PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geleneksel Buluşma

marlox
03.Ocak.2013, 15:50
Arkadaşlar

Öncelikle bütün www.regalraptor.net kullanıcılarına sevgiler saygılar...

Bilindiği üzere İzmir'de Regal Raptor hatta ve hatta motorsiklet kullanıcısı oldukça fazla olmasına rağmen

İzmir grubu olarak şimdilik çok az bir sayımız var...

bu sayıyı arttırmak yada daha doğrusu grubumuzu büyültmek adına

haftada bir gün yada her ay ın belli bir günü

belirli bir ortak yerde

1 buluşma yapsak

Nasıl olur...???

CELİL
03.Ocak.2013, 15:53
Engin güzel bir girişim ama sonuç alman için yazı beklemen gerekebilir sabırlı ol 8)

marlox
03.Ocak.2013, 15:58
Engin güzel bir girişim ama sonuç alman için yazı beklemen gerekebilir sabırlı ol 8)

acelem yok abi zaten nasıl olsa martta ehliyeti alıyorum gerçi kahramanlık yapıp gidip motoru alayım diyorum ama :D fazla cesaret kahramanlık sayılmaz :D:x

ibanez_one
03.Ocak.2013, 16:09
Heee Bu Arada Yolda Gördüğün Raptorcuları Da Üşenmeden Davet Edersen Daha İyi Sonuç Olur...8) Başarılar...nazar

marlox
03.Ocak.2013, 16:12
Heee Bu Arada Yolda Gördüğün Raptorcuları Da Üşenmeden Davet Edersen Daha İyi Sonuç Olur...8) Başarılar...nazar

:D:D emin ol o girişkenliği üşenmeden sıkılmadan çekinmeden ve tereddüt etmeden yaparım :D:D

cihan54
03.Ocak.2013, 16:15

Doğru der :|

marlox
03.Ocak.2013, 16:22
Doğru der :|

doğrularınız doğrularmızdır ve derim...

av. Cevdet Yılmaz
03.Ocak.2013, 17:23
acelem yok abi zaten nasıl olsa martta ehliyeti alıyorum gerçi kahramanlık yapıp gidip motoru alayım diyorum ama :D fazla cesaret kahramanlık sayılmaz :D:x

Engin havalar ısınması ile izmir daha hareketlenir ve toplantı yapılacak kadar bir numaraya ulasılır,tabı caba gostermen gerekecek bunun için.Ayrıca ben spyder ı aldığımda bırak sürmeyi,motor hakkında hiçbirşey bilmiyordum.Ama o ilk zamanlar ara sokaklarda kızların onunde stop ettirip bi on kez deneyip motoru goturememenin,o rezilliğin tadı bi başka:cheesy:

marlox
03.Ocak.2013, 17:45
Engin havalar ısınması ile izmir daha hareketlenir ve toplantı yapılacak kadar bir numaraya ulasılır,tabı caba gostermen gerekecek bunun için.Ayrıca ben spyder ı aldığımda bırak sürmeyi,motor hakkında hiçbirşey bilmiyordum.Ama o ilk zamanlar ara sokaklarda kızların onunde stop ettirip bi on kez deneyip motoru goturememenin,o rezilliğin tadı bi başka:cheesy:

hocam derdim rezil olmak falan değil yaa ben takmam öyle şeyleri :D:D:D ama komik bir durum cidden..

marlox
30.Ocak.2013, 15:51
10 MART 2013 Pazar
Regal Raptor İzmir Toplantısı

Yer : Alsancak Vapur İskelesi
Saat : 16:00
Etkinlik Programı
tanış kaynaş maksat gırgır olsun