki sevdiğin kızdan zorla ayrılmak gibi bir duyguymuş bu :) belkide ben abartıyorum ama kapının önünde öylece yatıyor ve bu çok zoruma gidiyor biran önce göndermek istiyorum. Toplumdaki ön yargılar,dikkatsiz ve bilinçsiz sürücüler, ehliyetini kasaptan alan şöförler... Beni bu aşktan mahrum bırakan 3 neden bunlar diyebilirim.

kürşat ışık
27.Ekim.2012, 01:28
Öncelikle iyi dilekleriniz için hepinize tesekkürler. O kadar çok soğudum ki motoru görmek bile batıyor sanki sevdiğin kızdan zorla ayrılmak gibi bir duyguymuş bu :) belkide ben abartıyorum ama kapının önünde öylece yatıyor ve bu çok zoruma gidiyor biran önce göndermek istiyorum. Toplumdaki ön yargılar,dikkatsiz ve bilinçsiz sürücüler, ehliyetini kasaptan alan şöförler... Beni bu aşktan mahrum bırakan 3 neden bunlar diyebilirim.

yavuz kardeşim seni çok iyi anlıyorum..
benim ailemin de hala gönlü olmadı..
ilk motorumu onların aklı kalıyo , istemiyorlar diye sattım..
ama dayanamadım tekrar aldım..
kim ne derse ne yapsa yapsın, motor aşkı başka gerçekten..
senin için hayırlısı olsun, arayı fazla uzatmazsın inşalah diyelim..