PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkeze selamlar

ssww
02.Haziran.2007, 01:55
herkeze merhabalar arkadaşlar 1 yıldır regal raptoru takip ediyorum (henüz moyorum yok ama) bu siteyide yeni gördüm hemen üye oldum bi tanışalım dedim ankaralıyım konyada öğrenciyim adım inanç herkeze selamlar. :D

RızaHoşgör
02.Haziran.2007, 07:22
hoşgeldin.
umarım kalıcı olursun ve en kısa sürede gönlündeki motoru alırsın.

okan
02.Haziran.2007, 09:10
inanç hoşgeldin kardeş....bi motor al artıkın.....

MEHMETONUR
02.Haziran.2007, 12:32
hosgeldin inanç kardeş. Ben de uzunca süre forumu takip ettim ve dayanamayıp sonunda geçen hafta motoru aldım. Darısı hayırlısıyla senin başına.

ssww
02.Haziran.2007, 17:33
yav amin mali durumlardan dolayı alamıyorumda bu taksit işlerini araştırmadım daha bide motorun fiyatı artıyor iyice umutsuzluğa düşmeye başladım inşallah arkadaşlar bende alıp aranıza motorumla karışmayı çok isterim

lordskeldan
02.Haziran.2007, 18:22
hoşgeldiniz
umarım en yakun zamanda bi demir atınız olur :cheesy:

Engin
02.Haziran.2007, 19:21
İnanç hoşgeldin aramıza. İnşallah gönlüne göre bir RR çıkar karşınada sende en kısa zamanda kavuşursun motoruna.

FATİH
02.Haziran.2007, 20:23
İnanç hoş geldin kardeşim :D
Hayırlısı ile gönlünce bir regal'in olur inşallah.. :cheesy:
Kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim..Ankara'da AKSU abimiz var..O sana gereken yardımı , ilgi ve alakayı gösterecektir..

aslanburclu
02.Haziran.2007, 22:12
ankaralım ,siteye hoş geldim derslerini aksatmadan siteyi takip edersin inşallah ,, iyi takip et iyi notlar al motorun olduğu zaman tavır ve hareketlerin 40 yıllık motorcuları aratmaz derim

agresus
02.Haziran.2007, 23:06
vayy hoş gelmişsin yarı hemşerim... eee konyada okuduğuna göre yarı konyalı sayılırsın... yahu motosiklet memleketidir konya oraya gidipde ikitekere binmemek olmaz... Mevlam hakkında hayırlısı neyse onu versin.. ama duygusal problemi halldebilirsen bu fiyata alınabilecek en iyi seçimi yapmışsın derim...

ssww
02.Haziran.2007, 23:09
evet burda iki tekere biniyom arada sıradada oda bisiklet oluyo daha motora binemedik işte konyaya asilen birilerini el atması lazım böyle giderse nüfüs kalmayacak burda adamlar bırakın kaskı frensiz biniyolar motora.

agresus
03.Haziran.2007, 00:38
olm fren taksalar ne olacak ki????... adamlar mobleti bi modifiye ediyolar durdurabilene aşk olsun... bununla beraber freni olan arçlardada fren kullanılmıyo... en son gittiğimde en az beş kere ezilme tehlikesi atlattımdı... kırmızıda bile durmuyo arabalar motorlar... adamlar kırmızıda son sürat geçiyo bi de sana laf ediyo karşıdan karşıya geçiyon diye... :mrgreen:

okan
03.Haziran.2007, 01:16
boşuna dememişler volkanım.. görürsün hanyayı konyayı diye..... :P

ssww
03.Haziran.2007, 02:05
evet kesinlikle doğru tespit geçen 10 yaşında bi velet gördüm bırakmış tek elini bide hız motoru denen bişey var burda mobilet 50 lik 140 yaptım diyo canına susamış adamlar yav