PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en kötüsü bumu

ykonu
31.Mayıs.2007, 22:30
sanırım ancak bu kadar kötü olabilir :( benzin hortumu yırtık,depo delik,lastikleri yamuk vibrasyon hala hat safhada civataları hala dökülmekte depo kapağıda en sonunda bozuldu (motor 200 milde) :frown: anlamadım nedir bu arkadaşlar en kötüsünü benmi aldım walla kötü bi niyetim yoktu iki tur atarım keyif yaparım dedim.burda varsa 1-2 tane var durduğu yerde 5-6 kişi toplanıyor başına ilginç diye bende ona tav oldum ama berbat olamaz alacak olan varsa almasını bu dd100 den.polat kardeştede var o da memnun değil sanırım problemlerden bir inci hocam memnun onunkide custom olmuş artık allah nazarlardan saklasın güle güle binsin onu saymıyorum bu beter dd100 den

yenikoylu_ua
31.Mayıs.2007, 22:52
Arkadaşım yazdıkların ilginç bu arızalar herkeze denk gelebilecek şeyler ama hepsinin aynımotoradenkgelmeside seninkısmetin herhalde bu yazdıkların sevkiyat sırasında olmuş olabilir sandığın içinde gemilerde kamyonlarda ama hepsinin garanti dahilinde yapılması gerekir diye düşünüyorum bence servise yada aldığın yere git bide Yaşarkomutanımın deyimiyle al eline zopayı olmadı biz gelelim topluca

aslanburclu
31.Mayıs.2007, 23:04
sanırım ancak bu kadar kötü olabilir :( benzin hortumu yırtık,depo delik,lastikleri yamuk vibrasyon hala hat safhada civataları hala dökülmekte depo kapağıda en sonunda bozuldu (motor 200 milde) :frown: anlamadım nedir bu arkadaşlar en kötüsünü benmi aldım walla kötü bi niyetim yoktu iki tur atarım keyif yaparım dedim.burda varsa 1-2 tane var durduğu yerde 5-6 kişi toplanıyor başına ilginç diye bende ona tav oldum ama berbat olamaz alacak olan varsa almasını bu dd100 den.polat kardeştede var o da memnun değil sanırım problemlerden bir inci hocam memnun onunkide custom olmuş artık allah nazarlardan saklasın güle güle binsin onu saymıyorum bu beter dd100 den

aslan kardeşim sen kimden aldın bu motoru

dd100e
31.Mayıs.2007, 23:31
abi bende de var dd100e canavar gibi 1786 km de çokta iyi bi sorunum yok hçte dağılmadı motorum yolda falanda kalmadım sana niye böyle oldubaba yaaa

ykonu
01.Haziran.2007, 11:18
servise bıraktım tabiiki garantiden yapıyorlar ama serviste berbat. benzin akıtıyor diye bıraktım,ikinci gidişimde 2 gün geçmişti ve hala akıtıyordu usta dediki sen arabanı bırak gel ben hallediyorum yok dedim sabah alırım sabah gittim hala akıtıyor bu ne dedim ?? baktı hemen yapıyorum dedi ama elimde kalacak 2-3 dk bakındı depo delik dedi ağzıma geleni söyledim bende bitsin şu işler garanti kapsamı dışı bırakıp kendi bildiğim yere yaptırıcam. sağolun bu arada toplanıp gelmenize gerek yok arkdaşım :mrgreen: :mrgreen: ama garanti ben bu ustayı dövecem harbi dövecem ha bu arada 2,5 hafta oldu plakayıda çıkartmadı bayi şimdi gidiyorum önce bayiye sonra servise ikisiylede kapışacağm harbi gerildim ya yok böyle birşey olamaz. eğer bu site,sizler böyle memnun olmasanız diyeceğimki bu regalin hepsi böyle atacağım başlarına motoru yerim parasınıda motorunuda diyeceğim ama sizler sayesinde biliyorumki bu yapacaklarımı haketmiyen bir marka. tr distribütörü ve üreticileri bence sizlere defalarca teşekkür etse az..

polat
01.Haziran.2007, 11:26

kardeşim bendede var biliyorsun ama vibrasyon dışında şu ana kadar sadece aküde problem yaşadım oda değişti şimdi canavar gibi çalışıyoo sana denk gelmiş kardeşim baya arıza saymışın üzüldüm valla daha da yeni motor :(

ykonu
01.Haziran.2007, 11:39
tipi güzel ya kardeş artık diyorum mağazaya vitrinlik koyayım hoşta durur yakışır..

polat
01.Haziran.2007, 11:41
sende haklısın kardeş bende bu kadar sorun yaşasaydım bende böle düşünürdüm herhalde

dd100e
01.Haziran.2007, 11:49
abi dd100 den herkez memnun bende bi aküde sorun yaşadım yok sa motor cana var gibi 80 90 kmh gördüm motorda tık yok sadece çok yakıyo polat abi de memnun zaten kardeş sende birazda şans yokmuş

polat
01.Haziran.2007, 11:56
sıkma canını ykonu kardeş bir git servise bakalım ne dicekler hala garantide zaten bakalımm belki güzelce toparlarlar motoruu

dd100e
01.Haziran.2007, 11:59
abi güneşlide emre motor var orda dd100 ün bütün yedek parçaları var oraya gitmeni tavsiye ederim

polat
01.Haziran.2007, 12:04
abi güneşlide emre motor var orda dd100 ün bütün yedek parçaları var oraya gitmeni tavsiye ederim

ykonu kardeşim antalyadaydı galiba emre ltd biraz uzak kalıcakk :lol:

dd100e
01.Haziran.2007, 12:07
işstanbul güneşlide var onun servisi yaawww adresi bile aldık firme yetkilileriyle konuştuk zaten yaaww

polat
01.Haziran.2007, 12:13
yok emre ltd de değill ykonu arkadaş antalyadaa ters anlamışın

dd100e
01.Haziran.2007, 12:17
bana emreltd nin internet adresini verirmisin abi

inci
01.Haziran.2007, 12:19
ya çok üzüldüm ....benim modifiyeden önce ufak tefek şeylerin dışında tek sorunum ;performnasının düşmesiydi.....sana hak veriyorum aslında keyif için aldığın makina keyiften çok ,sıkıntı verince psikolojisi değişiyo insanın ....umuyorum ki iyi bir ustayla bunları halledebilirsin

polat
01.Haziran.2007, 12:24
http://www.emreltd.net/

polat
01.Haziran.2007, 15:19
bana emreltd nin internet adresini verirmisin abi
http://www.emreltd.net/

ykonu
01.Haziran.2007, 17:22
üzülmeyiniz arkadaşlar ben çaresini buldum sayın karaoğlanın annesi :) bugün teslim aldım mağazaya getirdim. etrafı ahşap kaplama içi çakıl taşı dolu bir havuzun içine çok artistik bir şekilde yerleştirdim. :cheesy: resimlerini çekip siteye koyarım işte buda benim regalim diye 8)