PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halil Ertan (earlyriders) Kaza Yaptı... (Hayati tehlike yok!)

infinitedreams
09.Haziran.2007, 11:23
EarlyRiders'a takılan, takılmış olan ya da buluşma-gezilerinden birine katılmış olanlar tanır Halil Ertan'ı.

Dün Merter'de kaza yapmış. Kolunda kırık, kaburgalarında ezilme varmış.
Halil'in telefonu kapalı. Haberi siteye duyuranlar da cevap vermiyorlar. Hangi hastanede olduğunu ve durumunu bilmiyorum. Bilen ya da benden önce öğrenen olursa mutlaka yazıversin buraya.

Bilmeyenler için; Halil, sürüş eğitmeniydi. Demek ki kazanın ustası acemisi yokmuş. Bunu sık sık tazeleyelim.

************************************************** *

Bahçelievler'de kardeşinin evindeymiş. Geçici alçıya almışlar kolunu, muhtemelen (kesin değil, muhtemelen) platin takacaklarmış. Kaburgalarında ezilme, bacağında sıyrık falan varmış sanırım ama onlar pek de ciddi sayılmazmış.

Geçmiş olsun diyelim...

Kino
09.Haziran.2007, 12:28
o arkadaşı tanımıyorum

dediğim gibi aslında ben bu forum dan başka bir foruma ne girpi okuyorum nede girip yazıyorum nede üyeyim belkide benim bir eksikliğimdir ama
zaman yününden bakacak olursak bu forum dışında da başka bir yerlere yetişemem

sonuçta o arkadaşda bir 2 tekerlek ruhuna gönül verenlerden birisi olduğu için bir an önce sağlığına kavuşmasını allahtan diliyorum
geçmiş olsun

Aksu
09.Haziran.2007, 12:41
Arkadaşa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah. Ben Halil Birdal ı tanıyorum, Halil Ertan ı görsem belki tanırım ama görsekte görmesekte bütün motorcular zaten gönülden arkadaş ve kardeştir. Bizim çoğu arkadaşla yüzyüze gelmeden kurulan dotlukar gibi. Bu arada Halil Birdal a da Earlyrıders camiasına geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Halil Birdal da Regalcidir ayrıca.

alper_tim
09.Haziran.2007, 12:44
çok büyük geçmiş olsun halil abime
allah beterinden korusun çok üzüldüm yaa
acil şifalar

infinitedreams
09.Haziran.2007, 12:49
Arkadaşa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. En kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah. Ben Halil Birdal ı tanıyorum, Halil Ertan ı görsem belki tanırım ama görsekte görmesekte bütün motorcular zaten gönülden arkadaş ve kardeştir. Bizim çoğu arkadaşla yüzyüze gelmeden kurulan dotlukar gibi. Bu arada Halil Birdal a da Earlyrıders camiasına geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Halil Birdal da Regalcidir ayrıca.Mehmet Abi, Halil Birdal Regal'ini satıp başka bir makine aldı diye biliyorum. Hem artık Earlyriders'a da girmiyor sanırım. Ankara'da olay uzak kalmışsındır diye haber vereyim dedim :)

westas
09.Haziran.2007, 12:51
Büyük geçmiş olsun arkadaşa tanımıyorum ama en kısa zamanda iyileşir umarım..

okan
09.Haziran.2007, 12:59
Geçmiş olsun ..... :(

Aksu
09.Haziran.2007, 13:46
quote]Mehmet Abi, Halil Birdal Regal'ini satıp başka bir makine aldı diye biliyorum. Hem artık Earlyriders'a da girmiyor sanırım. Ankara'da olay uzak kalmışsındır diye haber vereyim dedim :)[/quote]

Bilgi için teşekkürler, evet doğrudur, neyse bence cep tel var arar bir hatırını sorarım. Earlyrıders ın patronlarından dı ama olmayıca olmuyor canı sağolsun.

cannibal
09.Haziran.2007, 14:14
Dün akşam saat 8 de merter de aniden bir kamyomet çıkmış önüne fren yapmasına rağmen kamyonetin altına girmiş.Şu an hayati tehlike yok sadece kolu kırılmış.Allahtan tez şifalar diliyoruz

aybiketa
09.Haziran.2007, 15:32
http://img530.imageshack.us/img530/775/foto11km2.jpg (http://imageshack.us)

İlginize teşekkürler arkadaşlar,

Halil, çok ciddi bir kazayı ucuz atlattı..

Durumu biraz düzelince ziyaretine gideceğiz, zamanı haber veririm.

Aman dikkat, daha fazla dikkat.

yenikoylu_ua
09.Haziran.2007, 15:41
Buyük geçmiş olsun allah daha beterinden saklasın inşallah

caser
09.Haziran.2007, 16:09
Geçmiş olsun diyorum ben de.
Dikkat edelim arkadaşlar derken , elbette kendimi de hariç tutmuyorum.
" Hep dikkat arkadaşlar-olabildiğince..."

FATİH
09.Haziran.2007, 17:01
Geçmiş olsun :( , Allah acil şifalar versin

carvalho
09.Haziran.2007, 17:25
Hay Allah. Çok geçmiş olsun. Hayati bir tehlike olmaması teselli en azından...

RızaHoşgör
09.Haziran.2007, 19:36
iki tekere gönül koymuş herkese geçmiş olsun :(

acayüp
09.Haziran.2007, 23:48
Allahtan acil şifalar dilerim.Çok çok geçmiş olsun.

hosemario
10.Haziran.2007, 00:33
halil arkadaşımıza geçniş olsun dilerim.en yakın sürede iyileşmesini ve hatıralarından başka izin kalmamasını temenni ederim. gerçi hatıra olarakta kötü ama hiç olmassa vücudda bulunan izlerden iidir

CİNGENE
10.Haziran.2007, 00:42
ALLAH şifa versin...:(