PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakaryadan Regal Raptor arıyorum

tarikaydintepe
17.Kasım.2012, 23:50
yarın direksiyon sınavına giriyorum hayırlısıyla ehliyeti alıyorum.
aranıza yeni gelmiş bulunmaktayım,uzun zamandır arayış içindeyim sonunda kendime regal raptor'u yakıştırdım.
Düşündüğüm modeller dd 125E ve dd 250 E serileri.
ilginiz için şimdiden teşekkür ederim keyifli sürüşler 8)

cihan54
18.Kasım.2012, 00:17
:mrgreen: sanırım Celil abi bu şerefe beni nail etti :cheesy:

Hoşgeldin toprak.. Ben de Sakaryalıyım. daha bugün Sitemiz üyelerini ve sayın çok saygıdeğer yönetim üyemizi sakaryada misafir ettilk :|

Konumuza gelirsek.. cevabımız genelde aynı bu tarz sorulara.. 125'i hiç düşünme, yeni başlıyorum endişesi illaki vardır. ama her ikisine de aynı endişeyle başlayacaksın. 125'lik alırsan çabuk sıkılacak ve yükseltmek isteyeceksin. o yüzden 250'lik al direk.. her konuda ben de yardımcı olurum sana, sıkıntı yok 8) Her türlü sorun problemin olduğunda yüzyüze de yardımcı olurum elimden geldiğince...

Yarın başarılar diliyorum şimdiden hayırlı olsun ehliyetin, hem RR'a hem motor camiasına hoşgeldin... 8)

tarikaydintepe
18.Kasım.2012, 00:33
çok sağol hocam ben de öyle düşünüyordum zaten , celil abinin işyeri sanırım çok yakınımda bu kapalı spor salounun tam karşısındaki usta celil ustaysa en yakın zamanda seninle ve celil abiyle tanışmak isterim umarım istediğimi bulurum.tekrardan çok teşekkürler :)

:mrgreen: sanırım Celil abi bu şerefe beni nail etti :cheesy:

Hoşgeldin toprak.. Ben de Sakaryalıyım. daha bugün Sitemiz üyelerini ve sayın çok saygıdeğer yönetim üyemizi sakaryada misafir ettilk :|

Konumuza gelirsek.. cevabımız genelde aynı bu tarz sorulara.. 125'i hiç düşünme, yeni başlıyorum endişesi illaki vardır. ama her ikisine de aynı endişeyle başlayacaksın. 125'lik alırsan çabuk sıkılacak ve yükseltmek isteyeceksin. o yüzden 250'lik al direk.. her konuda ben de yardımcı olurum sana, sıkıntı yok 8) Her türlü sorun problemin olduğunda yüzyüze de yardımcı olurum elimden geldiğince...

Yarın başarılar diliyorum şimdiden hayırlı olsun ehliyetin, hem RR'a hem motor camiasına hoşgeldin... 8)

cihan54
18.Kasım.2012, 01:30
Yok celil abi forum moderatörü, istanbuldan.. ;)

Anilgardiyan
18.Kasım.2012, 09:14
hayırlı olsun kardeşim :) Celil USTAM benim :D

tarikaydintepe
19.Kasım.2012, 03:08
aahaha iyi patladık ama onunla da tanışmak isterim sonuçta :)

Yok celil abi forum moderatörü, istanbuldan.. ;)

tarikaydintepe
19.Kasım.2012, 03:08
eyvallah çok teşekkür ettim :)

hayırlı olsun kardeşim :) Celil USTAM benim :D

Erkan 28
19.Kasım.2012, 11:34
Hoşgedin kardeşim, umarım güzel vakit geçirirsin.

Cihana komşu geldi artık istanbula hiç uğramaz :p:p:p:p

cihan54
19.Kasım.2012, 11:45
Hoşgedin kardeşim, umarım güzel vakit geçirirsin.

Cihana komşu geldi artık istanbula hiç uğramaz :p:p:p:p

Çok uğruyomuşum gibi :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :P:P ama daha sık gelmeye çalışıcam ya inşallah.. Komşu daha ehliyet alcak motor alcak öğrencek daha işi var 8)

eralp_goksu
19.Kasım.2012, 11:53
Çok uğruyomuşum gibi :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :P:P ama daha sık gelmeye çalışıcam ya inşallah.. Komşu daha ehliyet alcak motor alcak öğrencek daha işi var 8)

Hep bahaneler bahaneler... :mrgreen:

cihan54
19.Kasım.2012, 12:14
Dersin yok mu senin :mrgreen:

eralp_goksu
19.Kasım.2012, 12:24
Dersin yok mu senin :mrgreen:

Olmasını ısterdın herhalde :mrgreen:

tarikaydintepe
20.Kasım.2012, 00:46
ehliyet cepte sınavı geçmişim bu hafta alıcam işte:D

cihan54
20.Kasım.2012, 00:48
Tamam.. Ben buralardayım, ne zaman ihtiyacın olursa 8)

CELİL
20.Kasım.2012, 09:18
ehliyet cepte sınavı geçmişim bu hafta alıcam işte:D
Tarık ehliyetin hayırlı olsun en önemli işi hallettin sıra motorda işallah kısa sürede aradığın makinaya kavuşursun nazar 8)

cihan54
20.Kasım.2012, 10:05
sıra motorda

Sıra korumalarda :evil:

CELİL
20.Kasım.2012, 10:14
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:8)

tarikaydintepe
22.Kasım.2012, 12:56
ben de öyle umuyorum hayırlısı olsun :)

Tarık ehliyetin hayırlı olsun en önemli işi hallettin sıra motorda işallah kısa sürede aradığın makinaya kavuşursun nazar 8)

tarikaydintepe
22.Kasım.2012, 12:57
motor bi bulalım da korumaları taktırırız :))

cihan54
22.Kasım.2012, 13:01
motor bi bulalım da korumaları taktırırız :))

Motorun değil senin korumaların...