PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden Satılık

falldown
13.Şubat.2013, 12:54
Arkadaşlar hepinize selamlar.
Motorum satılıktır detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-sahibinden-satilik-114810618/detay

cihan54
13.Şubat.2013, 13:00
Hayırlı satışlar olsun..

Arka amortisör yükseltilmiş mi bana mı öyle geldi :?

neyyQ
13.Şubat.2013, 13:06
hayırlı satışlar dostum :cheesy:

Fatih
13.Şubat.2013, 13:07
Hayırlı satışlar.

falldown
13.Şubat.2013, 13:36
Hayırlı satışlar olsun..

Arka amortisör yükseltilmiş mi bana mı öyle geldi :?

teşekkürler.
arka amortisör sana öyle gelmiş olmalı.hiç bi oynama yok.

extra bilgi: arka amortisör hidrolik etrafındaki yay gerdirilerek veya gevşetilerek yol konumuna ve yüke göre ayarlanabilmektedir. ancak bu ayar göze çok fazla hitap etmez
arka amortisör için 1-5 arası pozisyon ayarı bulunmakta. 1 hafif yük (örneğin tek kişi) ve düzgün yol zemini için uygunken, 5 ağır yük ( artçı ) veya sıçrama kuvvetinin arttığı pürüzlü yol zeminleri için ayarlanabilir.

cihan54
13.Şubat.2013, 13:41
spyder'dan gözüm alışmış o zaman lastiğin çamurluğa daha gömülü durmasına..

marlox
13.Şubat.2013, 14:38
Hayırlı satışlar. ... hayırdır shadow mu geliyor acaba :D

av. Cevdet Yılmaz
14.Şubat.2013, 01:55
Arkadaşlar hepinize selamlar.
Motorum satılıktır detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-sahibinden-satilik-114810618/detay

Hayirli satislar olsun,kolaylikla satisini yapmann dilegiyle
Buarada baya goruyorduk seni forumda onceki zamanlar,nerelere kayboldun?

yns_43
14.Şubat.2013, 10:51
hayırlı satışlar olsun :)

falldown
14.Şubat.2013, 12:19
spyder'dan gözüm alışmış o zaman lastiğin çamurluğa daha gömülü durmasına..

aynen öyle arkadaşım8)

-------------------------------------------------------------------
extrabilgi: spyder da salıncak yoktur. softaildır. yani kuyruk kısmının altında zemine paralel bir hidrolik amortisör görevi görür. böylelikle esneme payı azdır ve çamurluk tekere daha yakın olabilmektedir. bununla birlikte hardtail olan gerçek bi bobber kuyruk kısmı şase ile yekpare olduğundan dolayı esneme payı sıfırdır ve çamurluk olabildiğine lastiğe yakın olabilmektedir. salıncaklı motorlarda ise kuyruk yandan iki amortisör veya ortadan tek amortisör ile bağlıdır. esneme payı yüksek olduğundan dolayı çamurluk ile lastik arası fazladır. amortisör sayısı azaldıkça çamurluk ile lastik arasındaki mesafe artmaktadır. örneğin bi cross motoru salıncaklı ve tek amortisörlüdür. motorlar dizayn edilirken bu gibi hususlar göz önünde tutulur.

falldown
14.Şubat.2013, 12:28
Hayırlı satışlar. ... hayırdır shadow mu geliyor acaba :D

teşekkür ederim.
shadow gelmiyor. şimdilik ara verdim diyebiliriz. tekrardan motora başlarsam tekrardan bi 150lik veya bi commiter motor düşünürüm. ancak 2. motor olarak bi yamaha xvs olabilir. güzel ülkemdeki benzin fiyatlarını düşündükçe benim gibi devamlı motor kullanan birisi için yüksek hacimli motor hiçde uygun değil. motoru mayısta aldım agustosta ise ehliyeti aldım agustostan diger mayıs-haziran tam emin değilim geçirmiş olduğum araba kazasına kadar 9bin küsür km yaptım hemde kış vakti. eğer kaza geçirmemiş ve motor kullamaya devam ediyo olsaydım motor kesinlikle 25bini rahat görürdü. kendi motorumla 7,5-8 litreyle 360km yol gidebiliyorum. yüksek hacimli bi motorda ise bu imkansız. kazadan sonra ise yaptığım en uzun yol 29 ekim cumhuriyet bayramı korteji diyebilirim. onun dışında 2 3 kez daha az mesafe kullanmışımdır o kadar.

falldown
14.Şubat.2013, 12:32
Hayirli satislar olsun,kolaylikla satisini yapmann dilegiyle
Buarada baya goruyorduk seni forumda onceki zamanlar,nerelere kayboldun?

teşekkür ederim.

en son marcos yada marcusun motorunu beğenmeyince tartışma çıkmıştı. celilde üyeliğini iptal ederim diyince kafam attı uğramaz oldum foruma. zaten bikaç ay geçmedende araba kazası olunca elimi ayağımı tamemen çektim motordan.

falldown
14.Şubat.2013, 12:35
arkadaşlar aranızda belki ilgilenen olur yada çevrenizde ilgilenenler olabilir diye paylaşmak istedim. bassgitarımıda satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-yamaha-bb415-114884001/detay/

ağfndrdm
14.Şubat.2013, 19:39
Kaan umarım önemli bir sıkıntın yoktur

hayırlı satışlar diliyorum

mrtglc
14.Şubat.2013, 20:54
hayırlı satışlar doostum...

falldown
15.Şubat.2013, 14:55
Kaan umarım önemli bir sıkıntın yoktur

hayırlı satışlar diliyorum

önemli bi sıkıntım yok herşey yolunda sayılır. ilgin için teşekkür ederim ağa

av. Cevdet Yılmaz
15.Şubat.2013, 15:46
teşekkür ederim.

en son marcos yada marcusun motorunu beğenmeyince tartışma çıkmıştı. celilde üyeliğini iptal ederim diyince kafam attı uğramaz oldum foruma. zaten bikaç ay geçmedende araba kazası olunca elimi ayağımı tamemen çektim motordan.

Gecmis olsun kardesim,bundan sonrasi kazasiz belasiz olur insnazar
Buarada foruma kusmek olmaz,kapimiz herzaman acik:)

falldown
13.Mart.2013, 21:06
motor satılmıştır. bilgilerinize...