PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yanık

dd100e
31.Mayıs.2007, 23:26
motoru ilk aldığım zaman daha ilk yola çıktığım da ayğımı çok kötü yaktım hala izi var

RızaHoşgör
01.Haziran.2007, 01:12
motor kullanma sanatı böyle ögrenilir:)
piyasa ustaları buna -sanat girdi - der
geçmiş olsun

emrahss
01.Haziran.2007, 09:20
Geçmiş olsun. Çocukken ben de Mobiletten yanmıştım.

inci
01.Haziran.2007, 09:25
GEÇMİŞ OLSUN bir tek ben sakarım sanıyrodum sen de mi yaktın :frown: ... ben ne pantolonlar yaktım ayağımla beraber bir bilsen :mrgreen: :evil:

okan
01.Haziran.2007, 09:27
niye yakıyonuss yavvvv.. alla alllaaa..

neyse hepinise çok çok geçmiş olsun diyelim.....ehehehehehe...

inci
01.Haziran.2007, 09:35
sakarlık işte napcan Okan :cry: :mrgreen: ......parayla deeeel falla yakıp duruyom işte, çok zevkli oluyo denemesi beleşşş :evil: :evil:

okan
01.Haziran.2007, 09:55
eksozamı deyecess yanmak için .. ben bilmiyomda....ehehehehee.... :scared:

ssww
02.Haziran.2007, 18:05
yanma demek nasıl oluyor arkadaşlar

aslanburclu
02.Haziran.2007, 22:20
eksozamı deyecess yanmak için .. ben bilmiyomda....ehehehehee.... :scared:

karadenizliler ne yapar okanım eksost tan elinin yanması için :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

MEHMETONUR
03.Haziran.2007, 00:54
ben de brandayı örterken eksoza değmesin diye son anda kendimi feda edip elimi yaktım. ama en azından eksozda plastik lekesi kalmadı hehehehe elimde küçük bir iz.... :D

doktorserhan
03.Kasım.2008, 23:04
walla ben regali ilk aldığım gün bismillah yengenizi attım arkaya çay bahçesine götürdüm odane inerken bizim hatun bacagının iç tarafını dayamıs egzoza bide kurban olduğum hatunum hiçmi fark etmedin okadar yanana kadar be kardesim ayak aynen sucuk gibi oldu derisi egzozda kaldı aynen hastaneye wallahi tam 1.5 ay medipole taşındık hergün pansumana 3.dere yanık başka yerinden deri alıp koyacaklardı az daha üzerine basamaz ayagını uzatamaz of of allahtan doktoru çok iyiydi sonuç ayakta kocaman biz iz kaldı kızın benmi 1.5 ay canım çıktı getirip götürmekten degil canı yandıkça ben öldüm öldüm dirildim neyse geçmiş olsun tekrar

kaanka
04.Kasım.2008, 11:00
walla ben regali ilk aldığım gün bismillah yengenizi attım arkaya çay bahçesine götürdüm odane inerken bizim hatun bacagının iç tarafını dayamıs egzoza bide kurban olduğum hatunum hiçmi fark etmedin okadar yanana kadar be kardesim ayak aynen sucuk gibi oldu derisi egzozda kaldı aynen hastaneye wallahi tam 1.5 ay medipole taşındık hergün pansumana 3.dere yanık başka yerinden deri alıp koyacaklardı az daha üzerine basamaz ayagını uzatamaz of of allahtan doktoru çok iyiydi sonuç ayakta kocaman biz iz kaldı kızın benmi 1.5 ay canım çıktı getirip götürmekten degil canı yandıkça ben öldüm öldüm dirildim neyse geçmiş olsun tekrar
Çok çok geçmiş olsun...
Bu yanık olayı ufakta olsa herkezin başına geliyor sanırım....

kıvılcım
04.Kasım.2008, 11:05
yakmıyana motorcu ailesine almıyorlar sanırım oda bu işin dövmesi:mrgreen:
çok çok geçmiş olsun arkadaşlar

schumacher__
04.Kasım.2008, 20:10
hehe, ben de kendi regalime ilk kez artçı olduğumda(şansa şort giymiştim), artçılığın acemiliğiyle biner binmez egsoza yapıştım, yarım saniye değmesine rağmen sızısı 2 gün geçmemişti :)

Tayfun
05.Kasım.2008, 00:05
Gene topik hortlamış ama yazalım bari yeri gelmişken, bende zayiyat yok ama kankam hüsonun ayağı yanmıştı, hastanelik oldu sonunda ama geçti.

shopar
05.Kasım.2008, 00:12
ben hiç yapmadım valla:)

kıvılcım
05.Kasım.2008, 11:25
geleydin kıyıköye göreydim ben seni yakıyonmu yakmıyonmu gülayım ayagı yanınca içimiz nasıl cız ettiyse önüne gelen ayagını yaktı buna bende dahilim