PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aksesuarlı, temiz, sezona hazır Regal Raptor Spyder

Umut can
28.Ocak.2013, 00:44
merhaba forum ahalisi ben de motor yükseltmek isteyip regali satanlar kervanına katıldım :) sırada dragstar görünüyor bakalım hayırlısı 8)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-aksesuarli-temiz-sezona-hazir-regal-raptor-spyder-112153367/detay/

ibanez_one
28.Ocak.2013, 00:54
merhaba forum ahalisi ben de motor yükseltmek isteyip regali satanlar kervanına katıldım :) sırada dragstar görünüyor bakalım hayırlısı 8)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-aksesuarli-temiz-sezona-hazir-regal-raptor-spyder-112153367/detay/

Allah Gönlüne Göre Versin...Hayırlı Satışlar...nazar

DR.ALP
28.Ocak.2013, 02:27
satana da alana da hayırlı olsunnazar

cihan54
28.Ocak.2013, 10:21
Hayırlı satışlar olsun kardeşim. Ama fiyat yalnızca bana mı yüksek geldi yoksa benimle aynı fikirde olan var mı :|

marlox
28.Ocak.2013, 10:41
hayırlı satışlar olsun dostum ama fiyat bana da yüksek geldi özellikle son zamanlarda çok piyasayı araştırdım o fiyatlara 350 likler mevcut hatta biraz daha zorlasa insan senin verdiğin fiyatın üstüne 3-5 daha koyup sıfır alabilir

bence yanlış anlama işine karışmak istemem ama sök bütün aksesuarları nasıl olsa yeni motor alacaksın ona takarsın fiyatı biraz daha makul tut derim...

yinede senin malın senin fikrin bize karışmak düşmez...

hayırlı satışlar der geçeriz...

Umut can
28.Ocak.2013, 23:17
Sizin de haklı görüşlerinizi kabul ediyoruz tabii ki. :cheesy: Madalyonun bir de bu tarafı var; İlk etapta piyasaya bu şekilde girmeyi planladık. Piyasanın durgunluğunu ve pahalılığını görebiliyoruz. Raptorlarımızın 'oluru-gideri' tabii ki daha alt bir fiyat. Bu fiyatlandırmamız -acelememiz var tabii ki ama- biraz reklam ve güven amaçlıydı. Ucuza ve bu kadar iyi açıklamalara herkes başvuracaktır, kullanacaktır, aklınıza gelebilecek her türlü teklif gelebilecektir. Biraz da buna 'elemek' denilebilir. 8) Sonuçta motorlarımıza toz kondurmuyoruz, onlar bizim bir parçamız oldular. :mrgreen: 8) Bu nedenle hem ciddi bir alıcıyla karşılıklı konuşabilmek hem de cidden istekli olan bir talipliye verebilmek. Şuan tabii ki sıfırların Ocak ayı indirimleri oldu ve kampanyalar devam ediyor, bir süre daha devam edecektir. Bundan -en iyimser- 2 ay sonra fiyatlar uçacaktır. İşte o zaman da 2.eller satabilmek için fiyat indirmek zorunda kalacaktır. Biz şimdiden bu gibi oyuna gitmeden fiyatımızı belirttik. :mrgreen: Yaz geldi diye fiyat artıralım, şimdi kış düşük tutalım mantığını yapmadık. Ha tabii -pahalı- yüksek fiyattan da gidebilir ama tabii şans birazda. Yaz geldi diye fiyat indirmeyenler ya da fiyatı yükseltenler de ayrı bir zorluk çekecektir. İllaki pazarlığımız olacaktır. Ona göre Şubat ayında fiyat düşüşümüzü belirleyeceğiz. 8)

Aksesuar konusunda da evet yeni bir makineye geçeceğiz ama onu da aksesuarlı almak gibi bir planımız var. Bizim aksesuarların yakışmayacağını da düşünüyoruz, zevk meselesi. Dolu motor satmak ve dolu motor almak fikrindeyiz. :cheesy:8)

marlox
29.Ocak.2013, 10:08
piyasayı elime aldım diyorsun yani... ok öyle olsun....

Umut can
10.Şubat.2013, 00:01
ilan günceldir...fiyatı düşürdük 5700

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-fiyat-dustu-aksesuarli,temiz,sezona-hazir-regal-raptor-spyder-112153367/detay/

Umut can
15.Şubat.2013, 14:49
ilan günceldir arkdaşlar bilginize
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-fiyat-dustu-aksesuarli,temiz,sezona-hazir-regal-raptor-spyder-112153367/detay/

Umut can
18.Şubat.2013, 22:42
==> Motoru: 250 CC SPYDER (o artık achil06'nın) :cheesy: <== Profil yazısı böyle artık. :mrgreen:

nazar nazar

Arkadaşlar Raptor satılmıştır. Mehmet iyi günlerde kullanman dileğiyle, kazasız belasız sürüşler. 8)

CELİL
18.Şubat.2013, 22:45
==> Motoru: 250 CC SPYDER (o artık achil06'nın) :cheesy: <== Profil yazısı böyle artık. :mrgreen:

nazar nazar

Arkadaşlar Raptor satılmıştır. Mehmet iyi günlerde kullanman dileğiyle, kazasız belasız sürüşler. 8)
hayırlsı olsun şimdi sıra yeni makinayı bulmakta8)

Umut can
18.Şubat.2013, 22:48
hayırlsı olsun şimdi sıra yeni makinayı bulmakta8)

Aynen Celil Abim. 8) Şimdi gaz kesmeden belirlediğimiz hedefe gitmek. 8) Yeni makineye göz koyduk, iş sadece duygusal. :mrgreen: İstanbul'da alet. nazar Gitmesin bir yere, az daha dayansın. nazar

DR.ALP
18.Şubat.2013, 22:52
hayırlı olsunnazar

CELİL
18.Şubat.2013, 23:00
Aynen Celil Abim. 8) Şimdi gaz kesmeden belirlediğimiz hedefe gitmek. 8) Yeni makineye göz koyduk, iş sadece duygusal. :mrgreen: İstanbul'da alet. nazar Gitmesin bir yere, az daha dayansın. nazar
elinizdeki parayı karşıya teklif edin belki razı olur olmazsada işallah makina dayanır sizi bekler hayırlısı olsun 8)

Emrehan
19.Şubat.2013, 00:09
Hadi bakalım hayırlı olsun gençler. Spyder'ın yabancıya gitmemesine de ayrıca sevindim. :cheesy:

O Drag Star buraya gelecek!!! :x :mrgreen::mrgreen:

Umut can
19.Şubat.2013, 00:19
Hadi bakalım hayırlı olsun gençler. Spyder'ın yabancıya gitmemesine de ayrıca sevindim. :cheesy:

O Drag Star buraya gelecek!!! :x :mrgreen::mrgreen:

:cheesy:

O Drag Star gelecek, Emrehan kardeş tur atacak, o kadar. :cheesy:

cihan54
19.Şubat.2013, 00:43
Hayırlı olsun.. Göreydik şu dragstarı. sahibinden ilanı var mı..

Ertan
19.Şubat.2013, 18:05
bende regali sattım ve Suzuki intruder volusia 800 aldım darısı başına :D

cihan54
19.Şubat.2013, 18:11

Hayırlı olsun güzel makine almışsın 8)

av. Cevdet Yılmaz
19.Şubat.2013, 18:52

Ertan hayirli ugurlu olsun,ama soyle yeni motorun icin bir baslik ac da bakalim bir iki fotograf paylas bizlerle,hayirli olsun dileklerimizi oradan iletelim sana:lol:

CELİL
20.Şubat.2013, 13:50
Ertan yeni makinan hayırlı olsun yeni bir başlıkta resimlerini bekliyoruz nazar