PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regalimi takasa verdim

Ultragore
02.Ocak.2013, 18:16
arkadaşlar regal raptorumu üzerine 500 tl vererek 2006 model çok temiz bir mct ile takas ettim .Regalimi 2300 e saydık (bana 3200 e mal olmuştu ) üzerinede 500 ü koyarsak mct bana 3700 e geldi .Bu konuyu açmamın sebebi ise kesinlikle motor alırken motorun masrafını güvendiğiniz bir servise sordurun benim gibi insanlara gözü kapalı güvenirseniz 4 liralık alışverişte bin lira zarar etmeniz an meselesi ...Çok istemiştim RR ile turlamayı ama nasip değilmiş .Herkese hayırlı sürüşler ...

daytona250
02.Ocak.2013, 18:44
hatıırlatman için teşekkür ederiz, inşallah mctni keyifle kullanıırsın..

hayırlısı olsun..

CELİL
02.Ocak.2013, 19:54
enes hayırlısı olsun işallah tadını çıkarır keyifle binersin nazar8)
ama keşke mct olmasaydı başka makina baksaydın o makinayı elinde fazla tutma derim sıkıntılı makinadır onlarında derdi bitmiyor malesef :(

mrtckrt
02.Ocak.2013, 20:39
"En iyi mal alınmış maldır" Hayırli olsun rr den vazgeçtin belki ama bu forumdan vazgecmemen dileğiyle

av. Cevdet Yılmaz
02.Ocak.2013, 21:00
Enes hayırlı olsun dostum,Kazasız belasız bin ama bende Maddiyatı sagladıgın zaman regalraptorlar yada hyosung gvlere gecmeni tavsiye ederim,tekerin düz bassın

Ultragore
02.Ocak.2013, 22:28
abi regal kesinlikle daha iyi makinadır fiyat olarak aşağı yukarı ikisininde ikinci eli 3 bin civarı olsada ben regal derdim ama başıma gelenleri biliyosunuz inanılmaz bir masraf yaptım :D hala inanamıyorum yani satsam motor 2 liraya bedavaya gidecekti böyle en azından yerine güzel bi motor koymuş oldum yeni motorum 20 binde orjinal bi makina üzerinde regal raptor çelik jant war baktıkça artık hatırlarım :D baştan arkadaş dediğim adama güvenmeyip o 3500 tl yi cebime koyup motor bakmaya çıksaydım şuan en kral regallerden biri altımdaydı olsun bin lira zarara bişey öğrenmiş olduk ...

kartezyenx
03.Ocak.2013, 00:03
ucuz etin suyu kara olur hep derim temiz alın ustaya gösterin düşük km li alın 3 fazla verin temiz olsun ama