PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınık Spyder

Anilgardiyan
19.Aralık.2012, 02:30
Abilerim canlarım ciğerlerim :) sonunda Spyder hayalini gercekleştirme zamanı geldi , özellikle celil abinin cok başını şişirdim ama , sıkılmadan yorulmadan dinledi derdimi , gerekli yardımı yaptı Allah razı olsun :)

başlıktanda belirttiğim gibi , 250 cc ya da 350 cc Spyder alıcısıyım ..
Öncelik ' balansörlü , temiz ve düşük km'li ' araçlardır .

ilginiz için herkese tşekkürler şimdiden :)

inaona
19.Aralık.2012, 14:06
Abilerim canlarım ciğerlerim :) sonunda Spyder hayalini gercekleştirme zamanı geldi , özellikle celil abinin cok başını şişirdim ama , sıkılmadan yorulmadan dinledi derdimi , gerekli yardımı yaptı Allah razı olsun :)

başlıktanda belirttiğim gibi , 250 cc ya da 350 cc Spyder alıcısıyım ..
Öncelik ' balansörlü , temiz ve düşük km'li ' araçlardır .

ilginiz için herkese tşekkürler şimdiden :)

Anıl benimki hala hazırda satılık arzu edersen görüşelim 5.500.-tl'ye vericem haberin olsun :)

av. Cevdet Yılmaz
19.Aralık.2012, 16:23
Anil,gonlundeki makinaya en kisa zamanda kavusursun umarim,simdiden alacagin spyder hayrli olsun:)

Anilgardiyan
20.Aralık.2012, 05:34
Anil,gonlundeki makinaya en kisa zamanda kavusursun umarim,simdiden alacagin spyder hayrli olsun:)
inşallah abi inşallah :) celil abi biliyo ya ne halde oldugumu doldum artık :D nerde spyder görsem sahibini bulup satılık mı diye soruyorum :D yana yakıla düzgün bi motor arıyorum :D

inaona
20.Aralık.2012, 12:30
inşallah abi inşallah :) celil abi biliyo ya ne halde oldugumu doldum artık :D nerde spyder görsem sahibini bulup satılık mı diye soruyorum :D yana yakıla düzgün bi motor arıyorum :D

Anıl telefonum 0535 660 29 83 ararsan görüşürüz.

Anilgardiyan
20.Aralık.2012, 16:50
tamamdır abi işten cıkınca bi alo dicem :)

marlox
25.Aralık.2012, 10:13
gerekli telefon görüşmesi sonucu acaba anıl motoru alacak mı az sonraaaaa...

inaona
25.Aralık.2012, 11:53
tamamdır abi işten cıkınca bi alo dicem :)

Valla daha arayan soran yok bende hala anıldan telefon bekliyorum :):cheesy::mrgreen:

marlox
25.Aralık.2012, 12:27
motorun fotoğrafını paylaşabilirmisin rica etsem

inaona
25.Aralık.2012, 12:38
motorun fotoğrafını paylaşabilirmisin rica etsem

Aşağıdaki ilan numarasından motorun resimlerini görebilirsin :cheesy:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-6900-km-regal-raptor-dd-250e-10-garantili-plus-aksesuarli-94766286/detay/

marlox
25.Aralık.2012, 13:27
teşekkürler temiz duruyor aksesuarlarda cabası... ne düşünüyorsun bunu satıp ne alacaksın?

inaona
25.Aralık.2012, 13:45
teşekkürler temiz duruyor aksesuarlarda cabası... ne düşünüyorsun bunu satıp ne alacaksın?

Teşekkür ederim.

SUZUKİ GSR 600 almayı düşünüyorum.:mrgreen:

cihan54
25.Aralık.2012, 13:51
Teşekkür ederim.

SUZUKİ GSR 600 almayı düşünüyorum.:mrgreen:

Vaşşş :? çok büyük bi tarz değişikliği.. nerden esti?

marlox
25.Aralık.2012, 16:06
harbiden deveden pegasus a geçmişsin sen :D

Anilgardiyan
26.Aralık.2012, 05:08
Valla daha arayan soran yok bende hala anıldan telefon bekliyorum :):cheesy::mrgreen:

abi yemin ediyorum unuttum hatta celil abiyle konuştum o gün işten cıkınca aricaktım :D saat gece 3 aramiyim şimdi sabah aricam abi :)

inaona
26.Aralık.2012, 11:04
Vaşşş :? çok büyük bi tarz değişikliği.. nerden esti?

Aslında şehiriçi için en ideal tarz naked'lar birazda onun için tarz değişikliğine gidiyorum açıkçası. Daha önceleri yani delikanlılık zamanlarımda race makineler kullandım. Bakalım artık herşey kısmet :cheesy:

inaona
26.Aralık.2012, 11:07
abi yemin ediyorum unuttum hatta celil abiyle konuştum o gün işten cıkınca aricaktım :D saat gece 3 aramiyim şimdi sabah aricam abi :)

Ya yok anıl takılıyorum kardeşim ama inan benim makinanında bizim forumdan birine gitmesini istiyorum. Yabancıya gitmesin en nihayetinde 8)

marlox
26.Aralık.2012, 11:23
güzel duruyor iyi bakmışşın :D bende araçlarımı satarken yabancıya gitsin hiç istemezdim...

marlox
28.Aralık.2012, 14:12
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-mahcup-etmez-magdur-etmez-fiyat-dustu-custom-spyder-350cc-104580490/detay

arkadaşlar bu motorda bazı ekstralar var
ben alacağım motora bu ekstraları yapmaya kalksam ne tutar masraflar
istediklerim

ÖN FAR DEGİŞİMİ
SİS FAR MONTAJI
ÖN AMORTİSÖR AKSESURLARI
ÖN ÜÇGEN KROM SİNYAL
ARKA KROM SİNYALLER
YAN DERİ CANTA
ÖN SOSİS ÇANTA
SİSİ BAR
TEKLİ KOLTUK BOBER
SİNYALLİ KROM ELCİKLER
MANET PÜSKÜLLERİ
PLAKALIK KÜÇÜK STOP GÖMME KÜÇÜK PLAKA

birde aynı motoru adam hem tek kişi hem çift kişi nasıl kullanıyor tek bir koltuk değişim ile bu mümkün mü? tekli koltuğunu da yanında vercem demiş te....

CELİL
28.Aralık.2012, 18:00
ilandaki makina bizim ankara ekibinden hakanın bildiğim kadarıyla çantalar hariç aksesuarların hepsini ebay dan aldı 8)

marlox
28.Aralık.2012, 20:56
abi baktım ebay e ya benim kapasite yetersiz yada ben internet kullanmayı bilmiyorum hiçbirşey bulamadım çünkü isimleri ne diye geçiyor hiç bilmiyorum

CELİL
28.Aralık.2012, 21:01
abi baktım ebay e ya benim kapasite yetersiz yada ben internet kullanmayı bilmiyorum hiçbirşey bulamadım çünkü isimleri ne diye geçiyor hiç bilmiyorum
bende o tarafta iyi değilim google çeviri ile ingilizceye çevirip öyle arama yapıyorum ama pek başarılı olamıyorum :mrgreen:

marlox
28.Aralık.2012, 22:44
o zaman bi motoru alayım da toplu ebay siparişi geçeriz herkes elini taşın altına koyarsa hata riskimiz azalır

DR.ALP
28.Aralık.2012, 23:10
ebay pahalıya patlar beyler..herşey dolar fiatlı..orası dolar cepler boşalır..

cihan54
29.Aralık.2012, 04:10
Ben de gözümü karartsam düşünüyorum ebay'den beğendiğim bi kask var. Gümrükte takılır makılır dinlemiycem çekicem siparişi de.. Yemiyo işte.. ya takılırsa :?

marlox
29.Aralık.2012, 09:05
gümrük olayını bilen yokmu yaaa...

birde arkadaşlar ebay den alınabilecekler

beğendikleriniz diye ir başlık açsak herkes almak istediği ürünü orada link olarak atsa belki toplu sipariş için iyi olur ne dersiniz

mrtglc
29.Aralık.2012, 15:31
75 euro' dan yukarısı siparişlerde gümrüklerde sıkıntı yaşarsın. hele birde toplu sipariş olayına girersen uğraş dur. güzel ve ucuz ürünler var ama gümrük olayı devreye girince miğdesi bulanıyo insanın. en iyisi türkiyedekilerle yetinmek.

CELİL
29.Aralık.2012, 16:18
gümrük olayını bilen yokmu yaaa...

birde arkadaşlar ebay den alınabilecekler

beğendikleriniz diye ir başlık açsak herkes almak istediği ürünü orada link olarak atsa belki toplu sipariş için iyi olur ne dersiniz
engin aşagıdaki link işine yarar 8)
http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=6411&highlight=ebay+al%FD%FEveri%FE

DR.ALP
29.Aralık.2012, 16:22
yurdum insanı yurdundan şaşma..bir problem olursa uğraşır durursun..tecrübe ile sabittir..

CELİL
29.Aralık.2012, 16:31
yurdum insanı yurdundan şaşma..bir problem olursa uğraşır durursun..tecrübe ile sabittir..
yurdumda aksesuar parçalarda fena öpüyorlar ebaydan yarı fiyata getirten çok insan var ben hariç o işlerden hiç anlamıyorum 8)

marlox
29.Aralık.2012, 18:48
teşekkürler Celil abi saol

DR.ALP
29.Aralık.2012, 22:09
yurdumda aksesuar parçalarda fena öpüyorlar ebaydan yarı fiyata getirten çok insan var ben hariç o işlerden hiç anlamıyorum 8)
getirten insanlar toplu halde getirtseler de bizde faydalansak o zaman.yada yöntemini öğretseler di mi..

CELİL
29.Aralık.2012, 22:51
getirten insanlar toplu halde getirtseler de bizde faydalansak o zaman.yada yöntemini öğretseler di mi..
tek yapılamayan toplu alım toplu olunca gümrüğe takılıyor:) parça parça getirmek gerekiyor 8)
aşağıdaki linkte biraz bilği var
http://www.regalraptor.net/forums/sh...l%FD%FEveri%FE (http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=6411&highlight=ebay+al%FD%FEveri%FE)

DR.ALP
29.Aralık.2012, 23:36
hımmm..bu aklıma gelmemişti..teşekkürler..

marlox
31.Aralık.2012, 17:29
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-denizli-nur-motordan-regal-raptor-spider-250-105200468/detay/

sayın abilerim kardeşlerim ne diyorsunuz uygun mu?

CELİL
31.Aralık.2012, 20:57
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-denizli-nur-motordan-regal-raptor-spider-250-105200468/detay/

sayın abilerim kardeşlerim ne diyorsunuz uygun mu?

olabilecek en Uygun fiyat aynı yerde 350cc de 7900 tl oda uygun 8)