PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cumartesi Handojoe ile çay içiyoruz...

agresus
08.Haziran.2007, 02:20
Sevgili İstanbul camiası... bilindiği üzere nadide kişilik, şahsına münhasır insan, edirneli İnek çobanı, pek değerli HANDOJOE İstanbula geliyor.... :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: (heyooo... yaşa... var ol...)... 8 yıldan beri çay içebilmek için bu günü beklemiş, çay nedir, simit nedir, çay sohbeti nasıl yapılır unutmuş olan bu güssel insanı ağarlamaktan şeref duymazmıyısss.... duyarıss.... sadece 1 gün... evet sadece ama sadece tek gün... ne matine ne suare... sadece Tek GALA -ki ne demekse; gala zati tek demek ama şimdi moda bööleee söölemek-... handojoe ile tanışmak, kaynaşmak, feyz alıp, fotoğraf çektirmek isteyen herkesleri bekliyoruzzz.. ama nereye.... işte bunu bilmiyoruzzz....

hadi bakalım siftah sizden bereket Mevlamdan... yazın bakalım önerilerinizi... ama unutmayın arkadaşımızın pek değerli atı edirnede otlamakta... ihtimal araçsız... buna uygun, şehremine yakın, çay içilesi sohbet edilesi, istanbulu tanıtası bi mekan olsun...

cemcem
08.Haziran.2007, 04:50
Ben derim ki bu mevsimde gidilecek en guzel yer (Avrupa yakasi) Eyüp - Pierre Loti kahvesi, hem cay icer hem Istanbulumuzun o guzel manzarasini izleriz...
ne dersiniz?

aykut
08.Haziran.2007, 09:16
bana heryer uyar, bende geleyim tanışayım sizlerle kowboy kardeş de vesile olsun :)

ilkerkoparal
08.Haziran.2007, 10:34
agresusum çay bahane muhabbet şahane. yer zaman saat yaz dostum.(tabi hadojenimede uygun olsun biz burdayız adam yoldan geliyor) dün konuştum haber verirsek speedy de gelirim dedi

handojoe
08.Haziran.2007, 10:37
agresusum çay bahane muhabbet şahane. yer zaman saat yaz dostum.(tabi hadojenimede uygun olsun biz burdayız adam yoldan geliyor) dün konuştum haber verirsek speedy de gelirim dedi BEN SABAH ERKEN ÇIKARIM YOLA SAAT 5 GİBİ 9 DA İSTANBULDAYIM

ilkerkoparal
08.Haziran.2007, 10:41
agresusum çay bahane muhabbet şahane. yer zaman saat yaz dostum.(tabi hadojenimede uygun olsun biz burdayız adam yoldan geliyor) dün konuştum haber verirsek speedy de gelirim dedi BEN SABAH ERKEN ÇIKARIM YOLA SAAT 5 GİBİ 9 DA İSTANBULDAYIM

kowboyum uzunköprülüm sen 2 saat daha erken çık kalma karanlığa

infinitedreams
08.Haziran.2007, 10:42
Handjoe bahane, maksat çay içmek (olmadı di mi :) )

Eyüp sesi duydum sanki. Beşiktaş'ı da severiz tabi ama Edirne'lerden buralara gelecek adamı PiyerLoti'ye çıkarmazsak gülerler bize sanki.

agresus
08.Haziran.2007, 11:10
tamam oldu bu iş.... mekan belli.... hatta şööleee diyelim: Handojoe ile PiyerLoti de çay içyos... Fekat bu zaman işini sen belirliyceksin Handocum... ve mümkünse akşam üstü bi saat seçiceksin, yada öğleden sonalı bi saat olcak... eeee... çalışanı var, koşturanı var....

Bu arada MiiiLLEEETTT..... haydıi elleri görelim....

1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek

iakyurek
08.Haziran.2007, 11:19
cemaat bende geliyorum. şu fan işini ve 1000 bakımını yaptırayım sabahtan. ( ilkerim geliyomusun bakem emre motoya )
buluşma yeri ayarlayıp berabercene gidelim derim.

handojoe
08.Haziran.2007, 11:44
ben sabah 9 da istanbuldayım o saatten sonra her saat müsaitim akşam 7 gibi olabilir mi mesela

FATİH
08.Haziran.2007, 13:41
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH

herkes listeyi kopyalayıp altına kendi adını eklerse liste tutmak için kimsenin uğraşmasına gerek kalmaz arkadaşlar ;)

alper_tim
08.Haziran.2007, 14:07
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim

yalnız saati bildirirseniz sevinirim malum c.tesi öğlene kadar çalışıom tabi iş çıkmazsa çıkarsa dewam da edebilir çalışma
evt saat yazın mümkünse ve pierloti kesinleşti mi onuda bi zahmet söyleyiverin kardeşinize

inci
08.Haziran.2007, 14:11
cumartesi motorumu alırsam servisten ben de gelebilirim

ilkerkoparal
08.Haziran.2007, 14:29
ismailim sabah yola çıkarken ara beni cepten bana hertürlü uyar

inci hayırdır motor neden serviste ciddi birşey değildir inşallah

handojoe
08.Haziran.2007, 14:30
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim

yalnız saati bildirirseniz sevinirim malum c.tesi öğlene kadar çalışıom tabi iş çıkmazsa çıkarsa dewam da edebilir çalışma
evt saat yazın mümkünse ve pierloti kesinleşti mi onuda bi zahmet söyleyiverin kardeşinize

akşam üzeri 6 ya da 7 tabii bu benim düşüncem sizin seçtiğiniz harhangi bir zamanda bana uyar bence bu işi agresus belirlesin.

iakyurek
08.Haziran.2007, 14:37
haydeeeeeeeeeeeee çaya gelin çayaaaaaaaaaaaa...

ok ilkerim güneşlide emre motoya geldiğimde ararım seni zaten biraz sürer işim ..

alper_tim
08.Haziran.2007, 14:53
[/quote]

akşam üzeri 6 ya da 7 tabii bu benim düşüncem sizin seçtiğiniz harhangi bir zamanda bana uyar bence bu işi agresus belirlesin.[/quote]

tamm yarın en geç 7 de tepede olacağım görüşmek üzere arkadaşlar

inci
08.Haziran.2007, 14:53
ismailim sabah yola çıkarken ara beni cepten bana hertürlü uyar

inci hayırdır motor neden serviste ciddi birşey değildir inşallah

yok önemli değil 500 bakımı ve ufak tefek rötuşlar....

ilkerkoparal
08.Haziran.2007, 14:57
ismailim erken gel

yenikoylu_ua
08.Haziran.2007, 14:59
Arkadaşlar hepinize iyi eylenceler daha evvelden yapılmış bir yemek planımız olduğu için gelemiyoruz.

handojoe
08.Haziran.2007, 15:05
ismailim erken gel
ilkerim akşamcım şu bizim spedy i çağırın ya gelsin onsuz olmaz alıştık bikere

iakyurek
08.Haziran.2007, 15:48
ismailim erken gel
ilkerim akşamcım şu bizim spedy i çağırın ya gelsin onsuz olmaz alıştık bikere

ok dir baba erken geliyorum. gelir gelmez haber ediyorum sana..
sipidiiiiiiiiii nerelerdesin kardeşim...

infinitedreams
08.Haziran.2007, 15:55
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim

Arkadaşlar, güzel insanlar... akşam 7 dediniz, iyi ettiniz. Muhalefet etmek istemem ama listedekilere uyarsa eğer saat 4'e çekme şansımız olabilir mi?
İşi gücü olan varsa anlarım. Sadece adı tam konmadan, başlık düzeltilmeden şansımı deneyeyim dedim.

iakyurek
08.Haziran.2007, 15:58
infiniti bana öğleden sonra her saat uyar .

FATİH
08.Haziran.2007, 16:04
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim

Valla ben esnafım yani hafta içi hafta sonu fark etmiyor , kapatma saatim 20 - 20:30 gidi oluyor..Zaten 19:00'da buluşsanız bile ben gecikmeli katılacaktım...Ama erken saate alırsanız katılamayabilirim :oops:

Bu arada listede VOLKAN neden yok ??? :?

agresus
08.Haziran.2007, 16:20
yahu kubilay abiii... sensiz bi eksik olcakyawww.. neyse afiyet şeker olsun diyelim... amma önümüzdeki hafta içi telafi edelim bu durumu da röne de bi çay gecesi yapalım...

Fatihim gıymetlim... unutmuşum kendimi yazmayı... uleee topiği açan ben... ismini yazmayan yine ben... kafalar bi dünya dabiii....

örtmenim... yahu seni ne zaman yolda bıraktık ki???... madem makinen serviste sen de eğer kabul edersen benim laconun artçısı olursun... yok sıkıldım artçılıktan diyosan.. buyur sen kullan ben artçın oliim.. yok hayır ben skutıra binmem birader, en alasından regal isterim dersen bilmem... malum benim kızıl korsan bu ara yatışta...

1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus

gomtanım pek rütbelim, adminim, delikurt rahmi abim, müslüm babam... ... nerdesiniss???.. heyy millet.. ayıptır yahu... edirneden misafirimisss gelcek siz gelmiiceksinisss... olmazzz... olamazzz.... zati kaç zamandır güsselcene toparlanamadık...

bu arada çalışan insanları göz önüne alarak buluşma saatini 19.30 yapalım diyorum... Fatih gibin çalışan sevgili dostlarda bize orda katılsınlarr... uyar mı güssel insanlar...

speedygonzales
08.Haziran.2007, 16:22
Yaw nedir çektiğim bu Öcü'den , dün gece Avcılar , Florya patlatıyodum , bu sabah saat 11:30 da geldim tükkana, yarın bi daha gelicezzzz ! Yaşasın ! Yol lazımmm yolllll ! Lastik yakmak lazım , kaydırmak lazım !Ooooo yapılacak çok iş var !Yolu bekletmemek lazım !
Hele hele yolun sonunda Joe 'yu ve sizi görmek varsa , gazla be Öcü'm !
Listeye beni de yazın demiyorum bile artık ! ....... diilsiniz ! Bana net olarak yer ve zaman söleyin ! Bir de bir de neyse gelince görürsünüz ! :twisted: :evil: :twisted: :ban: :pls:

infinitedreams
08.Haziran.2007, 16:25
Hani ben saati 16.00'a çeksek diyordum ya... unutun gitsin :)

En mantıklısı (Cumartesi günü için tabii) 19.30 olacaktır Agresus'un dediği gibi.
Katılmaya çalışacağım. Kaçmamalı.

yenikoylu_ua
08.Haziran.2007, 16:47
yahu kubilay abiii... sensiz bi eksik olcakyawww.. neyse afiyet şeker olsun diyelim... amma önümüzdeki hafta içi telafi edelim bu durumu da röne de bi çay gecesi yapalım...

Fatihim gıymetlim... unutmuşum kendimi yazmayı... uleee topiği açan ben... ismini yazmayan yine ben... kafalar bi dünya dabiii....

örtmenim... yahu seni ne zaman yolda bıraktık ki???... madem makinen serviste sen de eğer kabul edersen benim laconun artçısı olursun... yok sıkıldım artçılıktan diyosan.. buyur sen kullan ben artçın oliim.. yok hayır ben skutıra binmem birader, en alasından regal isterim dersen bilmem... malum benim kızıl korsan bu ara yatışta...

1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus

gomtanım pek rütbelim, adminim, delikurt rahmi abim, müslüm babam... ... nerdesiniss???.. heyy millet.. ayıptır yahu... edirneden misafirimisss gelcek siz gelmiiceksinisss... olmazzz... olamazzz.... zati kaç zamandır güsselcene toparlanamadık...

bu arada çalışan insanları göz önüne alarak buluşma saatini 19.30 yapalım diyorum... Fatih gibin çalışan sevgili dostlarda bize orda katılsınlarr... uyar mı güssel insanlar...

Kolay gelsin Agresus'um Ali usta pazartesi günü cumaya çıkartırız diyodu problemmi çıktı ne oldu.Bide bakıyoruz yemek işini bu akşama çekebilirsem yarın gelmeye çalışıcaz.Allah kısmet ederse yarın görüşmek üzere

handojoe
08.Haziran.2007, 17:40
:cheesy: benim için her yol güney batı

agresus
08.Haziran.2007, 17:49
spiidim, gaffurum, yanık lstğim... Allah beaa... sende gelince züpper olacak.....hoş gelcen sefalar getircen inşallah.... yer Eyüp tepesi, Piyerlotti kahvesi olarak belirlenmiştir... saat 19.30 dedik buluşma için... malum cumartesi çalışanları mevcut aramızda... ama dersenki... buluşak bi yerlere yol yapak... o zaman derim ki saat 18.45 Dolmabahçede İnönü Stadtumun önünde buluşula... 19'da hareketle sahilden Karaköy-Eminönü-Eyüp yolu takip edilerk piyerlottiye varıla.... Uyar mı beyyylerrr... (bu arada yarın önemli bi toplantım var akşama kadar sürecek bu sebeple direk olarak örtmenimi alıp tepeye gelirim ben bilginizeee...)

ŞŞŞŞIIIIIŞŞŞTTT... MİLLLEEETTT... NERDESİNİSSS BEAAA.... GOMTANIM... ADMİNİM.... KİME DİOM.. HOOOP...

carvalho
08.Haziran.2007, 17:52
Agresusum Volkanım, senle konuştuk zati. Şu sırt ağrısı, spazm mıdır nedir beni kımıldatmayan, geçecek gibi olursa 4 tekerle de olsa gelicem dostları görüp iki hasbıhal etmeye...

agresus
08.Haziran.2007, 17:58
selçuğum, sırt spazmlım, yaşlı kurtum genç görünümlüm... tekrar tekrar geçmiş olsun... sağlık problemini atlatabilirsen seni de aramızd görmekten mutluluk duyucazzz...

iakyurek
08.Haziran.2007, 18:10
dostlar 19 da stadın önünde buluşma fikri bana uyar.

okan
08.Haziran.2007, 18:10
Agresusum Volkanım, senle konuştuk zati. Şu sırt ağrısı, spazm mıdır nedir beni kımıldatmayan, geçecek gibi olursa 4 tekerle de olsa gelicem dostları görüp iki hasbıhal etmeye...geçmiş olsun kardeşim...kendine iyi bak....karadenizlim yiğidim....

kaldera
08.Haziran.2007, 18:28

kasabanın batısına gelecekmisin ?
gelmeyecekmisin apaçilerle görüştükten sonra. :mrgreen:

FATİH
08.Haziran.2007, 18:34

Abicim sende gelde dünya gözüyle yüzünü görelim ,tanışıp iki çift muhabbet edelim :D

yenikoylu_ua
08.Haziran.2007, 18:34
Kaldera abi sende gelsende bi yüzyüze tanışsak şöle deniz istanbul manzaralı bi çay içsek valla iyi olur

carvalho
08.Haziran.2007, 18:36
geçmiş olsun kardeşim...kendine iyi bak....karadenizlim yiğidim....

Sağol kardeşim. Umarım bir iki güne kadar geçer. Rüzgar mı aldık nedir. Hayır, eskiden 2000 rakımda 6 gün buzz gibi havada iliklerimize kadar çiğ yiyerek sabahladığımız olurdu, öksürmezdik bile, şimdi iyice nanemolla olduk...

Speedy bize apartman çocukları diyordu, haklı mı ne :P :shock:

yenikoylu_ua
08.Haziran.2007, 18:41

Sağol kardeşim. Umarım bir iki güne kadar geçer. Rüzgar mı aldık nedir. Hayır, eskiden 2000 rakımda 6 gün buzz gibi havada iliklerimize kadar çiğ yiyerek sabahladığımız olurdu, öksürmezdik bile, şimdi iyice nanemolla olduk...

O zamanlar daha dirençliydik bişi hissetmiyoduk ama genede içerden içerden vücudu yoruyordu şimdide en ufak tetiklemede sukoyveriyoruz bütün mesele bu arkadaşım çok geçmiş olsun inşallah toparlarsın kendini

okan
08.Haziran.2007, 18:43
istanbulun havası yaramamıştır kardeşime....şimdi bol bol istirahat ve nane limon lasım sana.....yada bi samsun havası alman lasım.....

iakyurek
08.Haziran.2007, 18:43
carvalho kardeşim çoook geçmiş olsun aman diim tikkat et kendine..

carvalho
08.Haziran.2007, 18:51
Sağolun babalar, yav benim sağlık olayı girdi işin içine, konu kaynadı :) yarın hepinize bol muhabbetli sohbetler....
Okanım, Temmuz'da memleketteyim. Doğu Karadeniz'e uzanacaz senle ve motürlerimizle...

Joe kardeşim, gelmeye gayret edeceğim, ha bir de; Lee van Cliff kötüydü, Eli Walash (Tuco) çirkin... Üçlü kapışma olayı ise müziğiyle beraber efsane sahnedir...

Blooooondy, blooooondy......

agresus
08.Haziran.2007, 19:00
yaaawww ne ettin beaa selçuğum... bak canım çekti... du ben bu gece otiriimde bi daha seerediim...

bu arada güncel listemizz şööleeee oldu...

1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales

alper_tim
08.Haziran.2007, 19:31
arkadaşlarr dostlarımm
yaw ben gelcem dedim de ben yolu bilmiyom nasıl gidilir pierloti tepesine

aslanburclu
08.Haziran.2007, 19:35
hayda istanbulluya bak la yiğenim hheh heh heee eyüp sahilinden sola tepelere bak mezarlıkların ortasında güççük bikahfe bu kadar

agresus
08.Haziran.2007, 19:42
arkadaşlarr dostlarımm
yaw ben gelcem dedim de ben yolu bilmiyom nasıl gidilir pierloti tepesine

alperim timim, yalancı istanbullum, per bilmezim loti tanımazım... en güsseli sen de kalk gel dolmabahçeye, gurupla tıngır mıngır git... onnar yolu biliyoo....yaniii... umarım... bilyolardır...

HONEY
08.Haziran.2007, 19:52
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey

Arkadaşlar bugün sabah regalimin parasını ödedim evraklar yetişirse bu akşam yada yarın sabah regalime kavuşucam işallah bir sorun çıkmazsa c.tesi akşam gelip sizlerle yüzyüze tanışmak istiyorum.

Bu arada Mehmet ( MOTOJUNIOR ) abiye tekrar çok teşekkürler çok yardımcı oldu.

agresus
08.Haziran.2007, 20:02
vayyy honeyim... hoş geliyosun sefalar getiriyosun... amman haaa sen rodaja tikkat et... yavaşş yavaşş, devirsiz devirsiz gel...

ugurcuk
08.Haziran.2007, 20:14
gelio gelio HONEY kesin gelio az once motorunu almaya gidicekti :D ben gelemiom cunkum KAŞ a geldim ben calımaya :D ama sizleri bekelrim :D

handojoe
09.Haziran.2007, 00:06

kasabanın batısına geleceğim yalnız... atım nalbant ta o yüzden posta arabası ile geliyorum. kasabanın tam ortasında istiklal sokağında olacağım değişik bi yer sözde entellektüel kesim barınıyomuş ( o eskiden di) sokak ortasında göğsündeki şerif yıldızı delinmemiş bir kovboy görürsen bilki o benim... gözlerini kasarak bakan ve ağzımdaki sigaranın külü düşmemiş olarak sokağın öbür ucuda gözlerim seni arayacak ve bulduğunda :?:

polo
09.Haziran.2007, 00:25
fatin istanbulu bizanstan aldıgı yerin üst tarafıda eyüp sultanın iki karış üstündeki tepenin bulundugu yer piyerloti güneş batarken o manzarada çay içmek varya bir ömre bedel.................

aidikurt
09.Haziran.2007, 00:27
oha be beni neden yazmadınız len illa söylemekmi lazım adminim ben herseye katılmam gerek :)

agresus
09.Haziran.2007, 00:40
oha be beni neden yazmadınız len illa söylemekmi lazım adminim ben herseye katılmam gerek :)

ne kızıyon be adminim kralım pek yetkilim...istediğin yazdırmak olsun...

pek değerli şahsiyet...adminim ve firstlady hanım efendiiiii... vee...
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey

handojoe
09.Haziran.2007, 00:42

ne kızıyon be adminim kralım pek yetkilim...istediğin yazdırmak olsun...

pek değerli şahsiyet...adminim ve....
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey

şöyle olmalı esasında... firstlady ve adminimis...

agresus
09.Haziran.2007, 01:09
amman yenge görmesin...değiştirdim.. firsladyide ekledim... olmuş mu?...

handojoe
09.Haziran.2007, 01:15
amman yenge görmesin...değiştirdim.. firsladyide ekledim... olmuş mu?...

şimcik nası oldumu

polo
09.Haziran.2007, 01:19
agresusum motorunu gördüm ali usta bil bakalım bu motor kimin dedi bende volkan dedim dogru cıktı demek kalbimiz temizmiş morn tamam galiba cumartesi alırsın inşallah sorun çıkmazda rahat edersin.

aidikurt
09.Haziran.2007, 03:25
ya millet şimdi yarın saat 19:00 da dolmabahçe sarayının önünde buluşuyoruz dimi yanlış olmasın ona göre

aidikurt
09.Haziran.2007, 03:27
Agresusum Volkanım, senle konuştuk zati. Şu sırt ağrısı, spazm mıdır nedir beni kımıldatmayan, geçecek gibi olursa 4 tekerle de olsa gelicem dostları görüp iki hasbıhal etmeye...
sırt ağrısı falan dinlemeyiz kardeşim hastada olsan gelicen o kadarrr

agresus
09.Haziran.2007, 09:29
ya millet şimdi yarın saat 19:00 da dolmabahçe sarayının önünde buluşuyoruz dimi yanlış olmasın ona göre

inönü stadyumunun önü adminim, alperim... ben orda olmiicam... büyük ihtimal direk gelcem...

kaldera
09.Haziran.2007, 10:09

kasabanın batısına geleceğim yalnız... atım nalbant ta o yüzden posta arabası ile geliyorum. kasabanın tam ortasında istiklal sokağında olacağım değişik bi yer sözde entellektüel kesim barınıyomuş ( o eskiden di) sokak ortasında göğsündeki şerif yıldızı delinmemiş bir kovboy görürsen bilki o benim... gözlerini kasarak bakan ve ağzımdaki sigaranın külü düşmemiş olarak sokağın öbür ucuda gözlerim seni arayacak ve bulduğunda :?:

maalesef o sokak çok kalabalık..gelemem :P :P
mümkünse böyle bir yerde karşılaşalım.. çizmelerini kasabanın girişindeki bizon boynuzlarına asacağım. :mrgreen:
http://img507.imageshack.us/img507/2861/sessal7.jpg (http://imageshack.us)

moonchild
09.Haziran.2007, 13:09
Herkese iyi eğlenceler bol muhabbetler arkadaşlar! Ben maalesef gelemiyorum...

Aksu
09.Haziran.2007, 13:51
Hayt be bu düelloyu kaçırmak istemezdim. Benim atın gücü yüksek olsaydı bir saat sonra çıkar dörtnala gelirdim oraya. Atın nalları 250 cc. Regal marka olunca zor. Kısmet seneye en az 600 cc. lik nal çaktırırsam atımın ayaklarına o zaman kafam estikçe dörtnala 3-4 saatte ordayım.

PANDERMOS
09.Haziran.2007, 14:23
Selam dostlar,

Gecen hafta sonu Kadıköy'de atıma arpa alırken sıcakkanlı bir kovboy sayesinde haberdar oldum forumdan, ( zira 6 aydır medeniyetten uzakta inzivaya cekilmistim )

Üye olmak için bugün foruma girdiğimdeyse umarım bugüne ilişkin bir aktivite vardır diye düşünüyordum ve tabi ki aktif motorcu regalciler bir organizasyon yapmışlar bile.

Akşam 7 de Dolmabahçe nin önünde buluşmak üzere, üç haftalık regalci, üç dakkalık üye olarak umarım aranıza kabul edersiniz benide.

Saygılar
Özgür

kaldera
09.Haziran.2007, 14:29
Selam dostlar, Kadıköy'de atıma arpa alırken sıcakkanlı bir kovboy sayesinde haberdar oldum forumdan, ( zira 6 aydır medeniyetten uzakta inzivaya cekilmistim )

Saygılar
Özgür

işte bir gringo daha
toplu tüfekli..kızışacak ortalık..hoşgeldin.

HONEY
09.Haziran.2007, 14:32
Bir arkadaşım çok acemi olduğum için piyerloti yolu dik bozuk ve kalabalık olur giitme dedi gözümü korkuttu :(

cannibal
09.Haziran.2007, 14:33
Geçen hafta alpertim ve tayfunla bebek,arnavutköy,sarıyer güzel bi gezi yapmıştık, bu akşamda güzel vakit geçiririz umarım

PANDERMOS
09.Haziran.2007, 14:44
işte bir gringo daha
toplu tüfekli..kızışacak ortalık..hoşgeldin.

Teşekkürler Kaldera, hoşbuldum :)

FATİH
09.Haziran.2007, 15:09
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey

Adını yazmayanlar eklesin lütfen..Birde pierloti de bu kadar motoru park edecek alan varmı ??

cannibal
09.Haziran.2007, 15:10
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey
15.cannibal

evet var yol boyunca parkedebilirz

infinitedreams
09.Haziran.2007, 15:15
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.iakyürek
5.FATİH
6.alper_tim
7.rızahoşgör
8.agresus
9.aslanburçlu
10.Deli Kurt
11.Ahmet-ihtimal
12.speedygonzales
13.Honey

---

Arkadaşlar affınıza sığınıyorum. Yetişmek için elimden geleni yapacağım ama çok zor.
İkisi de hastanede olmasına rağmen anneanne ve babaannemi bile ziyarete gidemiyorum hakkıyla. Gönül istiyor sizle olmak ama...
Bir süre daha beni unutmamaya gayret edin. Sonra inşallah kendimi kovdurtana kadar etrafınızda olacağım :)

yenikoylu_ua
09.Haziran.2007, 15:29
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey
15.Yenikoylu_ua(+1)

MotoJunior
09.Haziran.2007, 15:52
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey
15.Yenikoylu_ua(+1)
16.motojunior (+1)

handojoe
09.Haziran.2007, 16:17

maalesef o sokak çok kalabalık..gelemem :P :P
mümkünse böyle bir yerde karşılaşalım.. çizmelerini kasabanın girişindeki bizon boynuzlarına asacağım. :mrgreen:
http://img507.imageshack.us/img507/2861/sessal7.jpg (http://imageshack.us)

hey kowboy... ben istiklal sokağındayım seninle karşılaşmam gerek kim daha hızlı belli olacak ama bunu sağ kalan anlayacak :)

westas
09.Haziran.2007, 16:37
1.CemCem
2.aykut
3.ilkerkoparal
4.infinitedreams
5.iakyürek
6.FATİH
7-alper_tim
8.rızahoşgör
9.agresus
10.aslanburçlu
11.Deli Kurt
12.Ahmet-ihtimal
13.speedygonzales
14.Honey
15.Yenikoylu_ua(+1)
16.motojunior (+1)

16,5 - westas :roll:
bende yetişmeye çalışıcam kiminle bağlantı kurabilirim.. :roll:

infinitedreams
09.Haziran.2007, 17:40
19.00'da Dolmabahçe'de olamayacaksan direk Piyer Loti'ye gidebilirsin. Yeri bilmiyorsan ya da her ihtimale karşı emin olmak için biriyle irtibet kurmak istiyorsan telefon numaraları 'FanClub' sayfasında mevcut. (Yoksa hala FanClub üyesi değil misin? Burayı Tıkla (http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=7-fanclub-a-uye-olmaniz-icin-yapmaniz-gerekenler.html))

Geziye katılacak arkadaşlardan biri sana özel mesaj yoluyla telefonu bildirir. Benim durumum net olmadığı için kendi numaramı, arkadaşların fikrini almadığım için onların numaralarını veremiyorum.

westas
09.Haziran.2007, 17:54
19.00'da Dolmabahçe'de olamayacaksan direk Piyer Loti'ye gidebilirsin. Yeri bilmiyorsan ya da her ihtimale karşı emin olmak için biriyle irtibet kurmak istiyorsan telefon numaraları 'FanClub' sayfasında mevcut. (Yoksa hala FanClub üyesi değil misin? Burayı Tıkla (http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=7-fanclub-a-uye-olmaniz-icin-yapmaniz-gerekenler.html))

Geziye katılacak arkadaşlardan biri sana özel mesaj yoluyla telefonu bildirir. Benim durumum net olmadığı için kendi numaramı, arkadaşların fikrini almadığım için onların numaralarını veremiyorum.

Teşkkurler..

inci
10.Haziran.2007, 11:06
Yüksek katılımlı ,keyifli bir akşam oldu.... Kino babayı,Okan"ı,Emrah komtanımı,Selçuk"u, Nihatı, Adobe"yi ,Emrahküçükgirgin"i delikurt"u, Ahmeti,Serkan"ı...kısacası gelemeyen arkadaşlarımızı aradı gözlerimiz.....katılan,katılmak isteyipte gelemeyen ,gönülleriyle yanımızda olan herkese çok ,teşekkürler .... :D :love:

hakinen
10.Haziran.2007, 20:47
oooo masallah masallah cok güsel bi buluşma olmus anlasılan :mrgreen: ben gelemediğimden dolayı üzgünüm ama bu sefer kelebeklık mevzu bahisdegil (agresus) uma.hem yazlık a tasınmamız hem hasta olusum bırde ınternetı yazlıga pazar yanı bugün bagladıgımdan dolayı aranızda olamadım fatıh arakadasımız benı aradı çagırdı sagolsun ama malum :cry: sebepler işte önemli olan kalplerın bırlıkteligi herkese selamlar :cheesy:

yenikoylu_ua
10.Haziran.2007, 22:18
Gerçekten çok katılımlı ve eğlenceli bir geceydi yeni katılan birçok kişiylede yüzyüze tanışma fırsatımız oldu.

Bu arada İnci hocam ayağınız nasıl oldu inşallah daha iyidir

speedygonzales
11.Haziran.2007, 09:09

KARDŞİMMM BENİM DEDİĞİMİ BOŞVER ! KENDİNE DİKKAT ETLÜTFEN ! GEÇMİŞ OLSUN ! :cry: :cry: :cry:

Taa Yalova'dan kalkıp geldiğime değdi ! Bu kadar katılımın olmasını ben de beklemiyordum ! Eskişehir öncesi azçok yüzelere aşina olmak açısından prova gibi oldu ! RR cilerde her telden ,her dilden eğlenceli ve güzel insanların olması harika !

Ama , İstanbul gerçekten çok yorucu bir yer ! Nasıl yaşıyorsunuz bilemiyorum ? Hele Avrupa yakasına konu RR Buluşması olmasaydı hayatta geçmezdim !
Toprağını , huzurunu , denizini seveyim Yalova'nın .
Zaten Buluşmadan sonra, İakyürek'i aldım ordan , dün yani Pazar günü , şelalemize gittik , mangalımızı yaptık , biramızı içtik , yolumuzu yaptık !
Burdan tekrar ACİL ÇAĞRI yapıyorum !

alper_tim
11.Haziran.2007, 10:02
evt güzel bi gece ve güzel bi katılım oldu gelen gelemeyen herkese teşekkürler :cheesy:
çoğu üyeyle yüzyüze tanışmamız çok iyi oldu yeni gelen arkadaşlarda herkes gibi dünya tatlısı insanlar :cheesy:
yalnız 3 bilg. programcısını nasıl yan yana oturttuk o kalabalıkta hayret :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bu tür buluşmaların dewamını diliyorum görüşmek üzere herkese iyi haftalar :cheesy: :cheesy: :cheesy:

inci
11.Haziran.2007, 10:04
Bu arada İnci hocam ayağınız nasıl oldu inşallah daha iyidir

ilgin için teşekkür ederim ayağım daha iyi şimdi :D ... o akşam çok korktum bişey oldu sandım ,bu korkum da sadece motosiklet kullanamayacağım endişesi idi .. çok şükür korktuğum gibi olmadı... :D

okan
11.Haziran.2007, 10:27
ÖRTMENİİMMMMMMMM....geçmiş olsunnn.. nooldu yaffff.....nazarmı yoksam..... :cry:

kaldera
11.Haziran.2007, 10:47
hey kowboy... ben istiklal sokağındayım seninle karşılaşmam gerek kim daha hızlı belli olacak ama bunu sağ kalan anlayacak :)
Gece ve gündüz bir arada olmaz. dağ yamaçlarındaki sis kızgın sabah güneşi karşısında nasıl geri çekilirse, HANDOJOE de öyle kaçacaktır yaklaşan beyaz adamdan.
Sizin ölüleriniz mezara girer girmez sizleri ve topraklarını sevmeyi bırakır.yıldızların ötesine gidip unutulurlar ve hiç geri dönmezler. bizim ölülerimizse onlara verilmiş bu güzel dünyayı hiç unutmazlar. kıvrılan nehirlerini, yüce dağlarını ve zaptedilmiş vadilerinii sevmeyi sürdürürler;
yalnız bıraktıkları yaşayanları şefkatle özlerler ve sık sık onları avutmak üzere geri dönerler. :mrgreen: :mrgreen:

HANDOJOE nin bundan sonra geceleri besbelli karanlık olacak. ufukta tek bir parlak yıldız göremeyecek. uzaklarda üzgün sesli rüzgarlar inliyor. HANDOJOE NİN ardına kötü kaderi takıldı artık. nereye giderse gitsin KALDERA nın yaklaşan adımlarını duyacak ve kıyametini karşılamaya hazırlanacak; :mrgreen: :mrgreen:
tıpkı avcının adımlarını ardında duyan yaralı bir ceylan gibi.
Doğup batan birkaç ay daha, birkaç kış daha..kimbilir..... :?:

inci
11.Haziran.2007, 11:45
ÖRTMENİİMMMMMMMM....geçmiş olsunnn.. nooldu yaffff.....nazarmı yoksam..... :cry:

teşekkür ederim :D .... önemli değil yafff :) .. cumrtesi akşamı Pierloti"ye çıkarken ufak bir kaza idi :D

westas
11.Haziran.2007, 12:09
yeni katılmama ragmen hepiniz sıcak kanlı hoş insanlarsınız.. :d guzel bi toplaşma oldu en kısa zamanlarda farklı mekanlarda tekrarlanırsada cok guzel olur dıye dusunuyorum..

MotoJunior
11.Haziran.2007, 12:31
tekrarlanması için topık açmaklazım. güzel bir akşamdı

Kino
11.Haziran.2007, 12:59
İNCİiiiiiiiii

nasıl ufak bir kaza oldu yaa kimse yokmuydu yanında seni şöyle kollarından tutacak ayagının incimesine izin vermeyecek

kendine iyi bakkk eskişehire geleceksin daha.

tam da okullar tatile giriyor derken ( tabii siz değil ) geçmiş olsunn

Aksu
11.Haziran.2007, 16:18
Bizim toplantılarımız her zaman güzel geçer ve geçecektir. Resimleri göremedik. Pazartesi diye herkes işe asıldı galiba, siteye pas veren fazla yok şimdilik.

FATİH
11.Haziran.2007, 16:21
Ortam çok güzeldi , şehir dışından katılan arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu , umarım bizde yalova ve edirne gezileri düzenler onları ziyaret ederiz...
Yalnız bundan sonraki buluşmaları park yeri müsait bir mekanda ve baştan pazarlık ile yapalım derim..Adamlar 1600 den çay verdiler , gittiğimiz yere oturmadan "çay kaç para" deyip "bize şu paradan vereceksin" dersek çoğunluk olduğumuz için genelde kabul görmüştür...Herkese teşekkürler...

speedygonzales
11.Haziran.2007, 16:21
Yok be Aksu abi , burdayım ben !
Hem çay partisinden sonra , İAkyürek ve İclal'ı kaptım İstanbul'dan dooru Yalova'ya...
Pazar günü de Şelale'ye...
Mangal , rakı , yol , doğa , eğlence...
Oraları görünce beni anladılar. Yani fazla oksijenden dolayı , devamlı mutlu olmam ve gülmemden bahsediyorum.
Daha soora da bu sabah Erdek'e yolcu ettim , gezginleri...
Resimleri de eklicez ama 1 hafta sürer gelmeleri... :evil: :evil: :evil:

handojoe
11.Haziran.2007, 17:54
Gece ve gündüz bir arada olmaz. dağ yamaçlarındaki sis kızgın sabah güneşi karşısında nasıl geri çekilirse, HANDOJOE de öyle kaçacaktır yaklaşan beyaz adamdan.
Sizin ölüleriniz mezara girer girmez sizleri ve topraklarını sevmeyi bırakır.yıldızların ötesine gidip unutulurlar ve hiç geri dönmezler. bizim ölülerimizse onlara verilmiş bu güzel dünyayı hiç unutmazlar. kıvrılan nehirlerini, yüce dağlarını ve zaptedilmiş vadilerinii sevmeyi sürdürürler;
yalnız bıraktıkları yaşayanları şefkatle özlerler ve sık sık onları avutmak üzere geri dönerler. :mrgreen: :mrgreen:

HANDOJOE nin bundan sonra geceleri besbelli karanlık olacak. ufukta tek bir parlak yıldız göremeyecek. uzaklarda üzgün sesli rüzgarlar inliyor. HANDOJOE NİN ardına kötü kaderi takıldı artık. nereye giderse gitsin KALDERA nın yaklaşan adımlarını duyacak ve kıyametini karşılamaya hazırlanacak; :mrgreen: :mrgreen:
tıpkı avcının adımlarını ardında duyan yaralı bir ceylan gibi.
Doğup batan birkaç ay daha, birkaç kış daha..kimbilir..... :?:

...ölmek kolay yaşamayı ve yaşatmayı düşünmek gerekir. eğer güçlü bir rüzgar gelirse ağaç eğilmelidir yoksa kökünden sökülür.

geceler herkes için karanlıktır elim silahımın kabzasında gözlerim sırayla nöbet tutuyor . kulaklarım gecenin sesinden başka sesleride duyabilir.

KALDERA peşimden gelecekmiş... :P toz kaldırmayan çizmeleri mi var? yürüken çangırdamayan mahmuzlarımı var? dörtnal giderken kişnemeyen atı mı var? güneşte parlamayan silahı mı var?

nerde olursan ol seni görmesemde kokunu 30 metreden alabilirim çünkü ben yarı yerliyim. eğer ki bir apache birine kin tuttumu vay onun haline

arkamı görmem gerekmez bir adamı sırtından vuracağını sanmıyorum. eğer ardımdan gelirsen sertçe adımı haykır elini silahına yakın tut yüzümü sana döndüğümde sadece bir kez şansın olacak.

mezarcıya cevizden bir tabut yaptır ve iyi bir cenaze töreni barmeni de çağır. parası benden

okan
11.Haziran.2007, 18:50
handojem kıymetlim....siz film repliklerinimi yazıyonuz yoksa kafadan atma mı bu sözleriniz.. valla ben bişi anlamıyom ...hayali bi senaryomu yaşıyonuz kaldera abiyle beraber....deişik bidurum.. :|

kaldera
11.Haziran.2007, 19:00
ortaya çıktın demek..
senin için bugün hava açıksa yarın bulutlarla dolacaktır.beni gördüğün yer ebedi istirahat ettiğin yer olacaktır.
yanındakiler diyecekki;
biz onu hiç görmedik. sesini hiç duymadık... :P

carvalho
11.Haziran.2007, 19:03
Okanım, sen iyisi mi çekil aradan, kızılderili kovboy kapışmasında gümüş mermiler yanlışlıkla sana gelmesin :lol: :lol:

okan
11.Haziran.2007, 19:42
yarılıyom zaten repliklerinize....nerdende buluyonus annamıyomki....

yenikoylu_ua
11.Haziran.2007, 22:24
Hiç mi resim çekilmedi yawww resim resim resim

polo
11.Haziran.2007, 22:38
Arkadaşlar gelemedik ama gönlümüz ordaydı patron bırakmadı ben o saatler yeniköyde sahilde kafede çayımı yudumlarken aklım piterlotideydi resim varsa görmek ister can.................

RızaHoşgör
11.Haziran.2007, 23:31
bende ordaydım ve gerçekten katılım mükemmeldi.keşke bu katılımımızı başka konulardada yapabilsek.ne yazıkkı eglenceye hepğimiz varız ama emek ve zoru görünce hep birilerine bırakmayı seviyoruz işi :(

handojoe
11.Haziran.2007, 23:47
ortaya çıktın demek..
senin için bugün hava açıksa yarın bulutlarla dolacaktır.beni gördüğün yer ebedi istirahat ettiğin yer olacaktır.
yanındakiler diyecekki;
biz onu hiç görmedik. sesini hiç duymadık... :P

bir silahşör öleceği gün için yaşar... yaptığı doğru olsada yalnızdır ve sevilmez. kimse bilmez hayallerini ve hüzünlendiğinde kimse görmez gözyaşlarını, bir atı vardır bindiği ve bir silahı vardır güvenip kuşandığı ve bir uzun çöl vardır önünde yürüdüğü tozlu, sıcak ve yalnızlığı yarenidir yolda, bir matara suyu sadece dudaklarını ıslatacak kadar sıcakta. akbabaların eşliğinde yürür, elmas başlı çıngıraklı yılanın selamını alarak dağlara boyun eğmeden önünden geçer büyüklüklerine saygı göstererek, iğne dikenli kaktüslerin dibinde gölgelenir, üzerine çıkmayarak. geceleri eğerini yastık, kuru yaprakllara sarılarak yorgan yapar, çöl ayazında bir ateş yakar dumanını KALDERA 'ya yollayarak, yüksek bir kayada çakal uluması duyar çakal olmadığını anlayarak.

Tilki gibi uyur HANDO LANE isteği birgün daha fazla yaşamak,
yüreği taşlaşmıştır artık, aşklara ve sevdalara uzak kalarak.

yenikoylu_ua
12.Haziran.2007, 00:35
Arkadaşlar gelemedik ama gönlümüz ordaydı patron bırakmadı ben o saatler yeniköyde sahilde kafede çayımı yudumlarken aklım piterlotideydi resim varsa görmek ister can.................

Vay abicimben Yeniköyden oralara gidim sen buraya gel neyse biz ağırlamakisterdik sizi kısmet değilmiş

RızaHoşgör
12.Haziran.2007, 00:38
yeniköylü bi akşam yeniköy spor klübünün sahildeki lokal işletmesinde agırla bizi.belki oradanda hayal kahvesine akan arkadaşlar olur :)

yenikoylu_ua
12.Haziran.2007, 00:40
Buyrun Rıza abim ne zaman isterseniz isterseniz bir dahaki buluşmayı burda yapalım

RızaHoşgör
12.Haziran.2007, 00:52
Buyrun Rıza abim ne zaman isterseniz isterseniz bir dahaki buluşmayı burda yapalımbu haftasonu zaten şile tarafında sevgili alperitm in bildirdiği bir organizasyon var.ardından malum büüyük buluşma.sen haziranın son günleri bişiler ayarla orada .zaten eşkişehir dönüşü herkeslerin bolca konuşacak şeyi olacaktır.

yenikoylu_ua
12.Haziran.2007, 00:57
Ne zaman isterseniz

handojoe
12.Haziran.2007, 01:16
yarılıyom zaten repliklerinize....nerdende buluyonus annamıyomki....

sevgili okan abim... bu vestern tarzı bir dialog kaldera ile aramızda olan bir iletişim bazı film repliklerinide kullanıyoruz tabii biraz senaryo biraz hayal gücü daha karşılaşamadık henüz bakalım film nasıl bitecek. :)

Tayfun
12.Haziran.2007, 01:17
Siteye kimse resim koymadı :) bari ben bi iki resim koyayım yaw. Gerçekten hiç beklemediğim kadar kalabalık vardı ağzım açık kaldı resmen, artık resmen işgalci gibiyiz :) çekirge sürüsü gibi gittiğimiz yer regallerimizle kaplanıyor artık, yüksek katılımlı güzel muhabbetli bir geceydi, gecenin sonunda herkeşler evlerine gitti ama biz naaptık peki birkaç kafadar, doooooru eğlenmeye gittik ahanda kanıtları size :)

Önce birkaç motor toplanıp cevizlibağa gittik toplu bir şekilde

http://img511.imageshack.us/img511/2905/image308wj5.jpg (http://imageshack.us)

Sonra direk taksime ayak bastık 6 kafadar olarak

http://img123.imageshack.us/img123/5765/image314ij9.jpg (http://imageshack.us)

Do Rock'ta totem şeklini almış kasklarımız arkadaşlar, loş ışıktada hoş duruyo hani

http://img102.imageshack.us/img102/9063/image312de8.jpg (http://imageshack.us)

Buda regallerimize verdiğimiz değerin abartılmış şekli :D

http://img102.imageshack.us/img102/8986/image311dj1.jpg (http://imageshack.us)

Gittiğimiz mekanda müthiç bir ses arasında hem film izledik hem head bang ve pogo yaptık :D sonrada paşa paşa evlerimize dağıldık işte hepsi bu kadar ;)

RızaHoşgör
12.Haziran.2007, 01:19
edirneli kardeşim.güzel insan
yeniköylüye organizasyon yıktık diye sen kurtulamazsın.senden de kırkpınar için bir pazar organizasyonu bekliyoruz.zaten sen eskişehir e gelemiyorsun bari kırkpınar ı organize et emi

handojoe
12.Haziran.2007, 01:30
yeniköylüye organizasyon yıktık diye sen kurtulamazsın.senden de kırkpınar için bir pazar organizasyonu bekliyoruz.zaten sen eskişehir e gelemiyorsun bari kırkpınar ı organize et emi

NE DEMESSİN RIZA ABİ HEMEN SENARYOYU YAZIP ROLLERİ DAĞITIP SAHNEYİ HAZIRLIYORUM. ADMİN E Bİ DANIŞMAK GEREK UMARIM BU YAZIYI GÖRÜR.

RızaHoşgör
12.Haziran.2007, 01:35

NE DEMESSİN RIZA ABİ HEMEN SENARYOYU YAZIP ROLLERİ DAĞITIP SAHNEYİ HAZIRLIYORUM. ADMİN E Bİ DANIŞMAK GEREK UMARIM BU YAZIYI GÖRÜR.sevgili alper
duydun gördün vatandaş ne ister.
bu arada benden bu kadar bu gecelik.hanım beni vuracak ben yatıyorum malum kılıbık değil itaatkar erkeğim ben :)

Tayfun
12.Haziran.2007, 22:23
İtaatkar erkek demek :)

polo
12.Haziran.2007, 23:25
tayfur kardeş sana yakışır adminle pazar günüçay organize edinde bizde gelelim edirneli arkadaşa ayrıca selam ....

Tayfun
12.Haziran.2007, 23:45
Organize işi için öncelikle geniş bir park alanına sahip bir mekan gerekli bize, o kadar kalabalık olduk ki felç ediyoruz gittiğimiz yeri :) bakalım neler olcek.

handojoe
12.Haziran.2007, 23:45
sanada selam hepinize selam arkadaşlarda ben bu topik işini pek takip edemiyorum o yüzden WANTED ile başlayan topiğe yazın lütfen hem orda kaldera ile munakaşalarımızıda izlemiş olursunuz kesintisiz reklamsızhanı piyer loti resimleri kimse çekmedimi yahu...

Tayfun
12.Haziran.2007, 23:48
Valla ya resim yokmu hiç?

cemcem
13.Haziran.2007, 02:29
adminlerin admini adminimiz, o aksam 5-10 foto cektiydi yengemiz först leydimiz cekmisti bir kac resim onlari bekleycez sanirsam...

handojoe
13.Haziran.2007, 12:11
yahu şu admin nerde biraz daha görünmezse adına ödül koyacağım bak

Tayfun
13.Haziran.2007, 12:49
Kaç kuruş peki ben aramaya çıkayım hemen :)