PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Durumlar nedir nasıl oldular.

Kino
08.Haziran.2007, 15:43
1- Okan anne nasıl oldu bacağı inşallah normale dönmüştür. son bir haber alsak senden
annenin ellerinden öper saygılar sunarım

2- alper adminim baba nasıl oldu son durum inşallah eski haline dönmüştür az buçuk birazcık iz bırakmıştır herhalde ama son durum ne alemdedir
babanın ellerinden öper saygılar sunarım

3- Müslüm baba senin oğlandan bir haber nedir son durumu bir arıza falan yoktur inşallah.
oğlanın da Gözlerinden öperim.

Lütfen arkadaşlar başka dostlarımız ve yakınları hakkında unutmuş olabilirim aklımda kaldığı kadarı ile sizde yazın
yaşımdan dolayı unutkanlığımdan dolayı yazamadığım kimler varsa çokçok özür dilerim.

aidikurt
08.Haziran.2007, 16:33
kino abi benim baba eski sağlıgına kavustu turp gibi masalah ilgin için saol.

yenikoylu_ua
08.Haziran.2007, 16:53
Adminim Okanım çok geçmiş olsun ya bizim üyelikten öncemiydi yoksa gözümüzden mi kaçtı bilemiyorum ama şimdi öğrendim her nekadar tanımasakta geçmiş olsun dileklerimizi iletirsiniz herhalde Allah Kino baba danda razı olsun hatırlatma için

okan
08.Haziran.2007, 18:15
yavv kino baba ... yine mest ettin beni.....sen hiç bi şeyi unutmazmısın baba......

annem şu anda çok iyi .. halı saha maçında bilem oynar valla....sigarayı bıraktı ameliyattan soora....ben en çok bu sigara işine seviniyom...hani diom az bi ayarda babaya versekte o da bıraksa sigarayı....bi ince korku felan... :evil: töööbeee....neler geliyo aklıma yavv...

yenikoylu_ua kardeşim....çok teşekkür ederim ....allah razı olsun....

iakyurek
08.Haziran.2007, 18:20
arkadaşlar hepinize ve ailenize çok çooook geçmiş olsun. inşallah herkesler turp gibidir...

müslüm baba
08.Haziran.2007, 23:31
Sağol KİNO Osman şu an turp gibi çizik yok sadece dizinde ufak bir ezik vardı oda geçti,kazaya sebep olan sığırda cezasını çekti.

Kino
09.Haziran.2007, 11:56
neyse arkadaşlar

alper babanın ,
okan annenin ,
müslüm baba osman'ın

son durumların iyi olmasına çok sevindim. allah kimseye bu tip acıları vermesin .

emrahss
09.Haziran.2007, 12:18
Amin... Hehehehe.. İlahi kino Baba..