PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sert Çanta almak istiyorum!!

fevri
06.Haziran.2007, 14:36
Arkadaşlar Benim motorum Keeway supershadow. Adana'da oturmaktayım. Motosikletim için sert yan çanta almak istiyorum. Regal raptorların sert yan çantaları çok hoşuma gitti (özellikle deri kaplanmış olanı).

Buradaki Regal Raptor satıcısı 180YTL fiyat verdi. Ben de tabi vazgeçtim. Bu çantalardan bulabileceğim başka bir yer var mı? Ya da satmak isteyen arkadaşlar varsa görüşebilirm. Haziran sonu gibi İstanbula geleceğim..

Hoşçakalın.

MotoJunior
06.Haziran.2007, 18:33
çanta satış fiatı 145 ytl

fevri
08.Haziran.2007, 13:37
145 Ytl çok para bence bu çanta için... Deri çantaya geçmek isteyenlar varrsa satın alabilirim.

ilkerkoparal
08.Haziran.2007, 15:05
bence sert çantalar deri ( suni ) çantalara göre çok daha kullanışlı. İlk zamanlarda tamam görünüş açısından güzel gözüksede deri çantalar bakım yapılmazsa bir süre sonra güneş su ve çamurların etkisiyle beter oluyorlar. Kilit düzenekleri yok. Asla sert çantaların aldığı kadar malzeme alamıyorlar. zamanla sarkıyor ve eğri büğrü oluyorlar. Sert çantaya bastıra bastıra malzeme sıkıştırırken deride zaten az olan hacmine baskı uygulayamıyorsunuz. Bence sert çantalar kullanış ve uzun ömürlü olmasından dolayı derilere 10 basar.

yunusemre
30.Haziran.2007, 17:07
Yan ve Arka Deri Çantalarda dikkat edilmesi gereken konular

Çantayı ilk hevesle alıyorsunuz sonra balon gibi sönüyor. Bunun için gömleklerde vatka olurdu hani dik dursun diye işte o mantıkla çantanın iç köşelerine deri takviyesi diktirmeniz lazım bununla ilgili yardım almak isteyenlere ben ücretsiz dikim yaptırırm ancak 5 10ytllik malzeme masrafları gerekebilir.Çantacı eyüp ustam dikiyor..
Teşekkürler...

müslüm baba
30.Haziran.2007, 23:31
Yan ve Arka Deri Çantalarda dikkat edilmesi gereken konular

Çantayı ilk hevesle alıyorsunuz sonra balon gibi sönüyor. Bunun için gömleklerde vatka olurdu hani dik dursun diye işte o mantıkla çantanın iç köşelerine deri takviyesi diktirmeniz lazım bununla ilgili yardım almak isteyenlere ben ücretsiz dikim yaptırırm ancak 5 10ytllik malzeme masrafları gerekebilir.Çantacı eyüp ustam dikiyor..
Teşekkürler...

Yunus Emre kardeşim nasılsın hiç görüşemedik beni ararmısın motoru ne yaptın