PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Motorland

dreamrocker
19.Aralık.2012, 21:08
Arkadaşlar merhaba,

Bu mesaj reklam amacı güdmez öncelikle bunu belirtmek isterim. Forumda birçok şikayet gördüm emre motor ile ilgili. Aslında önceki makinemde ben de sorun yaşamıştım fiyatlar açısından motorlandde. Ama son zamanlarda çok ciddi değişiklikler olmuş bunları belirtmek istiyorum

Öncelikle 300 bakımı;

Arkadaşlar Ahmet Bey'e Celil abinin selamıyla gittim. Celil abiye özellikle emre motora gitmek istediğimi söylemiştim. 300 bakımım 50 tl ye yapıldı. herşey dahil... Yarım saat gibi kısa bir sürede halledildi. Karburatörüm de bir çapaktan dolayı benzin akıtıyordu. Yarım saatlik süre içinde karburatörümü de söküp düzeltip teslim ettiler.

1 hafta sonra meşhur şanzuman problemini yaşadım. Motorum 2. vitesten boşa atıyordu. pazar günü yağmurda götürdüm motorumu ve çamurdan görünmez hale gelmiş motorumu teslim ettim. Salı günü ahmet bey aradı ve motorun hazır olduğunu söyledi. Gittim, şanzuman sökülmüş pullar değişmiş toplanmış test edilmiş ve yıkanmış gıcır gıcır olmuş şekilde motorumu teslim aldım. İşemlerin tamamı garantiden halledildi.

Bu nedenle motorland tekrar beni kazandı. Bir sorunum olduğunda gönül rahatlığıyla gidebilirim. Servis, kronik şanzuman sorunu olup aklında soru işareti olan arkadaşlara referans olsun. 8)

CELİL
19.Aralık.2012, 21:27
onur geçmiş olsun bundan sonra kafan rahat keyifle binersin nazar8)
arkadaşlar servise gittiğinizde bizim forumun ve benim ismimi mutlaka söyleyin böylece serviste yaptırım gücümüz dahada artacaktır 8)