PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spyder on fren gicirtisi lutfen yardim

mrtckrt
27.Aralık.2012, 02:52
Arkadaşlar biliyorum daha öncede bu konu açıldı ama sonuç yok Lutfen yardım edin on freni sıkıca iğrenç bi gicirdama sesi geliyor bunun bi çözümü yok mu ?

dreamrocker
27.Aralık.2012, 03:41
Fren balatalarını değiştirmediğin sürece o ses gelir [smilie=greencolorz: Orjinal balatalar böyle malesef. Balata spreyi sıkarsan bir süre idare eder ama yine gıcırdar bir müddet sonra. Sprey kullandıktan sonra yüksek hıza cıkmadan bir kac kez frenini kontrol et, spreyden hemen sonra frenlerden tam performans alamazsın. Kaliteli balata 80 tl civarındaydı diye hatırlıyorum. 8)

marlox
27.Aralık.2012, 10:14
en iyi marka ne balatada???

DR.ALP
27.Aralık.2012, 14:12
ebc--bremba
ebc:hh serisi iyi ancak çabuk bitiyor diyorlar..h serisi aşırı ısınmalardan frenin tutmama problemi var.
bremba:iyi ancak ülkemizde satışı yok diye biliyorum.
benim cihaz:önler metal tortusu az olan tercih etmiştik.isim aklıma gelmiyor.arka ask.hiç bir problem yok.ses de yok..korku da yok.

marlox
27.Aralık.2012, 14:20
Brembo yu biz araçlarda kullanıyorduk oldukça kalitelidir eğer getirebilrisek hepimize getirelim birkaç tanıdık var ;)

mrtckrt
27.Aralık.2012, 21:54
Yorumlariniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar galiba balatayi değiştircem on frene takmisken başıma bir arka teker gicirdamasi geldi ki anlatamam :(