PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Solo Gezi Raporları - Ege Turu

Emre
15.Ocak.2013, 14:07
Arkadaşlar geçen yaz gerçekleştirdiğim Bozcaada - Assos - Ayvalık - Cunda - İzmir - Çeşme turumu çok şükür bir gazla yazabildim. Hemende buradan paylaşayım istedim. İlk blog çalışmam olduğu için biraz sıkıcı olabilir, idare edin :mrgreen:

http://media.tumblr.com/bc19d28f049bebac072311ff77a81e86/tumblr_inline_mgk73xTXfb1rx25yi.jpg (http://emreozer.tumblr.com/bozcaada-assos-ayvalik-izmir-cesme-motosikletle-ege-turumuz)

Resmi ya da burayı tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz. (http://emreozer.tumblr.com/bozcaada-assos-ayvalik-izmir-cesme-motosikletle-ege-turumuz)

Yorumlarınızı bekliyorum 8)

ahmet kaşıkçı
15.Ocak.2013, 14:39
valla nediyim çok harika eline sağlık harika yerler gezmişsin çok kıskandım . inş bu senede çıkarız böyle turlara cümbür cemaat ;)))

Erkan 28
15.Ocak.2013, 14:42
Emre ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş, kıskandım doğrusu :mrgreen: en kısa zamanda misilleme yapacağım:mrgreen::mrgreen::x:x

Orhan Selcuk
15.Ocak.2013, 14:51
Çok keyifli bir gezi olmuş tebrik ederim. Darısı başımıza inşallah..

cihan54
15.Ocak.2013, 15:01
Akşam ayrıntılarıyla birlikte okumak üzere şöyle bir yüzeysel baktım.. YÜRÜ BEEE! diye bir tepkim oldu :lol: Babacan çok güzel gezi olmuş besbelli yani. Darısı bizim başımıza artık :mrgreen:

ağfndrdm
15.Ocak.2013, 16:30
Betimlemerin iyi olmuş keyif aldım emrecim
Senin icin voyager was on the path diyebiliriz
8)

DR.ALP
15.Ocak.2013, 17:09
iyi gezi iyi tecrübe iyi yazı..gelibolu doğumluyum.askerliği malkarada yaptım.yazlık ayvalık altınovada.asıl ikamet ve üniversite yaşamı izmir.iş dolayısıyla bodrumdayım 5 yıldır..geçmiş olduğun güzergah ve yaşadıkların daha önce benim yaşadıklarım.çok doğru tesbitlerde bulunmuşsun..gerektiği kadar gerekli yerlerde de kalmışsın..aslında bu tür gezileri 8-10 motorla yapacaksın tadından yenmez..o zaman yosunlu dediğin denize bile girersin.:cheesy:.eline sağlık....

DR.ALP
15.Ocak.2013, 17:16
bu arada rüzgar türbini ile ilgili bilgi vereyim..fotoğrafı çektiğin yer pınar balık çiftliği girişi.selçuk yaşar otelin sahibi ve ülkemizde o zamanlar böyle türbinler yok.danimarkadan getirtiyor onu..zira çeşmenin rüzgarı çok meşhurdur.ve otel yıllarca o türbin sayesinde elektriğe kavuşuyor.şu an türbin çalışmıyor.ama dediği kadarıyla 15 sene bu türbinden elektrik sağlamış..eşim altınyunusun finansman sorumlusuydu buraya gelmeden önce..dolayısıyla yemeklerde biraraya gelip sohbet etmişliğimiz vardı kendisiyle..ufak naçizane bilgidir8).

Emre
15.Ocak.2013, 17:39
Teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah daha güzel geziler sizin olur. Beraberce daha ne güzel geziler yaparız inş. :cheesy:

Emre
15.Ocak.2013, 17:40
Betimlemerin iyi olmuş keyif aldım emrecim
Senin icin voyager was on the path diyebiliriz
8)

Estağfurullah hocam, o hepimizin voyager' lığı :p

Beğendiğine sevindim Ağa, inş. diğer turlarımıda üşenmeyip yazabilirim.

Emre
15.Ocak.2013, 17:53
iyi gezi iyi tecrübe iyi yazı..gelibolu doğumluyum.askerliği malkarada yaptım.yazlık ayvalık altınovada.asıl ikamet ve üniversite yaşamı izmir.iş dolayısıyla bodrumdayım 5 yıldır..geçmiş olduğun güzergah ve yaşadıkların daha önce benim yaşadıklarım.çok doğru tesbitlerde bulunmuşsun..gerektiği kadar gerekli yerlerde de kalmışsın..aslında bu tür gezileri 8-10 motorla yapacaksın tadından yenmez..o zaman yosunlu dediğin denize bile girersin.:cheesy:.eline sağlık....

Abi bu kadar olur yaa, bende askerliği Malkara' da yaptım. Ne kadar oradayken bir daha uğramam desemde askerlik biter bitmez tekrar yolum oradan geçti, ayrı keyif aldım, anılarım depreşti :p

Çok güzel yerlerde doğup büyümüşsün abi, ne kadar Bodrum güzel bir yer olsada Trakya ayrı güzel hakikaten.

DR.ALP
15.Ocak.2013, 18:17
Abi bu kadar olur yaa, bende askerliği Malkara' da yaptım. Ne kadar oradayken bir daha uğramam desemde askerlik biter bitmez tekrar yolum oradan geçti, ayrı keyif aldım, anılarım depreşti :p

Çok güzel yerlerde doğup büyümüşsün abi, ne kadar Bodrum güzel bir yer olsada Trakya ayrı güzel hakikaten.
illaki trakya..bakma sadece adı var buraların:D.

CELİL
15.Ocak.2013, 19:35
emre harika gezi ve anlatım emeğine sağlık merakla bundan sonraki maceralarını bekliyoruz nazarnazarnazar
yazını buraya yapıştırayımmı mahsuru varmı ?

ahmet kaşıkçı
15.Ocak.2013, 20:10
illaki trakya..bakma sadece adı var buraların:D.

:xtadıda var trakyama laf söyletmem trakyada herşey var başka yerde olmayan 8)

ahmet kaşıkçı
15.Ocak.2013, 20:12
hele çatalcaya gel bir köylerini gezdiriyim acaba dönermisin geri mis gibidir miss istanbulun ciğerleridir trakya :cheesy:

CELİL
15.Ocak.2013, 21:14
:xtadıda var trakyama laf söyletmem trakyada herşey var başka yerde olmayan 8)
alp in sadece adı var dediği yer bodrum çünki o bodrumda :mrgreen::mrgreen::mrgreen:8)
yaz gelsin senden çatalca organizazyonları bekliyorum8)

sezar
15.Ocak.2013, 21:23
Bizde sayende bi ege turu attık valla. Yaza özlemimizi ve hasretimizi giderdik.

ahmet kaşıkçı
15.Ocak.2013, 22:00
bebekimiz doğsun alahın izniyle fena bir yemek vericem herşey benden açık büfee mayısta inş:cheesy: kontrol bende celil abi sorun yok

DR.ALP
15.Ocak.2013, 22:32
hele çatalcaya gel bir köylerini gezdiriyim acaba dönermisin geri mis gibidir miss istanbulun ciğerleridir trakya :cheesy:
sakin ol hocam:evil:.bodrumlu değilim ama onların görmek istemediklerini görüyorum ve yaşıyorum.yaz paparazzisi ile meşhur olmuş bi yer burası.trakya bakir kalmış ancak fazla bakir kalmış.isterdimki gelişsin biraz daha.gelibolum hele başkadır benim için..10 bodrum çıkarır cebinden..

Serkan
15.Ocak.2013, 22:44
Adına sevindiren şahsıma kıskandıran bi gezi olmuş=))) inşallah bizede kısmet olur sanada tekrarı tabii :D

cihan54
15.Ocak.2013, 22:55
Hepiciğini okudum. Yahu maşallahın var yaa.. Rengarenk dolu dolu ne güzel gezmişsin eşinle.. Tekerine sağlık valla kardeşim.. :cheesy:

Emre
15.Ocak.2013, 23:42
Teşekkür ederim arkadaşlar, inşallah daha güzel geziler size nasip olur 8)

emre harika gezi ve anlatım emeğine sağlık merakla bundan sonraki maceralarını bekliyoruz nazarnazarnazar
yazını buraya yapıştırayımmı mahsuru varmı ?

Estağfurullah Celil Abi, tabi ki mahsuru yok. Ben buranın html editörü olmadığı için uğraşmaya üşendim, yoksa yazıyı ekleyecektim. Sen eklersen memnunda olurum hatta :mrgreen:

CELİL
15.Ocak.2013, 23:54
Teşekkür ederim arkadaşlar, inşallah daha güzel geziler size nasip olur 8)

Estağfurullah Celil Abi, tabi ki mahsuru yok. Ben buranın html editörü olmadığı için uğraşmaya üşendim, yoksa yazıyı ekleyecektim. Sen eklersen memnunda olurum hatta :mrgreen:
emre sağol ama başaramadım dosya çok büyük geldi sen yapabiliyorsan yap 8)

ibanez_one
16.Ocak.2013, 00:21
Usta Helal Olsun Diyorum, Çok Özeniyorum Harikasınız...Çok Hoş Bir Gezi Olmuş..Özellikle Eşin İle Cesaret Edip Tek Motor Bu Yolculuğa Çıkmak Bile Harika Birşey...Allah Nice Gezileri Sağlıkla Mutlulukla Sevgiyle Geçirmenizi Nasib Etsin...nazar

Salih
16.Ocak.2013, 00:27
Emre, Allah herkese uyumlu bir eş, eşinle ikinize bol para, parayla birlikte bir de güzel bir Goldwing versin, bol bol gezin kardeşim..:D Eline sağlık.. (Bu kadar anıdan sonra bu düldül satılır mı şimdi?:mrgreen:)

Emre
16.Ocak.2013, 01:20
Emre, Allah herkese uyumlu bir eş, eşinle ikinize bol para, parayla birlikte bir de güzel bir Goldwing versin, bol bol gezin kardeşim..:D Eline sağlık.. (Bu kadar anıdan sonra bu düldül satılır mı şimdi?:mrgreen:)

Amin abi Allah razı olsun valla, ne güzel dua o :mrgreen:

Eşimde satmayalım diyor abi ama bir şekilde satmam lazım 2 motor bana çok lüks sonuçta. Karadeniz turunu hayal etmesem satmam daha devam ederim aslında, düldülün yeri ayrı ilk motorum sonuçta :p

Celil abi, maalesef forum izin vermiyor. Bu html editörle yapamayız yani :(

DR.ALP
16.Ocak.2013, 11:20
Amin abi Allah razı olsun valla, ne güzel dua o :mrgreen:

Eşimde satmayalım diyor abi ama bir şekilde satmam lazım 2 motor bana çok lüks sonuçta. Karadeniz turunu hayal etmesem satmam daha devam ederim aslında, düldülün yeri ayrı ilk motorum sonuçta :p

Celil abi, maalesef forum izin vermiyor. Bu html editörle yapamayız yani :(
bende epey uğraştım..yazıları sayfalara böldük ancak resimleri alamıyoruz o zaman:(