PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 motosiklet fuarı kimler geliyor

Sayfa : [1] 2

CELİL
19.Kasım.2012, 10:26
http://www.motorcuyuz.com/wp-content/uploads/2012/11/motobike-expo-motosiklet-fuarı-2013-259x300.jpg (http://www.motorcuyuz.com/)

2013 Motosiklet Fuarı İstanbul da 28 Şubat - 03 Mart tarihleri arasında yapılacak

2013 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu 28 Şubat'ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı ile birlikte açılacak. 2013 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED, MOTODER ve BİSED' in desteğiyle düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo Fuarı'nda gerçekleşecek.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 28 Şubat - 03 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenecek. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri ve özel çekilişleri ile yine fuara renk katacak.

Chris Pfeiffer İstanbul ‘a Eurasia Moto Bike Expo Motosiklet Fuarına Tekrar Geliyor

Dünyanın ilk kapalı alan Streetbike Freestyle Şampiyonu Chris Pfeiffer, 2013 Eurasia Moto Bike Expo Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı‘nda gösteri yapacak.

Fuar adı : Eurasia Moto Bike Expo
Konusu : Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı
Tarihi : 28 Şubat - 03 Mart 2013
Fuar alanı : İstanbul Fuar Merkezi / SALON 9 - 10 - 11

EVET ARKADAŞLAR FUAR ÖNCESİ BULUŞMA NOKTASI OLAN KOÇTAŞ AVM AŞAĞIDA HARİTA ÜZERİNDE GÖSTERİLMEKTEDİR...

======DİKKAT======

TOPKAPI YÖNÜNDEN GELECEK OLANLAR, ŞİRİNEVLER YAYA ÜST GEÇİDİNDEN SONRA SAĞDA "YENİBOSNA" YAZAN SAPAĞA, YANİ YAN YOLA GİRMEK ZORUNDADIRLAR...AKSİ TAKDİRDE HAVALİMANINDAN DÖNMEK ZORUNDA KALIRLAR...

BÜYÜKÇEKMECE YÖNÜNDEN GELECEK OLANLAR İSE HAVALİMANINI GEÇTİKTEN SONRA YENİBOSNA TABELASININ BAĞLI OLDUĞU YAN YOLDAN DEVAM EDİP, ARAÇ ÜST GEÇİDİNİ GEÇTİKTEN HEMEN SONRA AYNI ÜST GEÇİDE BAĞLANMAK AMAÇLI SAĞDAN DEVAM ETMELİLER...AKSİ HALDE ATAKÖY DEN DÖNMEK ZORUNDA KALIRLAR..

METROBÜS İLE GELECEK OLANLAR DİREK YENİBOSNA DURAĞINDA İNDİKLERİNDE ZATEN GÖRECEKLER...

BİLGİLERİNİZE SUNULUR...8)
http://b1302.hizliresim.com/16/p/kbb23.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://www.motosiklet.net/forum/images/styles/ColorTheory/style/bos.gif

cihan54
19.Kasım.2012, 10:30
3 Mart'ta oradayım Allah kısmet ederse :)

Salih
19.Kasım.2012, 10:43
3 Mart'ta oradayım Allah kısmet ederse :)

3 Mart'ta görüşürüz Cihan 8)

cihan54
19.Kasım.2012, 10:45
3 Mart'ta görüşürüz Cihan 8)

Abi sana 2 Martta özel gelirim ayıpsın :mrgreen:

eralp_goksu
19.Kasım.2012, 12:01
Bana ozel ne zaman gelırsın? :mrgreen:

cihan54
19.Kasım.2012, 12:14
Kep atma töreni nasıl :mrgreen:

eralp_goksu
19.Kasım.2012, 12:19
Kep atma töreni nasıl :mrgreen:

O zaman cok tehlıkelı bı adam olmus olacagım. Bırcok tıbbı yontem ve uygulamaları. Bır de fazer. Cesaret edebıleceksen beklerım abım. :mrgreen:

cihan54
19.Kasım.2012, 12:21
Senden mi korkucam :p

eralp_goksu
19.Kasım.2012, 12:22
Senden mi korkucam :p

Bu lafı hatırlatıcam. :lol: :mrgreen:

eralp_goksu
19.Kasım.2012, 12:23
2013 Motosiklet Fuarı İstanbul da 28 Şubat - 03 Mart tarihleri arasında yapılacak

2013 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu 28 Şubat'ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı ile birlikte açılacak. 2013 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED, MOTODER ve BİSED' in desteğiyle düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo Fuarı'nda gerçekleşecek.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 28 Şubat - 03 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenecek. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri ve özel çekilişleri ile yine fuara renk katacak.

Chris Pfeiffer İstanbul ‘a Eurasia Moto Bike Expo Motosiklet Fuarına Tekrar Geliyor

Dünyanın ilk kapalı alan Streetbike Freestyle Şampiyonu Chris Pfeiffer, 2013 Eurasia Moto Bike Expo Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı‘nda gösteri yapacak.

Alıntı:MT

cihan54
19.Kasım.2012, 12:25

Salih abi ne içirdiniz bu çocuğa neyle beslediniz. Pek bi gaza gelmiş bu, birine artçı mı oldu ne yaptıysa :|

Serkan
19.Kasım.2012, 13:53
fuar giriş biletlerini nerden temin edicez kaç para ki acep ?

dreamrocker
19.Kasım.2012, 15:14
yagmur çamur kar kış olmasa geliriz yahu :D

CELİL
19.Kasım.2012, 18:36
fuar giriş biletlerini nerden temin edicez kaç para ki acep ?
uygun fiyata bilet ayarlanır :mrgreen:8)

MaRCoS
19.Kasım.2012, 19:12

Celil abi biletleri ayarla hee unutma beni (+2) :cheesy::cheesy:

cihan54
19.Kasım.2012, 19:41
Daha çok var ama +1

Erkan 28
19.Kasım.2012, 19:52

Abi sende işi ticarete döktünya dahada bir şey demiyorum, Ceketimi alıp gidiyorum +1:mrgreen::mrgreen:

Cihan cocuğun gözü açıldı bir kere dahada kimse tutamaz Eralp' i, Ben bile korkmaya başladım:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Serkan
19.Kasım.2012, 20:10

Ugun fiyata Aldım sayıyorum o halde gönder hesap numaranı =)))dahada bilet aramam :D

Salih
20.Kasım.2012, 03:35
Salih abi ne içirdiniz bu çocuğa neyle beslediniz. Pek bi gaza gelmiş bu, birine artçı mı oldu ne yaptıysa :|

Hastanede narkoz cihazının yanında katıla katıla gülerken görmüşler Eralp'i :mrgreen: Bir elinde narkoz maskesi varmış, fondip yapıyormuş, gaza getiren gaz narkoz gazı demek ki. Azot Protoksit, bildim mi Eralp???:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ( Google'dan bakarsa babam da bilir desene :p )

cihan54
20.Kasım.2012, 10:02
Çekip çekip foruma yazıyo diyosun. :lol: :mrgreen::mrgreen::p

MaRCoS
07.Aralık.2012, 18:36

http://www.motobike.com.tr/index.asp

2013 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu
28 Şubat'ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı ile birlikte açılacak.

Erkan 28
16.Ocak.2013, 22:26
Az önce facebokta dolaşan bir yazıyı sizlerlle paylaşmak ve görüşlerinizi almak istiyorum.

SEVGİLİ MOTOSİKLET SEVERLER!
28 ŞUBAT- 3 MART 2013 TARİHİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİNDE DÜZENLENECEK OLAN MOTOSİKLET VE BİSİKLET AKSESUARLARI FUARINDA MOTOSİKLET KULÜP VE DERNEKLERİNE TASSİS EDİLEN YERİN MESCİT VE TUVALETLERİN OLDUĞU KORİDOR OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIZ.
MOTOSİKLET FUARLARININ DÜZENLENMESİNDE ANA HEDEF KİTLE MOTOSİKLETÇİLER VE BİSİKLETÇİLER OLDUĞUNDAN, FUARIN EN GÜZEL YERLERİNİ ONLARA TAHSİS ETMELERİ GEREKİRKEN TUVALETLERİN OLDUĞU KORİDORA LAYIK GÖRÜLMESİNİ DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKİR.
FUARA KATILIMCI OLARAK MÜRACAAT EDEN BİR ARKADAŞIMIZA VERİLEN YANIT İSE HAYLİ İLGİNÇ,
“FUAR YÖNETİMİ BİZLERE VERİLECEK STANDLARIN NAMAZ YERİNİN YOLU ÜZERİNDE OLMASI SEBEBİ İLE NAMAZ SÜRESİNCE STANDLARIMIZIN ÖNÜNE PERDE ÇEKECEKLERİNİ SÖYLEDİLER”
BU YANITI ŞÖYLE AÇIKLIYALIM: BU ÜLKE ETNİK KÖKEN VE DİN KONUSUNDA BİR MOZAİK ŞEKLİNDEDİR, BU GÜNE KADAR HEP BİRLİKTE SORUNSUZ YAŞADIK. FUAR YÖNETİMİ, YAPILAN FUARIN VAROLUŞ NEDENİ OLAN MOTORCULARI HANGİ KALIBA SOKTULAR ACABA ? BİZLER MOTORCU OLARAK KİME VE NE ZAMAN SAYGISIZLIK YAPTIK ? BU GÜN ÇEŞİTLİ DİNLERE MENSUP KİŞİLER AYNI ÇATI ALTINDA İBADET EDEBİLDİKLERİ HALDE FUAR YÖNETİMİNİN MOTORCULARA YÖNELİK BU HAREKETİNİDE ANLAMIŞ DEĞİLİZ.
BU ÜLKEDE YAPILAN YANLIŞLIKLARA TEPKİMİZİ GÖSTERMEDİĞİMİZ SÜRECE AŞAĞILANMAYA DEVAM EDİLECEKTİR. BİZLER MOTOSİKLET CAMİASI OLARAK GÜÇLÜ OLDUĞUMUZU HERKESE GÖSTERMEMİZ VE BAZI HADDİNİ BİLMEZLERE HADDİNİ BİLDİRMEMİZ GEREKİR.
SEVGİLİ ARKADAŞLAR! SİZLERİ BU YIL YAPILACAK OLAN MOTOSİKLET FUARINA BİREY OLARAK ZİYARET ETMEMEK, GURUP, KULÜP VEYA DERNEK OLARAK DA (FUAR YÖNETİMİ GERİ ADIM ATSA DAHİ) KATILIMCI OLARAK YER ALMAMAYA DAVET EDİYORUZ.
MOTORCUYA SAYGI, MOTORCUYA SEVGİ İSTİYORUZ…

CELİL
16.Ocak.2013, 22:37
konu asparagas haber bence fuar alanı 2 tam kata bile zor sığıyor sadece mescit in olduğu koridora sığması gibi bir durum imkansız olsa olsa yer kalmadığından daha önceleri kullanılmayan o koridoruda stantlara açmış olabilirler ve namaz saati namaz kılacakların rahatsız olmaması için öyle bir uyguma yapmış olabilirler konunun gerçek kaynağına ulaşmak lazım 8)

ağfndrdm
17.Ocak.2013, 01:31
haber doğru galiba ama

işin esası şu
motosiklet clupleri stand için başvurduklarında yer kalmadığını ve bu yıl
klup standlarını wc lerin olduğu arada olacağını söylemişler
her sene bi çok boşluk alan bulunan fuarda bu yıl yer kalmaması ınadırıcı değil
amaçları kluplerdende 3 ,5 para koparabilmek

ibanez_one
17.Ocak.2013, 02:04
haber doğru galiba ama

işin esası şu
motosiklet clupleri stand için başvurduklarında yer kalmadığını ve bu yıl
klup standlarını wc lerin olduğu arada olacağını söylemişler
her sene bi çok boşluk alan bulunan fuarda bu yıl yer kalmaması ınadırıcı değil
amaçları kluplerdende 3 ,5 para koparabilmek

Ayrıca Şu Var..Provokasyon Olabilir Bir Şey Demiyorum Yalnız Motorsikletçileri Bir Kalıba Koymaları Bence Normal Olur...Sen Her Milli Bayramda Konvoy Yaparsan Böyle Olur...Ama İnadına Kutlanacak O Bayramlar...

ibanez_one
20.Ocak.2013, 03:29
Acaba Fuara Hangi Gün Toplu Sürüş Yapılacak...

28 Şubat Perşembe ?
1 Mart Cuma ?
2 Mart Cumartesi ?
3 Mart Pazar ?

CELİL
20.Ocak.2013, 11:14
Acaba Fuara Hangi Gün Toplu Sürüş Yapılacak...

28 Şubat Perşembe ?
1 Mart Cuma ?
2 Mart Cumartesi ?
3 Mart Pazar ?
herkes çalıştığından hafta sonu talebe göre c.tesi veya pazar olur 8)

cihan54
20.Ocak.2013, 11:31

Bence cumartesi olmalı.. pazar hem çok kalabalık olacaktır hem de ürünler azalmış veya alacağınız model bitmiş olacaktır..

CELİL
20.Ocak.2013, 11:53
Bence cumartesi olmalı.. pazar hem çok kalabalık olacaktır hem de ürünler azalmış veya alacağınız model bitmiş olacaktır..

c.tesi çalışan çok arkadaş var bakalım çoğunluk ne diyecek 8)

cihan54
20.Ocak.2013, 12:31
c.tesi çalışan çok arkadaş var bakalım çoğunluk ne diyecek 8)

Ben cumartesi gelicem de :mrgreen:

ibanez_one
20.Ocak.2013, 22:46

Sizlere İyi Gezmeler Diyeyim O Halde nazar: Haftasonu Malum...8)

CELİL
20.Ocak.2013, 22:56
Görkem musait olursa hafata içi senle gelir yalnız bırakmam malum ben artık emekliyim zaman bol 8)

ağfndrdm
21.Ocak.2013, 00:53

hacı dayı ayıp etttin cuma aksamı beraber gideriz bende gelirim.:mrgreen:

mrtglc
21.Ocak.2013, 00:56
Ayrıca Şu Var..Provokasyon Olabilir Bir Şey Demiyorum Yalnız Motorsikletçileri Bir Kalıba Koymaları Bence Normal Olur...Sen Her Milli Bayramda Konvoy Yaparsan Böyle Olur...Ama İnadına Kutlanacak O Bayramlar...

Görkem senin yazdığının aynının yazmıştım sildim. ve işin ilginç yanı senin yorumu okumamıştım bile :D kalbimiz bir kardeşim. Sen gerekeni söylemişsin :D

Ben cumartesi ve pazar günü müsaitim. Hatta İstanbulda olursam malum bizim işimiz belli olmuyor, hafta içi fazla kalabalık yokken bi tavaf ediyim oraları diyorum.

marlox
21.Ocak.2013, 10:43
bana her gün uyar siz belirleyin biz gelelim :D fakat şu bir gerçek uçakla gelip uçakla geri döneceğim için bir yerden birileri beni almalı İstanbulu hiç bilmiyorum :D

CELİL
21.Ocak.2013, 12:13
bana her gün uyar siz belirleyin biz gelelim :D fakat şu bir gerçek uçakla gelip uçakla geri döneceğim için bir yerden birileri beni almalı İstanbulu hiç bilmiyorum :D
engin sen hepimizden kolay fuar alanına ulaşıcan niye dersen ist. atatürk hava alanına bilet al uçaktan inince yürüyerek fuar alanına gel çünki CNR fuar alanı hava alanın bitişigi 8)

marlox
21.Ocak.2013, 12:19
hadi yaaa süperrrrrr :D:D:D:D:D

istanbulu bilmiyorum demiştim :D:D:D:D

işte bu kadar bilmiyorum yani...

istanbula en son 2004 te geldim

ibanez_one
22.Ocak.2013, 03:21
Anam Ne Çok Sevenim Varmış...Olsun Beyler Siz Hiç Planınızı Bozmayın Ben İzinli Olduğum İçin İlk Gün Gitmek Zorundayım...Kız Arkadaşımla Gezeriz Artık...Çok Çok Teşekkür Ederim İyi Ki Varsınız...nazar Duygulandım Ya La :cry: :mrgreen:

cihan54
22.Ocak.2013, 12:17
Engin hava güzel olsunda gerisi sorun değil fuar çıkışı topluca sahile gidip bir mekanda muhabbet ediyoruz zaten sizide artçı alır birlite gideriz 8)

Celil abi, biletlerden ne haber :p

CELİL
22.Ocak.2013, 12:48
Cihan fuar davetiyelerinden haber yok

turq
25.Ocak.2013, 11:08
hacı dayı ayıp etttin cuma aksamı beraber gideriz bende gelirim.:mrgreen:

Görkem inanma bu arkadaşa, gelmiyor çünkü

ağfndrdm
25.Ocak.2013, 13:16
Görkem inanma bu arkadaşa, gelmiyor çünkü

Hacim gelirim dedimde ne zaman gelmedim .ben bekledim swn yoktun:(

turq
25.Ocak.2013, 20:42
Hacim gelirim dedimde ne zaman gelmedim .ben bekledim swn yoktun:(

Şaka yapıyorum agacım, bir sene geçmiş üzerinden hatırladığım sadece buluşamadığımız :)

ibanez_one
28.Ocak.2013, 02:27
An İtibari İle Tam 1 Ay Kaldı...Geri Sayım Başlasın :) 8)

ibanez_one
05.Şubat.2013, 03:45
Arkadaşlar Fuar Yaklaşıyor...Servislerinizi Arada Yoklayın Davetiyeleri Toplayın 8)

CELİL
05.Şubat.2013, 11:25
[quote=CELİL;113842]http://www.motosiklet.net/forum/attachments/forum91/9301d1352892343-motosiklet-fuari-2013-istanbul.jpg

KİMLER FUAR a GELİYOR ELLERİ GÖRELİM :D
VE C.TESİ mi PAZAR mı gidelim ?
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - ?

cihan54
05.Şubat.2013, 11:26
eneee :mrgreen: hangi gün istersin abim :cheesy:

ibanez_one
05.Şubat.2013, 12:04
Ben Perşembe İlk Gün Gidebilicem...Haftasonu CNR ın Karşı Caddesinde Koçtaş AVM De Çalışıyor Olucam Malesef...

Fatih
05.Şubat.2013, 12:05
Bende geliyorum.Güzel bir organizasyon yapalım bir yerde buluşup,topluca giriş yapalım fuara.

Rona
05.Şubat.2013, 13:17
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona

Erkan 28
05.Şubat.2013, 13:26
C.TESİ mi PAZAR mı gidelim ?
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)

cihan54
05.Şubat.2013, 13:29
Cumartesi :? Pazar günü almak için hangi ürünü bulcan yav. ürünler kampanyalar bitmiş teşhir ürünleri kalmış olcak..

Cumartesi gidelim [smilie=greencolorz:

Rona
05.Şubat.2013, 13:32
Cumartesi :? Pazar günü almak için hangi ürünü bulcan yav. ürünler kampanyalar bitmiş teşhir ürünleri kalmış olcak..

Cumartesi gidelim [smilie=greencolorz:
Pazara kalan dona kalır fuar müdavimi olarak benden söylemesi:mrgreen:

Rona
05.Şubat.2013, 13:49
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona

İnşallah katılım oranı geçen sene gibi olmaz.Herkes bol keseden sallayıp geleceğini söyledi ama sayımız 10 kişi bile değildi.Davetiyelerin temini için verilen o kadar emek,çaba boşa gitti.

Rona
05.Şubat.2013, 13:52
Ben Perşembe İlk Gün Gidebilicem...Haftasonu CNR ın Karşı Caddesinde Koçtaş AVM De Çalışıyor Olucam Malesef...

Tüüüh bee alamıyacam anahtarını.Yine kaytardın desene...:mrgreen::mrgreen:

dtahir
05.Şubat.2013, 14:11
İnşallah katılım oranı geçen sene gibi olmaz.Herkes bol keseden sallayıp geleceğini söyledi ama sayımız 10 kişi bile değildi.Davetiyelerin temini için verilen o kadar emek,çaba boşa gitti.

Geçen sene de geldim, bu sene de geleceğim.Hem belki turq da gelir.Yağmurda turlarız yine.

ADEM---
05.Şubat.2013, 14:39
Celil Abi ,, benide listeye eklersen sevinirim

osmankzlkaya
05.Şubat.2013, 14:41
ben de geliyorum tabiki

marlox
05.Şubat.2013, 15:00
beyler ben gelemiyorum :(:(:(:(:(:(:( 3 mart ta sınav var :(

MaRCoS
05.Şubat.2013, 16:49
A.AYARSIZ+1 :cheesy:

mrtglc
05.Şubat.2013, 17:39
Bende Bende:p

CELİL
05.Şubat.2013, 17:40
2013 Motosiklet Fuarı İstanbul da 28 Şubat - 03 Mart tarihleri arasında

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Cevdet
13- Anilgardiyan
14- Burakçalık
15- ?

cihan54
05.Şubat.2013, 17:53
yaz abim ya yaz Salih abiyi yaz Eralp'i yaz Müvekkilimi yaz ağayı yaz :cheesy:

Emre
05.Şubat.2013, 18:04

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1

Ben seçtiğiniz güne uyacam abi bir aksilik olmazsa. Nasıl diyorsanız öyle yapalım yani :)

av. Cevdet Yılmaz
05.Şubat.2013, 20:02
yaz abim ya yaz Salih abiyi yaz Eralp'i yaz Müvekkilimi yaz ağayı yaz :cheesy:

Geliyoruz,Metroyla toplu taşımayla geliyoruz:)

mrtglc
05.Şubat.2013, 20:21
bitmez tükenmez aşkmız kalbimizde yaşıyoruz. bekle bizi Bike Expo metrobüsle geliyoruz. :p

Anilgardiyan
05.Şubat.2013, 21:27
Orda olucam benide yazııııın :)

Burakçalık
06.Şubat.2013, 01:41
Celil abi ben de varım :D

duzunay
06.Şubat.2013, 03:23
İstanbul da olan Fuara gidecek arkadaşlar sizi kıskandım :) umarım bir fırsat yakalayabilirim

CELİL
07.Şubat.2013, 18:25
Evet Arkadaşlar biletler piyasaya verildi sınırlı sayıda bilet buldum 20 adet kadar dağıtım önceliğini öncelikle şehir dışından gelicek arkadaşlar (bana önceden haber vermek şartıyla) ve listeye ismini yazdırma sırasına göre yettiği kadar dağıtıcam bilet yetmeyecektir herkes gördüğü motor & parça satış bayilerinden bilet istesin 8)
C.TESİ mi PAZAR mı gidicez kimse birşey demiyorsa PAZAR olarak düzenliyorum

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-?

mesutdikmen
10.Şubat.2013, 20:14
[QUOTE=CELİL;120322]Evet Arkadaşlar biletler piyasaya verildi sınırlı sayıda bilet buldum 20 adet kadar dağıtım önceliğini öncelikle şehir dışından gelicek arkadaşlar (bana önceden haber vermek şartıyla) ve listeye ismini yazdırma sırasına göre yettiği kadar dağıtıcam bilet yetmeyecektir herkes gördüğü motor & parça satış bayilerinden bilet istesin 8)
C.TESİ mi PAZAR mı gidicez kimse birşey demiyorsa PAZAR olarak düzenliyorum

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)

cihan54
10.Şubat.2013, 20:28
Cumartesi [smilie=greencolorz:

marlox
10.Şubat.2013, 21:12
benim son güne kadar belli değil :(

CELİL
10.Şubat.2013, 22:03
Cumartesi [smilie=greencolorz:
sen gel ben seninle c.tesi de giderim 8)

Salih
10.Şubat.2013, 22:06
sen gel ben seninle c.tesi de giderim 8)

Pazar gelsin, ben göremem sonra Cihan'ı :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

CELİL
10.Şubat.2013, 22:08
Pazar gelsin, ben göremem sonra Cihan'ı :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
c.tesi gelsin ama pazar akşamı döner senide görür 8)

Salih
10.Şubat.2013, 22:13
c.tesi gelsin ama pazar akşamı döner senide görür 8)
Cumartesi günü Cihan benim diyorsun :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

CELİL
10.Şubat.2013, 22:15
benim son güne kadar belli değil :(
Engin senin için çok zahmetli ve pahalı olucak o yüzden ısrar edemiyorum ama şartlar uygun olurda gelirsen mutlu oluruz 8)

cihan54
11.Şubat.2013, 00:35
Allahım Allahım paylaşılamıyorum ne kadann mesuudum :?:

Salih abi sen pazar mı gelebiliyorum diyosun :?

Biri ordan pazar dedi pazar. Ben pazar diyorum pazar gelcem ben :lol:

Tamam itiraf ediyorum iki gün orada olcam 8)

Ama motorla gelebilcek miyim bilmiyorum.. Hem hava şartlarından hem motorla gelip döneceğim yakıt parasına oradan ekstradan kask bot bişeyler alabilirim :p

Salih
11.Şubat.2013, 01:20
Allahım Allahım paylaşılamıyorum ne kadann mesuudum :?:

Salih abi sen pazar mı gelebiliyorum diyosun :?

Biri ordan pazar dedi pazar. Ben pazar diyorum pazar gelcem ben :lol:

Tamam itiraf ediyorum iki gün orada olcam 8)

Ama motorla gelebilcek miyim bilmiyorum.. Hem hava şartlarından hem motorla gelip döneceğim yakıt parasına oradan ekstradan kask bot bişeyler alabilirim :p
Annen senden bi tane mi doğurdu? :mrgreen:
Cumartesi full çalışıyorum Cihan. :(

cihan54
11.Şubat.2013, 01:58
Senin yerine o gün ben çalışayım abim; diycem de yine aynı kapıya çıkıyo :p

marlox
11.Şubat.2013, 11:21
Engin senin için çok zahmetli ve pahalı olucak o yüzden ısrar edemiyorum ama şartlar uygun olurda gelirsen mutlu oluruz 8)

aynen abi dediğin gibi
ısrar etmeyin zaten içim kan ağlıyor...
bende gelmeyi çok istiyorum
hatta eşim bile acıdı halime :D
bakalım önümüzdeki günlerde belli olur

siz ne gün oradasınız onu bi netleştirin bakalım...

cihan54
11.Şubat.2013, 11:22
siz ne gün oradasınız onu bi netleştirin bakalım...

Salih abi pazar geliyomuş olm gün tartışılır mı :mrgreen::p

CELİL
11.Şubat.2013, 12:06
Evet Arkadaşlar biletler piyasaya verildi sınırlı sayıda bilet buldum 25 adet kadar dağıtım önceliğini öncelikle şehir dışından gelicek arkadaşlar (bana önceden haber vermek şartıyla) ve listeye ismini yazdırma sırasına göre yettiği kadar dağıtıcam bilet yetmeyecektir herkes gördüğü motor & parça satış bayilerinden bilet istesin 8)

FUAR a PAZAR günü gidiyoruz
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-?

BAŞKA GELEN YOKMU BU KADARMI ?

Fatih
11.Şubat.2013, 12:11
Pazar günü hava güzel olursa hepimiz içinde güzel bir olacaga benziyo :)

marlox
11.Şubat.2013, 12:29
pazar sa planları pazara göre ayarlayıp gelmek istiyorum ismimi şimdilik listeye yazmıyorum yanlış istatistik olmasın.. gelirsem sürpriz olur zaten..

cihan54
11.Şubat.2013, 12:31
Adam ruhunu teslim edecek resmen can atıyo gelmek için yav :mrgreen: içim acıdı valla :mrgreen:

marlox
11.Şubat.2013, 12:41
ya bro sizlerle orada olmayı harbiden çok istiyorum... ama celil üstadın da dediği gibi hem masraflı hemde yorucu olacak :( birazda bu aralar ekonomiyi düşünmem gerek...

CELİL
11.Şubat.2013, 12:44
pazar sa planları pazara göre ayarlayıp gelmek istiyorum ismimi şimdilik listeye yazmıyorum yanlış istatistik olmasın.. gelirsem sürpriz olur zaten..

Engin fuar a pazar günü toplanıp gidicez 8)

marlox
11.Şubat.2013, 12:46
pazar günü orada olamaya çalışacağıma emin olabilirsiniz ama gelemezsem de kusuruma bakmayın artık bir daha ki sefere deriz...

cpiler
11.Şubat.2013, 13:08
Evet Arkadaşlar biletler piyasaya verildi sınırlı sayıda bilet buldum 25 adet kadar dağıtım önceliğini öncelikle şehir dışından gelicek arkadaşlar (bana önceden haber vermek şartıyla) ve listeye ismini yazdırma sırasına göre yettiği kadar dağıtıcam bilet yetmeyecektir herkes gördüğü motor & parça satış bayilerinden bilet istesin 8)

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3

cpiler + 3

ozguralic
11.Şubat.2013, 13:19

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic

ozguralic
11.Şubat.2013, 18:23
Arka arkaya mesaj yasak ama idare edin :)

Celil Abi Murat ve Özgür Abi'yi listeye ekliyorum onlar da gelecekler. Biz de buradan bilet bulmaya çalışıcaz ama bulamazsak seninkilerden faydalanabiliriz sanırım :D

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (BURSA)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)

CELİL
11.Şubat.2013, 18:31
özgür sizler gelinde hallederiz 8)

sezar
11.Şubat.2013, 22:03
Motorsiklet dergilerinin bazıları davetiye veriyor ben aldım ama sadece Perşembe ve Cuma günleri kabul ediyolar.

CELİL
11.Şubat.2013, 22:15
Motorsiklet dergilerinin bazıları davetiye veriyor ben aldım ama sadece Perşembe ve Cuma günleri kabul ediyolar.
hafta içi ve hafta sonu 2 çeşit bilet var gidilecek güne göre alınıyor 8)
sende forumla gelmek istersen listeye ismini ekle gel illaki gelmeyen biri olur o bileti sana veririz

sezar
11.Şubat.2013, 22:25
hafta içi ve hafta sonu 2 çeşit bilet var gidilecek güne göre alınıyor 8)
sende forumla gelmek istersen listeye ismini ekle gel illaki gelmeyen biri olur o bileti sana veririz

İş yoğunluğundan gidip motoru daha alamadım, çarşamba günü sözleştik Yüksel Beyle gidip motoru alıcam hem de varsa davetiyede istiyeceğim ona göre bildiririm ama pazar bana biraz zor. Teşekür ederim yine de.

CELİL
11.Şubat.2013, 22:27

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-?

ağfndrdm
13.Şubat.2013, 20:17

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-?

21-Ağafendi

cpiler
13.Şubat.2013, 21:05
celil abi sendeki biletler haftaiçimi haftasonumu?

cihan54
14.Şubat.2013, 00:34
Ne, Celil abide bilet mi var :mrgreen:

----------------------------------

Aaa evet konuyu okudum şimdi. Varmış :mrgreen: öncelik şehirdışı diyo.. Torpilliyim yaa kahretsin :p

CELİL
14.Şubat.2013, 00:53
celil abi sendeki biletler haftaiçimi haftasonumu?

Bendeki biletler hafta sonu
Bu arada bilet sıkıntımız kalmadı herkese bilet ayarladım :cheesy:

cihan54
14.Şubat.2013, 01:00

Vay maşallah :p

tedirginsazan
14.Şubat.2013, 01:10

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan

Bende ekledim sanirim

ağfndrdm
14.Şubat.2013, 01:11
Bende şöyle bişey var olurmu bu??
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/579580_463325117049596_1468268083_n.jpg

Emrehan
14.Şubat.2013, 01:15
Bende şöyle bişey var olurmu bu??

Havan batsın... :p

ağfndrdm
14.Şubat.2013, 01:16
Havan batsın... :p

eee dünya kadar malın olacağına
iki tekerli bi...
:mrgreen:

av. Cevdet Yılmaz
14.Şubat.2013, 01:46

Adamsin sen adam:)
MC seneye bir stand acalim bizde raptorriders olarak,ne gerekiyor acaba orada stand acmak icin:cheesy::cheesy:

cihan54
14.Şubat.2013, 01:49
Artık benim de var ki.. havan kime yabancı :p

CELİL
14.Şubat.2013, 01:53
Adamsin sen adam:)
MC seneye bir stand acalim bizde raptorriders olarak,ne gerekiyor acaba orada stand acmak icin:cheesy::cheesy:
PARA :mrgreen:8)

ağfndrdm
14.Şubat.2013, 19:30
PARA :mrgreen:8)

motosiklet klupleri ücret vermeden stand açıyorlar satış yapılmaması kaydıyla
bu yıl TMKB ye üye her klup stand açacak

CELİL
14.Şubat.2013, 19:38
motosiklet klupleri ücret vermeden stand açıyorlar satış yapılmaması kaydıyla
bu yıl TMKB ye üye her klup stand açacak
öyleyse iyiymiş ama tmkb ye üye olunca bu sefer oradan üyelik aidat isterler sanırım 8)

ağfndrdm
14.Şubat.2013, 19:41
öyleyse iyiymiş ama tmkb ye üye olunca bu sefer oradan üyelik aidat isterler sanırım 8)

ÇIK ordanda istemiyorlar
sadece ve sadece dernek statüsünde olmak gerek;)

CELİL
14.Şubat.2013, 20:02

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-?

burak_332
14.Şubat.2013, 21:00

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-

ammada kalabalıkmışız bende geliyorum :) inşallah hava güzel olur

marlox
15.Şubat.2013, 11:09
dernek olayı zor iş ama onun için para veriyorsundur kesin ... ama araştırmak gerek tabi... ağa sen bu işi yaparsın hadi bu gazla devam...

ağfndrdm
15.Şubat.2013, 11:12
dernek olayı zor iş ama onun için para veriyorsundur kesin ... ama araştırmak gerek tabi... ağa sen bu işi yaparsın hadi bu gazla devam...

Ben emekliliğimi istedim .kismetsr kusadasindan bi yazlik alip oraya yerlesecem keyfime bakcam.

marlox
15.Şubat.2013, 11:15
:D:D:D:D sen bu yaşta emekli oluyorsan celil abi yi ne yapcaz :D

korhan_751
16.Şubat.2013, 14:35
Arkadaşlar Pazar günü nerde toplanıp Saat kaçta yola çıkcağınız bellimi ? plan yapıldımı ?

TANSU
17.Şubat.2013, 02:41
bilet kaldıysa ben gelirim. u arada haftaya pazar mı?

CELİL
17.Şubat.2013, 12:18
3 MART PAZAR TOPLANMA YERLERİ :

AVRUPA yakası için :
SAAT: 10.30
YER : YENİBOSNA KOÇTAÇ İÇİNDEKİ SİMİTEVİNDE BULUŞUP KAHVALTI YAPIYORUZ
HAREKET : 11.15

ANADOLU YAKASI:
Bölgeyi tanımadığım için birisi toplanma yeri ve o yakadakileri toplama işini üslensin örnek olarak kozyatağı CarrefourSA otoparkı olabilir proğramı 10.30 yenibosna koçtaşta bizimle buluşacak şekilde yapalım 8)

av. Cevdet Yılmaz
17.Şubat.2013, 13:51

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:
Bölgeyi tanımadığım için birisi toplanma yeri ve o yakadakileri toplama işini üslensin örnek olarak kozyatağı CarrefourSA otoparkı olabilir proğramı 10.30 yenibosna koçtaşta bizimle buluşacak şekilde yapalım 8)

Anadolu yakasi icin,motorlari kapattigimiz dan dolayi ben ve burakcalik kadikoyde bulusup oradan karsiya gececegiz,motorsuz gelecek olan varsa bize katilabilir:cheesy:

cihan54
17.Şubat.2013, 14:16
Anadolu yakasi icin,motorlari kapattigimiz dan dolayi ben ve burakcalik kadikoyde bulusup oradan karsiya gececegiz,motorsuz gelecek olan varsa bize katilabilir:cheesy:

MEsela ben :lol: sende mi kalsam cumartesi akşamı diye düşünüyorum hatta..

av. Cevdet Yılmaz
17.Şubat.2013, 14:52
MEsela ben :lol: sende mi kalsam cumartesi akşamı diye düşünüyorum hatta..

Fazla dusunme olum cik gel ya,yerin hazir8)
,buarada sen bi getirseydin oglusunu ,ben bi oturacaktim ustune,kucuk duracak mi altimda,
abi kac yapiyo bu diyecektim:?:

cihan54
17.Şubat.2013, 14:55
Fazla dusunme olum cik gel ya,yerin hazir8)
,buarada sen bi getirseydin oglusunu ,ben bi oturacaktim ustune,kucuk duracak mi altimda,
abi kac yapiyo bu diyecektim:?:

Motorla gelirim gelmesine de :mrgreen: ben fuara alışveriş yapmaya geliyorum. Motorla gelirsem alacaklarımdan birini iptal etmem gerekicek. bot pantolon kask alıcam. mesela bot alamam motorla gelirsem :|

av. Cevdet Yılmaz
17.Şubat.2013, 15:04
Motorla gelirim gelmesine de :mrgreen: ben fuara alışveriş yapmaya geliyorum. Motorla gelirsem alacaklarımdan birini iptal etmem gerekicek. bot pantolon kask alıcam. mesela bot alamam motorla gelirsem :|

Sen ozaman atla gel cmrtesi,
tabi atla gel derken,at ile degil,zor olur yoksam:cheesy::cheesy::cheesy:

cihan54
17.Şubat.2013, 15:13
Sen ozaman atla gel cmrtesi,
tabi atla gel derken,at ile degil,zor olur yoksam:cheesy::cheesy::cheesy:

Doğru diyosun [smilie=greencolorz: otobüsle geleyim en iyisi ben. [smilie=greencolorz: Yazık hayvancayıza.. [smilie=greencolorz:

Cumartesi günü buradakilerle gelicem fuara.. Onları Uğurlarken senle buluşuruz. Akşam aleme akarız :p sabah da Allah kerim :p

av. Cevdet Yılmaz
17.Şubat.2013, 15:59
Doğru diyosun [smilie=greencolorz: otobüsle geleyim en iyisi ben. [smilie=greencolorz: Yazık hayvancayıza.. [smilie=greencolorz:

Cumartesi günü buradakilerle gelicem fuara.. Onları Uğurlarken senle buluşuruz. Akşam aleme akarız :p sabah da Allah kerim :p

Getir oradakileri de kadikoy e bir kahvemizi icsinler,Raptorriders a kazandirmaya calisalim birkacini :mrgreen:

ibanez_one
17.Şubat.2013, 23:08

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

nazarnazarnazarnazarnazarnazarnazarnazar

Fatih
18.Şubat.2013, 14:03
Valla ben üstleneyim diyecegim ama o hafta ben cumartesi Sefaköy de kayın pederde kalıp pazar sizlerle buluşacağım.Tabi hemde motorumun bakımını yaptıracağım.

korhan_751
19.Şubat.2013, 12:20
bende yetişebilirsem hareket saatinde yanınızda olabilirim.

CELİL
21.Şubat.2013, 00:01

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:
* - aidikurt (Admin ALPER )
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-?

Salih
21.Şubat.2013, 00:25

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-?

Ben yazdırmamış mıyım? :lol::mrgreen:

cihan54
21.Şubat.2013, 00:36
Ben yazdırmamış mıyım? :lol::mrgreen:

Daraaaaa :lol: Ne ayıp :| [smilie=greencolorz:

Salih
21.Şubat.2013, 01:06
21[/B]-Ağafendi
22-[B]Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-Salih

ağfndrdm
21.Şubat.2013, 01:20
21[/B]-Ağafendi
22-[B]Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-Salih

suzuki team olarak çökeriz tepelerine:)

osmankzlkaya
21.Şubat.2013, 02:37
olur hangi gün kaçta gidicen bileti sana nasıl vericem

celil abi perşembe gidecem. bilet olayını nasıl yapacz bilmiyrm ama sanrm bilet için yanına gelecem

ibanez_one
21.Şubat.2013, 04:50

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one

EVET ARKADAŞLAR FUAR ÖNCESİ BULUŞMA NOKTASI OLAN KOÇTAŞ AVM AŞAĞIDA HARİTA ÜZERİNDE GÖSTERİLMEKTEDİR...

======DİKKAT======

TOPKAPI YÖNÜNDEN GELECEK OLANLAR, ŞİRİNEVLER YAYA ÜST GEÇİDİNDEN SONRA SAĞDA "YENİBOSNA" YAZAN SAPAĞA, YANİ YAN YOLA GİRMEK ZORUNDADIRLAR...AKSİ TAKDİRDE HAVALİMANINDAN DÖNMEK ZORUNDA KALIRLAR...

BÜYÜKÇEKMECE YÖNÜNDEN GELECEK OLANLAR İSE HAVALİMANINI GEÇTİKTEN SONRA YENİBOSNA TABELASININ BAĞLI OLDUĞU YAN YOLDAN DEVAM EDİP, ARAÇ ÜST GEÇİDİNİ GEÇTİKTEN HEMEN SONRA AYNI ÜST GEÇİDE BAĞLANMAK AMAÇLI SAĞDAN DEVAM ETMELİLER...AKSİ HALDE ATAKÖY DEN DÖNMEK ZORUNDA KALIRLAR..

METROBÜS İLE GELECEK OLANLAR DİREK YENİBOSNA DURAĞINDA İNDİKLERİNDE ZATEN GÖRECEKLER...

http://b1302.hizliresim.com/16/p/kbb23.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ahmet kaşıkçı
21.Şubat.2013, 22:08
27. ahmet kaşıkçı
28. muhammet aracı

ibanez_one
22.Şubat.2013, 20:15
Celil Abi Sen Şu Listeye Beni De Ekle Pazar Da Gelicem :)

av. Cevdet Yılmaz
22.Şubat.2013, 21:03
Adamin dibi gelde bir ozlem giderelim tabi ya[smilie=greencolorz:8)

aidikurt
22.Şubat.2013, 23:49
Benide ekleyin ulen listeye :)

cihan54
23.Şubat.2013, 00:29
E artık tanışmazsak ayıp olur üstadım :|

CELİL
23.Şubat.2013, 00:54

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-?

======DİKKAT======

http://www.regalraptor.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 929x415 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın (http://bit.ly/c25MCx)http://b1302.hizliresim.com/16/p/kbb23.jpg (http://bit.ly/c25MCx) BAŞKA GELEN YOKMU BU KADARMI ?

ağfndrdm
23.Şubat.2013, 01:29
Görkem kanki sen bizim adimiza o kahvalti yerinden 40 kisikik rezerv yaptirsana.
Mazallah yer bulammassak kurekle matkapla dover bu adamlar tum kiçtaşi.hadi buragi ben zaptederim ama cevdet var lan birde .:p

ibanez_one
23.Şubat.2013, 01:48
Görkem kanki sen bizim adimiza o kahvalti yerinden 40 kisikik rezerv yaptirsana.
Mazallah yer bulammassak kurekle matkapla dover bu adamlar tum kiçtaşi.hadi buragi ben zaptederim ama cevdet var lan birde .:p

O Konu Hallediliyor Merak Etme Usta :)

ibanez_one
23.Şubat.2013, 01:49
Adamin dibi gelde bir ozlem giderelim tabi ya[smilie=greencolorz:8)

Özledim He Harbi...Adamlık Senin Yanında Bende Emanet Gibi Durur Üstadım...8)

Rona
23.Şubat.2013, 01:51
Görkem bu sefer alacam anahtarınıııııı:mrgreen::mrgreen:

Rona
23.Şubat.2013, 01:53
Haydi aidikurt sende katıl eskilerden şanınız yürüsün kenara çekilme yahu......

ağfndrdm
23.Şubat.2013, 01:54
sen ilk önce bu fotonun hesabını ver len
sene 2010 motosikşet fuarı bu yanımdaki zatı tanımıyorum daha
hatunda benim artistik fotoğraflarımı çekerken sinsi sinsi yaklaşmı ak sakallı dede
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/253564_186458711402906_236822_n.jpg

Rona
23.Şubat.2013, 01:57
sen ilk önce bu fotonun hesabını ver len
sene 2010 motosikşet fuarı bu yanımdaki zatı tanımıyorum daha
hatunda benim artistik fotoğraflarımı çekerken sinsi sinsi yaklaşmı ak sakallı dede
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/253564_186458711402906_236822_n.jpg
Lemmmm karabasan gibisin her yerde sen rahat yok mu senden?:x:p:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ibanez_one
23.Şubat.2013, 04:28
Görkem bu sefer alacam anahtarınıııııı:mrgreen::mrgreen:

Canımı Al Abim Senin Canın Saolsun :)

CELİL
23.Şubat.2013, 13:37

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-?

======DİKKAT======

http://www.regalraptor.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 929x415 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın (http://bit.ly/c25MCx)http://b1302.hizliresim.com/16/p/kbb23.jpg (http://bit.ly/c25MCx) BAŞKA GELEN YOKMU BU KADARMI ?

Erkan 28
23.Şubat.2013, 14:06
Açılışa giden varmı aramızda

cihan54
23.Şubat.2013, 14:06
30 kişilik bir grup ha :p Hava güzel olur inşallah da, olanlar RR tshirt'lerini giysinler.. Güzel olur :cheesy:

CELİL
23.Şubat.2013, 14:23
Açılışa giden varmı aramızda
var ben ve görkem sabah 11.00 gibi ordayız 8)

CELİL
23.Şubat.2013, 14:26
30 kişilik bir grup ha :p Hava güzel olur inşallah da, olanlar RR tshirt'lerini giysinler.. Güzel olur :cheesy:
evet tshirt olanlar giysin fuar da havamız olur 8)

ibanez_one
23.Şubat.2013, 23:04
Arkadaşlar buluşma noktası olan yenibosna koçtaş avm deki simit sarayı' na katılımcı listemiz ile ilgili bilgi verilmiştir...o gün, belirlemiş olduğum bir alan bizim için ayırılacaktır ve katılımcı listesi dolayısı ile fazladan ürün imal edilecektir bilgilerinize sunulur...

Tarih : 3 mart pazar (03.03.2013)

yer : Yenibosna koçtaş avm simit sarayı

saat : 10:30 8)

CELİL
23.Şubat.2013, 23:11

Arkadaşlar buluşma noktası olan yenibosna koçtaş avm deki simit sarayı' na katılımcı listemiz ile ilgili bilgi verilmiştir...o gün, belirlemiş olduğum bir alan bizim için ayırılacaktır ve katılımcı listesi dolayısı ile fazladan ürün imal edilecektir bilgilerinize sunulur...

Tarih : 3 mart pazar (03.03.2013)

yer : Yenibosna koçtaş avm simit sarayı

saat : 10:30 8)
Teşekkürler görkem 8)

ibanez_one
23.Şubat.2013, 23:34
TÜM HAVA DURUMU SİTELERİNDE 3 MART PAZAR İÇİN HAFİF YAĞMURLU GÖSTERİYOR...SAĞANAK ŞEKLİNDE OLMASI BEKLENMEDİĞİ İÇİN 1 GÜNLÜĞÜNE HERKESİ SU KURBAĞASI OLMAYA DAVET EDİYORUM :mrgreen:

aidikurt
26.Şubat.2013, 02:03
arkadaslar sırf o gun motorla geleyım dıye makına almaya calısıyorum
haydı eller havaya

cihan54
26.Şubat.2013, 10:00
:?::?::?::?::?:

iyi de motorla gelemeyenlere yazık.. Bize yazık.. :(

marlox
26.Şubat.2013, 10:17
http://www.reklamfm.com/index/reklam.gif

....REK LAM LAR....

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/02/25/IFJA.jpg
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=7048&page=2

- Anne, fuara giderken sırtımızda RAPTOR RİDERS yazan yeleklerde olsaydı ne harika olurdu demi?

- Merak etme oğlum, Marlox her şeyi düşündü... senin için patch yaptırıyor...

(Hemde sadece ve sadece 15 TL)

Artık başkalarının sırtında gördüğümüz
İsteyip de ulaşamadığımız
Grubumuzun şanlı yaması
RAPTORRIDERS patch ine ulaşmak
ÇOK AMA ÇOK KOLAY.....!

Aşağıdaki linkteki listeye adınızı ve istediğiniz adedi yazım çok ucuza bu patch lere sahip olabilirsiniz...

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/02/25/gNo7c.th.png
1 adet 25x35 boyutunda büyük sırt patch i sadece ve sadece 15 TL bu fırsatı kaçırmayın.

.................................................. .................................................. ........................

cihan54
26.Şubat.2013, 10:19
Hahahah :p bu iyimiş.. Güzel fikir.. 8)

marlox
26.Şubat.2013, 11:19
sayın adminlerim sitenin ana sayfasına reklam istiyorum patch satışı ile ilgili...

ağfndrdm
26.Şubat.2013, 12:00
sayın adminlerim sitenin ana sayfasına reklam istiyorum patch satışı ile ilgili...

Face grubumuz icin bir foto hazirls kapak fotosu olarak eklesin celil.
Ayrica iligili konu basliginin yanina (HER ZAMAN GÜNCEL)ifadesi eklenmeli

Fatih
26.Şubat.2013, 12:20
İstiyorum patch bana 2 tane usta.

ibanez_one
26.Şubat.2013, 12:25
Arkadaşlar Bu Bölümde Araya Giriyormuş Gibi Oluyorum Kusuruma Bakmayın Ama...Pazar Günü Fuar Öncesi Kahvaltı Organizasyonuna Gelecekler İçin De Bir Liste Almam Gerekiyor...Bizimle Buluşup Gidecekler Kendilerini Bildirsinler Ki Ben De Kahvaltı Edilecek Yere Liste Sunayım...Fezaya Rakam Sallıyoruz Rezil Olmayalım İnsanlara...Bazıları Ben Direk Fuara Gideceğim De Derse Gereksiz Yere Fazladan Ürün Çıkarılmış Olur...

ağfndrdm
26.Şubat.2013, 12:28
Arkadaşlar Bu Bölümde Araya Giriyormuş Gibi Oluyorum Kusuruma Bakmayın Ama...Pazar Günü Fuar Öncesi Kahvaltı Organizasyonuna Gelecekler İçin De Bir Liste Almam Gerekiyor...Bizimle Buluşup Gidecekler Kendilerini Bildirsinler Ki Ben De Kahvaltı Edilecek Yere Liste Sunayım...Fezaya Rakam Sallıyoruz Rezil Olmayalım İnsanlara...Bazıları Ben Direk Fuara Gideceğim De Derse Gereksiz Yere Fazladan Ürün Çıkarılmış Olur...

Görki birde fiyat alsaydın
Beni 2kisi yaz

cihan54
26.Şubat.2013, 12:35
Ben de müvekkilimle gelcem. yapışık ikizler gibin olcez onla :p

ozguralic
26.Şubat.2013, 12:40
Mesut'la ben de geliyorum.

cihan54
26.Şubat.2013, 12:51
Mesut'la ben de geliyorum.

Adam Adam :cheesy:

turq
26.Şubat.2013, 13:00
Rahatsızlığımı atlatırsam bizim klübe takılır gelirim, kahvaltıya katılamam ama fuar alanında görüşürüz inşallah

av. Cevdet Yılmaz
26.Şubat.2013, 13:06
Ben de müvekkilimle gelcem. yapışık ikizler gibin olcez onla :p

Var daha var gelen muvekkilim ,Gorkem ben de Cihan,Burak Calik,Anil ve arkadasi ile gelicem,sen kontenjana ekle:cheesy:

eralp_goksu
26.Şubat.2013, 13:12
ben de kahvaltiya katilamicam.

Fatih
26.Şubat.2013, 13:21
+ 2 de ben görkem

ibanez_one
26.Şubat.2013, 17:51
Fuar Öncesi Kahvaltıya Geleceklerin Listesi

1 - Celil
2 - Erdem + 1
3 - Mesut
4 - Özgür
5 - Cevdet
6 - Cihan
7 - Burak
8 - Murat
9 - Calik
10 - Anıl + 1
11 - Fatih + 1
12 - Görkem
13 - Rona

Toplam 15 Kişi Başka Yok Mu Beyler ?
Listede 30 Kişi Görünüyor Yarısı Mı Buluşma Noktasına Geliyor ? [/quote]

CELİL
26.Şubat.2013, 17:59

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Ağafendi + 1
32-?

======DİKKAT======

Rona
26.Şubat.2013, 18:07

1 - Celil
2 - Erdem + 1
3 - Mesut
4 - Özgür
5 - Cevdet
6 - Cihan
7 - Burak
8 - Murat
9 - Calik
10 - Anıl + 1
11 - Fatih + 1
12 - Görkem
13 - Rona

Listede 30 Kişi Görünüyor Yarısı Mı Buluşma Noktasına Geliyor ? [/quote]
Beni de yazda alayım anahtarını hatta o da kesmez kahvaltını da alacağım.....:mrgreen::mrgreen:

cihan54
26.Şubat.2013, 18:08
Atilla abiyle bana ayrı masa tutun. Arada sizin kahvaltılara da çökmeyelim sonra yanlışlıkla :p :p :p

ağfndrdm
26.Şubat.2013, 19:23
Atilla abiyle bana ayrı masa tutun. Arada sizin kahvaltılara da çökmeyelim sonra yanlışlıkla :p :p :p

dikkat edin birbirinizi yemeyin kafa göz:p

görkem sabah sorduğun soruya akşamına tam yanıt arıyorsun .biraz zaman bre
ben şu güncel listede olmayıpta gelecek 5 kişi daha biliyorum

yuvarla işte
30 ,30
30 iyidir
30 candır ,baldır,yardır

ibanez_one
26.Şubat.2013, 20:13
dikkat edin birbirinizi yemeyin kafa göz:p

görkem sabah sorduğun soruya akşamına tam yanıt arıyorsun .biraz zaman bre
ben şu güncel listede olmayıpta gelecek 5 kişi daha biliyorum

yuvarla işte
30 ,30
30 iyidir
30 candır ,baldır,yardır

Usta Çok tez Canlıyım Ya Huyuma Emi :(
Bu Arada 30 Kişilik Kahvaltı Tabağı Hazırlanıyor O Gün İçin...

CELİL
26.Şubat.2013, 20:18
Usta Çok tez Canlıyım Ya Huyuma Emi :(
Bu Arada 30 Kişilik Kahvaltı Tabağı Hazırlanıyor O Gün İçin...

benim tahminim 20 kişi anca olur 8)

cihan54
26.Şubat.2013, 20:28
Fazla tabakları Atilla abiyle bana gönderin :p

ağfndrdm
26.Şubat.2013, 22:16
T-shortu olan arkadaşların giyip gelmeleri rica olunur
hava soğuk olur diye dert edernler kazaklarının üstüne giyebilirler

[/INDENT]KİMLER FUAR a GELİYOR ELLERİ GÖRELİM :D

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Ağafendi + 1
32-Alpay
33-Gestapoz
34-?
35-?

======DİKKAT======

Alpay
26.Şubat.2013, 22:29
Bende geliyorum listeye ekleyin beni 10:00' da Koçtaş'tayım.

av. Cevdet Yılmaz
26.Şubat.2013, 22:48
Gorkemim metrobus durak ismi yenibosna olmasi lazim,simdi bu mekan gozukuyormu metrobusten inince:?:

Alpay
26.Şubat.2013, 22:59
Gorkemim metrobus durak ismi yenibosna olmasi lazim,simdi bu mekan gozukuyormu metrobusten inince:?:

Müdür Metrobüsten inip sağa doğru bakarsan %500 görürsün Koçtaşı :D

ibanez_one
26.Şubat.2013, 23:07

Müdür Metrobüsten inip sağa doğru bakarsan %500 görürsün Koçtaşı :D

Aynen Alpay' ın Dediği Gibi Metrobüsten İn Üstgeçite Çık Sağlı Devam Et Zaten Koçtaşa Götürüyo Seni...AVM Ye Girince İçeride Solda Simit Sarayı...8)

Motorsikletle Gelecekler İçin Havanın Durumuna Bağlı Olarak Ya Aşağıdaki Kapalı Otoparka Ya Da Hemen Simit Sarayının Yanındaki Boş Alana Motorlarımızı Görebileceğimiz Şekilde Park Edebiliriz...8)

Gestapoz
27.Şubat.2013, 00:03
Motorlu mu motorsuz mu gelirim bilmiyorum.Barbaros bulvarında arkadan çarpıp düşürdü biri beni aynam kırıldı o şekilde de çıkmak istemiyorum.ama her türlü geliyorum

ibanez_one
27.Şubat.2013, 00:06
Motorlu mu motorsuz mu gelirim bilmiyorum.Barbaros bulvarında arkadan çarpıp düşürdü biri beni aynam kırıldı o şekilde de çıkmak istemiyorum.ama her türlü geliyorum

Geçmiş Olsun Her Türlü bekleriz Kardeşim...Kahvaltımızı Eder Hoş Muhabbetle Fuara Geçeriz Hep Beraber...8)

av. Cevdet Yılmaz
27.Şubat.2013, 00:14

Aynayi halledemezsen oyle cikma derim yola,dikiz aynanin yol acicagi kaza buyuk olur,toplu tasima candir:D

Gestapoz
27.Şubat.2013, 00:26
şişliden metrobüse bindim mi ... :D herkesten önce orda olurum

CELİL
27.Şubat.2013, 01:04

1 - Celil
2 - Erdem + 1
3 - Mesut
4 - Özgür
5 - Cevdet
6 - Cihan
7 - Burak
8 - Murat
9 - Calik
10 - Anıl + 1
11 - Fatih + 1
12 - Görkem
13 - Rona

Listede 30 Kişi Görünüyor Yarısı Mı Buluşma Noktasına Geliyor ?

ibanez_one
27.Şubat.2013, 01:09

1 - Celil
2 - Erdem + 1
3 - Mesut
4 - Özgür
5 - Cevdet
6 - Cihan
7 - Burak
8 - Murat
9 - Calik
10 - Anıl + 1
11 - Fatih + 1
12 - Görkem
13 - Rona
14 - Gestapoz
15 - emre + 1

Toplam 17 Kişi Başka Yok Mu Beyler ?
Listede 30 Kişi Görünüyor Yarısı Mı Buluşma Noktasına Geliyor ?

nazarnazarnazarnazarnazar

korhan_751
27.Şubat.2013, 02:07
Arkadaşlar Bende kahvaltıya katılamıcam ama hareket saatinde yanınızda olurum beraber geçeriz fuara listeye benide ekleyebilirsiniz :)

eralp_goksu
27.Şubat.2013, 02:47
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Ağafendi + 1
32-Alpay
33-Gestapoz
34- Korhan

tolgagokce
27.Şubat.2013, 11:13
beni de yazdınız mı abi ;)

tolgagokce
27.Şubat.2013, 11:14
23tolga tanıdığım 1imi :D

CELİL
27.Şubat.2013, 12:09
hava soğuk olur diye dert edernler kazaklarının üstüne giyebilirler[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[/INDENT]KİMLER FUAR a GELİYOR ELLERİ GÖRELİM :D

AVRUPA yakası için :

ANADOLU YAKASI:

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - dtahir
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Ağafendi + 1
32-Alpay
33-Gestapoz
34-Korhan
35-Tolgagokce
36-?
37-?

[B][SIZE=5]EVET ARKADAŞLAR FUAR ÖNCESİ BULUŞMA NOKTASI OLAN KOÇTAŞ AVM AŞAĞIDA HARİTA ÜZERİNDE GÖSTERİLMEKTEDİR...

======DİKKAT======

Gestapoz
27.Şubat.2013, 19:26
Biz okulda resmi universite kulubu olarak kulup kurmaya calisiyoruz suan kahvaltiya o arkadaslardan 4-5 kisiyle gelsem sorun olur mu acaba ? Hem bu kuluplesme adamisinda yardimci olacaginiz tonla konu vardir

ağfndrdm
27.Şubat.2013, 19:28
Biz okulda resmi universite kulubu olarak kulup kurmaya calisiyoruz suan kahvaltiya o arkadaslardan 4-5 kisiyle gelsem sorun olur mu acaba ? Hem bu kuluplesme adamisinda yardimci olacaginiz tonla konu vardir

tabi gelebilirsiniz dostum
yalnız bildiğimiz "motoclup" bir oluşumuz ve bunu yapmaya niyetimiz yok,biraz anonimiz diyebilirim
o halde
siz bize fikir verebilirsiniz ancak

CELİL
27.Şubat.2013, 20:13
toplanıp gelebilirsiniz 8)

Emre
27.Şubat.2013, 23:01
Abilerim kardeşlerim, ben çok yoğun olduğum için foruma giremiyorum bu aralar. Kısmetse kahvaltıya da geleceğim eşimle beraber. Hatta Fatih Tuzla' dan geliyordu galiba onunla beraber geçeriz muhtemelen ayarlayabilirsek. O da eşiyle geliyordu galiba öyle kalmış aklımda. Cumartesi ye kadar haberleşiriz Fatih' le inş. :)

dtahir
28.Şubat.2013, 01:59
Herkese merhabalar. Geçtiğimiz sene fuara kardeşimle beraber gelmiştik belki hatırlayan vardır. Kardeşim geçen hafta maalesef Sakarya'da motosiklet kazası geçirdi ve haftasonu onun yanına gideceğim.Celil abi beni listeden silmen mümkün olabilir mi? İnşallah başka bi zaman buluşuruz.

eralp_goksu
28.Şubat.2013, 02:08
Cok gecmıs olsun..

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - Gestapoz + 4-5
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Ağafendi + 1
32-Alpay
33-Gestapoz
34-Korhan
35-Tolgagokce
36-Xcell
37-?

ibanez_one
28.Şubat.2013, 02:36
Herkese merhabalar. Geçtiğimiz sene fuara kardeşimle beraber gelmiştik belki hatırlayan vardır. Kardeşim geçen hafta maalesef Sakarya'da motosiklet kazası geçirdi ve haftasonu onun yanına gideceğim.Celil abi beni listeden silmen mümkün olabilir mi? İnşallah başka bi zaman buluşuruz.

Çok Geçmiş Olsun Kardeşim...:( Yapabileceğimiz Bir Şey Varsa İlet Lütfen...

cihan54
28.Şubat.2013, 10:09

Geçmiş olsun nerede nasıl oldu.. Birşey gerekirse elimden geleni yaparım, Sakarya'da bir eviniz bir kolunuz olduğunu bilin. Herhangi birşey gerekirse çekinmeden ulaşabilirsin. 0555 705 60 50

dtahir
28.Şubat.2013, 10:09
Çok Geçmiş Olsun Kardeşim...:( Yapabileceğimiz Bir Şey Varsa İlet Lütfen...

Teşekkürler, sağ olun.

dtahir
28.Şubat.2013, 10:15
Geçmiş olsun nerede nasıl oldu.. Birşey gerekirse elimden geleni yaparım, Sakarya'da bir eviniz bir kolunuz olduğunu bilin. Herhangi birşey gerekirse çekinmeden ulaşabilirsin. 0555 705 60 50

Teşekkürler sağ olun. Sakarya motosiklet klübü gereken herşeyi yaptı. Çok ilgilendiler.onlara da buradan teşekkür etmiş olayım. size de teşekkür ederim ilginiz için. Şimdilik yataktan kalkmasını beklemedeyiz. Dua edelim de bir an önce iyi olsun, platinlerden kurtulsun. Kaza Saü kampüs çıkışında oldu. Trafik raporuna göre karşı taraf %100 hatalı. Motor pert. 3 kırıkla atlattık şükür.

cihan54
28.Şubat.2013, 10:17
:( geçmiş olsun.. Dik bir rampadır [smilie=greencolorz:

SMSK'nın destek olması iyi bir durum. Erol abi sanırım sizinle ilgilenmiş olsa gerek... Allah acil şifalar versin..

CELİL
28.Şubat.2013, 11:28
Tahir çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin :(

dtahir
28.Şubat.2013, 11:34
Tahir çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin :(

Çok teşekkür ederim Celil abi. Sağ olasın...

ağfndrdm
28.Şubat.2013, 12:02
Tahir gecmis olsun

Özlemkayra
28.Şubat.2013, 12:05
Çok geçmiş olsun Tahir bey...

marlox
28.Şubat.2013, 12:16
geçmiş olsun acil şifalar dilerim....

bugün fuara gidecek olanlar kimler merakla bekliyorum fotoları haberleri ( hmmm eşantiyon ürün alacak olurlarsa beni unutmasınlar )

dtahir
28.Şubat.2013, 13:07
Tahir gecmis olsun

Teşekkürler, sağ olun.

dtahir
28.Şubat.2013, 13:09
Çok geçmiş olsun Tahir bey...

Teşekkür ederim,sağ olun.

Fatih
28.Şubat.2013, 13:37
Abilerim kardeşlerim, ben çok yoğun olduğum için foruma giremiyorum bu aralar. Kısmetse kahvaltıya da geleceğim eşimle beraber. Hatta Fatih Tuzla' dan geliyordu galiba onunla beraber geçeriz muhtemelen ayarlayabilirsek. O da eşiyle geliyordu galiba öyle kalmış aklımda. Cumartesi ye kadar haberleşiriz Fatih' le inş. :)

Çok isterdim abicim ama malesef ben cuma akşamından kayınpederimin yanına gideceğim,sefaköy de oturuyor.Oradan sabah gideceğim kahvaltıya.

Fatih
28.Şubat.2013, 13:38
Teşekkürler sağ olun. Sakarya motosiklet klübü gereken herşeyi yaptı. Çok ilgilendiler.onlara da buradan teşekkür etmiş olayım. size de teşekkür ederim ilginiz için. Şimdilik yataktan kalkmasını beklemedeyiz. Dua edelim de bir an önce iyi olsun, platinlerden kurtulsun. Kaza Saü kampüs çıkışında oldu. Trafik raporuna göre karşı taraf %100 hatalı. Motor pert. 3 kırıkla atlattık şükür.
Çok büyük geçmiş olsun.Gerçekten çok üzüldüm.Bir an önce ayağa kalkar inş.

eralp_goksu
28.Şubat.2013, 13:50
gencler kahvaltiya +1 olarak katiliyorum ben de. yalniz kahvalti etmeyecegiz. caya ve muhabbete katiliriz. 8)

cihan54
28.Şubat.2013, 13:52
gencler kahvaltiya +1 olarak katiliyorum ben de. yalniz kahvalti etmeyecegiz. caya ve muhabbete katiliriz. 8)

Ya sen ne acayip adamsın yaa.. Olm Bana benzeme bak benim dediğimi yap yaptığımı yapma bak.. Hani sınavın vardı senin len.. Hadi iptal oldu diyelim, niye kahvaltı etmiyosun da çay içiyosun??

Özlemkayra
28.Şubat.2013, 14:04
Ya sen ne acayip adamsın yaa.. Olm Bana benzeme bak benim dediğimi yap yaptığımı yapma bak.. Hani sınavın vardı senin len.. Hadi iptal oldu diyelim, niye kahvaltı etmiyosun da çay içiyosun??

Evlerinde yiyip geleceklerdir, belki kahvaltıya başka yere sözleri vardır... gibi varsayımlarla cvp versem kızmazsın dimi kuzen :p

cihan54
28.Şubat.2013, 14:44
Evlerinde yiyip geleceklerdir, belki kahvaltıya başka yere sözleri vardır... gibi varsayımlarla cvp versem kızmazsın dimi kuzen :p

Kızarım da :? Neyse konu başlığı müsait değil online geyikte görüşürüz :?
Konuyu toparlamak gerekirse; fuarda karınca sürüsü gibi dolaşcaz sanırım :p

eralp_goksu
28.Şubat.2013, 15:56
1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - Gestapoz + 4-5
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Ağafendi + 1
32-Alpay
33-Gestapoz
34-Korhan
35-Tolgagokce
36-Xcell

cihan54
28.Şubat.2013, 15:59
+1 kim Eralp :mrgreen:

marlox
28.Şubat.2013, 16:00
aaah ah şu patch olayını daha önce yapsaydık fuarda daha bi nerenin karıncası olduğunuz belli olarak dolaşırdınız :d

eralp_goksu
28.Şubat.2013, 16:02
Valla patch olayı super olurdu fuarda :p

+1: cıcegı burnunda regal raptor sahıbı, gelecegın raptorriders uyesı, can dostum, kankam 8)

cihan54
28.Şubat.2013, 16:08
Tamam bekliyoruz siteye de.. 8)

dtahir
28.Şubat.2013, 17:22
Çok büyük geçmiş olsun.Gerçekten çok üzüldüm.Bir an önce ayağa kalkar inş.

Çok teşekkürler, sağ olun.

ağfndrdm
28.Şubat.2013, 18:48
benim ismin listede 2 kez yazılmış lutfen kabatrmayın
waal tek kişilik kahvaltı ücteri veririm 2 kişilik te yerim
onlardan alın:)

ayrıca gittik ve deneme oturuşu bile yaptık
bu motoru tavsiye ederim gayet rahatmış:p
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/549387_468520629863378_1001113767_n.jpg

cihan54
28.Şubat.2013, 18:51
benim ismin listede 2 kez yazılmış lutfen kabatrmayın
waal tek kişilik kahvaltı ücteri veririm 2 kişilik te yerim
onlardan alın:)

ayrıca gittik ve deneme oturuşu bile yaptık
bu motoru tavsiye ederim gayet rahatmış:p
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/549387_468520629863378_1001113767_n.jpg

Yalnız ben bu fotoğrafa makale gibi yorum çıkartırım da.. Neysssee :p:p:p:p:p:p

ağfndrdm
28.Şubat.2013, 18:56
bu seferlik af et büyüklük yiğitlik sende kalsın:cry:

eralp_goksu
28.Şubat.2013, 19:49
Hemen duzeltelim :p

1 - CELİL
2 - cihan54
3 - Fatih + 1
4 - Rona
5 - Erkan ( pazar)
6 - Gestapoz + 4-5
7 - ADEM
8 - osmankzlkaya
9 - MaRCoS +1
10- mrtglc
11- Emre + 1
12- Av.Cevdet
13- Anilgardiyan +1
14- Burakçalık
15- Fazlı
16- sarhosefe (pazar)
17-cpiler +3
18-ozguralic (BURSA)
19-ekinoks Murat (BURSA)
20-ilicio Özgür (BURSA)
21-Ağafendi
22-Tedirginsazan
23-Tolga
24-burak 332
25-TANSU
26-Eralp +1
27-salih
28-ahmet kaşıkçı
29-muhammet aracı
30-ibanez one
31-Alpay
32-Gestapoz
33-Korhan
34-Tolgagokce
35-Xcell

ağfndrdm
28.Şubat.2013, 20:00
hava soğuk olur diye dert edernler kazaklarının üstüne giyebilirler

Anilgardiyan
28.Şubat.2013, 20:05

abi göztepedeyiz bizde , eğer motorla gelirsek beraber geceriz :)

cihan54
28.Şubat.2013, 20:08
Hava yağmura çevirdi :(

ibanez_one
28.Şubat.2013, 20:43

Çevirsin Kahvaltımızı Eder Tıpış Tıpış Gideriz Fuara :)

eralp_goksu
28.Şubat.2013, 21:48
Gencler bısey danısacagım. Fuarın son gunu son saatlerı fıyatlarda kayda deger bır azalma olur mu?

aidikurt
28.Şubat.2013, 23:19
Gencler bısey danısacagım. Fuarın son gunu son saatlerı fıyatlarda kayda deger bır azalma olur mu?
genellıkle oluyor cok uygun fıyata urunler dusurebılırsınız fırmalar tekrar doldurup ugrasmamak ıcın fıyat kırıyor

eralp_goksu
01.Mart.2013, 02:44
genellıkle oluyor cok uygun fıyata urunler dusurebılırsınız fırmalar tekrar doldurup ugrasmamak ıcın fıyat kırıyor

Sağolasın abı :|

marlox
01.Mart.2013, 08:12
aaaah ah gelemedimmmmmm
fuarı ziyaret edemedimmmmm

aga ile celil abimin arkasına RR da binemedimmmm :(:(:(:(

ya gidiyorsunuz bari nispetlik fotolar yapmayın....

valla içim acıyor baktıkça yahu.....

cihan54
01.Mart.2013, 10:03
Celil abiyle ağanın fotosuna baktıkça için acıyosa bi terslik var kanks :p

ağfndrdm
01.Mart.2013, 10:37
Celil abiyle ağanın fotosuna baktıkça için acıyosa bi terslik var kanks :p

Caim ya.birak artik su homofobik takintilarini.gel seni memlekete goturuyum 3 sap motora bineriz.
Kirve askerde nasi yaptin stutyo dairede filanmi kaldin
Ayrica sirtini eralpe yasladigin gunude unutmadim

Oh be icimdeki kirli kani akittim gitti:p

cihan54
01.Mart.2013, 10:44
Oooo pisleşti :x :mrgreen:

marlox
01.Mart.2013, 11:20
helal aga bastır... baaaaakkk cihan efendi ben geçmişinizi bilmiyorum ama bilenler biliyor :D:D:D:D

cihan54
01.Mart.2013, 11:24
helal aga bastır... baaaaakkk cihan efendi ben geçmişinizi bilmiyorum ama bilenler biliyor :D:D:D:D

Ağa içinde biriktirmiş bak yavaş yavaş açığa çıkıyo. dök içini rahatla.. (Tabi online geyikte :mrgreen:)

Salih
01.Mart.2013, 21:26
Hava yine döndü Cihancım 8) Şimdilik yağmur yok

ibanez_one
02.Mart.2013, 00:29
Büyük Buluşmaya 1 Gün Kaldı...8)
nazarnazarnazarnazarnazarnazarnazar

mrtckrt
02.Mart.2013, 00:44
Tüm Arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum... Biz, gelemeyenler için de gezin bol fotoğraf ve yorum bekliyoruz... :)